Pracuje dla Otwartego Dialogu i edytuje stronę „Sok z Buraka”. Teraz poprowadzi kampanię Kidawy-Błońskiej

0

– Pracownik Otwartego Dialogu (nie tylko działacz) Mycielski został szefem belgijskiego sztabu Kidawy-Błońskiej. Czy to znaczy że Otwarty Dialog sponsorowany z rosyjskich pieniędzy otwarcie wkracza w polskie wybory prezydenckie po stronie Kidawy-Błońskiej? – pyta Balli Marzec.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pracownik Fundacji Otwarty Dialog Martin Mycielski poprowadzi kampanię wyborczą Małgorzaty Kidawy-Błońskiej wśród belgijskiej Polonii. Przypomnijmy, że Fundacja Otwarty Dialog to organizacja wokół której pojawiają się wielkie wątpliwości. Między innymi chodzi o działalność Ludmyly Kozlovskiej, która wraz z mężem Bartoszem Kramkiem planowała zorganizowanie w Polsce drugiego Majdanu, a następnie została wpisana przez Polskę na listę Systemu Informacyjnego Schengen (SIS). Wspomnieć także należy fakt, że organizacja jest powiązana z członkami, a nawet liderami zorganizowanej grupy przestępczej, co w przeprowadzonym przez nas wywiadzie szeroko komentuje Balli Marzec (POSŁUCHAJ). Martin Mycielski był także korespondentem Gazety Wyborczej, a aktualnie jest administratorem strony Sok z Buraka, która zajmuje się opluwaniem politycznych oponentów.

Pytanie Balli Marzec o finansowanie kampanii wyborczej Małgorzaty Kidawy-Błońskiej jest jak najbardziej zasadne, zaś Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zamiast zajmować się zajmowaniem odzieży sprzedawanej w sklepie-wprawo.pl, winna podjąć działania w sprawie zorganizowanych grup przestępczych i ich odnóg.

Obejrzyj:

„Do Kozłowskiej i Kramka ABW nie ośmiela się ruchnąć.” Stanisław Michalkiewicz o wjeździe ABW do domu J. Międlara [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.