Prezydium Sejmu nakazało posłom nosić maseczki. Bosak: „Robienie gruntu pod II lockdown?”

Krzysztof Bosak/ fot. screen
8

Maseczkowy terror przybiera na sile. Minister zdrowia Adam Niedzielski nakazał nosić maseczki na wolnym powietrzu w żółtych powiatach. Tylko patrzeć, jak regulacja zostanie rozszerzona na całą Polskę. Tymczasem w Sejmie też nie jest wesoło i maskowanie ma stać się regułą. O sprawie poinformował w środę (30.09.2020) poseł Krzysztof Bosak.

– Dziś podczas konwentu seniorów marszałek Elżbieta Witek oznajmiła, że prezydium Sejmu (czyli wszystkie partie poza Konfederacją) postanowiło, że posłowie mają chodzi w maskach. Co ciekawe decyzja jest nieformalna i przekazana wyłącznie ustnie. Robienie gruntu pod II lockdown? – pyta Bosak na Twitterze.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Noszenie maseczek nie ma sensu, ponieważ nie zatrzymuje transmisji wirusa. Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas przyznał z rozbrajającą szczerością, że maseczki są po to, abyśmy nie zapomnieli o pandemii. Zdaje się, że o pandemii zapomniał premier Morawiecki, co widać na zdjęciach ze spotkania z mistrzem UFC Janem Błachowiczem. Czy minister zdrowia Adama Niedzielski jest w stanie wytłumaczyć Polakom, jaki sens ma ten maseczkowo-niemaseczkowy system zastosowany przez premiera i jego gościa?

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Ministerialny system walki z koronawirusem paraliżuje szpitale. Lekarze apelują o natychmiastowe zmiany w przepisach

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Antyparch mówi

  Czy bosak Prawnuk abrahama jajko?
  Tylko pyyam.

 2. wilk mówi

  A BYLY MINISTER ZDROWIA PAN SZUMOWSKI,KTORY TAK CUDOWNIE WYZDROWIAL TEZ BEDZIE MOSIAL NOSIC MASECZKE

 3. Antyparch mówi

  Jajko vel bosak wymien ryj na swinski,a bedziesz przystojniejszy. Na twoim miejscu z zasyfionej mordy maski pgaz bym nie zdejmowal.zydzie,o nazwisku rodowym jajko.

 4. Antyparch mówi

  Bydlo z kondonpederastii zajmuje sie maskami zamiast raportem o braku praworzadnosci,opracowanym przez parchounie. od jajko vel bosak,majacego 1 zwoj kory mozgowej wiecej od kury aby na dworze nie sral,niczego innego spodziewac sie nie mozna.

  1. Teresa Maria mówi

   Antyparch, a właściwie parch, uważaj bo z tej nienawiści do K. Bosaka pęknie ci żyłka pierdząca , a smród będzie się za tobą ciągnął do końca twoich dni.

 5. Republikanin mówi

  Przecież powiedzieli wiosną, że w jesieni będzie druga fala. Makaron we Francji już ją wprowadził. Więc i u nas MUSI BYĆ, bo inaczej rząd straciłby wiarygodność (wbrew atmosferze tutaj panującej jeszcze co najmniej 60% Polaków bezgranicznie wierzy rządowi w sprawie terror-wirusa). Poza tym nadchodzi 11 listopada, więc trzeba zadbać, aby nie było Marszu Niepodległości, i nadchodzi Boże Narodzenie, a więc trzeba zakazać Świąt, żeby uszanować Starszych Braci w Wierze.

 6. Adam mówi

  Witek to moze sobie nakazywac swoim gaciom.

 7. Marju73 mówi

  Oczywiście, że będzie, jak poziom zarażeń skoczy do kilku tysięcy dziennie, tylko nie taki, jak poprzednio, bo gospodarka nie wytrzyma. A różne oszołomy, piszące tutaj o tym, że wirus nie istnieje, zesrają się ze strachu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.