Polowanie na lekarzy! Dr Basiukiewicz o wezwaniu na przesłuchanie do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej [WIDEO]

Paweł Basiukiewicz/ fot. screen
47

Paweł Basiukiewicz, specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog, kierownik Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim, został wezwany na przesłuchanie do Naczelnego Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej. Wezwanie zostało wysłane 29 kwietnia 2021 roku, a sprawa dotyczy apelu naukowców i lekarzy wystosowanego do władz RP w sprawie szczepionek na SARS-CoV-2.

Apelujemy do Prezydenta i Rządu RP, aby szczepienia planowane w Polsce miały wyłącznie charakter dobrowolny, z wykluczeniem jakichkolwiek form przymusu i aby informacja o możliwych powikłaniach czy niebezpieczeństwach związanych ze szczepieniami została podana opinii publicznej oraz aby na temat szczepień i ich korzyści i zagrożeń zorganizowano rzetelną debatę publiczną – napisano w apelu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOBACZ: „Szczepionki przeciw SARS-CoV-2 nie zostały należycie zbadane”. Naukowcy i lekarze apelują do władz RP o dobrowolność szczepień i rzetelną debatę publiczną

Naczelny Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, Grzegorz Wrona, wezwał do złożenia wyjaśnień sygnatariuszy apelu. Jednym z nich jest Paweł Basiukiewicz, który opublikował wezwanie na Twitterze.

W czwartek (8.04.2021) Basiukiewicz był gościem Doroty Łosiewicz w telewizji wPolsce. Zapytany o to, co powie podczas przesłuchania w Naczelnej Izbie Lekarskiej odparł, że wszystko, co miał do powiedzenie, wielokrotne już napisał i powiedział. – Kontaktuję się [z rzecznikiem – przyp. red.] poprzez kancelarię prawną. Przyznam, że to stało się dość przykre dla wielu osób, dla mnie też. Mamy pracę, mamy rodzinę, mamy obowiązki i nagle okazuje się, że musimy się tłumaczyć w jakiejś dziwnej sprawie . Czuję się zagrożony, dlatego skorzystałem z pomocy kancelarii prawnej – wyjaśnił.

Dr Basiukiewicz jest autorem raportu pt. „Ani jednej łzy. Ochrona zdrowia w pandemii”, w którym apeluje o odrzucenie zabójczej strategii „Zero Covid” i zastąpienie jej akceptacją ryzyka umożliwiającą odblokowanie służby zdrowia. – Ze względu na niszczycielski dla więzów międzyludzkich, edukacji i gospodarki oraz łamiący prawa obywatelskie charakter większości metod niefarmaceutycznych z grupy dystansowania społecznego, w odniesieniu do choroby wywołanej przez SARS-CoV-2 należy je a priori odrzucić – w szczególności śledzenie kontaktów, przymusową izolację i kwarantannę kontaktów, zakaz podróżowania, zakaz zgromadzeń oraz zamykanie przedsiębiorstw, szkół i granic. Metody walki z wirusem w służbie zdrowia powinny opierać się o zasadę akceptacji ryzyka – przez co należy rozumieć przyjęcie do wiadomości i pogodzenie się z faktem braku możliwości całkowitego przerwania transmisji wirusa nawet przy użyciu najbardziej drastycznych metodpisze Basiukiewicz.

Źródło informacji: Twitter, Telewizja wPolsce

Zobacz też:

Petycja w obronie lekarzy nękanych za krytykę covidowej polityki rządu: „Domagamy się zaprzestania represji ze strony izb lekarskich”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Santana mówi

  Brońmy dr. Bodnara jak kto może!—Zaszczuwają kolejnych niezależnych lekarzy (poprzez izby lekarskie), a obywateli poprzez konferencje prasowe i rozporządzenia tam wydawane. Kiedy naród zrobi z tymi zbrodniarzami porządek? Jeszcze będzie 200-cie kilkadziesiąt mutacji koronawirusa, aby uszczęśliwić wszystkie narody na świecie, a potem będą mutacje regionalne, czyli zamordyzm i prześladowania do końca świata i o 1 dzień dłużej, jak mawiał klasyk lewactwa. I szczepienia co pół roku ,albo rok(bo kasa się liczy). Bedzie tak jak z mutującą grypą. Bo to jest przecież podrasowana grypa i będzie mutować wiecznie. Jeśli wykonają plan zniszczenia gospodarek krajowych, zdrowia i życia większości obywateli, zniszczenia więzi społecznych, edukacji itd. wynajdą kolejne wirusy, albo inne medialne straszaki i będzie git– ci co zostaną, to istoty bez zdrowia, własności, rodziny i przyszłości.

