Prezydent Duda zaprasza narodowców do Komitetu Narodowych Obchodów 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. A co z Kresowianami?

fot. twitter
6

W czwartek odbyło się pierwsze robocze posiedzenie Komitetu Narodowych Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej. Prezydent Andrzej Duda, a jednocześnie Przewodniczący Komitetu, podziękował zebranym za kontynuowanie debaty dotyczącej przygotowań do roku stulecia odzyskania niepodległości.

Prezydent zapowiedział także, że skład Komitetu zostanie poszerzony o przedstawicieli środowisk związanych z Marszem Niepodległości oraz przedstawicieli działających na całym świecie Klubów „Gazety Polskiej”.

Ks. Isakowicz-Zaleski nie kryje rozczarowania tym, że do prac Komitetu nie zaproszono Kresowian: „Komitet ma być poszerzony o @StowMarszN i kluby @GPtygodnik , ale nadal @prezydentpl @AndrzejDuda nie chce Kresowian i ich potomków. Przykre”.

Źródło: prezydent.pl, twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Jacek Międlar powinien być także w pierwszej kolejności zaproszony do obchodów 100-rocznicy odzyskania niepodległości jako czołowy Narodowiec – Polak ! Bez Jacka Międlara obchody te będą jak zupa gotowana na wodzie bez jakichkolwiek składników i dodatków.

 2. D. mówi

  Co to za obchody w ktorych WYBIÓRCZO traktuje się Polaków! jak zawsze będzie pełno zydów, polakożerców, banderowców a Polacy…? Polacy bedą stanowili nację, którą przy tej okazji będa szubrawcy obrażac, poniżać, lżyć i OBRZYDLWIE ŁGAĆ NA TEMAT NASZEJ HISTORII! Zróbmy MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI, Z POLAKAMI WSZYSTKIMI Z KRAJU I ZE WSZYSTKICH STRON ŚWIATA A PREZYDENT JAK SIĘ CHCE PRZYŁĄCZYĆ TO NIECH IDZIE Z NAMI A JESLI NIE TO NIECH SOBIE MASZERUJE Z …KORNHAUSERAMI, HARTMANAMI i MICHNIKAMI!

 3. test24 mówi

  Dla mnie kpiną jest jakiś komitet, gdzie sobie loża będzie wybierała, kogo zaprosić, kogo nie. To jest w końcu święto narodowe, czy święto komitetowe? Na marsz powinni zostać zaproszeni wszyscy chcący niepodległej Polski, bez patrzenia na region, religię i nację.

 4. andzia mówi

  Obudził się. Pozapraszaał wszystkich oprócz reprezentantów Polaków. Widocznie nawet według doradców zydowskich przegiął.

 5. POLAK KRESOWY mówi

  Prezydencie PiS-U obiecywaliscie ostatnich aneks WSI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Słowa się DOTRZYMUJE!!!!!!!! Obchody 100-Lecia Naród SAM ZORGANIZUJE bez twojej pomocy i Twojego pseudo komitetu. Tam mało POLAKOW a za to są talmudowcy banderowcy a gdzie Kresowiacy!!!!!!! Przy wyborach odplacimy już niedługo!!!!!!!! A gdzie Narodowcy? My Naród NIE ZAPOMINAMY! BOG HONOR I OJCZYZNA

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.