Prezes Pfizera członkiem zaplecza politycznego premiera Izraela. “Netanjahu ma obsesję na punkcie szczepionek”

Premier Benjamin Netanjahu odwiedził centrum kwarantanny zakażonych koronawirusem w Ramat Gan PAP/EPA/HEIDI LEVINE / POOL
81

The Jerusalem Post donosi, że prezes Pfizera, Albert Bourla, został członkiem zaplecza politycznego premiera Izraela Benjamina Netanyahu i oficjalnie zaangażował się w jego kampanię wyborczą w wyborach parlamentarnych, która zakończyła się w ubiegłym tygodniu. Przypomnijmy, że 23 marca w Izraelu odbyły się kolejne – już czwarte w ciągu dwóch lat – przedterminowe wybory parlamentarne. Ostatecznie partia Likud zwyciężyła, ale wciąż nie zapewniła sobie samodzielnej większości.

Na ostatniej prostej w kampanii Netanjahu wciągnął do swojego zaplecza politycznego Alberta Bourlę, prezesa koncernu farmaceutycznego Pfizer. Premier Izraela liczył, że obecność prezesa koncernu produkującego szczepionki na Covid-19 przyniesie mu sukces w wyborach parlamentarnych. Miał zabiegać zarówno o wsparcie ze strony prezesa Pfizera jak i Moderny, innego koncernu produkującego szczepionki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czy wiesz, ilu premierów i prezydentów dzwoni do firm Pfizer i Moderna? Nie odbierają telefonów. Odebrali tylko moje – słowa premiera Izraela cytuje Jerusalem Post. Netanjahu miał wyznać, że przekonał Pfizera tym, że ​​Izrael będzie wzorowym krajem wyszczepiającym społeczeństwo.

Do słów premiera Izraela dla telewizji Channel 12 odniósł się sam Bourla:
Rozmawiałem z kilkoma głowami państw. Rozmawiałem z waszym premierem – przekonał mnie, że Izrael to miejsce, w którym panują odpowiednie warunki – wyznał prezes Pfizera. Bourla wyjaśnił, że premier zadzwonił do niego o trzeciej nad ranem czasu izraelskiego i błagał o dostarczenie szczepionek do kraju. Stwierdził także, że Netanjahu ma “obsesję na punkcie szczepionek”.

Bourla to pochodzący z Grecji żyd, który w ubiegłym roku celebrował uroczyste zapalanie świec chanukowych w ambasadzie Izraela w Nowym Yorku, zaś Pfizer to koncern zbijający fortunę na produkcji szczepionek na Covid-19, a zarazem kolos wielokrotnie oskarżany przez amerykańską prokuraturę o oszustwa i przeprowadzanie nielegalnych eksperymentów. Pfizer miał także zostać oskarżony przez prokuraturę o korumpowanie lekarzy. By uniknąć postępowania zgodził się zapłacić gigantyczną grzywnę w wysokości 2,3 miliarda dolarów.

Zdaje się, że ciągnie swój do swego. Nie dość, że Benjamin Netanjahu oraz Alberta Bourlę łączy to samo (żydowskie) pochodzenie, to obaj mają na karku oskarżenia o korupcję. 21 listopada 2019 roku premier Izraela został formalnie postawiony w stan oskarżenia przez Prokuratora Generalnego Awichaja Mandelblita w związku z podejrzeniem o korupcję, płatną protekcję i nadużycie władzy. Premier Izraela oskarżony jest o to, że zawarł nieformalną umowę z jednym z izraelskich dzienników, aby przedstawiał go w pozytywnym świetle w zamian za korzystne rozwiązania prawne dla tej gazet. Netanjahu miał też doprowadzić do zmian w prawie, dzięki którym telekomunikacyjny gigant Bezeq zarobił setki milionów dolarów i odwdzięczył się pozytywnie opisując Netanjahu na swoim portalu informacyjnym Walla. Trzeci zarzut dotyczy pomocy, jakiej Netanjahu udzielił kilku biznesmenom w załatwianiu spraw w USA (np. uzyskaniu amerykańskiej wizy). Miał za to otrzymać drogie prezenty na kwotę 264 tys. dolarów.

Źródło informacji: Jerusalem Post

Przeczytaj także:

Wychwalał Banderę i pisał: „polscy nacjonaliści to je*ane ścierwo. Trzeba do niego strzelać.” Prokurator Młynarczyk podjął skandaliczną decyzję!

Niemcy wstrzymują szczepienia preparatem AstraZeneca w grupie osób poniżej 60 roku życia: „Ryzyko zgonów jest zbyt wysokie”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Matka mówi

  Uuuuu… mroczny spisek. Połączenie waszego codziennego foliarstwa szczepionkowego z równie codzienną żydowską obsesją – z takich artykułów się najlepiej śmieje.

  Jeśli faktycznie tak jest, to jest to jednak bardzo pożyteczny spisek – dzięki najszybszemu na świecie wyszczepieniu (już ponad połowa populacji) pandemia w Izraelu zanika. U nas, gdzie ten poziom zaszczepienia jest kilka razy niższy, przez nieefektywność UE i przez to, że trochę też idiotów wierzy w to, co tu wypisujecie, i zrezygnowało ze szczepień Astrą, mamy natomiast eksplozję zachorowań. I umiera kilkaset osób dziennie, a głąby rozdziawiają gęby i pytają, że jak to tak, iż służba zdrowia nagle nie działa, biznesy zamknięte i jeszcze kościoły może nam zamkną.

  1. j-da mówi

   Mamełe!! Paszła won.

  2. Matka mówi

   Spokój tam, przygłupie.

  3. Zbigniew mówi

   Naloz maske, najlepiej podwojna i ja pierz tak jak obiecywals trolujac sprawe maseczek.