  1. Matka mówi

   Nowa wizja szurów – wcześniej było, że Covid nie istnieje, a teraz jest wiara w świętą Amantadynę, która ów nieistniejący Covid ma cudownie leczyć. Byleby wpasowywało się to w głupie teorie spiskowe, a że jedno z drugim sprzeczne, to co tam.

   A z Bodnara to taki niezależny ekspert, że hoho – przy okazji pandemii mocno reklamuje swoją przychodnię, na której zarabia również lecząc Covid, więc wcale, a to wcale, nie ma interesu w tym by mówić o skuteczności swojej terapii.

  2. Ewa-Maria mówi

   Ja nie słyszałam aby ktokolwiek mówił że covid nie istnieje. Koronawirus znany jest od kilkudziesięciu lat. Zrobienie z tego pandemii, epidemii to było szaleństwem. Matko czepiasz się dr.Bodnara ,wcześniej krytyczne uwagi kierowałaś pod adresem prof.Zielińskiego że niby ekspert od robaków. Dla mnie może być nawet od pcheł, nie przeszkadza mi to. Ważne jest aby miał konkretną wiedzę,która to mnie przekona do tego co mówi.

  3. Matka mówi

   Nie? To nieuważnie czytasz choćby artykuły głównej specjalistki od Covid, pani archeolog Katarzyny, na tym portalu, która uporczywie pisze o “sezonie grypowym”, że już komentarzy z tego forum przytaczać nie będę.

   Zrobienie z tego pandemii było szaleństwem? Obecnie codziennie umiera już prawie drugie tyle Polaków, co zwykle, na Covid. Rok temu umarła największa nadmiarowo liczba Polaków od czasów drugiej wojny (większość też na Covid), to co to twoim niby zdaniem jest?

   A wiary, że specjalista od pcheł czy robaków (nota bene, Zieliński to nie specjalista od robaków tylko od ziół i krzewów – nawet nie wiesz, czym się chłop zajmuje, a słuchasz bezkrytycznie) więcej ci powie o wirusach, epidemii czy chorobach zakaźnych naprawdę gratuluję. Zęby też idziesz leczyć do fryzjera, a u dentysty robisz sobie trwałą?

  4. zegartyka mówi

   Pochwal się swoim wykształceniem komentatorze. Zobaczymy czy masz wiedzę żeby się wypowiadać i komentować.

  5. Matka mówi

   2 fakultety i doktorat, więc wyższe niż pani Katarzyny, choć nie medyczne. Ale to nieistotne. Wystarczy, że bazuje na opiniach specjalistów z dziedziny epidemiologii czy chorób zakaźnych, które mogę znaleźć w publikacjach naukowych czy raportach, a nie na byle ścieku znalezionym w Internecie, publikowanym przez byle amatorów.

  6. Kasia. mówi

   Na co większość kobieto zmarła,na covid? Nie ośmieszaj się. Na sam covid bez żadnych chorób współistniejących zmarło 6 tysięcy ludzi. A nadprogramowych zgonów mamy ponad siedemdziesiąt tysięcy! To wszyscy ci którym nie udzielono pomocy gdy potrzebowali lub udzielono zbyt późno! Pewien doktor zwrócił się z pytaniem do rządu co wyprawiają, dlaczego posłali na śmierć siedemdziesiąt tysięcy ludzi!

  7. Maciej mówi

   @tow. “Matka”

   Dwa fakultety i doktorat z mniemanologii stosowanej

  8. Matka mówi

   @Kasia

   Kolejna kretynka, której wydaje się, że jak ktoś ma nadciśnienie lub jest otyły i umrze na Covid, to wcale na Covid nie umiera? Albo jak człowiek otyły lub nadciśnieniowiec ma zawał, to też nie jest to zgon na zawał?

