Posłanka Lewicy przechodzi do Porozumienia Gowina. Konfederacja: „Nikogo nie powinno to szokować” [WIDEO]

Monika Pawłowska/fot. screen
50

W niedzielę (21.03.2021) posłanka Lewicy Monika Pawłowska poinformowała na Twitterze, że przechodzi do partii Porozumienie Jarosława Gowina, wchodzącej w skład rządzącej Zjednoczonej Prawicy. Pawłowska napisała, że Porozumienie „to jedyne ugrupowanie szczerze zainteresowane ponadpartyjną współpracą dla dobra Polski”. Poinformowała też, że nie wstępuje do klubu Prawa i Sprawiedliwości i pozostaje posłem niezrzeszonym.

Transfer Pawłowskiej skomentowali politycy Konfederacja podczas poniedziałkowej (22.03.2021) konferencji w Sejmie. – Pani Pawłowska nie była szeregowym działaczem klubu parlamentarnego Lewicy. To była wiceprzewodnicząca klubu Lewicy. Widać, że związek SLD, Wiosny Biedronia i Razem Zandberga to taki polityczny Frankenstein, od którego uciekają nawet starzy komuniści jak Leszek Miller, czy zadeklarowane feministki, jak pani poseł Pawłowska. Dokąd uciekają? Ano tam, gdzie widocznie jest im blisko, chociażby do Porozumienia Jarosława Gowina, czyli do partii współrządzącej dziś Polską – stwierdził poseł Robert Winnicki.

Winnicki podkreślił, że ta sytuacja nie powinna nikogo szokować. – Jeśli spojrzymy na politykę gospodarczą, politykę lockdownową, to najbardziej w Sejmie wtóruje rządowi Lewica, a nawet zagrzewa do jeszcze bardziej absurdalnych działań – powiedział. Wskazał też, że obecny rząd skapitulował na arenie unijnej w kwestii gederyzmu, eurodługu, europodatków oraz energetyki .

– Myślę, że pani poseł Pawłowska, z agendą Lewicy na rzecz eurodługu, większych podatków krajowych i unijnych, zmniejszania suwerenności Polski, a nawet z błyskawicą z tzw. Strajku Kobiet, to jest osoba, która znakomicie wpasowuje się w tę bezideową masę, która dziś rządzi Polską, a nazywać się chce Zjednoczoną Prawicą – powiedział Winnicki.

Źródło cytatów: Facebook/Konfederacja

Zobacz też:

„Walka z ludźmi w obronie pandemii”. Konfederacja o ogólnopolskim lockdownie wprowadzanym przez rząd [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. AntyPO✡PiS mówi

  Oczywiście, że nie dziwi, bo lewacko-koszerny PO🔯PiS wywodzi się z okrągłego stołu od tow.Kiszczaka. Dlatego w PiS, podobnie jak w PO i SLD roi się od płatnych zdrajców z sowieckiej PZPR, SB i WSW/WSI

  1. Tolek mówi

   Nie zapominaj o reptylianach.

  2. AntyPO✡PiS mówi

   A ty Toluś nie zapomnij odwiedzić swojego psychiatry. 😉

 2. Maksymilian mówi

  Trzeba próbować rozpieprzyć ten układ zamknięty 🤗 Gowin wprawdzie nadrabia teorią braki w praktyce, ale to wciąż jasna strona mocy…😛

 3. Matka mówi

  “Winnicki podkreślił, że ta sytuacja nie powinna nikogo szokować. – Jeśli spojrzymy na politykę gospodarczą, politykę lockdownową, to najbardziej w Sejmie wtóruje rządowi Lewica, a nawet zagrzewa do jeszcze bardziej absurdalnych działań”

  No bez jaj. Panie pośle, a kto z wami wspólnie protestuje? Ano, lewaki z wami na protesty wychodzą. Polecam asystentów społecznych pana posła Brauna, takich jak transa pana / panią Sabinę.

  1. AntyPO✡PiS mówi

   Doprawdy córo tow.SB-ka? A kiedy to lewaki brały udział z Konfederatami w akcji – “Otwieramy gospodarkę”? Jak zwyle kłamiesz trollu.

  2. Matka mówi

   Wcale, a to wcale nie brały udziału np. w strajkach przedsiębiorców. Pani Sabina, czyli niejaki Norbert Balin, aktywista LGBT i społeczny asystent posła Brauna przesyła ci całusy. Reszta lewaków od Tanajno, dawniej Ruch Palikota, też.