   “Ponadto należy przestrzegać następujących zasad higieny:
   • Podczas kaszlu i kichania zachowaj dystans od innych i odwróć się;
   trzymaj zgięcie ramienia przed ustami i nosem lub użyj chusteczki do nosa
   natychmiast je zutylizować. “””

   Moze trolujesz ze szpitala polaczonego: dla trolli i chorych na covid

  4. Matka mówi

   Ja, Zbysiu, co najwyżej informowałam jełopów takich, jak ty, że maseczki się zmienia (w przypadku chirurgicznych) lub pierze (w przypadku materiałowych), bo tego nie mogliście ogarnąć. Ciekawe, czy pranie majtek choć na jakiś czas ogarniacie?

   A trollowanie to nie moje dzieło, ten cytat to pewnie pochodzi z ciebie i z któregoś z twoich wpisów, w których próbowałeś się tu pode mnie nieudolnie podszywać.

  5. Zbigniew mówi

   Cos ty matko za duzo wiesz ale nie to co trza.

  6. Matka mówi

   Podstawowe zasady higieny, Zbysiu, to akurat jest “to co trza” wiedzieć.

  7. Szczur mówi

   Nie wiem, co Ty ćpiesz, ale przestań. Dziwne rzeczy opowiadasz, bo według oficjalnych danych, liczba potwierdzonych przypadków Covid w Izraelu to 883 tys., z czego zmarłych to 6200. Jak to się ma do liczby przypadków w Polsce cztery i pół raza ludniejszej? A przypomnę, że to dane z ostatnich dwunastu miesięcy – okresu, przez większość którego nie było szczepionki, a Polacy, w większości dosyć lekko podchodzili do wytycznych rządu.

  8. Matka mówi

   Nie sądź innych swoją miarą i raczej sam odstaw dragi. Skoro zauważyłeś, że to są dane z Izraela z 12 miesięcy (a nie bieżące), to czego w mojej wypowiedzi nie rozumiesz, nazywając ją dziwną? I czego nie rozumiesz, pytając o liczbę zgonów i pisząc, że Polacy olewali obostrzenia – w Izraelu, w przeliczeniu na liczbę ludności, masz zgonów o połowę mniej niż w Polsce.

  9. Maciej mówi

   @tow. “Matka”

   Towarzyszka dalej w formie, snuje swoje opowieści (haggady) o pożytecznych spiskach i dobroczynnym wyszczepianiu w Izraelu, gdzie jedynie słuszne pandemiczne statystyki klasy robotniczej miast i wsi (jak zwykle) przodują awangardzie nieubłaganego postępu – na drodze do internacjonalistycznej, świetlanej przyszłości “nowej normalności”.

  10. anonim mówi

   Najgorsze nie jest to, że wichrzyciele tego swiata maja takich trolli, że maja masmedia, banki i politykierow. Najgorszą rzeczą jest wiara w brednie o tzw. nowej normalności znacznej części ludzi.

  11. Matka mówi

   Całe szczęście jełopy rozsiewające różne głupie teorie spiskowe zazwyczaj gromadzą się na takich niszowych portalach, ale szkód rozsewaniem głupoty w Internecie i tak potrafią narobić.

  12. anonim mówi

   Najwiekszym idota jestes ty, bo wierzysz ze twoje szczekanie tutaj powali na kolana wszystkich niezaczadzonych lewacka propaganda ludzi.

  13. Matka mówi

   Nie, bynajmniej nie oczekuję, iż tutejsi idioci twojego typu cokolwiek zrozumieją. A “nieoczadzeni” to wy jesteście najwyżej rozumem, wykształceniem, czy intelektem, wszystko inne, w tym ideologię, łykacie jak jamochłony.

  14. Maciej mówi

   @tow. “Matka”

   No, przecież sama towarzyszka coś tam pisała o “pożytecznych spiskach” dotyczących “wyszczepiania” (sic) Izraelczyków

  15. Matka mówi

   @Maciej

   Maciuś, ironia. Sprawdź w słowniku, co to znaczy.

  16. Maciej mówi

   @tow. “Matka”

   Jeśli to ironia z tym pożytecznym spiskiem, to skąd u towarzyszki taki zapał w głoszeniu śmiercionośnego covida ?

  17. Matka mówi

   Tak, Maciuś. Za to ty napchałeś sobie tą pustą łepetynę pierdołami o haggadzie i nie jesteś już w stanie ani zorientować się, co się dookoła ciebie dzieje, ani sprawdzić jakiejkolwiek informacji.

  18. Maciej mówi

   @tow. “Matka”

   Nie jest tajemnicą, że orientacja towarzyszki w otaczającej rzeczywistości (“co się dzieje”) jest wypadkową informacji z portali internetowych finansowanych (jedynie słusznymi) grantami np. Google DNI (Digital News Initiative – vide; np. „BRID”), które to Google stosują cenzurę już na poziomie wyszukiwania informacji w internecie, zgodnie z obowiązującą propagandą covidową (takie dzisiejsze – „wicie, rozumicie” Ministerstwo Prawdy). Stąd nie dziwi, że sprzedajne dziennikarstwo prześciga się w sianiu dezinformacji, dostarczając towarzyszce materiału do ich rezonowania tutaj w opowiadaniu narracyjnych bajek haggady.

   – na szczęście, są inne wyszukiwarki, np. “DuckDuckGo”

  19. Matka mówi

   Nie jest tajemnicą, Maciuś, że ta potężna cenzura Google nie przeszkadza ci jednak w Internecie wynaleźć nawet największą głupotę. Ile to już razy się śmiałam tutaj z jakichś fake newsów, które jakimś cudem w google wyszukałeś, ba – nawet mogłeś dalej tą głupotę rozpowszechniać.