   Niebywałe. Skąd was biorą?

  9. Matka mówi

   @Maciej

   To akurat jest kabaret, a nie fakultet czy doktorat. Czyli coś, gdzie tobie bardzo blisko, Maciusiu.

  10. PPP mówi

   onanizowania małego ego ciąg dalszy… popatrz, popatrz – taka wyedukowana i jesteś nikim… tak bardzo nikim że rozpaczliwie starasz się ”zabłysnąć” na takich marnych portalikach jak ten
   ale ty musisz mieć smutne i jałowe życie, ”matka” 😉

  11. Maciej mówi

   @tow.”Matka”

   To był kiedyś świetny kabaret lat 70-tych, a teraz w osobie towarzyszki i jej podobnym gagatkom stał się ponownie komuszą farsą rzeczywistości

  12. Matka mówi

   @PPP

   Tak, fantazjuj sobie, głupku, fantazjuj. Rozczaruję cię, żyje mi się wyśmienicie. A na tym “portaliku” nie jestem, by zabłysnąć, tylko by paru kretynów, dla ich własnego dobra, skonfrontować z ich własną głupotą. Bo w życiu nie tylko trzeba być kimś, mieć pieniądze czy szczęście, altruizm też jest ważny.

  13. Matka mówi

   @Maciej

   Spokojnie, jeśli chodzi o kabarety, to ty Maciuś starasz się kontynuować najlepsze tradycje.

  14. Szczur mówi

   Ależ Ty myślisz jednotorowo. Wiara w “świętą Amantadynę” niedobra, ale w “świętą szczepionkę” już jak najbardziej w porządku. Badania Oxfordu nad Amantadyną nieważne, bo WHO tak
   powiedziała. Tu się puknij. Jesteś jak koń z klapkami na oczach.

  15. Rafał mówi

   Myślisz że do tego trolla to dotrze? “Matka” pisze to, co jej każą!! Każdy portal spoza me(r)diów głównego ścieku ma taką “matkę” która jątrzy i mąci. Jedyna rada- nie odpisywać!! Bo trolla można tylko zamilczeć!!

  16. Boguslaw mówi

   kompletnie IGNOROWAC!
   TO JEST PARCHATA CHAZARSKA SUKA! Po prostu przeskakiwac jej wpisy!
   Niech sobie pisze na swojej scianie, a czyta swojemu psu, albo papudze!
   Dla ludzi, a szczegolnie dla POLAKOW, jest to poza wszelka granica ludzkiej godnosci!
   To naprawde jest mozliwe! Przysiegam!

  17. Matka mówi

   Twojej głupoty, Rafałku, czy tego poniżej imbecyla Bogusia, nie da się natomiast przemilczeć. Nawet jak będziesz udawał, że ludzie piszący mądrzejsze rzeczy niż ty nie istnieją, to rzeczywistość się nie zmieni – głupi będziesz nadal.

  18. Matka mówi

   Nie ma “wiary w świętą szczepionkę” – jest wiedza. Wynikająca nie tylko z badań, ale już i z praktyki (jak epidemia wygasa w krajach z wysoką wyszczepialnością, choćby Izrael) i z doświadczeń w powszechnym stosowaniu szczepień od kilkudziesięciu lat. Amantadyna natomiast pod kątem Covid jest nieprzebadana (nie wiem, skąd ten Oxford sobie wymyśliłeś), a nawet jeśli w tym co Bodnar mówi, jest co nieco prawdy (nie wykluczam), to w żaden sposób amantadyna nie pomaga w przypadkach innych niż lekkie. Tym samym, w żaden sposób nie może ona być czymś, co zwalczy epidemię, w przeciwieństwie do szczepień.

  19. Arek mówi

   @matka sierot po Stalinie
   Ty i wiedza , dobre sobie. Szur z Razem udzielający się na forum, prymitywny debil powtarzający bełkot Syntezatora Mowy. Zero pojęcia o statystyce, wiedzy o wynikach badań ( mylący skuteczność z ilorazem szans ). Analny test w tyłek, maska na pysk i poszol won!

