Pospieszalski ujawnia treść szokującego SMS-a od prof. Horbana: „Trudno dyskutuje się z płaskoziemcami, choć mają rację” [WIDEO]

Jan Pospieszalski/ fot. screen
6

W poniedziałek (31.01.2022) Jan Pospieszalski ujawnił na antenie PCH24 treść SMS-a, który otrzymał od prof. Andrzeja Horbana, głównego doradcy premiera ds. Covid-19. Pospieszalski zaprosił Horbana do programu „Warto rozmawiać”, którego emisja odbyła się 14 grudnia 2020 roku. Jednym z gości był też pulmonolog Włodzimierz Bodnar leczący chorych na kowid amantadyną.

Gdy Horban dowiedział się, że w programie będzie uczestniczył Bodnar, napisał, że nie ma czasu, ani ochoty na dyskusję. Poproszony przez Pospieszalskiego, żeby jednak przyszedł, odpisał: Trudno się dyskutuje z płaskoziemcami (choć mają rację).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Prof. Horban w grudniu 2020 roku, kiedy umierają ludzie w szpitalach, kiedy mamy pierwszy szczyt zakażeń, kiedy mamy pierwszy szczyt zgonów, prof. Horban pisze, że trudno się dyskutuje z płaskoziemcami, choć mają rację. W czym mógł mieć rację doktor Włodzimierz Bodnar, nazwany przez Horbana płaskoziemcą? Otóż mógł mieć rację w jednym: że Covid-19 da się leczyć. I to jest herezja, której nie wolno było powiedzieć wtedy głośno. Covid miał być chorobą tak przerażającą i tak strasznie śmiertelną, że w momencie kiedy pojawią się szczepienia (to jest już moja spekulacja) wszyscy ochoczo nadstawią ramię i bezdyskusyjnie przyjmą ten preparat – powiedział Pospieszalski.

– Jeszcze raz powtarzam, Horban jesienią 2020 roku wiedział, że amantadyna leczy. Przynajmniej dał to do zrozumienia. Taki wniosek można wyciągnąć z tych SMS-ów. Prof. Andrzej Horban, szef Rady Medycznej przy premierze Polski okłamał nas wszystkich, okłamał również premiera, ministra zdrowia, ekonomistę, który ma prawo nie znać się na medycynie, że nie ma leku na Covid i jedynym wyjściem są izolacje, kwarantanny i te wszystkie szaleństwa, których doświadczamy do dziś. Jednocześnie przypuszczona została bezpardonowa nagonka na Włodzimierza Bodnara i na wszystkich tych, którzy twierdzili, że amantadyna pomaga, że amantadyna działa – skomentował Pospieszalski.

Źródło informacji: PCH24/YouTube

Zobacz też:

Należy natychmiast znieść nakaz izolacji i kwarantanny! Katarzyna Treter-Sierpińska w CEPolska [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ewa-Maria mówi

  Od początku tego covidowego szaleństwa można było odnieść wrażenie że to wielka ściema. Tchórz się przestraszył że zostanie zaorany. W monologu to może Horban i mocnym jest, ale w dialogu pokazał swoją ohydną gębę kłamcy .

 2. Tomasz mówi

  Pozdrawiam z Polski Potrzebuje pomocy każda darowizna mnie uszczęśliwi można przesłać pocztą na adres podany pod filmem Gdzie jest moja Córka? Nagrałem film https://youtube.com/watch?v=rTQ_Z2mTXRs Komitet Poszkodowanych Ja potrzebuje wsparcia zadzwoń do mnie 600607050 Zobacz a będziesz w Szoku!

 3. Cinu mówi

  To nie są trzy kropki w smsie 🙂 to .,. – skrót od ch…j

 4. Barnaba Melander mówi

  Taki profesor jak Horban powinien wylądować na natychmiastowej emeryturze, nie mówiąc już o odpowiedzialności karnej za to, co zrobił.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.