  20. Maciej mówi

   @tow. “Matka”

   Zdaję sobie sprawę, że dla towarzyszki czytanie z tzw. zrozumieniem jest dużym wyzwaniem intelektualnym, więc powtórzę;

   -na szczęście, są inne wyszukiwarki, np. „DuckDuckGo”, które omijają cenzurę google na poziomie wyszukiwania, pozwalając dotrzeć do nieopłaconych przez goole i tym samym nie-propagandowych informacji.

  21. Matka mówi

   @Maciej

   Maciuś, wszystkie te twoje bzdety, którymi tu się kompromitowałeś bez problemu znaleźć można przez Google. Żadna wiedzą tajemna, fake newsy każdy idiota niestety bez problemu ma w sieci na wyciągnięcie ręki.

  22. Maciej mówi

   @tow. “Matka”

   Cóż, na końcu zawsze wychodzi z towarzyszki zwyczajne kłamstwo, o co nie trudno – kiedy nieustannie towarzyszka manipuluje z przerywnikami insynuacji i pokrzykiwań

  23. Matka mówi

   @Maciej

   Z ciebie wychodzi zaś niebywała głupota i to nie tylko na końcu, od samego początku już sprawiasz wrażenie idioty. Serio masz problem, ułomku, z wyszukaniem w Google tych swoich bzdur z off-guardiana czy innych portal dla idiotów? Pomoglbym, ale po co pomagać głupocie się rozprzestrzeniać.

  24. Maciej mówi

   @tow. “Matka”

   Towarzyszko, twierdzenie, że google nie cenzurują wyników wyszukiwania oraz, że nie ma różnicy w wyszukiwaniu miedzy google i DuckDuckGo – jest kłamstwem.

  25. MACIEJ mówi

   Eksplozję to masz w gaciach wyszczekany tłuku.
   Nikt tutaj nie traktuje Ciebie poważnie, ale produkuj się ile wlezie,
   może w końcu się wysrasz i Ci przejdzie.

  26. Matka mówi

   Maciuś, szczerze to w dupie mam, co myślą o mnie takie imbecyle, jak ty. Ty generalnie jakiejkolwiek wiedzy, czy nawet rzeczywistości, nie traktujesz poważnie. A śmianie się z takich ćwoków nigdy nie przestanie mnie bawić.

  27. Matka mówi

   Raczej tępe i prostackie, ale ciebie nie podejrzewam, byś się zachwycał czymkolwiek bardziej ambitnym niż teksty o staniu.

  28. Leszek mówi

   Agenda 2025. Zaszczepione 4,5 miliarda ludzi. Potem. NOWY PORZĄDEK.

  29. Matka mówi

   I wylądują na Ziemi reptilianie. Oficjalnie, oczywiście, bo wiadomo, że już tutaj są.

 2. Repatriant mówi

  wyszczep sie, wyszczaj się, odczep się i spier..j, żygostwo szczepia się, zdycha i będziwe krzycześć, że nowy hallokał i nowy interes; na tej samej zasadzie, potulni i posłuszni zapier…. umszlagplacem do majdanka; dobra nasza

  1. Matka mówi

   Ty w ogóle jesteś Polakiem? Bo nawet śmieciu słowa poprawnie napisać nie umiesz. Sądząc po treści twojego bełkotu, pewnie jakiś syn volksdeutscha i banderówki albo zwykły lump z rynsztoka.

  2. syn volksdeutscha i banderówki mówi

   Gdy na szali z jednej strony będzie twoja znajomość ortografii a z drugiej to czym się zajmujesz życia nie ocalisz.

  3. Matka mówi

   Zajmuje się sprzątaniem z sieci właśnie takich śmieci, piszących tego typu posty. I nie próbuj to kogoś straszyć, synu volksdeutscha i banderówki, bo to jest tak żałosne, jak cała twoja obrzydliwa osoba.

  4. Syn Volksdeutscha I Banderówki mówi

   Pisałem o sferze duchowej tępoto co to wszystkie rozumy pozjadała a prostego przekazu nie rozumie.

  5. Matka mówi

   Kiedy? Wtedy, kiedy pisałeś ściero o Umschlagplatz i Majdanku?

 3. Inoziemcowy mówi

  jakie przystojne żydostwo na okolicznościowej fotca, cycuś glancuś

  1. Matka mówi

   Jednym przypadkiem ostrej reakcji skórnej na kilkadziesiąt milionów. Porażające. A do rzeźni, jak idioci, stoją Wiesiu tacy, jak ty, nierobiący sobie nic z choroby. Szkoda tylko, że i innych ludzi możecie zarazić. 650 zgonów codziennie na Covid w Polsce, a nie jeden przypadek ostrej reakcji skórnej na całym świecie.

  2. Maciej mówi

   @tow. “Matka”

   No i dalej towarzyszka “Matka”, jak nakręcona świętą liczbą 650, tym razem naokoło rzeźnię widzi i wbrew statystykom i zdrowemu rozsądkowi, niezachwianie i konsekwentnie, w swym płomiennym zapale, wierzy w covidiańskie dogmaty;
   o przyczynie nadmiarowych zgonów, diagnostycznej pewności testów i ich ilości bez związku z ilością podawanych zakażonych oraz w armagedon śmierci na covida niepotwierdzany ogólną ilością zgonów z lat ubiegłych. Z niecierpliwością czekam na dalszy ciąg wystąpień towarzyszki.

  3. Matka mówi

   @Maciek

   Jakbyś ociemniały ćwoku śledził, co się dzieje dookoła to też byś liczby typu 650 widział. Ale ty jesteś jak wioskowy głupek z czasów średniowiecza – czego we wsi nie zobaczył, to mu się wydaje, że nie ma.