  3. AntyPO✡PiS mówi

   @koszerny troll “matka”

   Możesz trollu z PiSraela się dwoić i troić powielając kłamstwa rozpowszechniane przez TVPiS i żydowską GW na temat Pana posła Grzegorza Brauna. Ale i tak nikt nie uwierzy w twoje wypociny, bo na niezależnych mediach na YT (wRealu24, Media Narodowe, emisjaTV) można obejrzeć relacje z manifestacji przedsiębiorców i zobaczyć co mówił pan poseł Grzegorz Braun.

  4. Matka mówi

   Nie muszę, na takich nieogarniających głupków jak ty nie trzeba żadnego wysiłku, a tym bardziej dwojenia się czy trojenia – wystarczy krótka riposta i cię nie ma, jedyne, co jesteś w stanie zrobić to nieporadnie bełkotać o Żydach i PiSraelach, więcej to już zbyt duży wysiłek dla ciebie.

   Zobacz głupku nagrania z YT z manifestacji z 9 maja czy 20 października, gdzie razem z Braunem masz byłego współpracownika Palikta, Tanajno. I nie zapomnij na YT obejrzyć filmiku z transwestytą panią Sabiną, asystentką społeczną posła Brauna, uczestniczką tego samego protestu.

  5. AntyPO✡PiS mówi

   @Mamusiek

   Tępa UB-cka pało, manifestacja przedsiębiorców przeciwko COVID-wym obostrzeniom była zgromadzeniem otwartym. Poseł Braun i poseł Korwin wzięli w tej demonstracji udział prywatnie, aby interweniować przeciwko nielegalnym i brutalnym działaniom policji, co zresztą widać na filmach zarejestrowanych przez niezależnych dziennikarzy z kanałów: wRealu24, eMisjaTV czy Media Narodowe.

  6. Matka mówi

   @Antypopis

   Tępy idioto, wróć się do mojego posta i przeczytaj ze zrozumieniem co napisałam. Napisałam “kto z wami protestuje”, więc gdzie tu masz śmieszny ośle, zawartą informację że chodzi o protesty niespontaniczne? Po drugie zresztą, te protesty były ogłaszane tak przez braunowców, jak i przez lewaków, więc nawet nie do końca spontanicznie. Ale nawet gdyby Baun protestował z palikociarnią, transem panią Sabiną spontanicznie, to przyznajesz, tępy ćwoku właśnie, że protestował, jak napisałam. Inne opcje partyjne jakość się spontanicznie nie pojawiły, tylko szury od Brauna i lewicowe szury.

   I nie pierdol, że Braun czy Korwin brali udział w manifestacjach prywatnie by interweniować przeciwko działaniom policji. Prywatnie to sobie interweniować możesz ty (i w dziób potem dostać), oni jak interweniowali, to robili to jako posłowie, korzystając z formalnych kompetencji posła W tym wybrania sobie asystentów społecznych, którym Braun uczynił transseksualistę pana Sabinę z ruchów LGBT, czy jesteś w stanie to swym pustym łbem pojąć, czy nie.

  7. AntyPO✡PiS mówi

   @tow.Mamusiek

   Ty jesteś nie tylko lewackim trollem, ale imbecylem odpornym na myślenie, jak ruski cep. 🙂
   Rozumiem trollu, że lepiej czytasz po hebrajsku i rosyjsku niż po polsku. Dlatego naucz się parchu poprawnie czytać w j. polskim albo skorzystaj z pomocy tłumacza.
   Manifestacje przeciwko PiSowskim Covidowym obostrzeniom były zorganizowane przez wiele organizacji m.in. przez przedsiębiorców. Wśród organizatorów nie było Konfederacji. Dlatego posłowie Braun i Korwin wzięli udział w tych manifestacjach prywatnie. I chwała im za to!
   I takie są fakty. A ty kurwiszonie może jedynie dalej powielać kłamstwa postkomunistycznego lewactwa z PiSraela i jej reżimowej gadzinówki TVPiS.

