POLSKIE MIĘSO ARMATNIE i Rzeczpospolita Żydowska | J. Międlar [WIDEO]

Mike Pence, Andrzej Duda i Benjamin Netanjahu na konferencji o Bliskim Wschodzie / Fot. Twitter
10

Dwa dni po zakończeniu Konferencji o Bliskim Wschodzie, w istocie będącej Konferencją o Wojnie z Iranem i budowaniu Rzeczpospolitej Żydowskiej, Jacek Międlar publikuje niezwykle trafny komentarz do sprawy. Obejrzyj koniecznie, podaj dalej i subskrybuj kanał (jeśli to już zrobiłeś, sprawdź czy subskrypcja nadal działa, ponieważ wczoraj YouTube wyłączył niemal 2 tysiące subskrypcji na kanale Jacka Międlara).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

MOJA KSIĄŻKA na http://sklep-wprawo.pl
Wsparcie finansowe: http://paypal.me/jacekmiedlar http://wprawo.pl/wsparcie http://jacekmiedlar.pl/wsparcie Portal: http://wprawo.pl
Blog: http://jacekmiedlar.pl
Sklep: http://sklep-wprawo.pl
POLECAM kalendarz, smycze, płyty, książkę, CZAPKI ZIMOWE na http://sklep-wprawo.pl
WYPRZEDAŻ KOSZULEK: http://sklep-wprawo.pl
—————-
UTWÓR STOPY „Gdybym był bogaty”: https://wprawo.pl/2018/10/16/tylko-u-…
Netanjahu w Muzeum POLIN: „Polacy współpracowali z nazistami”. Powiedział, czy nie powiedział? – https://wprawo.pl/2019/02/15/netanjah…
„Arabowie to nie semici!” Proces rapera Stopy, oskarżonego za krytykę żydowskich roszczeń i „bredzenie nieprzytomne” prezesa Otwartej RP [WIDEO] – https://wprawo.pl/2019/02/14/arabowie…
„Żydowscy powstańcy w getcie walczyli z POLSKIM i NAZISTOWSKIM reżimem”. Ohydne kłamstwo amerykańskiej dziennikarki – https://wprawo.pl/2019/02/14/zydowscy…
Mike Pompeo gloryfikuje żydokomunistycznego oprawcę! „To konferencja manifestacji imperializmu USA i Izraela” – https://wprawo.pl/2019/02/13/mike-pom…

Obejrzyj także:

Jan Olszewski i masoneria [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Normalny mówi

  Plemię Kainowe wytracilo tylko w ubiegłym stuleciu ponad 10 milionów Polaków głównie katolików jak podaje najlepszy znawca tematu Henryk Pająk, wybitny historyk i pisarz. Najwyższy czas wystawić im m.in. Z tego tytułu słone rachunki idące w wiele bilionów dolarów. Mam nadzieję, że jak Polacy obejmą wreszcie wkrótce władzę w Polsce to wyegzekwuja te kwoty.

 2. Prawda mówi

  Gdy przyprowadzili Jezusa do Piłata odpowiedział im -Już od samego rana zaczynacie łupić i zabijać.
  Łupić Polskę , zabijać Irańczyków. O TYM BYŁA KONFERENCJA

 3. Prawda mówi

  Gdy przyprowadzili Jezusa do Piłata odpowiedział im – Już od samego rana zaczynacie łupić i zabijać .
  Łupić Polskę , zabijać Irańczyków . O TYM BYŁA KONFERENCJA

 4. zuzia mówi

  „Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie!
  Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje!
  Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem!
  Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = 'współ-’, dominium = 'panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać!
  Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!”

 5. tego no mówi

  wiecej lodziarni w Polsce !! jak moski wybiora sie na lody to jeden dostanie kulke drugi z automatu , dobre rozwiazanie !!

 6. Nasa mówi

  Problem roszczeń obywateli USA wobec Polski został uregulowany umową z 16 lipca 1960 r

  1. zyz mówi

   USA i Rosja gwarantowali niepodległość i integralność terytorialną Ukrainie. Jak teraz to państwo wygląda? Ani USA, ani inne mocarstwa nie przejmują się umowami, gdy nie stoi za nimi siła miitarna!

 7. aalfa.oomega mówi

  V4 jedzie do Izraela, gdyż YUDE są właścicelami 80% majątku produkcyjnego w tychże krajach (o czym pisał, chyba w 2015 r., L. Bershidsky w Bloombergu) – Pan każe niewolnik=pracownik w XXI wieku – musi!

 8. Krzysztof mówi

  Cała prawda Jacku – ja to już wiem od dawna , wstydzę się ,że głosowałem na PIS , teraz tylko na partie narodowe głosował będę. Ale najgorsze jest to jak wiele milionów Polaków ma to w dupie , to jest przerażające. Na co oni jeszcze czekają ,żeby się obudzić , aż wszystko nam zabiorą? Śpijcie dalej , ja już bliżej Boga niż młodzi , ale czarno widzę Waszą przyszłość – przyszłość niewolników.

 9. Krzysztof mówi

  Bydło , śmierdzące czosnkiem prosi się o kolejny holokaust i pewnie się doczekają ,już niedługo – bo zawsze są skuteczni.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.