Poseł Borys Budka wykonuje gest „Heil Hitler” przed Sejmem. Faszystowski wiec opozycji.

fot. twitter
8

Antypisowskie media III RP bezustannie szukają w Polsce faszyzmu. „Gazeta Wyborcza” znalazła go nawet w sklepie z odzieżą patriotyczną utrzymując, że na wystawie znajdują się hajlujące manekiny. Jarosław Kaczyński bezustannie przyrównywany jest do Hitlera. Młodzież Wszechpolska i ONR określane są mianem faszystowskich bojówek hołubionych przez PiS. Jacka Międlara okrzyknięto faszystowskim księdzem. Wczoraj w TVN Andrzej Celiński porównał demokratyczną wygraną PiS do wygranej nazistów w Niemczech. Faszyzm, wszędzie faszyzm!

To teraz my poszukamy faszyzmu po stronie opozycji. Daleko szukać nie trzeba. Wczoraj poseł Borys Budka pozdrawiał tłum zgromadzony przez Sejmem nazistowskim pozdrowieniem „Heil Hitler!”. Tłum ryczał jak na faszystowskim wiecu. Co prawda, zamiast pochodni zgromadzeni trzymali znicze, ale można było wyczuć, że tęsknili za tym faszystowskim gadżetem. Zdjęcie hajlującego Borysa Budki zamieścił na swoim tt poseł Ryszard Petru. Nie potępił faszystowskiego gestu! Do rozszalałego tłumu zgromadzonego na faszystowskim wiecu zwrócił się słowami: „Dziękujemy, że jesteście”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Żądamy stanowczej reakcji Brukseli! Komisja Europejska już dziś powinna podjąć stosowne kroki, aby powstrzymać lansowanie faszyzmu przez PO i Nowoczesną. Nie ma zgody na hajlowanie przed Sejmem! Faszyzm nie przejdzie!

Globkurier [CPS] PL

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Małgorzata mówi

  Patrząc na te wiece nasuwa mi się pytanie, czy ludzie, którzy nie zgadzają się z tym co opozycja wyprawia
  i mówi nie powinni również zaprotestować przeciw tym wszystkim kłamstwom, które idą na Polskę i świat?

 2. jacek mówi

  Precz z nazistowskimi kanaliami z platformy nowoczesnych oszustów i złodziei!!!Zdelegalizować PO i Nowoczesną!!!!Nazizm nie przejdzie!!!!!!!

 3. jurek mówi

  Heil? Heil wygląda inaczej. Czy wy powariowaliście? Ujęcie jak macha do tłumu. Nie trawie gościa ale przesadzacie

  1. Katarzyna TS mówi

   Wg “GW” nawet lewa ręka podniesiona do czoła jest pozdrowieniem “Heil Hitler”. W tekście po prostu przeprowadzono analizę według wytycznych GW-mediów. Proszę sprawdzić w słowniku znaczenie słowa “ironia”.

  2. M. mówi

   Inne wiadomości z tego portalu dot. np. wczorajszych wydarzeń są tak samo wiarygodne jak ta. A nie, przepraszam, to ironia. Każdego można wyszydzić, zbluzgać, bo to przecież tylko ironia, prawda?! To zwykła podłość i potwarz dla publicystyki.

  3. M. mówi

   W dodatku autor nie podpisuje się pod swoimi newsami, ciekawe dlaczego. Obawia się czegoś? Wstydzi?

 4. Ink mówi

  Faszystowskie sługusy merkel z po i nowoczerskiej

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.