  4. Maciej mówi

   @tow. “Matka”

   I znowu towarzyszka rżnie wyuczonego przygłupa. Porównawcze dane, miesiąc do miesiąca między wszystkimi zgonami obecnymi, a tymi w roku ubiegłym – nie wykazują żadnych istotnych różnic. Podobnie w miesiącach roku bieżącego.

   No i to towarzyszki ciągłe rezonowanie propagandową głupotą o jakiejś hekatombie ilości zgonów na covid. Towarzyszka zupełnie nie rozumie (albo udaje przygłupa), czym w istocie jest śmiertelność na tą chorobę. Obecne przypisywanie covidowi zgonów z innych przyczyn, w tym z podstawowych śmiertelnych chorób, gdzie nawet zwykłe przeziębienie albo katar może wycieńczony chorobą organizm doprowadzić do śmierci – jest tylko prymitywną propagandą.

   Natomiast jest już sprawą oczywistą, prócz etatowych wyznawców i krzewicieli pandemicznej histerii, że nadmiarowe zgony końca roku ubiegłego, były skutkiem przestępczego paraliżu służby zdrowia, a nie ilości zgonów na śmiercionośnego covida.

 4. Wiesław mówi

  Szczerze, aż do bólu. A to się dopiero narobiło! Były już, Główny Inspektor Sanitarny, Jarosław Pinkas, w niepojętym przypływie szczerości zdradził, że te całe maseczki przed niczym nie chronią, a jeśli rząd nalega, by je nosić, to gwoli sprawniejszej tresury bo jak taki jeden z drugim obywatel zobaczy, że wszyscy chodzą w maseczkach, to łatwiej uwierzy, że jest jakaś epidemia. “Maseczka świadczy o tym, że jest pandemia” J. Pinkas, Główny Inspektor Sanitarny

  https://youtu.be/3PsEwx5rmDY Mądrzy ludzie! Ci Amisze
  Maseczki nie chronią przed zakażeniem a są lepem, inkubatorem i wylęgarnią wirusów, bakterii i grzybów. Maski i restrykcje szkodzą zamiast pomagać – Amish zbuntowali się w kwietniu ubiegłego roku olali maski restrykcje a ostatnio szczepionki i dziś jako pierwsi w Stanach mogą pochwalić się stadną odpornością.

  Amish and Mennonite communities in Pennsylvania have reached herd immunity: Local health official – March 29, 2021 01:54 PM https://www.washingtonexaminer.com/news/amish-mennonite-
  communities-pennsylvania-reached-herd-immunity-health-official Five reasons why COVID herd immunity is probably impossible https://www.nature.com/articles/d41586-021-00728-2

  1. Matka mówi

   Wiesiu – Amisze, tak. Czyli ludzie mentalnie (i faktycznie) żyjący w XVII wieku. Mentalnie to tak jak ty, więc może byś i faktycznie jak oni żyć spróbował – przynajmniej w Internecie byś bzdur nie pisał?

 5. Wiesław mówi

  Maski przed niczym nie chronią, a już na pewno nie przed wirusem, który jest dużo mniejszy od dymu np. tytoniowego. Jeśli chodzi o noszenie maski na twarzy, czas rzucić wyzwanie pseudonauce. Intensywna propaganda zmuszająca nas do noszenia masek na twarzach nie jest oparta na nauce. Jest to czysto polityczna gra o władzę, mająca na celu zmusić nas i nasze dzieci do poddania się. Zacznijmy od rozmiaru wirusa. Wirus koronowy mierzy 0,125 mikrona. Przyjrzyjmy się więc, jak skutecznie maski różnych typów zapobiegają wydostawaniu się dymu z ust manekina. Uwaga, zgodnie z artykułem naukowców z NIH, wielkość dymu tytoniowego waha się od „0,3 do 0,5 mikrona, z małym geometrycznym odchyleniem standardowym (GSD), co wskazuje na kilka ultradrobnych (mniej niż 0,1 mikrona) cząstek”. Mask Containment Study

  https://youtu.be/g_bM1y1IpJY
  Jeśli myślisz, że noszenie maski chroni Cię przed COVID, to jesteś zwiedziony. Jak widać na filmie, cząsteczki dymu (które są znacznie większe niż wirus Covid 19) przechodzą przez maskę i krążą w powietrzu. Równie dobrze możesz nosić czystą skarpetkę na uchu, zamiast zakrywać usta i nos maską. Jednym słowem – Bezużyteczne. https://i.ibb.co/f8QBCcN/706a779e6cace8e9df12597d7411b2c270179db8.jpg

 6. Wiesław mówi

  Teksas ogłasza wygraną z epidemią. Nie noszą masek, a zakażeń coraz mniej. Dwa tygodnie po zniesieniu obostrzeń, liczba nowych zakażeń oraz hospitalizacji w Teksasie cały czas spada. Od 10 marca firmy powróciły do normalnej działalności, a maseczki nie są już wymagane w przestrzeniach publicznych. Decyzję w tej sprawie podjął gubernator Teksasu Greg Abbott. Takie podejście spotkało się z krytyką innych polityków. Prezydenta Stanów Zjednoczonych Joe Bidena miał powiedzieć: Ostatnią rzeczą, której potrzebujemy, jest myślenie neandertalczyków: “Zapomnij o masce, wszystko jest w porządku”. Pozytywne dane. Tymczasem wygląda na to, że rację miał gubernator Abbot zapowiadając na początku marca otwarcie stanu. Liczba osób przebywających w szpitalach spadła do najniższego poziomu od października. Jak podał gubernator na Twitterze, w sobotę stan zanotował 2292 nowych przypadków koronawirusa, średnio o 500 mniej niż notowano tydzień wcześniej. W styczniu rejestrowano tam dziennie nawet 14 tys. nowych przypadków.

