POLOWANIE NA MIĘDLARA. Kolejny akt oskarżenia. Tym razem za książkę i krytykę „żałosnego filosemityzmu”

Od lewej: prokurator Małgorzata Szymańska i Jacek Międlar podczas spotkania autorskiego
16

Nie ulega wątpliwości, że trwa pewnego rodzaju polowanie na moją osobę. Zaczęło się od bezpodstawnego skasowania kanału na YouTube (marzec 2019), wyłączeniu monetyzacji Google na portalu wPrawo.pl (czerwiec 2019), postawieniu 5 zarzutów (sierpień-grudzień 2019), produkcji i publikacji przez prowokatorów kłamstw na mój temat (2019 – passim), wjazdu Agencji Bezpieczeństwa do mojego domu (13 grudnia 2019) i zarekwirowania dającej mi zarobek odzieży sprzedawanej przeze mnie w sklepie oraz przejęcia moich telefonów komórkowych oraz laptopów. Widząc, że tym sposobem Międlara nie mogą złamać, przyszedł czas na iście idiotyczne akty oskarżenia, które – jak podpowiada empiria – zapewne zostaną przyklepane przez równie idiotyczny wymiar (nie)sprawiedliwości.

Dwa tygodnie temu, w odpowiedzi na zawiadomienie ośrodka założonego przez kryminalistę Rafał Gawła oraz wrocławską policję, która „zasłynęła” brutalnymi pobiciami uczestników Marszu Patriotów (11 listopada 2019), prokurator Justyna Trzcińska postawiła mi zarzuty z art. 126 k.k., za który kodeks przewiduje najniższą karę w postaci 3 miesięcy pozbawienia wolności. Akt oskarżenia, w którym zawarte zostały ewidentne kłamstwa (szczegóły podczas rozprawy 12.02.2020, godz. 10, SO we Wrocławiu sala 126), a o czym już zostały powiadomione odpowiednia organy, jest dowodem na to, że wymiar sprawiedliwości wymaga głębokiej reformy. Dziś (20.01.2020) odebrałem kolejne pismo, z kolejnym aktem oskarżenia. W zasadzie to co drugi dzień otrzymuję jakiś „prezencik” z sądu, prokuratury lub policji.
KSIĄŻKA JACKA MIĘDLARA DOSTĘPNA TUTAJ. KUP Z AUTOGRAFEM LUB DEDYKACJĄ – TUTAJ

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Małgorzata Szymańska, prokurator PR Wrocław-Stare Miasto, oskarżyła mnie o popełnienie przestępstwa z art. 256 § 1 k.k. (kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2). Dla mniej świadomych: artykuł 256 k.k. to przepis w praktyce służący „pałkowaniu” tych, którzy mają czelność publicznie krytykować i nazywać po imieniu różne przejawy antypolonizmu i zboczenia. Ten akt oskarżenia dotyczy dwóch wydarzeń.

Pierwsze z 11 listopada 2018, kiedy miałem czelność wezwać Polaków do „walki ze złem” i wskazać, że „to jest nasz czas, bo my nie układamy się z komunistami, syjonistami, banksterami, zdrajcami, ze zwykłymi wrogami”. Prokurator Szymańskiej nie spodobało się także, że przypomniałem, iż „jest wielu, którzy mienią się Polakami, jak Róża Thun, jak Donald Tusk i jak ten Dutkiewicz z naleśnikiem na głowie”. Drugie zdarzenie miało miejsce 4 sierpnia 2018 roku. Wtedy, na wrocławskim rynku, po lewackich groźbach spalenia lokalu, w którym miało odbyć się moje spotkanie autorskie, przenieśliśmy się na wrocławski rynek. Spotkaniu autorskiemu przeszkadzały śpiewające komunistyczne piosenki lewackie środowiska, które bez konsekwencji wyzywały polskich patriotów, zniszczyły sprzęt nagłaśniający, a mnie, w obecności funkcjonariuszy, oblano żrącym roztworem. Wtedy to, po odśpiewaniu hymnu Polski, zagłuszonego przez Martę Lempart i jej akolitów, przedzierając się przez lewacki jazgot, próbowałem poprowadzić spotkanie autorskie, w trakcie którego wyjaśniałem obecnym, czego moja publikacja dotyczy. Tematy poruszone przeze mnie w książce „Moja walka o prawdę”, która jest solą w oku farbowanych lisów i polakożerców, także nie przypadła do gustu rzeczonej prokurator. Uzasadniając akt oskarżenia stwierdziła, że charakter „mowy nienawiści” miało wspomnienie, że założycielem pedofilskiej organizacji NAMBLA był żyd z LGBT. Że potępiam holokaustową matematykę (6-2,5=6), że krytykuję nierozważne finansowanie żydowskich kirkutów i – uwaga – zaznaczam, że nieproporcjonalnie wspomina się o zlikwidowanych Żydach, ale zapomina o 10 milionach pomordowanych Słowian. Na koniec Szymańska stwierdziła, że dopuściłem się przestępstwa, ponieważ  skrytykowałem… „żałosny filosemityzm (…) naszych władz”.
PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: J. Międlar: Skazał Tomasza Komendę. Teraz wyda wyrok w mojej sprawie. „Byłem u niego w domu” [WIDEO]

I jeszcze na koniec krótkie wyliczenie. Akcja ABW, pięć zarzutów z długaśnymi opiniami „biegłych”, następnie dwa akty oskarżenia z dwoma procesami… Wydano grubo ponad 100 tysięcy złotych, by upolować Międlara.

