Prof. Jan Hartman propaguje ustrój totalitarny na swojej stronie fb. Czy będzie reakcja prokuratury?

fot. facebook
10

TVN-owski film o neonazistach w Polsce rozpoczął medialną i opozycyjną nagonkę na Ruch Narodowy i posła Roberta Winnickiego. Po kapitalnej konferencji prasowej, podczas której Winnicki wypunktował i rozjechał tę manipulację (TVN bał się pokazać relację z konferencji), wydaje się, że cała ta hucpa skończy się niezłym strzałem w kolano tzw. „obrońców demokracji”. Czy sejmowe i pozasejmowe środowiska „demokratów” poprą projekt ustawy Ruchu Narodowego o penalizacji kultu Adolfa Hitlera, Józefa Stalina, Włodzimierza Lenina i Stepana Bandery? Wolne żarty! Jak miałyby go poprzeć skoro jeden z ich autorytetów, czyli prof. Jan Hartman, wrzucił Lenina na swoje zdjęcie profilowe na fb?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czy to nie jest przypadkiem propagowanie ustroju totalitarnego penalizowane przez art. 256 kodeksu karnego? A może komunizm nie jest ustrojem totalitarnym? Może Lenin był demokratą?

Dla wszystkich idiotów, którzy uważają, że nie ma nic złego w gloryfikowaniu Marksa, Engelsa i Lenina, kilka faktów na odmulenie: liczba ofiar komunizmu szacowana jest na prawie 100 milionów, z czego na Rosję sowiecką przypada ok. 20 milionów; niemieccy naziści wzorowali swoje obozy koncentracyjne na obozach sowieckich; masowe represje, w tym rozstrzeliwanie tzw. wrogów klasowych rozpoczęły się od pierwszego dnia rewolucji październikowej; stałą metodą rządów w komunizmie jest terror.

I jeszcze cytat z instrukcji postępowania z wrogami władzy bolszewickiej zawartej w piśmie „Krasnyj Terror”, czyli „Czerwony Terror” z 1918 r. Autorem jest Feliks Dzierżyński, jeden z najbliższych współpracowników Lenina: „Nie prowadzimy wojny z pojedynczymi osobami. Likwidujemy burżuazję jako klasę. W czasie śledztwa nie szukaj dowodów, że oskarżony słowami i czynem występował przeciwko władzy radzieckiej. Podstawowe pytania, jakie powinieneś zadać to: do jakiej klasy należy oskarżony? Skąd pochodzi? Jakie jest jego wykształcenie lub zawód? Odpowiedzi na te pytania powinny określić los oskarżonego. W tym leży znaczenie i istota Czerwonego Terroru.

Takie metody gloryfikuje na swojej stronie fb autorytet „obrońców demokracji” prof. Jan Hartman. Gdzie jest prokuratura?

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  PIS prawdziwie swojego tj z korzeniami nie ruszy.

 2. michu mówi

  Jemu wolno. W końcu tacy jak on już od 44 r. zaprowadzają w Polsce demokrację ;). Chyba jakaś wdzięczność od ciemnego luda się należy 🙂

 3. KarPa mówi

  Ależ skąd przecież łatwiej uderzyć w środowiska narodowe za nimi nie wstawi się tzw opozycja i przyjaciele z zagranicy tacy niektórzy europosłowie takie niektóre pseudoinstutucje jak KE czy PE

 4. Robert B. mówi

  Na tej rycinie same żydowskie mordy… 100 milionów ofiar… tego żydowskiego wynalazku. W jakim stosunku jest ta sprawa ze świętym, bo żydowskim, holokaustem?

  1. Claire mówi

   Bardzo dobre pytanie.

 5. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Nie mam profilu na FB, to nie jestem zorientowany. Czytam jednak choćby i na tej stronie o banowaniu radykalnych profili na FB z paragrafu o mowie nienawiści. Może jestem naiwny, ale trzeba zgłosić taką stronę do administracji FB z informacją o przestępstwie propagowania komunizmu? Chyba po takich zgłoszeniach profil powinien zniknąć z przestrzeni medialnej?

  1. witek mówi

   nie zostanie zamknięty ponieważ wg obowiązującej tolerancji represywnej H Marcuse, tolerować można tylko postęp czyli lewicę, natomiast to co sprzeciwia się postępowi należy aktywnie zwalczać. W imię świetlanej marksistowskiej przyszłości oczywiście.

 6. witek mówi

  Jestem codziennie obrażany przez TVN ciągłym epatowaniem mnie wybrykami jakiejś niewielkiej grupy neonazistów, należy podkreślić że sprawą powinna zająć się prokuratura i nie powinni publicznie na ten temat wypowiadać się członkowie rządu ze względu na trwające czynności procesowe – to tylko służy rozdmuchaniu sprawy a w rezultacie kojarzenie nazistów z ruchem narodowym (ciągłe powtarzanie frazy „polscy neonaziści” co jest ewidentnym celem tych zabiegów. Przede wszystkim należy ciągle podkreślać że nazizm był ideologią socjalistyczną w której w odróżnieniu od socjalizmu międzynarodowego na czele stała grupa doskonałych (Panów) wyłoniona ze względu na przynależność rasową, po za tym w zasadzie nie ma różnic między narodowym socjalizmem a stalinizmem ( i to i to były systemy imperialne o ideologii lewicowej). Proszę o przytaczanie definicji faszyzmu, narodowego socjalizmu i komunizmu ze względu na słabą znajomość tematu wśród zdezorientowanych ciągłym tworzeniem zlepek pojęciowych ludzi.

 7. Robert mówi

  Taka prokuratura jaka protekcja i kuratela ,wynik zależy od karuzela,co kręci drogami świata,stalinowska prokuratura,prokuratura wielkiego brata z USA,prokuratury nic nie rusza,tylko kasa manna PROsto z nieba.Kto rządzi niebem,jest CIAłem i chlebem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.