Prezydent Duda nie weźmie udziału w Marszu Niepodległości [WIDEO]

prezydent Andrzej Duda/ fot. twitter
15

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości zaprosiło prezydenta Andrzeja Dudę, aby wziął udział w marszu i wygłosił przemówienie. Była to odpowiedź na apel PAD o wspólne świętowanie 11 listopada. Dziś prezydent odrzucił zaproszenie narodowców.

„11 listopada prezydent od rana do późnej nocy bierze udział w uroczystościach państwowych. Kalendarz zdecydował” – mówi rzecznik PAD Błażej Spychalski o powodach rezygnacji PAD z Marszu Niepodległości. Dopytywany przez dziennikarza RMF FM Spychalski wyjaśnił, że prezydent oczekiwał, iż 11 listopada odbędzie się wspólny marsz wszystkich sił politycznych w Polsce, ale wielu polityków odmówiło. „Nieoficjalnie wiadomo, że prezydent obawiał się kontrowersyjnych haseł” – informuje dziennikarz RMF FM, Patryk Michalski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zuzia mówi

  Jak by to wyglądało w mediach zachodnich: prezydent na czele 60 tysięcy nazistów/faszystów [wpisz: właściwe]! Kampanię opluwania pewnie już mają przygotowaną!

  1. Kryśka mówi

   Prezydent tak postąpił, jak powinien! POdstawią kilka banerów UNIjnych o wydźwięku faszystowskim i Brukselscy POlitycy, będą pluć, tylko na narodowców, a nie na cały rząd, Prezydenta! Brawo NARODOWCY, robicie dobrą robotę dla Polski! BÓG HONOR I OJCZYZNA!

 2. internet mówi

  Rabin Schudrich o Marszu Niepodległości: Faszyzm, hańba, skandal…

  1. Kryśka mówi

   Muszą siać propagandę, bo Polska im się wymaka!

 3. Robert mówi

  Marsz z narodowcami wzbudza kontrowersje ale banderowskie pozdrowienia przy których maszerowali nasi żołnierze w Kijowie już nie. Hasła mówiące że jesteśmy narodem sprawców, morderców i ludobójców nie wywołują reakcji na panu prezydencie bo przecież bardzo chętnie pokazuje się ze środowiskami żydowskimi tak zajadle nas atakującymi.
  Do diabła z tym judaszem. Do kolejnych wyborów coraz bliżej i być może znowu zobaczymy go łapiącego hostię w locie ale facet który klęka i przeprasza zbrodniarzy którzy wyjechali w 68, który próbuje wykreować dziwaczne i kłamliwe Polin – grzebiąc tym samym Polskę – nie jest godny szacunku.

  1. Kryśka mówi

   Polacy nie dostali paszportów w 68r, a oni tak i kto chciał, wyjechał do dobrobytu zachodniego! Szkoda, że wtedy wszystkich nie wyrzucili z Polski, mielibyśmy spokój z fałszem, kłamstwami i roszczeniami 447!

 4. kici kici KOCUR mówi

  Pewnie każdy już wie że po ostatnich wyborach samorządowych PiS próbuje zawiązać koalicję z SLD
  PiS jest żałosny. W celu posiadania władzy zdolny jest zawiązać koalicję z samym diabłem. Jak można w ogóle myśleć o czymś takim. Jak można zawiązać koalicję ze skrajną lewicą, ludźmi walczącymi z naszą świętą katolicką wiarą, popierającymi zboczenia seksualne i opowiadającymi się za wpuszczeniem do Polski odwiecznego naszego muzułmańskiego wroga. PiS owi naprawdę coś odpier….o.

 5. jerzy mówi

  Ale Chanukę żydowską będzie świętować ? Ciekawe.

 6. Spostrzegawczy mówi

  To dobrze. Będzie być może milionowy co do udziału Marsz Polaków i drugi marsz antypolskiej żydokomuny. A swoją drogą gdzie byli ci Polacy przy urnach wyborczych, bo głosów oddanych na partię, która odwoływała się jako jedyna do wartości narodowo-katolickich czyli RN była garstka.

 7. Robert mówi

  schade schade PO Stokroć schade,tak się objawił mąż Stanów

 8. Robert mówi

  Zaczną w piątek z cookiezem,skończą 12 na pejsbuku

 9. Zonia mówi

  Jak swina moze isc w pochodzie?Dobitnie daje znac gdzie jego miejsce,napewno nie w Polsce!

 10. Sir_Pablo mówi

  No i co z tego,a komor czy kwachu brał?Jestem PIS-iorem i dla wiadomości pseudo-narodowców,nie siejcie już niepotrzebnego zamętu!!!Wystarczy że nie głosując na złość na tą partię w ostatnich wyborach oddaliście największe miasta jak W-wa czy inne,lewackiej szwablandii…i tym samym wybraliście lotnisko tranzytowe w berlinie i dalsze wyprzedaże kamienic!!!!????

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.