Konfederacja i PJJ tworzą sojusz na wybory do PE i publikują spot uderzający w PiS [WIDEO]

Rafał Piech z PJJ
4

Konfederacja tworzy nowy sojusz. W wyborach do Parlamentu Europejskiego stworzy wspólną listę z partią Polska Jest Jedna, powołana na bazie ruchu założonego 25 września 2021 przez Rafała Piecha, prezydenta Siemianowic Śląskich.

9 czerwca 2024 w całej Unii Europejskiej odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Zostanie wybranych  720 europosłów, w tym 53 z Polski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Teraz Konfederacja stworzyła nowy sojusz wyborczy o czym Biuro Prasowe poinformowało w specjalnym komunikacie.
Ogłaszamy dziś efekt ostatnich tygodni rozmów. Konfederacja i Polska Jest Jedna zawarły porozumienie w sprawie wspólnego startu w wyborach do Parlamentu Europejskiego 9 czerwca 2024 roku. Kandydaci reprezentujący partię Polska Jest Jedna wystartują z list KW Konfederacja Wolność i Niepodległość we wszystkich okręgach – czytamy.

W związku ze zbliżającymi się wyborami Konfederacja opublikowała nowy spot wyborczy, w którym uderza w partię Jarosława Kaczyńskiego.
PiS równa się oszustwo! W Unii Europejskiej rząd Morawieckiego zgodził się na Ursulę von der Leyen. Wszyscy posłowie “za”. Europejski Zielony Ład, Fit for 55, mechanizm pieniądze za praworządność, KPO, czyli wspólny unijny dług, pożyczki, oraz kamienie milowe – m.in. podatki od aut spalinowych i oskładkowanie umów zleceń – nowe unijne podatki – wskazano w spocie. – Nie dajcie się nabrać na malowanych patriotów. 9 czerwca oddajcie głos na prawdziwych uniosceptyków.

Przeczytaj także:

Traktat antypandemiczny WHO. Dobre wieści

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Agnieszka mówi

  Połączenie w najbliższych wyborach Konfederacji i PJJ, to dobra wiadomość.

 2. W K mówi

  @Agnieszka Pobyt w Unii Europejskiej to likwidacja Polski, jako państwa, a oni chcą zostać w Unii Europejskiej. Dobra wiadomość dla tych, którzy nie chcą państwa polskiego.

 3. Dumny Polak mówi

  No, to teraz wreszcie wiem, na kogo mam glosowac!
  Zycze Panstwu z calego serca SUKCESU W RATOWANIU NASZEJ POLSKI przed wciskajacymi sie kazda dziura, agentami piekla!
  Niech Niebo ma Was w swojej Opiece!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.