Kierując się starą rzymską zasadą: „nie można być sędzią we własnej sprawie”, w tym miejscu posłużę się komentarzem jednego ze zdrowo myślących internautów: Panie Ziobro, czy wy na siłę chcecie zrobić akcję #MiędlarZaMurem? Miała być Cela+, miały siedzieć osoby odpowiedzialne za Amber Gold. Stonoga się śmieje, kodziarze nie siedzą tylko plują na Was jak na szmaty. LGBT obraża religię – nie siedzi nikt! Międlar-partiota Wam przeszkadza!?

To by było na tyle.

Przeczytaj i obejrzyj także:

J. Międlar: Skazał Tomasza Komendę. Teraz wyda wyrok w mojej sprawie. „Byłem u niego w domu” [WIDEO]

J. Międlar: Podsumowanie roku 2019, czyli cenzura i prokuratura [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Daniel Nawrocki mówi

  Czym wiecej prawdy tym wiecej kary . Swiatowy pochod obludnikow ktorzy pluli Jezusowi w twarz powrocil w najczystszym zwyrodnialym kretactwie rownie obrzydliwym jak Stalinowskie i bolszewickie czystki, i najgorsze ze dzis robi sie to w imie najswietszego dbania o spoleczenstwo z dwuznacznym chaslem tepienia mowy nienawisci. A czymze jest dzis gospodarka nienawisci drenujaca slabsze narody , czymze sa bezspadkowe roszczenia organizacji zydowskich . To sa najbardziej wyrafinowane metody kontroli i zniewolenia i ograbienia , takie same jakich dokonal na tychze ich nowozytny przesladowca wegetarianin z Austri . Szatanskie doskonale dziela !

  1. Ada mówi

   Zarzuty postawione przez te panie nie sa wiazace i nie maja mocy prawnej. Zeby komus cos zarzucac najpierw samemu trzeba byc wporzadku. Proponowalbym postawic zarzuty tym dwom babkom bo tez cos by sie na nie znalazlo. Wkoncu kasta swieta nie jest.

  2. Bodzio mówi

   Najpierw się naucz interpunkcji i ortografii, o gramatyce nie wspominając zanim zaczniesz pisać bzdety na forach internetowych

 2. Daniel Nawrocki mówi

  Narod ktory materializuje ducha Szatana swoimi dzielami . Narod wyklety , potargany rozlamami , narod biedny duchowo. Zatracency !

 3. Robert mówi

  W chaosie i niepewności ukryta fortuna ,a z nią wiedza piekielna właścicieli tego świata.Zna ją też ten co diabelskie wiry dostrzega i w niszczącym nurcie meandruje.Jednak na końcu i tak ciemność jednaka dla tego co z plebsu i tego co sędziuje

 4. anonim mówi

  Kiedyś czytałem, że żydzi syjoniści to paranoicy. Przekonałem sie o tym, ze to prawda, kiedy nie mając świadomosci, ze w towarzystwi siedzi parch, poruszyłem temat obłąkanego dążenia żydów do panowania nad światem. Zadziałało jak zapalnik w bombie. Żydowi jak się prawdę powie to zaraz skoczy ci do gardła i tak się stało, że ów żyd wpadł w szał i tylko moja muskularna postura znicheciła go do rzucenia się na mnie z pięściami. Wygłądał jak wściekły pies, chodził nerwowo, gestykulował. Tak się hoduje największych fanatyków na świecie.

  1. Felek mówi

   Jakoś to opisujesz trochę niejasno?.
   żyd chciał się rzucic w szale na twojø muskularnø posture.
   Jak się w przyszłości schylisz na plaży I żyd łupnie ciebie od tyłu, wyprostuj się napręż klatkę piersiowø i powiedz jemu.A teraz pójdziemy na Policję.

  2. anonim mówi

   Czy w translatorze jidysz brakuje polskiego ą?

 5. Hammurabi mówi

  Jacku, to nie jest „polowanie na Międlara”. To jest przygotowanie do „egzekucji Międlara”. Polowanie bowiem odbywa się według pewnych zasad, z zachowaniem reguł, obyczajów i tradycji i okresów ochronnych.
  https://www.youtube.com/watch?v=UbKKwEwja5U
  https://www.youtube.com/watch?v=UQ8Hf6oKYzE
  https://www.youtube.com/watch?v=rgAEopyFnMw
  https://www.youtube.com/watch?v=eiuxP3HWuIE
  Uczciwe dziennikarstwo… Skrystalizowane poglądy… Wiedza… Sól w oku…

 6. piotr mówi

  „POLACY nie ucierpieli tak bardzo podczas wojny jak Żydzi” Prezydent DUDA oszalał? | gazetawarszawska.com Czy Żydzi mordowali Polaków w trakcie Powstania?! | Ewa Rzeuska.

 7. Stanislaw mówi

  Jasny gwint jaka jest obłuda,kłamstwo,złodziejstwo itd w naszej Ojczyznie.DIABEŁ OPANOWAŁ CAŁY ŚWIAT I TAK SIĘ DZIEJE JAK NIE MA BOGA.Nie mamy już Polski,jesteśmy w dalszym ciągu pod okupacją itd.

 8. Janusz I mówi

  Ziobro! Za co ja Ci płacę???!!!

 9. W K mówi

  Za co posłowie PiS kochają Żydów?

  1. Wojciech mówi

   Najwyraźniej za ostre dymanie.

 10. mario mówi

  Wzywam wszystkich Patriotów do akcji „Murem za Międlarem” ( MZM ).Banda zdrajców chce zeszmacić jednego z NAS.Tak naprawdę to stawiają NAS przed sądem i zamykają NAM usta mówiące o wolności i niepodległości!!!!!Nadszedł czas działania!!!! Nadszedł CZAS PATRIOTÓW

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.