  Ps.. “Five reasons why COVID herd immunity is probably impossible … Immunity might not last forever”

  Upychasz szajs tych których Big Pharma dokarmia grantami i reklamami i niezbyt poradnie posługując się takimi argumentami jak te u góry.
  Pytanie, kto mnie zagwarantuje że ich szczepionki zapewnią nam stadną odporność i czy na zawsze? Czy do tego dojdziemy czy nie to nie znaczy że mają zielone światło na demolkę ekonomii i zrobienie z nas dziadów.
  Floryda olała maski, restrykcje i lockdown od września, dziś są w dużo lepszej sytuacji niż Stany z surowymi restrykcjami, grzywnami czy kwarantanną. Proces w Norymberdze przeciw wszystkim banksterom, politykierom i ich pseudoekspertom za zbrodnie przeciw ludzkości coraz bliżej! Ja na ich miejscu zacząłbym się bać tym bardziej, że nie będzie gdzie uciekać przed rozwścieczonym tłumem! Pozostaje im jedynie Izrahell i Korea Północna! Ostatecznie Antarktyda! A Polacy muszą mieć zawsze autorytet bo w przeciwnym razie nie są w stanie samodzielnie myśleć. Szczepienia masowe zabijają ludzką naturalną odporność, będą niewolnikami koncernów farmaceutycznych.
  30 mar
  Szwecja…
  28 zgonów od zeszłego czwartku
  13,5% populacji dorosłych, wyszczepionych pierwszą dawką
  5,9 % drugą dawką
  Tegnell nie siedzi
  Komisja covid działa
  Wszystko otwarte, maseczek nie ma…

  To się nazywa odpornością zbiorową. To maseczki źródłem zakażeń.
  Od dawna mówię, że mokre od oddychania maseczki tylko przyciągają wirusy, a nic nie filtrują.

  1. Zbigniew mówi

   Nareszcie ktos……

   Chusteczki do nosa musza byc natychmiast utylizowane a maseczki musza byc stale noszone, chociaz maja te sama role.

   W tej wiadomosci z Teksasu nie ma danych o pogodzie, o szkodliwosci pomieszczen.

  2. Zbigniew mówi

   Cos mi sie skojarzylo odwrotnie:

   Chusteczki do nosa mamy obowiazek nosic stale i to na nosie.

   Za uzywanie masek bez zaswiadczenia o covidzie, kara powinna byc rowna wyrzuceniu chusteczki na ulice – 100 $ w Seulu.

  3. Zbigniew mówi

   Niezamierzony efekt:

   Jedne chusteczki nalezy natychmiast utylizowac a inne chusteczki nosic stale na nosie, bo sa drozsze.

   Z naszej strony logiczne byloby noszenie tych tanszych chusteczek.

   Chyba dzisiaj przestane myslec, bo mi na trzezwo nic nie wychodzi.

  4. Zbigniew mówi

   Jednak lepiej byloby nosic tansze chusteczki paczka 25 gr. i wykonywac obowiazek natychmiastowej utylizacji – wystarczy mala modernizacja nausznikow.

   No, ale w CDU, za Odra ludzie nie mieliby lapowek po set tyiecy € udowodnionych a wiec razy 10 conajmniej za propagowanie tych drozszych – “to sie wliczy w cene”.

   Media nie mialyby zajecia pastwienia sie nad jakims przewodniczacym w CDU, zieloni politycy radochy a Matka musialyby prac majtki i inne rzeczy zamiast chusteczek do nosa.

   Dodam, ze przy takich lapowkach ja bidok rzeczywiscie wygladam glupio – tak jak sie czuje – nie pisze, ze na trzezwo, bo sie zaraz matka odezwie.

   My tu sie nie zgadzamy z premierem i trolujaca Matka samogonu ale za Odra z politykami rzadzacej partyi nie zgadaja sie tez w Ministerstwie Zdrowia. Oficjalnie!

   I to jeszcze nie jest koniec afery, nastepne juz czekaja w kolejce i dotycza tez Polakow.

   Pozywiom uwidim

   ale robi sie ciekawie i medialnie:

   Poczatkiem moze byc to, ze Hitla byl miliarderem i nazizm powstal na korupcji ……………… i robi sie nowe ……. jedna historia sie konczy zaczyna nowa ….

   Korupcja to zaledwie poczwarka przeinaczajaca sie w motylka: nazizm, bolszewizm – lewactwo inaczej faszyzm.

   He he Niemcy maja teraz cos do roboty – maja co robic

   Opor przeciw tym, ktorzy wyrzekli sie boga i wymyslili sobie szatana powoduje biede a to jest metoda obrony, tak nas przekonal do siebie Kaczynski.

   Przykladem jest Jan Bodakowski i wielu wielu innych ……… .

   Nami rzadza teraz ci co :afera likwidacji polskiej produkcji spirytusu, likwidacji PGR, spoldzielczosci mieszkaniowej, ci ktorzy dla pieniedzy, luksusu materialnego wyrzekli sie boga – raz chrzescijanie innym razem Zydzi a tak naprawde nic do nich nie pasuje – musza wszystko cenzurowac.

   A my musimy nosic gorsze bo drozsze chusteczki do nosa i dlatego trzeba wszystko zamykac, gdyz te drozsze chusteczki, tak jak uzywane wielokrotnie te tansze rozosza zarazki CIA ( w tym ruskim wierze).
   W cos trzeba wierzyc.

  5. Zbigniew mówi

   Sorry Wieslaw, jeszcze zajme troche miejsca.

   “Poczatkiem moze byc to, ze Hitla byl miliarderem i nazizm powstal na korupcji”

   Wyobrazacie sobie cos takiego wpisac za Odra?? Ktos by sie odwazyl a przeciez usprawiedliwia to powstanie SA i dalej ……….. ?

