Poseł Siarkowska do żołnierzy dyskryminowanych za brak szczepienia: „Proszę o kontakt. Czas na zdecydowane działania. Dość bezprawia”

poseł Anna Siarkowska/ fot. screen
3
SKLEP-WPRAWO.PL

W poniedziałek (13.09.2021) poseł Anna Maria Siarkowska zaapelowała do żołnierzy dyskryminowanych ze względu na brak szczepienia, żeby zgłaszali do niej takie sytuacje. – Uprzejmie proszę wszystkich żołnierzy, którzy zostali wycięci ze szkoleń, ćwiczeń rezerwy czy dodatkowej służby ze względu na brak szczepienia przeciwko Covid-19 o kontakt [email protected] lub przez FB/TT. Czas na zdecydowane działania. Dość bezprawia – napisała na Twitterze.

Wcześniej Siarkowska opublikowała na Twitterze pismo z Wojskowej Komendy Uzupełnień dotyczące powoływania na ćwiczenia rezerwy wyłącznie osób zaszczepionych. – Odpowiedź WKU Kraków na moją interwencję poselską ws. powoływania na ćwiczenia rezerwy wyłącznie zaszczepionych. W skrócie: Komendant WKU przyznaje, że brak podstawy prawnej, że szczepienia są dobrowolne i że status szczepienny dot. C’19 nie ma wpływu na powołanie – napisała Siarkowska. Z pisma wynika jednak, że pomimo braku podstawy prawnej, od powołanych rezerwistów wymaga się okazania certyfikatu zaszczepienia na Covid-19.

Poseł Anna Siarkowska należy do klubu PiS, ale ma odwagę otwarcie przeciwstawiać się segregacji sanitarnej i wymuszaniu „dobrowolnych” szczepień. Bez owijania w bawełnę nazywana wprowadzany system „faszyzmem sanitarnym” i protestuje przeciw paszportom kowidowym. Ciekawe, kiedy władze PiS zdecydują się wyciąć z klubu niepokorną posłankę.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Komedia! Ankieta w sprawie trzeciej dawki szczepionki: można wypełnić wielokrotnie i podać fikcyjne dane

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. W K mówi

    Dobrze by było pomóc tym żołnierzom.

  2. Ewa-Maria mówi

    Nie widzę możliwości aby im pomóc. Poseł może wiele zrobić.

  3. abcdefg mówi

    Siarkowska niech nie robi z siebie debilki. Niech zapyta swoich partyjnych koszernych przełożonych z rządu jakie dyrektywy wydali podległym strukturom wojskowym? Uczestniczy w tym łajdackim projekcie a teraz zdziwienie że ktoś wywiera presje na wstrzykiwanie preparatu gdy globaliści posmarowali szmalem kukłom rządowym i plan ma być wykonany.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.