„Polska poprowadzi opór”. Wywiad z Jaydą Fransen [WIDEO]

Jayda Fransen / Fot. Emisja Tv
16

To hańba dla wszystkich Brytyjczyków, że po II wojnie światowej nasz rząd sprzedał was [Polaków – przyp. red. ] komunistom – mówi Jeyda Fransen z Britain First.

Liderka angielskich nacjonalistów udzieliła telewizji eMisjaTv wywiadu, gdzie roztacza wizję Eruopy ogarniętej wojną domową, w której Polska przewodzić będzie ruchowi oporu przeciw islamizacji. Jeyda Fransen odpowiada również na zarzuty jakoby jej ugrupowanie miało antypolski rodowód lub próbowało posłużyć się Polakami w dziejowej chwili, by po jakimś czasie znów zostawić „na lodzie”, jak to bywało już w historii. Wolałabym przyjąć milion Polaków, zanim przyjedzie to choć jeden islamski imigrant. (…) Nie wszyscy Brytyjczycy wiedzą, jak wiele wam zawdzięczamy, ale widzą, że Polacy przyjeżdżają na Wyspy, aby ciężko pracować, a nie korzystać jedynie z naszego budżetu. (…) Osobiście widzę coraz więcej polskich patriotów na naszych zgromadzeniach. Powstają międzynarodowe więzy, które przetrwają próbę czasu – mówi angielska katoliczka.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: eMisjaTv

Przeczytaj także wywiad Jacka Międlara z Jaydą Fransen:

Jayda Fransen z Britian First: Ataki na Polaków? Nie ma na to mojej zgody!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ayax mówi

  Niestety, choć mówi mądrze, nie wierze w intencje tej pani. Oczywiście , ze tego nie wiem ale historia uczy, ze brytole zrobią i powiedzą wszystko aby wykorzystać Polaków i nie tylko do swoich celów. Niech sobie będzie nacjonalistka , chrześcijanka i Bóg wie kim jeszcze. Nie wierze! I nie rozumiem Polaków wspierających te panią. Anglia w najlepszym przypadku zawsze będzie protestancka, nieprzychylna nam, bo nigdy inaczej nie było. Generalizując prędzej podam rękę czarnemu czy sniademu katolikowi niż białemu wyznawcy Lutra. Ich życie , Ich problemy, nie żałuje Ich. Nic absolutnie nic mnie nie łączy z nimi poza kolorem skory a to za mało.

  1. Franio mówi

   Trzeba jej zaufać, bo hasło „Polacy, chodźcie z nami” brzmi bardzo dobrze. Myślę, że to angielski głos rozsądku, po tym jak Cameron się skompromitował antypolskimi akcentami. Wiadomo, że to jest agitacja przed wyborami. Ale lepsze to niż nic. Szkoda, że nie mamy w Parlamencie Brytyjskim żadnego Polaka. Co dziwi, że od II wojny światowej żadnego się nie „dorobiliśmy”, żeby był naszą reprezentacją prawie milionowej emigracji.

 2. Ayax mówi

  I tak na dokładkę, sąsiadka mówiła, ze jej koleżanka została obciążona długiem przez państwo brytyjskie po zmarłym dziadku, za samolot zestrzelony przez Niemców podczas II wojny. Dziadek był pilotem Polakiem, walczył za Anglię. Nie znam tej koleżanki , nie mogę zweryfikować tej wiadomości ale nie podejrzewam specjalnie sąsiadki o kłamstwo. Oczywiście sąsiadka i koleżanka mieszkają w UK

  1. Darek mówi

   O zapłacie za samolot nie słyszałem, ale czytałem o zdeponowanym złocie w Londynie w ilości 107Ton, które przebyło długą drogę zanim tam trafiło zaraz po wybuchu WWII, z którego potrącano na wyposażenie armii Andersa i oczywiście paliwo dla samolotów, którymi Polacy bronili angolskiego nieba. Złota do dziś nie zwrócono. Nie wiem czy jest bardziej hipokrytyczny naród na Świecie , no dokleił bym jeszcze Żydów.

  2. michu mówi

   To jest kapitalna wiadomość ten dług za zestrzelony samolot. To trza w necie opublikować najlepiej na wprawo.pl. Wtedy też na czele dawaliśmy odpór i teraz też jesteśmy jak widać do tego zachęcani 😉