   Ale wszyscy tak mysla, ze to droga do nikad, we Francyi tez.

  6. Matka mówi

   Nie łżyj, Wiesiu. W większych miastach masz nadal obowiązek noszenia masek. A liczba zachorowań spadła wczesniej, w wyniku lockdownu właśnie. Teraz od tygodni utrzymuje się na tym samym, acz niskim, poziomie, a nie spada.

  7. Maciej mówi

   @tow. “Matka”

   …a na zachodzie pochmurno, z lekkimi przejaśnieniami

  8. Lol mówi

   na zachodzie bez zmian… lewactwo ich wykańcza

  9. Matka mówi

   @Maciej

   Zależy gdzie. Np. w takiej Wielkiej Brytanii, w której de facto zaszczepiono już niemal wszystkich powyżej 50 roku ilość zachorowań spadła z 50 tys. dziennie do kilku tysięcy, a ilość zgonów do 50 dziennie. Tak, szczepienia dają nadzieję.

  10. Maciej mówi

   @tow. “Matka”

   Tak, towarzyszko – manipulacja na ilościach zachorowań i ilościach zgonów na śmiercionośnego covida, przynosi efekty.

 7. Wiesław mówi

  Szczepienia masowe zabijają ludzką naturalną odporność, będziecie niewolnikami koncernów farmaceutycznych. A Respiratory to narzędzia śmierci. Respiratory też zabijają. Z przecieków medialnych wynika, że 90 %, a nawet 95 % pacjentów których lekarze “wysyłają” pod respirator umiera. Nowe respiratory nie są skalibrowane. Brak procedur, każdy nowy respirator powinien być odpalony w szpitalu w obecności serwisu producenta celem skalibrowania. W Polsce jest z tym problem, nikt nic w tym temacie nie wie. Po drugie jaki jest podawany tlen, czy aby z braku medycznego nie jest podawany techniczny. Kto chce to znajdzie. Państwo z tektury. https://forsal.pl/lifestyle/zdrowie/artykuly/7995975,koronawirus-w-szpitalach-zaczyna-brakowac-tlenu-dla-pacjentow-z-covid-19.html

 8. Zbigniew mówi

  Biedni chinczycy moga uczyc sie na najlepszych uczelniach – Polacy beda mieli Nowy Lad i ekonomow z tych uczelni, jako parobki, bo tacy sa potrzebni wyuczonym a prezes z prezesem siedza w gabinecie i ukladaja Nowy Lad ale cos im nie wychodzi.

  “Sprawa wywołała powszechne oburzenie wśród wykładowców i studentów po zarzutach, które pojawiły się w mediach społecznościowych w 2018 roku. Na jej fali ze stanowiska rektora zrezygnował C.L. Max Nikias. Skandal zatoczył nawet międzynarodowe kręgi. W związku z doniesieniami, że wiele ofiar ginekologa pochodziło z Chin, „głębokie oburzenie” wystosował rząd w Pekinie.”

  1. Zbigniew mówi

   No ale Polacy, byli panszczyzniani, nie bardzo rozumieja po co komu edukacja i znajomosci tematu w tym korupcji w USA i ludzi

 9. Zbigniew mówi

  Jeszcze jedno: Jest w naturze tematy odszkodowan duza dziura (nie matka trolujaca) – przyzwyczalil nas do tego ze w 39 rozbioru dokonywali tylko Stalin i Hitler a Ukraincy na tym tylko skorzystali, tak jakby nie bylo Wolynia.

  1. Zbigniew mówi

   Robota pana Jacka to jest sprawa odszkodowan

  2. Matka mówi

   Wielką dziurę, Zbysiu, to ty masz w głowie po tygodniu picia. Piszesz po kilkanaście komentarzy bez większego składu, co drugi na inny temat, często żaden na temat artykułu.

 10. Zbigniew mówi

  Generalnie we mnie budzi zwatpienie ta stara historia warta tyle co gadki tego premiera.

  Wmawia sie mi, ze Polacy i Polska to ofiary losu, geografii i sasiadow.

  – Jezeli gdzies zyje jakas ofiara losu, to wszyscy z radoscia sie lituja i pomagaja poprawiajac dane u sw Piotra.

  – W wiezieniu najlepszym zajeciem jest stala dyskusja, kogo mozna bezpiecznie ograbic, oczywiscie ze nie sasiada biedaka. Opowiadano mi o tym z pasja ………. .

  Wiec jakie my ofiary, bidoki – to mi sie nie zgadza

  Chyba trzeba jednak zmienic poczatek historii i dojsc do prawdy

 11. Zbigniew mówi

  No nie odpuszcze, gdyz dla mnie ma to spore znaczenie – ta historia na nowo.

  Wpisze to czego nie moge wpisac do powaznych rozpraw o powazne kwoty – to sa procedury tu jest swoboda i mozna wpisac ogolniejsze sprawy – dowody. (Pies jak szuka ludzi w zwalowiskach musi sie bawic i uruchamiac instynkt na maksa).

  Wartosc Polski i Polakow jest taka sama jak kiedys Babilonu i to byloby uzasadnieniem ciaglej agresji wszystkich ze wszystkich stron.

  Wynika z tego, ze Polacy przeniesli Babilon w sredniowiecze a to zostalo w genach (moje sa inne).

  Ale to widze!

  Zielony Wodor a wiec luksus taniego zycia jak w Dubaju jest marzeniem Zachodu UE, ale ja jako mechatronik wiem, ze bez spolecznych cech Babilonu wprowadzenie tego w zycie pozostanie nowinka technologiczna. (Bald TV) (na tym moje przygotowanie twardych dowodow do rozpraw odlatuje w nicosc)

  Jezeli Polacy w naturze maja te cechy Babilonu, to zarabiajac uczciwie 6,5 tys € netto + obfite ….. na Ölplatform maja 15 tys € na ulicy beda bali sie rozmawiac po polskiemu chyba, ze w pancernym wozie jak izraelczycy w Palestynie.