  20. Kasia. mówi

   Co za bzdury! Oni nawet gwarancji nie dają, mało tego nie są w stanie stwierdzić ile czasu utrzyma się odporność, nic dziwnego jakby nie było nowatorska szczepionka. W Niemczech już widzą że u niektórych ludzi spada odporność po dwunastu tygodniach! W Wielkiej Brytanii natomiast jest już mówione o trzeciej dawce. Czyli co? Kilka razy do roku wyszczepianka? Od kiedy w ogóle jakakolwiek szczepionka daję gwarancję że się nie zachoruje? Mało tego na wirusy które mutują nigdy nie będzie żadnej wysoce skutecznej szczepionki, wystarczy popatrzeć na grypę, gdy co roku jest nowy szczep i nowa szczepionka!

  21. Kasia. mówi

   Kobieto puchu marny w Izraelu mają nową mutację,a prawnicy idą z pozwem do Hagi przeciwko Bibiemu za przymuszanie ludzi do szczepień. Taka wykształcona,po fakultetach,a takie brednie wypisuje, że szok. Tak to bywa jak się lampi tylko w telewizor,a samodzielnego myślenia brak?

  22. Matka mówi

   @Kasia

   Oj głuptasek, głuptasek….

   “Co za bzdury! Oni nawet gwarancji nie dają, mało tego nie są w stanie stwierdzić ile czasu utrzyma się odporność,”

   Głuptasie, zapoznaj się z wynikami badań, które ci powiedzą, jaka jest skuteczność szczepień lub z efektami szczepień w poszczególnych krajach, gdzie wyszczepialność już jest wysoka i epidemia wygasa. A to, że nie wiadomo, jak długo utrzyma się odporność – no trudno to, “bystrzaku”, sprawdzić dopóki minie pewien okres czasu, wiesz?

   “W Niemczech już widzą że u niektórych ludzi spada odporność po dwunastu tygodniach! W Wielkiej Brytanii natomiast jest już mówione o trzeciej dawce. Czyli co? Kilka razy do roku wyszczepianka?”

   Dwie dawki, głuptasku. I nie jest to jakiś ewenement w przypadku szczepień. Trzecia dawka dotyczy wyłącznie seniorów.

   “Mało tego na wirusy które mutują nigdy nie będzie żadnej wysoce skutecznej szczepionki, wystarczy popatrzeć na grypę, gdy co roku jest nowy szczep i nowa szczepionka!”

   Widzisz, głuptasku, w przypadku grypy nie ma masowych szczepień, a więc wirus krąży. W przypadku Covid ludzi szczepi się masowo, jeśli to się uda, to i wirus wygaśnie, jak w przypadku wielu chorób zakaźnych. Kluczowe pytanie tylko, ilu będzie takich gamoni, jak ty, bo jeśli dużo, to faktycznie, wirus będzie krążył w populacji nadal.

   “Kobieto puchu marny w Izraelu mają nową mutację,a prawnicy idą z pozwem do Hagi przeciwko Bibiemu za przymuszanie ludzi do szczepień.”

   Puchu głupiutki, w Izraelu liczba przypadków Covid spadła z 80 tys. do 4 tys. Takie są właśnie efekty szczepień i błazenady jakichś prawników składających pozwy dla kasy tej rzeczywistości nie zmienią.

   “Taka wykształcona,po fakultetach,a takie brednie wypisuje, że szok. Tak to bywa jak się lampi tylko w telewizor,a samodzielnego myślenia brak?”

   Czy idiotkom takim, jak ty, wydaje się, że ludzie wiedzę to z telewizora tylko czerpią? Nie, tępa dzido. Są pisma naukowe, są dane na które można spojrzeć, są raporty.

