Posłanka Scheuring-Wielgus zaprasza do Sejmu OMZRiK założony przez oszusta Rafała Gawła. Trafił swój na swego?

fot. youtube
2

Trwa festiwal antypolskiej histerii i szczucia. Oczywiście nie mogło w nim zabraknąć posłanki Scheuring-Wielgus, która postanowiła zorganizować w Sejmie konferencję z udziałem m.in. członków Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych założonego przez udającego wariata oszusta Rafała Gawła nieprawomocnie skazanego na 4 lata pozbawienia wolności za wyłudzenie kilkuset tysięcy zł. Zważywszy na fakt, że mąż posłanki Scheuring-Wielgus „przytulił” 600 tys. zł za kuriozalny projekt rewitalizacji Włocławka, na usta ciśnie się pytanie: czyżby trafił swój na swego?

Konferencja ma odbyć się 30 stycznia o godz. 12.00, a jej tytuł brzmi: „Czy ksenofobia, rasizm, faszyzm to zjawiska marginalne w Polsce, czy nie?”. Zważywszy na to, ze jako ekspertów Scheuring-Wielgus zaprosiła osoby, które zarabiają na dowodzeniu, że Polacy są ksenofobami, rasistami i faszystami, rezultat konferencji będzie następujący: ksenofobia, rasizm i faszyzm to zjawiska powszechne w Polsce.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Do czego tak naprawdę potrzebna jest ta konferencja? Oczywiście do tego, żeby dać medialnej szczujni w Polsce i za granica podkładkę pod kolejne ataki. A wszystko to w momencie, gdy Senat USA dał zielone światło dla bezprawnych roszczeń żydowskich, a Niemcy twardo deklarują, że żadnych reparacji wojennych Polsce nie wypłacą.

Przypominamy, że trwa zbiórka podpisów pod petycja w sprawie delegalizacji Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Link do petycji TUTAJ.

Źródło: Twitter

OMZRiK grozi śmiercią Jackowi Międlarowi?! Ośrodek Rafała Gawła to wylęgarnia nienawiści

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. michu mówi

    Niemcy to jest państwo poważne. Nasze natomiast podatki idą m.in. na diety posłów nawet jawnie antypolskich, na produkcję filmów takich jak „pokłosie” „Gnida” itp., na emerytury nawet 2 tyś zł dla zdrajców Ojczyzny, często nawet więcej. Kto będzie się liczył z tego typu mądrym inaczej narodem bez utraty powagi?

    1. zuzu mówi

      Michu Mówi dobrze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.