  Tu nie trzeba sie dziwic reakcjom, instynktom barbarzynskim lecz sobie, ze ostal sie jakis Babilon – jednak!

  Ja te cechy nabieram rozumowo, analitycznie (jakby na wynos) dlatego to widze i ciesze sie ze mam narodowosc Polak.

  To nie jest slodzenie, gdyz ten Zielony Wodo naprawde trzeba wprowadzic i mamy juz gdzie niegdzie zalazki tego bogatego Dubaju .

  Reszta niestety jako konkrety musi pozostac w domciu na kwarantannie, nie jest na wynos.

 12. Zbigniew mówi

  No gdzie jest ta trzezwa pani Matka? Na procesji?

  1. Matka mówi

   Już kilka razy się wypowiedziałam na tym forum, pewnie nie zauważyłeś pijaku, klepiąc swoich kilkanaście nieskładnych wpisów i mówiąc sam do siebie.

  2. Matka_ale_z_napletkiem mówi

   Napisałeś ćwoku że szkoda czasu na komentowanie na takich niszowych portalach jak ten , a siedzisz tu dzień w dzień . Widocznie jesteś tak głupi lub głupia że nie masz żadnych znajomych z którymi możesz gadać. Po prostu jesteś samotnym kretynem. Współczuję, ale nie zasmradzaj tego forum

  3. Matka mówi

   Bo zabawa jest dobra. Ludzie potrzebują różnej rozrywki, napletku. Zarówno sztuki, kultury (przynajmniej ludzie na poziomie, bo wieku stąd o to nie podejrzewam), jak i prostej rozrywki, czyli pośmiać się z pajacujących błaznow. Jesteś moim błaznem, napletku.

  4. Boguslaw mówi

   Jeśli Goje i Żydzi nie przestaną czytać Washington Post, New York Times i innych dzienników należących do syjonistycznych Żydów i ich agentów, jeśli Goje i nie-syjonistyczni Żydzi nie przestaną wierzyć w bzdury przekazywane w wiadomościach w TV i radio, przeciętni Goje i nie-syjonistyczni Żydzi będą nadal żyć w próżni umysłowej. Nieświadomi planu syjonistów, zarówno Goje jak i nie-syjonistyczni Żydzi nadal będą zachowywać się jak dwunożne zwierzęta, zgodnie z tym jak uważają ich talmudyczni Żydzi.
   Jack Bernstein,” Pozegnanie z israelem” – fragment

  5. Matka mówi

   I co niby, pajacu, chciałeś mi przekazać tym, niemającym związku z wątkiem, cytatem, którego nawet poprawnie ortograficznie nie umiesz przepisać? Że jesteś pierd…ty? To już wiem.

  6. Boguslaw mówi

   ” Zdaję sobie sprawę z tego, że wy, moi syjonistyczni bracia, zwykle uciszacie każdego, kto próbuje ujawnić waszą wywrotową działalność.

   Jeśli tym człowiekiem jest Goj, krzyczycie „jesteś antysemitą,” co jest niczym więcej niż zasłoną dymną ukrywającą wasze działania.

   Ale jeśli tym człowiekiem jest Żyd, stosujecie inne taktyki:

   najpierw ignorujecie zarzuty, mając nadzieję, że przekazana informacja nie przedostanie się do wielkiej liczby osób
   jeśli informacja zacznie się rozprzestrzeniać, wyśmiewacie ją i jej autorów
   jeśli to nie przyniesie skutków, następnym waszym krokiem jest zniesławianie autora. Jeżeli to nie wywoła żadnego znaczącego skandalu, jesteście mistrzami w zorganizowaniu go
   jeśli to nie wystarczy, rozpoczynacie akcję ataków fizycznych
   ale, NIGDY nie próbujecie udowodnić, że przekazywana informacja jest fałszywa.”
   Jack Bernstein, Pozegnanie z israelem, fragment

  7. Matka mówi

   A zdajesz sobie, Boguś, że jesteś zdrowo pierd…ty? Refleksją nad tym się skup, a nie nad pierdołami o Żydach i gojach.

 13. Zbigniew mówi

  Jezeli jest inaczej niz napisalem, to dlaczego Polska juz 30 lat temu byla krolestwem LPG najepszego nosnika Wodoru a EU bogate teraz chce wprowadzic wodor?

  Z biedy w Polsce wprowadzono wodor, trzydziesci late temu???
  To moze inaczej – z biedy Polacy sa madrzejsi??? O 30 lat?

  Cos chyba sie komus nie udalo – samogon nie wyszedl.

  I to jest swietny argument posredni pomiedzy historia a twardymi realiami pieniedzy.

 14. Zbigniew mówi

  Z biedy, to czolowka przetwarzania Wodoru powinna byc Etiopia.

  No wiec PIS powinien oglosic przejscie na Zielony Wodor – ten Nowy Lad, nowa cywilizacja, marzenie sasiadow Polski – w to mozna wpisac wszystkie marzenia materialne.

  Zachod jest na etapie przejsciowym, bo zasadniczego celu nie akceptuja konsumenci tak jak przez 30 lat LPG:

 15. Zbigniew mówi

  Teraz mam zabawe:
  – Tutaj bede pisal, ze Kultura Zachodnia przez 30 lat nawet wzbogacila wodor z LPG o LPGB be be beeee
  – A na rozprawach bede powaznie tlumaczyl sie dlaczego ja mam pieniadze a inni strasznie o nie walcza i to powoduje ze maja megalomanie i tylko teoretycznie pieniadze, wirtualne.