  23. Elzbieta mówi

   “Panu lub Pani, juz podziekujemy” !!! Wyjatkowe bzdury! Nikt ze swiadomych nie negowal Covida,czy wirusa (choc nigdy jeszcze nie zostal wyodrebniony i okreslony), tylko sama “pandemie”, ktora obserwujemy od roku! Wystarczy obserwowac statystyki i sluchac niezaleznych lekarzy. Przeciez ci wszyscy”eksperci medialni”, jakos “dziwnym sposobem” maja powiazania z koncernami oferujacymi produkt medyczny zwany szczepionka, nad ktorym nie ukonczono badan! A wszyscy diagnozowani sa na podstawie testu PCR, ktory wg wynalazcy Karego Mullisa nie nadaje sie do diagnozowania! To wiemy juz od 30 lat odkad Mullis wynazl PCR (za ktory zreszta w 1993r. dostal nagrode Nobla) Te testy to loteria, to ze ktos byl zdiagnozowany dodatnio, wcale nie stanowi, ze jest zarazony… wg Mullisa. Testy to glowny element utrzymujacy spoleczenstwo w strachu i panice, im wiecej przeprowadzonych testow tym wieksze prawdopodobienstwo wynikow dodatnich! Ta plandemia moze trwac bez konca, o ile ludzie pozwola. A niemyslace samodzielnie spoleczenstwo, polega tylko na telewizorni i spi, wierzac tylko w to co ekonomista Cyborg Niedzielski i historyk Pinokio Morawiecki oglosza na konferencji prasowej, na ktorej oglaszane sa rozporzadzenia a nie ustawy, ktore sa dla nas obligujace! Nie ogloszono stanu wyjatkowego, wiec wszystko co ta banda marionetek sterowanych przez “starszych i madrzejszych” z odpowiednimi korzeniami globalistow, robi bezprawnie, co potwierdzaja wyroki sadowe!

  24. Matka mówi

   Ale stek bzdur w każdym zdaniu….

   “Nikt ze swiadomych nie negowal Covida,czy wirusa (choc nigdy jeszcze nie zostal wyodrebniony i okreslony), tylko sama „pandemie”, ktora obserwujemy od roku!”

   Owszem, negował, pisząc o “sezonie grypowym” i podobne bzdury. Ale zgodzę się – nie był to nikt świadomy czegokolwiek. A Covid wyodrębniono jeszcze zimą 2020, doucz się kobieto.

   “Wystarczy obserwowac statystyki i sluchac niezaleznych lekarzy. ”

   Hahahahaha! Nie wiem, jakie statystyki ty kobieto obserwujesz, ale jeśli chodzi o “niezależnych lekarzy” to sprecyzuj tylko czy chodzi o showmana internistę Basiukiewicza chociaż, czy w ogóle o jakieś filmiki z udawanymi lekarzami, niczego z medycyną wspólnego nie mającymi, których mnóstwo krąży na portalach dla idiotów z których pewnie czerpiesz wiedzę.

   “Przeciez ci wszyscy”eksperci medialni”, jakos „dziwnym sposobem” maja powiazania z koncernami oferujacymi produkt medyczny zwany szczepionka, nad ktorym nie ukonczono badan!”

   Oczywiście, wszyscy, setki tysięcy lekarzy, wszystkie uczelnie wyższe, instytuty naukowe, agencje rządowe mówiące o pandemii i szczepieniach mają powiązania z koncernami (które, nomen omen, odpowiednie fazy badań ukończyły, a to że badania nadal trwają to nic dziwnego, gdyż ostatnie fazy zawsze realizowane są po dopuszczeniu produktu medycznego do użycia – w tym obszarze też powinnaś się wyedukować). Tylko jeden Zięba strzyżący baranów na 20 mln rocznie swoją witaminką czy prof. Bodnar zarabiający w prywatnej przychodni na reklamowanej przez siebie terapii są całkowicie niezależni.

   “A wszyscy diagnozowani sa na podstawie testu PCR, ktory wg wynalazcy Karego Mullisa nie nadaje sie do diagnozowania! To wiemy juz od 30 lat odkad Mullis wynazl PCR (za ktory zreszta w 1993r. dostal nagrode Nobla) Te testy to loteria, to ze ktos byl zdiagnozowany dodatnio, wcale nie stanowi, ze jest zarazony… wg Mullisa.”

   Są trzy prawdy, jak mawiał Tischner, a to powyżej to akurat zalicza się do gówno prawdy. Łyknęłaś fake newsa od dawna krążącego jak jamochłon. Po pierwsze, nie potrafisz nawet zacytować tej wypowiedzi, bo brzmiała ona że test PCR WYKRYWA obecność wirusa, ale nie nadaje się do wykrywania ilości wirusów. Czyli, nie nadaje się do stwierdzenia, czy ktoś może zarażać, ale jak najbardziej nadaje się do stwierdzenia, czy sam jest zarażony. Po drugie, tego nie powiedział nawet Mullis, przypisano mu tą wypowiedź w artykule z 1996 bez żadnego źródła.