  8. Matka mówi

   @antypopis

   “Manifestacje przeciwko PiSowskim Covidowym obostrzeniom były zorganizowane przez wiele organizacji m.in. przez przedsiębiorców. Wśród organizatorów nie było Konfederacji. Dlatego posłowie Braun i Korwin wzięli udział w tych manifestacjach prywatnie”

   Braun nie był organizatorem, bo poszedł sobie na zgromadzenie zarejestrowane przez lewaków od Tanajno, byłego członka Ruchu Palikota i KODziarzy. I nie był sam prywatnie, bo mówił policji, że są tu jego asystenci społeczni pomagający mu wykonywać obowiązki posła. W tym trans, pani Sabina. Więc czego, lachociągu, dalej nie rozumiesz z mojego komentarz?

  9. z-k mówi

   nie wciskaj mamełe swojego czosnkowego smrodu do polskich dyskusji

  10. Matka mówi

   “Polskich dyskusji”, hahahaha! Mówisz o swoim bełkocie, tego kretyna wyżej z gwiazdą Dawida w nicku, a może o paru innych “Polakach”, co to zdania bez błędów ortograficznych nie potrafią sklecić?

  11. Maciej mówi

   @tow. “Matka”

   Towarzyszka znowu manipuluje.

   Polecam obejrzeć oryginalne nagranie z tego “protestu przedsiębiorców”. Braun powołując się na swój immunitet, nazwał wszystkich zgromadzonych wokół niego przedsiębiorców asystentami społecznymi, aby ich chronić przed brutalnymi działaniami policji.

   Podążając “logiką” towarzyszki, zanim się komuś udzieli pomocy, trzeba wpierw wylegitymować i zbadać dokładnie życiorys, czy aby nie lewak albo jakiś trans.

   Było zlecenie na zgrillowanie Brauna, więc usłużne media znalazły kij, którym teraz wymachuje także tow. “Matka”

  12. Matka mówi

   Maciuś, a Tanajno, który z Braunem razem manifestacjami kierował, to gdzie był wcześniej, nie u Palikota aby?

  13. AntyPO✡PiS mówi

   @koszerny troll “matka”

   Kłamiesz obrzezany kurwiszonie i manipulujesz faktami jak tow.Urban. Ale czego innego można spodziewać się po postkomunistycznym lewactwie i ich resortowych pomiotach? Wszystkiego, tylko nie prawdy.

   Na YT na kanałach- Media Narodowe, wRealu24 czy emisja TV można do dzisiaj obejrzeć relacje z manifestacji przedsiębiorców i zobaczyć w nich udział posła Brauna.

  14. Matka mówi

   Obrzezany kurwiszon to co najwyżej twoja mama.

   Na YouTube można również zobaczyć nagranie protestów z 9 maja czy 20 października, gdzie idą sobie posłowie Braun, Mikke i pan Tanajno, dawny członek partii Palkota. Ale najlepsze na YT jest nagranie transseksualisty “pana Sabiny”, asystenta społecznego posła Brauna, obecnego również na proteście.

   I co, tępa piz…o?

  15. AntyPO✡PiS mówi

   @koszerny troll “matka” z PiSraela

   No właśnie, żydowska piz..do można obejrzeć relacje bez manipulacji na YT np. w wRealu24. Dzięki temu w twoją goebbelsową propagandę nikt nie wierzy na tym forum. Lepiej idź do swojej synagogi wykonywać swój wyuczony zawód, czyli ciągnąć druta rabinowi Schudrichowi. LMAO

  16. Matka mówi

   Hehehe, jaka z ciebie jest żałosna i śmieszna piz…da:). Podeślij głąbowi nagrania, to będzie mówił, że na YT zmanipulowane. Jest tego bardzo dużo głąbie, więc już się nie błaźnij.

   A w ciągnięciu druta rabinowi Schudrichowi nikt twojej matki nie zastąpi, choć podobno już cię do tego przyucza, żeby mieć godnego następcę.

  17. AntyPO✡PiS mówi

   @koszerny troll “matka” z PiSraela

   Twoja matka była żydowska, komunistyczna ku…rwą z SB i ty zostałaś lewacką kur…wą. Jak widać piz..do podtrzymujesz rodzinną profesję. 🤣

  18. Matka mówi

   @Antypopis

   Takie lachociągi, jak ty, mogą mi najwyżej buty czyścić. Jęzorem. Jesteś pizdo tak niewiarygodnie głupia, że nawet obrazić bez wylewania swoich żydowskich fobii nie potrafisz. Pewnie to trauma po tym obciąganiu rabinowi.

  19. AntyPO✡PiS mówi

   @Mamusiek ty lewacki spermozjadaczu,

   Jak na razie ty stary UB-cki pomiocie obciągasz swoim żydowskim mocodawcom. Twoja matka UB-cka szmata to robiła i ty śmieciu dalej podtrzymujesz rodzinne tradycje.