 3. Hammurabi mówi

  Z całym należnym szacunkiem i sympatią do Pani Jaydy Fransen, stwierdzić muszę, że jej głos jest niesłyszalny, w zgiełku czynionym przez wszelkiej maści kretynów i zwykłych angielskich snobów, wspomaganym przez wszechobecne lobby żydowskie.
  Szczerze mówiąc Anglia od momentu walki o Polskę w Paryżu po zakończeniu I wojny światowej, stała na straży niweczenia polskich starań, torpedując i dyskredytując polskie starania. Dość wspomnieć wyjątkową angielską kanalię „lorda” Davida Lloyda Gorga, tego od „małpy i zegarka”, przypomnieć angielskie starania o zablokowanie wszelkiej pomocy dla Polski w czasie wojny z Bolszewikami i śmieszną wojnę we wrześniu 1939 roku, kiedy to zadowolona z siebie Anglia przypatrywała się heroicznym zmaganiom Polski z dwoma odwiecznymi agresorami, ograniczając się do… zrzucania ulotek na zagłębie Ruhry. Późniejsze naciski na USA by odsunęły gen. Pattona od dowodzenia i scedowali je na kompletnego debila Montgomerego, co opóźniło postępy wojski aliantów dając pole do zajmowania przez ZSRR. Generał Patton posuwał się tak szybko na wschód, że zagrażał tajnym umowom teherańskim, oddającym Stalinowi ziemie „zdobyte” na Niemcach, bez względu na to, czy były niezależnymi krajami. Dość powiedzieć, że wojska Pattona starły się z Rosjanami na terenie dzisiejszych Czech, rozbijając je w pył, a sam Patton żądał jedynie paliwa mi amunicji, by pogonić Rosjan.
  Anglikom więc zawdzięczamy powojenną tragedię Polski.
  Reasumując, prędzej uwierzę diabłu w akt skruchy, niż Anglii w dobre intencje.

  1. Darek mówi

   Święta prawda!! Moja wiedza pokrywa się z tym co przeczytałem. Dodam tylko jeszcze, że parę lat wstecz Jayda agitowała „Poles out” tak jak Tommy Robinson

  2. Franio mówi

   Ale przyznasz mi rację, że oprócz interesujących poglądów, ma suczka czym oddychać…

 4. hugo mówi

  Brytole we krwi maja wyslugiwanie sie innymi przy okazji trzymajac sie zasady „dziel i rzadz”. Moze i Jayda mówi szczerze ale to nie gwarantuje ze nie jest uzywana jako narzedzie przez wywiad jej wlasnego kraju.

 5. majk koszyk mówi

  Drodzy Panowie City of London Corporation (https://pl.wikipedia.org/wiki/City_of_London) to masońskie „państwo” w Londynie, które jest przyczyną wszelkiego zła i cierpienia na świecie. Polskę i Polski naród postanowili zniszczyć po naszym wielkim zwycięstwie pod Wiedniem. Narody Anglików, Szkotów, Walijczyków to nie to samo co GB mimo, że tam mieszkają. Rok tam robiłem i pogadałem z tym i tamtym. Najcenniejszą rozmowę miałem z hydraulikiem przy tradycyjnej herbatce o drugiej wojnie. Podziękował za naszą pomoc i przeprosił za to, że nas zostawili. Oni też są pod okupacją przynajmniej od czasów „cromwella” (https://en.wikipedia.org/wiki/Thomas_Cromwell) jak nie Jana bez Ziemi (https://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_bez_Ziemi). Sława!

  1. michu mówi

   Otóż to. Poszczególni ludzie i organizacje nawet mogą sobie mówić co chcą i zapewniać o czym chcą a i tak rządzi ktoś zupełnie inny.

 6. Ewa Wilkon mówi

  Nie znam osobiscie mentalnosci Anglikow… ..ale wiem ze ten przepych…… skads sie wziol? Pikny. …..Londyn……..kapiacy zlotem!
  Od setet tys lat byli kolonistami . …!
  Wykorzystywanie sie …”Kims „maja we krwi!

 7. Sandokan mówi

  Polska nic nie poprowadzi bo Polski już nie ma!! Ludzie pracują za grosze uwikłani w kredyty na dziesiątki lat.Reszta na emigracji.Sitwa żydowska przy władzy i na wszystkich stanowiskach! Czy jest inaczej? Nie łudzmy się że kiedyś Polska będzie wielka! Za kilka lat będzie tu Polin!!!

 8. Pola mówi

  Teraz w Anglii jest identyczna sytuacja jak w Polsce pod koniec lat ’30, przed wojną. Nagonka na Polaków przypomina nagonkę na Żydów. Polacy są wykorzystywani, płaci się im mniej za pracę. Pół biedy jeśli w sektorze prywatnym. Najgorsze, że płaci się im mniej w firmach, np. samochodowych. Dlatego Polaków chętnie się przyjmuje (hard working man), ale płaci się im mniej. I stąd bierze się niechęć, wręcz nienawiść do Polaków. To jest angielska robota…

  1. michu mówi

   Im chodzi o to żeby wstyd byłoby się przyznać do polskości i żeby Polacy cchcieli się asymilowac a zwłaszcza dzieci. Trzeba bardzo uważać żebyśmy nie za dużo stracili z następnych pokoleń

 9. Piotr mówi

  „Polscy weterani i patrioci w dniu pamięci o żołnierzach wyklętych chcieli złożyć wieńce pod londyńskim pomnikiem. Niestety, urząd londyńskiej dzielnicy nie wydał zgody, bo „marsz zakłóca komunikację” – donosi Polish Youth Association.” onet.pl

  O tak Wlk. Brytania dba o polskich weteranów. A co dopiero mówić, że Polska poprowadzi opór. Moje zdanie jest takie, że muszą sobie Anglicy radzić sami bo nie dbają o inne narody. Bez znaczenia w jakim okresie t o jest.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.