  Idzie o to, ze energia to teraz pieniadz a to jest nowa Definicja Mechatroniki…………………., bo darmowa energia jest, ale trzeba umiec z niej korzystac

  Zostawie troche miejsca matce.

  1. Fruktoza ci w oko mówi

   żeby się wysrała. jak zawsze…

  2. Matka mówi

   Raczej uśmiała.

  3. Boguslaw mówi

   Uważa się, że wszyscy uczestnicy pierwszego Kongresu Syjonistycznego byli aszkenazyjskimi Żydami z Europy i diaspory (kraje na całym świecie, do których niektórzy z nich wyemigrowali).

   To wtedy, lub w czasie bliskim Kongresowi, napisano Protokoły Mędrców Syjonu.. Aby dać wyobrażenie o planach i postawie tej grupy złych Żydów, oto kilka fragmentów z niektórych protokołów:

   Protokół 1: „Najwspanialsze cechy ludzkie – uczciwość i prawdomówność to atrybuty rządu Gojów; my z pewnością nie musimy się nimi kierować.”

   Protokół 4: „Musimy podważać wiarę, wykorzeniać z umysłów Gojów samą zasadę Boga i duszy.”

   Protokół 14: „Kiedy zostaniemy władcami, istnienie jakiejkolwiek religii będziemy uważać za niepożądane, poza wyjątkiem naszej… Dlatego musimy zniszczyć wszystkie inne religie.”

   (Chrześcijanie, zwróćcie na to uwagę)

   Protokół 17: „Dawno zadbaliśmy o to, żeby zdyskredytować duchowieństwo Gojów i w ten sposób zniszczyć ich misję”.

   Protokół 11: „Goje są jak stado baranów.”

   Protokół 6: „Już wkrótce zaczniemy organizować potężne monopole, kolosalne zbiorniki bogactw, od których będą zależeć nawet duże majątki Gojów, do tego stopnia, że ​​upadną;. razem z kredytami rządowymi, następnego dnia po politycznej katastrofie.”

   Protokół 6: „Jako właściciele ziemscy, oni (Goje), szkodzą nam, gdyż są niezależni w kwestii swoich źródeł utrzymania. Dlatego też za wszelką cenę, musimy pozbawić ich własnej ziemi … Najlepszym sposobem osiągnięcia tego jest podwyższanie podatków i zadłużenie hipoteczne.”

   (Farmerzy, zwróćcie uwagę)

   Protokół 10: – „Męczyć wszystkich przez waśnie, głód, animozje, szczepienia chorób … do czasu kiedy Goje nie będą mieli innej drogi ucieczki, jak tylko odwołania się do naszych pieniędzy i władzy.”

   Protokół 5: „Stworzyliśmy antagonizm poprzez wzniecenie nienawiści rasowej i religijnej.”

   Protokół 10: „Aby powstrzymać ich (Gojów) przed wymyślenia czegoś przez nich samych, będziemy odwracać ich uwagę na zabawy, gry, rozrywki, emocje i smaki. Takie zainteresowania całkowicie rozproszą ich umysły.”

   Protokół 7: „Musimy zmusić gojowskie rządy do podjęcia takich środków, które będą promować nasz szeroko zakrojony plan, już zbliżający się do triumfalnego celu, przez znoszenie presji stymulowanej przez nas opinii publicznej, którą zorganizowaliśmy przy pomocy wielkiej siły prasy . Z nielicznymi wyjątkami nie wartymi rozważań, ona już jest w naszych rękach.”

   (Stymulowana opinia publiczna – oznacza to, że jej zadaniem jest przekonanie głupich Gojów i głupich Żydów, takich jak ja, że ich kłamstwa są prawdą.)

   Protokół 10: „Kiedy wprowadzimy truciznę liberalizmu do ich organizmu rządowego, ich cała polityka ulegnie zmianie.”

   (To zostało powiedziane, i nie zaprzeczono, że większość Żydów w Ameryce są liberałami. Gojowscy liberałowie są tylko marionetkami w rękach syjonistów. Ci liberalni Goje, świadomie lub nieświadomie, papugują syjonistyczne myślenie, pozwalając w ten sposób syjonistom w ich brudnej robocie.)

   Protokół 9: „Ludzie wszystkich opinii i wszystkie doktryny służą nam … demagodzy, socjaliści, komuniści i inni utopiści. Wszystkich zaprzęgliśmy do pracy.”

   (Każdy, kto ma otwarte jedno oko, widzi jak niektórzy Żydzi angażują się w każdą organizację, w której celowo nie są blokowani. Gdy już w danej organizacji, pracują tak by wykorzystać tę organizację do swoich złych celów.)

   Jednym z obszarów działalności wywrotowej, który syjoniści wykorzystują do realizacji swojego celu panowania nad światem jest socjalizm / komunizm. W mojej pierwszej książce, „Życie amerykańskiego Żyda w rasistowskim, marksistowskim Izraelu” wyjaśniłem, że rewolucję bolszewicką w Rosji (1917) sfinansowali i dokonali bolszewiccy / syjonistyczni Żydzi – prowadzeni głównie przez tych, którzy wyemigrowali do Ameryki .
   Fragmenty zydowskiego pisarza Jacka Bernsteina, ” Pozegnanie z israelem” ( polecam serdecznie!)

  4. Matka mówi

   Ja p….lę, ten skończony debil wierzy nawet w to, że Protokoły Mędrców Syjonu są prawdziwe! Ale co się dziwić po tępaku siedzącym na portalu typu tajnearchiwawatykańskie gdzie o kosmitach piszą.

   Hahahahahahahahahaha:))))))

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.