Prezydent Poznania szarżuje: „Widać współpracę nazistów z policją i organami władzy”

Jacek Jaśkowiak/ fot. youtube
9

Poznańska policja umorzyła dochodzenie przeciw członkom manifestacji narodowców, która odbyła się w Poznaniu w połowie listopada 2017 r. – Nagrania pokazują albo osoby zamaskowane, albo tyłem do kamer – wyjaśnił Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

W listopadzie 2017 r. prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak zezwolił lewackim bojówkom na blokowanie spotkania z posłem Robertem Winnickim, które odbywało się w jednym z poznańskim pubów. Narodowcy przeprowadzili kontrakcję pod hasłem „Brońmy Poznań przed lewactwem”. Policja przez kilka godzin odgradzała kordonem obie grupy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Umorzenie śledztwa skomentował prezydent Poznania: „Widać współpracę tych osób, bojówek, nazistów z policją czy z organami władzami”.

Nasz komentarz: Jak widzicie, walka klas zaostrza się. Prezydent Jaśkowiak wspierający akcję lewackich bojówek postanowił podnieść poprzeczkę i walczy z nazizmem. Faszyzm widocznie jest już dla niego określeniem zbyt delikatnym. Polskich narodowców trzeba teraz opluwać z większa mocą. Niedługo zapewne zostanie rzucone hasło „hitlerowcy”. Jak szarżować, to szarżować.

Źródło informacji i cytatu: polskatimes.pl

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: „Rudy” i „Zośka” walczą z supremacją białej rasy

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  Plemię Kainowe tylko w ubiegłym stuleciu wytracilo ponad 10 milionów Polaków jak podaje najlepszy znawca tematu Henryk Pająk, historyk i pisarz. W armii Hitlera służyło ponad 150 000 nazistów pochodzenia żydowskiego.O tych nazistach mówi ten kretyn ?

 2. Joanna mówi

  Mieszkam w Poznaniu i ubolewam strasznie, że rządzi nim Jaśkowiak. Propaguje tęczowe marsze, ale w Marszu dla Życia iśc nie chciał, a nawet nie patronował. Niestety obawiam się, że z braku dobrych kontrkandydatów wygra kolejne wybory 🙁

  1. Sawa mówi

   Nie wierzę, żeby w tak dużym mieście nie było kogoś godnego uwagi. Należy rozejrzeć się nawet wsród własnego otoczenia! Nie święci garnki lepią! Nie pozwolić komuchowi trzęść miastem następną kadencję! Powodzenia!

 3. oze mówi

  jak wyjaśnić w takim razie brak jakichkolwiek działań wobec bojówkarzy tzw. antify…agresywnych, zamaskowanych osobników

 4. Ink mówi

  Lewackie kurwy to polacy żydowskiego pochodzenia

  1. Maciej mówi

   albo mieli komuchów na stołkach w rodzinie…

 5. lol mówi

  Za późno się obudział! Już jakieś 70 lat minęło od pokonania III. Rzeszy!

 6. Robert mówi

  Szarżowali to 100metrowcy na Mistrzostwach Europy !!???.Trudno kibicować,zwłaszcza wieczorem i przed telewizorem…gówno widać ,wszystko w czarnych barwach,skupiłem się na Włochu,bo jedyny w stawce był widoczny…niestety dla lewactwa zbyt mocny kontrast…przegrał

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.