Należy natychmiast znieść nakaz izolacji i kwarantanny! Katarzyna Treter-Sierpińska w CEPolska [WIDEO]

Katarzyna Treter-Sierpińska/fot. screen
9

W środę (19.01.2022) byłam gościem Rafała Mossakowskiego w Centrum Edukacyjnym Polska. Tego dnia minister zdrowia Adam Niedzielski ogłosił początek piątej fali koronawirusa. Odnotowano ponad 30 tysięcy nowych zakażeń, przy czym był to rezultat ponad 120 tysięcy testów. Takiej liczby testów nie zrobiono od początku pandemii. Nic dziwnego, że Niedzielski mógł ogłosić rekord zakażeń.

Obecnie sprzedawana Polakom narracja wygląda tak: wszyscy zachorują, a niezaszczepieni umrą. Jest to oczywista bzdura. Kowid nie jest dżumą, a opowiadanie o tym, że trzeba się zaszczepić, aby przeżyć, jest kłamstwem. Nic nowego. Od dwóch lat słyszymy same kłamstwa. I od dwóch lat politycy i eksperci wmawiają nam, że jeśli będziemy robić to, co nam każą, to pokonamy pandemię. Tymczasem w ramach pokonywania pandemii stworzyli system nieleczenia, który zabija na potęgę. I nic nie wskazuje na to, żeby zamierzali wycofać się ze swoich poronionych pomysłów. Wprost przeciwnie. Na stole leży ustawa segregacyjna, która ma być podstawowym narzędziem w walce z piątą falą. I ani politykom, ani ekspertom nie przeszkadza to, że założenia tej ustawy są bezsensowne z medycznego punktu widzenia, ponieważ zaszczepieni również zarażają, chorują i umierają na kowid. To oznacza, że paszporty kowidowe nie są skutecznym narzędziem w walce z pandemią. Ich jedynym celem jest dyskryminacja. A dyskryminacji zakazuje konstytucja. Zatem ustawa Hoca jest sprzeczna z konstytucją. Powinna trafić do kosza, a nie do Sejmu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Co zatem zrobić, żeby zatrzymać tragiczny festiwal śmierci urządzony nam przez polityków i doradzających im ekspertów? Najważniejsza rzecz to odblokowanie służby zdrowia. Chorych trzeba leczyć, a nie testować i izolować. Trzeba leczyć wszystkich chorych i to na faktyczne choroby. Tymczasem leczenie jest uzależnione od wyniku testu. I okazuje się, że zapalenie wyrostka robaczkowego staje się chorobą współistniejąca, ponieważ pacjent ma pozytywny wynik testu i trafia do statystyk kowidowych, chociaż nie jest chory na kowid. O tym, jak działa ten zabójczy system piszę w książce „Kowidowe getta”, Książkę możecie kupić TUTAJ.

Aby odblokować służbę zdrowia należy znieść nakaz izolacji i kwarantanny. Natychmiast! Strategia „Zero Covid” jest nie tylko niemożliwa do zrealizowania, ale przede wszystkim jest zabójcza. Ta strategia przyniosła już prawie 200 tysięcy nadmiarowych zgonów. Pora zmienić strategię. O tym mówiłam w CEPolska. Serdecznie zapraszam do oglądania.

Zobacz też:

„Pandemiczny establishment musi usłyszeć: Wszyscy won!”. Katarzyna Treter-Sierpińska w telewizji wRealu24 [WIDEO]

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Meg mówi

  Pani Katarzyno, dziękuję za wytrwałe mówienie prawdy w tym chorym czasie, w którym próbuje się odwracać wszelkie pojęcia i nie myśleć, nie widzieć i nie wiedzieć

 2. Krzysztof Sapała mówi

  Wszystko czego się dotknął jako poseł, europoseł, szef struktur PiS w Zachodniopomorskim, lekarz, mieszkaniec Kołobrzegu, oficjalnie i pod publikę wróg m.in. Stanisława Gawłowskiego, PO czyli Pan poseł (PiS) Czesław Hoc nagle zmieniało się w „złoto”. Tak samo z tą jego ustawą, ale jest na to wytłumaczenie, bo w tej i w wielu innych kwestiach politycy różnych opcji politycznych oficjalnie kłócą się, spierają, pomawiają, sądzą etc. a prywatnie trzymają ze sobą sztamę, „kręcą lody” i robią to – „śpiewają wspólnym głosem” – co jest wygodne dla wszystkich rządów z całego świata w kontekście Covid – 19, szczepień, ilości chorujących, zakażonych, umierających, kolejnych fal, odmian, nazewnictwa itp., itd., etc. a tak naprawdę mimo istnienia Covid – 19, to niestety, ale ludzie chorują i umierają na całkiem inne choroby; choroby, które mieli od lat lub które teraz się pojawiły a przecież służba zdrowia „zajmuje się” tylko covidem i osobami chorymi na tę chorobę; stąd dostać się do szpitala w innej sprawie/chorobie graniczy z cudem, dostać się do specjalisty to szkoda gadać, leczyć się w domu czy w szpitalu to oczywiście coś nieosiągalne, zakup jakichkolwiek leków/zamienników w aptekach jest czymś niemożliwym, bo wszystkie leki z hurtowni farmaceutycznych trafiają do szpitali – oczywiście covidowych. Dlatego najlepiej jest w ogóle nie chorować lub zachorować i umrzeć. Oczywiście na Covid – 19. Ja jestem od ponad 20. lat honorowym dawcą krwi, mam oddane prawie 60 litów krwi, na temat covid rozmawiałem prywatnie rzecz jasna z różnymi lekarzami, pracownikami służby zdrowia, farmaceutami i wiem jedno – ta zaraz była i jest, ale jej otoczka wokół niej zrobiona na całym świecie to jedna wielka ściema i próba zastraszenia społeczeństwa na świcie i jak to było już wcześniej mówione/pisane – zmniejszenie ilości populacji ludzi na świcie. Na koniec: sam jestem po trzech – więcej nie dam rady – szczepionkach i po tej trzeciej o mało nie umarłem.

 3. Mkd mówi

  Oprócz izolacji i kwarantanny najważniejsze jest zniesienie testowania.

 4. Anty mówi

  Tolek czyściochu. Idź umyj ręce. Tak często jak chcesz. Nikt ci nie broni. Przy okazji umyj też swój mózg o ile go znajdziesz.

 5. Shadow mówi

  @ Tolek- walnij się w swój pusty łeb i zadbaj sprzedajna szmato o sumienie.

 6. pos_ergo mówi

  Tolek zawsze na stanowisku. Zawsze w gotowości. (To matka?)

  A odnośnie sytuacji. Takie proponowanie odblokowywania służby zdrowia czy nie testowania nie jest istotą problemu. Problemem jest karne słuchanie się rządów wszystkich państw jakiejś tajemnej siły. W grę wchodzą być może zachęty lub groźby.
  Bez rozerwania tych zależności żadne dobre rady nie będą zastosowane, bo nie mogą być.
  Ale jak rozerwać te zależności? Trudno powiedzieć. Gdyby to było takie proste. Kto ma drukareczkę pieniędzy i monopol – może wszystko.

 7. W K mówi

  Zachęcanie ich do zaprzestania mordowania chorych Polaków nie spotka się z pozytywną reakcją, ale doceniam trud podjęty w tej sprawie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.