Poseł Winnicki zapowiada interpelację w sprawie finansowania fundacji Danielsa z pieniędzy podatników

Robert Winnicki/ fot. facebook
8

– To chyba bliski znajomy nie tylko red. Węglarczyka ale i Pana @apawluszek robi Polakom taki PR. Zresztą, ze świecą szukać takiego w rządzie, co Danielsa nie hołubi. Ponawiam pytanie i szykuję interpelację – ile Daniels i jego fundacja dostali pieniędzy podatników od PiS? – napisał na Twitterze prezes Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki, w reakcji na artykuł w Wall Street Journal, w którym Daniels straszy Marszem Niepodległości i twierdzi, że otrzymuje groźby pozbawienia życia w związku z apelem o delegalizację Młodzieży wszechpolskiej i Obozu Narodowo-Radykalnego. W artykule Daniels nazwany jest „wybitnym żydowskim konserwatywnym doradcą rządu”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Z niecierpliwością czekamy zarówno na interpelację jak i na odpowiedź.Tym bardziej, że na stronie fundacji Jonny’ego Danielsa „From the Depths” nie ma informacji na temat finansujących ją podmiotów, a 10 stycznia 2018 roku Poczta Polska poinformowała o rozpoczęciu współpracy fundacji prowadzonych przez spółki Skarbu Państwa z fundacją Danielsa. Nie jest również jasne, na jakich zasadach Jonny Daniels współpracuje z LOT-em. Najwyższa pora wyjaśnić, ile płacimy za dobre rady „wybitnego żydowskiego konserwatywnego doradcy rządu”.

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Góral mówi

  To jes stuko, łoni robiom nos w ciula, za nase dutki. A jo sie pytom jak dugo jesce?

 2. Marcin mówi

  Ustawa o dostępie do informacji publicznej: Daniels jest zobowiązany udostępnić nawet poszczególne faktury, można go do tego zmusić sądownie. Są na ten temat wyroki sądów administracyjnych, vide google.

  1. goj mówi

   Nie jest niczym zobowiązany, bo jest żydkiem. Żydkowi zawsze wolno wszystko, bo 100 lat temu był jakiś tam holokaust, gdzie kilku żydków zginęło.

 3. Piotr mówi

  A kim jest ten D. że apeluję o delegalizację polskich organizacji? To ja wnoszę o delegalizację Knesetu, Jad Vaszem i armii izraelskiej bo winne są ludobójstwo na potężną skalę.

 4. finka mówi

  Nasze państwo stało się takie jak powiedział p.Sienkiewicz nagrany u Sowy, słuchałam dzis rozmowy M.Roli z p.Jachem, bankowcem, finansistą – przemilaczna afera III RP PO.PiS, inna niż KNF, a umoczone w to sądy,media, służby, szokujące https://www.youtube.com/watch?v=TB3OlGxsgJo

 5. MSW mówi

  Bardzo dobrze, poseł Winnicki najlepiej poruszy Icka Danielsa jak zapyta o pieniądze. Bo tu chodzi o duże pieniądze. Syjoniści ostrzą sobie zęby na odszkodowania od Polski za utracone kamienice. Wstydu nie mają. Jak ocaleni z Soah wracali do Izraela, to tamtejsi Żydzi z nich szydzili, że jak mogliście iść do gazu posłusznie jak barany. Dziś ich potomkowie przygotowują grunt pod pozniejsze roszczenia. Zaczną się dopominać jak tylko dostaniemy odszkodowania od Niemców.

 6. gojek mówi

  Czy tylko modlitwa w takim przypadku pomoże…?

  1. sten mówi

   Pomże tylko mieszanka pół na pół Mieszanka modlitwy i kija

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.