  20. Matka mówi

   Bardzo przepraszam wszystkich za moje slownictwo – ale nie umiem sie powstrzymac, tyle w zyciu przeszlam, ze tylko to mi zostalo: problemy emocjonalne

  21. Matka mówi

   @antypopis

   Morda tam, lachociągu. Nie mów, jak masz parówę w ustach.

  22. Wuwjwbsjwobs mówi

   Matka to taka pisowska pis da, sklej dupe trollu bo śmierdzi żydokomuną, po było bezczelne, ale pisiory biją ich na głowę taka jest prawda,

  23. Maciej mówi

   @tow. “Matka”

   Na ten protest przyszli różni ludzie i do końca nie było wiadome, kto przyjdzie. Jakaś forma współdziałania, w zastanej sytuacji, Brauna z Tanajno była jak najbardziej racjonalna i wtedy nawet rokująca dalszą współpracę (ponad podziałami) w protestach antypandemicznych – bo polityczna ściema z pandemią jest obecnie największym (cywilizacyjnym) zagrożeniem.

   Ale widać towarzyszce b. zależy na utrzymaniu tych podziałów i dalszym antagonizowaniu środowisk i ludzi.

  24. Matka mówi

   @Maciej

   No widzisz, Maciuś, czyli załapałeś choć tyle, że jednak były tam z Braunem lewaki. To przydaj się na coś i wytłumacz tej amebie z gwiazdą Dawida w opisie, bo biedny idiota dalej myśli, że go YT zmanipulował.

   “Ale widać towarzyszce b. zależy na utrzymaniu tych podziałów i dalszym antagonizowaniu środowisk i ludzi.”

   Ależ nie – niech się kochają szury z lewa i prawa, pan poseł Braun z transem panią Sabiną itp.
   A niech sobie przychodzą różne szury – szury z prawa i szury z lewa.

  25. Maciej mówi

   @tow. “Matka”

   UBecka klasyka towarzyszki; otóż nic nie musiałem załapywać (insynuacja), podobnie jest z AntyPO✡PiS mającym rzekomo problemy z YT (również insynuacja), a dalej to już tylko niższe warstwy UBeckiego ścieku, wywijającego chaotycznie pałką.

  26. Matka mówi

   @Maciej

   Skoro nie musiałeś, to po co się głupio kłóciłeś, sugerując, że nie łapiesz? A ta pała z gwiazdą Dawida w nicku ma problem nie tylko z YouTube. YouTube to najmniejszy problem tego debila.

  27. AntyPO✡PiS mówi

   @Mamusiek

   Parchu z obrzezanym penisem spadaj do swoich żydów wylizywać im dupę w syanagodze. Tylko do tego lewacki UB-cki pomiocie się nadajesz. 🙂 Twoja matka żydowska UB-cka kurwa jedynie tego ciebie nauczyła

  28. Maciej mówi

   @tow. “Matka”

   No, akurat sugerowanie, insynuacja i manipulacja to wasza towarzyszko najbliższa rodzina herbu “Żydokomuna”.

  29. Matka mówi

   @antypopis

   “Parchu z obrzezanym penisem spadaj do swoich żydów wylizywać im dupę w syanagodze. Tylko do tego lewacki UB-cki pomiocie się nadajesz. 🙂 Twoja matka żydowska UB-cka kurwa jedynie tego ciebie nauczyła”

   Zapewne przekonanie, że kobiety mają penisy, wyniosłeś żałosny idioto z domu? Mamusia taki miała pewnie, co? Tą swoją głupotę pewnie wyssałeś z “mlekiem matki” dosłownie z tego penisa?

  30. Matka mówi

   @Maciej

   “No, akurat sugerowanie, insynuacja i manipulacja to wasza towarzyszko najbliższa rodzina herbu „Żydokomuna”.

   Widzę, Maciuś, że stan psychiczny stabilny, czyli stabilnie ch….wy.

  31. Maciej mówi

   tow. “Matka”

   No tak, do tradycyjnie UBeckich więzi rodzinnych towarzyszki zapomniałem dodać – charakterystyczny prymitywizm

  32. Fruktoza ci w oko mówi

   wiesz co to jest ”ekspert od wszystkiego”? to cała ty, mamusiek…

  33. Matka mówi

   Ty myślisz, że wśród takich jak ty to ktoś naprawdę musi być ekspertem?

