Poseł Braun zaprezentował swoją drużynę do Europarlamentu [NA ŻYWO]

4

„Chrońmy Polskę” – pod takim hasłem poseł Braun zamierza wystartować z list Konfederacji w wyborach do Europarlamentu. Nie idzie tam jednak sam. Na listach komitetu Konfederacja Wolność i Niepodległość znaleźli się już kandydaci z Nowej Nadziei i Ruchu Narodowego, a teraz przyszedł czas na prezentację czołowych kandydatów Konfederacji Korony Polskiej, której przewodniczy poseł Braun.

Uroczystą prezentację czołowych kandydatów „Korony” ze wszystkich trzynastu okręgów w Polsce zaplanowano na dzień 2 maja, tj. święto Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, a także Dzień Polonii i Polaków za granicą. Data nie jest przypadkowa, gdyż tego dnia szczególną troską otaczamy nasze symbole narodowe, mówimy o polskiej tożsamości i pamiętamy o ofiarach poniesionych w obronie biało-czerwonej flagi. To także narracja kandydatów polecanych przez posła Brauna, którzy mówią o suwerenności Polski w ramach struktur UE i obronie naszej tożsamości narodowej, a także wyrażają sprzeciw wobec zastępowania symboli naszego państwa obcymi sztandarami i barwami.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Prezentacja kandydatów Konfederacji Korony Polskiej, których nazwiska już 9 czerwca znajdziemy na listach partii Konfederacja Wolność i Niepodległość, odbywa się na pl. Artystów przy ul. H. Sienkiewicza w Kielcach.

Przeczytaj także:

Konfederacja i PJJ tworzą sojusz na wybory do PE i publikują spot uderzający w PiS [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ewa-Maria mówi

  Posłowi Braun życzę ,aby zdobył mandat eurodeputowanego do Eurokołchozu .

 2. Negro mówi

  Braun zbłaźnił się wycofując się rakiem z koalicji z Korwinem i Michalkiewiczem, że już do końca nie wiadomo czy warto mu wierzyć. Taki patriota, a zamiast działać w Polsce zamierza uciec do Brukseli zapewne żeby schronić się za immunitetem przed akcją z gaśnicą.

 3. Dino mówi

  To nie wychodzimy z eurokołchozu? Raczej odwrotnie?

 4. Katarzyna mówi

  Konfederacja Menzen ,konfederacja korwin, konfederacja Braun. Typowe,polskie pieniactwo. Jak ma wygrać Polska ,gdy ambicyjki karzełków zwyciężają a wyborcy uciekają od nauki i logiki?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.