Poruszający materiał! Dlaczego „lud PiSowski” wybiera żydowskie lobby polityczne?

17

Hipokryzja i wybiórcza moralność dominują w rozmowie ze zwolennikami Prawa i Sprawiedliwości. Mimo, że ludzie ci piętnują działania poprzednich rządów, nie przeszkadza im działalność prominentów Unii Wolności czy Platformy Obywatelskiej w składzie obecnego rządu. To samo tyczy się członków PZPR, którzy odgrywają ważną rolę w środowiskach otaczających PiS. Moralność Kalego widzimy także w ocenie spotkań „u Sowy” oraz posiłków serwowanych polskim ministrom przez Jonny’ego Danielsa. W pierwszym przypadku mowa o tzw. „taśmach prawdy”, natomiast drugi dotyczy „prywatnego spotkania”, choć uczestniczy w nim ministerialne grono. Zwolennicy PiSu z całą gorliwością poszukują „ruskich agentów” oraz „wpływów Putina”, natomiast spoufalanie się z żydowskimi lobbystami nie budzi w tym środowisku żadnych wątpliwości. W zestawieniu z nierozliczonymi aferami, nowymi obostrzeniami gospodarczymi oraz politycznymi transferami z opozycji, można śmiało stwierdzić, że to PO bis, pod patriotycznymi sztandarem.

Od redakcji: Gratulujemy redaktorowi Piotrowi Korczarowskiemu kapitalnego, a zarazem poruszającego materiału, który obejrzeliśmy ze zdumieniem. Z wielkim niesmakiem patrzyliśmy na zachowanie zwolenników Platformy Obywatelskiej, którzy – jak sam redaktor zauważył – przedkładają nominacje partyjne ponad własny światopogląd.

Materiał został nagrany w dzień 34. rocznicy wybuchu stanu wojennego w Polsce.

Źródło: eMisja.tv

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Robert B. mówi

  Bodakowskiemu, temu durniowi, lobby żydowskie nie przeszkadza. „Partnerów” trzeba szukać… U żydostwa… On chyba zwariował. On wie, z kim ma do czynienia?

 3. michu mówi

  Wybiera dlatego, że propaganda działa. Kto wie czy Morawiecki to nie taki nowy Mazowiecki. Niby nasz niekomunistyczny tym razem, a jest tylko po to żeby wszystko było po staremu i postkomunie i innym zdrajcom nic złego się nie stało. W propagandzie będzie inaczej, że rozliczy się ich jak w 90 r. ;). Telewizją rządzi przecież jeden z braci Kurskich. W tym jego filmie „Nocna zmiana” jest mocna zmyłka propagandowa, bo można odnieść wrażenie jakby żadne obce służby nie były w Polsce czynne.

 4. Jarek mówi

  pokażcie mi choć 1 kraj który dobrze wyszedł na interesach z żydami i największym terrorystą świata – usa. Nie ma takiego kraju

  1. Robert B. mówi

   Dlatego… dlatego potem jak się przebiera miarka, to nagle wzrasta zapotrzebowanie na „sprawiedliwych wśród narodów świata”… Ja takim durniem nie będę.

 5. goj mówi

  Jak to mówił Kłamczyński: nie ważne, czy wygra PiS, czy PO, polityka Polski względem Izraela nie ulegnie zmianie. Czyli na jedno wychodzi 😉 I tak sobie myślę, po co była w poprzednich rządach ta cała hucpa? Czyżby politycy PO doskonale wiedzieli, co się święci i chcieli się zawczasu nachapać ile wlezie, bo wiedzieli, że z Bliskiego Wschodu nadchodzi jeszcze większy, talmudyczny bandytyzm i niewiele im zostanie? 😉

  1. michu mówi

   Akurat PO jako nadzorcy nie muszą się obawiać, że im mało zostanie. Pozostali owszem.

  2. Extera mówi

   Lubię czytać, kiedy brzmi ciekawie i po polsku. Tutaj czytam i zgrzyta… Kto to, co to? Skąd ten hebrajski? Mogę wiedzieć jak na mnie pogardliwie wołają, ale nie będę używać ich słów. Czy to nie metoda małych kroczków?

 6. michu mówi

  Wydaje się taka rzecz dość charakterystyczna (dobra dla socjologów i innych badaczy), że prowokatorzy podobnie jak dawniej ORMOwcy bardzo często posługują się wulgaryzmami.

 7. Ditu mówi

  Stracone pokolenie (50+) postsowieckich nieudaczników , którzy biernie się przyglądali jak garstka żydobolszewików niszczy i rozgrabia Polskę po 89 roku.

  1. michu mówi

   To akurat trwa do dziś, przy bierności kolejnych pokoleń

 8. Spostrzegawczy mówi

  Do ludu PIS-owskiego niestety należy zaliczyć także Ojca Rydzyka i jego medium, którzy to już dawno zatracili jakiś dystans do tego, co robi Kaczyński. W medium toruńskim trwa nieustannie kult hiper-modernisty JP II ( tak jakby katolicyzm zaczął się i skończył na nim) jak też kult Kaczyńskiego. Oczywiście Ojciec Rydzyk zawsze pamięta o tzw. starszych braciach w wierze ( czyich ? – bo nie katolików ), a tu dołącza się prawie cały zjudaizowany Episkopat nie wspominając o całej palecie innowierców.

  1. michu mówi

   Św. Jan Paweł II nie był modernistą. Wystarczy poczytać jego teksty. A starsi bracia to aluzja do biblijnego Ezawa i Izmaela. Polecam list św. Pawła do Galatów. Media toruńskie po wyrzuceniu J.R. Nowaka rzeczywiście są pod znakiem zapytania (Michalkiewicz ciągle jednak jest…). Episkopat, no cóż selekcja Brystygierowej… 😉

 9. Zdzisław mówi

  Jezus nie etykietyzował ludzi. Każdy może się nawrócić. Jakoś wśród komentujących nie ma Jego wyznawców, czyli zacznijmy od siebie!

  1. michu mówi

   Otóż to może się nawrócić. Ale jeśli trwa w uporze, to jakby to najdelikatniej ująć…. jak poganin i celnik (taka etykietka) a nie jak brat niech będzie.

  2. Extera mówi

   Jezus kochał ludzi i sam kochaj też, miłością braterską. Chcesz nawracać, zacznij od siebie, ale nie jest konieczne. Po prostu skończmy z przyklejaniem wzajem łatek. Już inni chętnie robią to za nas. Bardziej się szanujmy i ceńmy, a ci którzy dobro Polski mają w sercu, na pewno znajdą wspólne słowa, które zjednoczą.

 10. Waldemar mówi

  Ludu Pisowski do internetu zaglądajcie.

 11. Andy mówi

  Nie wierzę nikomu, kto terminował u Geremka w tzw. cynicznie Unii Wolności… to tak jakby ktoś zaczynał swoją „karierę” od zapisania się do PZPR…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.