  34. AntyPO✡PiS mówi

   @koszerny troll “matka”

   A czy ty intelektualna amebo myślisz, ze ktoś traktuje ciebie na tym forum poważnie? Wszyscy mają z ciebie trollu bekę, ale ty chyba jeszcze imbecylu nie załapałeś. 🤣

  35. Matka mówi

   Jak napisałam, takie lachociągi, antypopis, jak ty, mogą mi co najwyżej buty czyścić. Jęzorem. To a propos tego, kto jak kogo może traktować.

  36. AntyPO✡PiS mówi

   @Mamusiek

   Parchu z obrzezanym penisem ty stary spermozjadaczu robisz to zawodowo. Wszak kultywujesz UB-ckie rodzinne tradycje

  37. Matka mówi

   @antypopis

   Przekonanie, że kobiety mają penisy zapewne wynika z tego, że twoja mamusia taki miała, co? Czy jak tam w tej swojej patologicznej lumpowskiej rodzinie na siebie mówiliście? Pewnie mleczko też z takiej fujary ciągnąłeś, zamiast jak inni ludzie z piersi lub butelki, co?

 4. Fkhlgugo mówi

  Czemu się debilu nazwałeś matka? Masz coś z psychą?każdej władzy trzeba patrzeć na ręce a u władzy twoja partia więc patrzymy i krytykujemy gamoniu jeden

 5. Zbigniew mówi

  Nie dosc ze brzydka, pretensjonalna wiedzma to jeszcze z lewicy.

  1. Tolek mówi

   Spójrz na tutejszą oberredaktorkę xD

  2. Zbyszek mówi

   Tolek w tym przypadku, mojej ulubionej publicystki jest odwrotnie:

   Osoba madra, wrazliwa, o szlachetnym podejsciu do zycia i pracy dla nas nie jest juz najmlodsza ale nie jest takze pretensjonalna, nie ma w wygladzie widocznego zalu za mlodoscia, wiec razem jest osoba piekna – im starsza tym piekniejsza az do prostej pieknej starosci z wykorzystanem szlachetnego intelektu.

   Prawda, ze sa to dwie rozne postacie?

   jezeli tak bedziecie oceniac ludzi jak Ty Tolek, to zawsze wybory beda kolejna tragedia narodowa.

   Jezeli siebie tak bedziesz ocenial, to stracisz zalety dojrzalego wieku (wiekszy brzuch i krotsze nogi a apetyt na mlodki pozostal) i potem zalety starosci a razem bedziesz tylko w stanie czekac na najnizsza emeryture i legniesz przed telewizorem a oni beda Ci wmawiac to co im pasuje.
   Bedziesz taki jak ta matka nedznym trolem placzacym, ze sie go troluje. (niewazne kto stoi za tymi prowokacjami)

   Pozdrawiam serdecznie!

 6. W K mówi

  Zdalnie Was wyedukuję, mnie to wcale nie szokuje. PiS to antypolskie …

  1. Matka mówi

   Konkretnie Morawiecki nie jest Polakiem i po przewrocie w PIS caly PIS to ich tragedia.

   Prawidlowe byloby, ze szef najwiekszej frakcji parlamentarnej (bo to tylko z nich pozostalo) jest premierem jezeli promuja rzady kanclerskie lub prezydentem jezeli rzady prezydenckie a Morawiecki pod kontrola, bo wlasciwie jest zydem z Polski a obcych interesow nie mozna dopuscic do wladzy, bo nawet jakby chcieli ……..

   Wyborcy mogliby juz zauwazyc, ze w Polsce nie ma systemu dwupartyjnego lecz parlamentyrny podzielony na Frakcje – mogliby zauwazyc, ze edukacja polityczna odnosi wielki sukces – Wielki Sukces!

   To chyba jest proste, ze jak nie widzimy swoich sukcesow to widzimy tylko porazki i stajemy sie ich niewolnikami.

  2. Zbigniew mówi

   Inaczej.

   Wyborcy przejeli wladze:
   Dziela i rzadza.

   Czy cos jeszcze wiecej potrzeba?

   Tak i bedziemy mieli komunikator Trumpa mam nadzieje, ze z tlumaczem lepszym niz googla.

  3. Matka mówi

   Zbysiu, pisz pod swoim pseudonimem, znów nie zmieniłeś.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.