   ” Testy to glowny element utrzymujacy spoleczenstwo w strachu i panice, im wiecej przeprowadzonych testow tym wieksze prawdopodobienstwo wynikow dodatnich! Ta plandemia moze trwac bez konca, o ile ludzie pozwola. A niemyslace samodzielnie spoleczenstwo, polega tylko na telewizorni i spi, wierzac tylko w to co ekonomista ”

   Oczywiście, tajny mroczny światowy spisek. Nawet nie zapytam, po jaki ch…j ktoś by miał tak robić, powiem ci tylko, że w ustach kretynki rozpowszechniającej tego typu bzdury stwierdzenia, że “społeczeństwo polega tylko na telewizorni” brzmi naprawdę śmieszne. Kobieto, jest prasa naukowa, są raporty, badania, statystyki czy analizy. Ty zaś łykasz kity ze śmieciowych portali z Internetu, co jest z 10 razy głupsze jeszcze niż poleganie wyłącznie na telewizji.

  25. Maria Mówi mówi

   Tobie widzę nawet trzonek od łopaty nie pomoże na zamieszanie….gdzie nawet nie wskazuję gdzie ponieważ tego nie ma.

  26. Kasia. mówi

   A w główce wszystko w porządku? W Niemczech w najnowszym numerze czasopisma “Viruses”, naukowcy z podlegającego pod niemieckie Ministerstwo Zdrowia – Instytutu Roberta Kocha w Berlinie we współpracy z profesorem Wojciechem Danyszem, opublikowali raport,z którego wynika że amantydyna jest skuteczna i pomaga! Trzeba być naprawdę podłym człowiekiem aby robić nagonkę na takiego lekarza jak doktor Bodnar, który pomaga pacjentom, pracuje nawet po kilkanaście godzin dziennie, ludzie przyjeżdżają z różnych stron Polski po pomoc i ją dostają! Szkoli za darmo innych lekarzy którzy chcą leczyć amantadyną. W razie potrzeby mam nadzieję, że do końca Pani będzie tak podła i w razie co skorzysta z tak ostatnio modnej” teleporady” i nie będzie szukała pomocy u takich lekarzy, którzy dla pacjentów mają drzwi otwarte,a nie pozamykane?! Nie pozdrawiam!

  27. ikss67 mówi

   Amantadyna leczy tzw covid, ponieważ to laboratoryjna mutacja wirusa grypy. Nie pisałbym tak gdybym nie miał w najbliższym otoczeniu osoby, która została wyleczona vigerytem , czy czymś tam podobnym w trzy dni. Jeśli Twój mózg odrzuca fakty niezgodne z wcześniej wykonaną przez tvpis lobotomią, to nie ma sprawy.

  28. helen mówi

   matka zna sie na wszystkim, zwlaszcza na leczeniu cowida

  29. Santana mówi

   Zrobiłam szkolny błąd w pierwszym zdaniu, miałam na myśli doktora Basiukiewicza, a napisałam Bodnara. Ale sens jest ten sam ,bo i jeden i drugi jest prześladowany.

  30. Kasia. mówi

   Lekarzy prześladowanych jest coraz więcej. Jest doktor Bodnar, Martynowska, Basiukiewicz i inni. My powinniśmy stać za nimi murem. Jeśli zniszczą rzetelnych, uczciwych lekarzy to biada nam pacjentom.

  31. Kasia. mówi

   O matko i córko. Pani matko w niektórych przypadkach lepiej nie przyznawać się do wykształcenia jak widać. A Ci lekarze o których jest mowa to wiedzy nie mają? Acha tylko wiedzę mają tacy którzy pasują narracją pani? A doktor Basiukiewicz pracujący na oddziale zakaźnym to pewnie do czynienia z przypadkami covid nie ma i bredzi trzy po trzy? Prawisz kobieto o lekarzach i naukowcach,a gdy się podaje przykłady lekarzy u naukowców pracujących w zawodzie, którzy mają inny ogląd na to wszystko to raptem są szarlatanami? Wiesz co kobieto? Jest takie mądre powiedzenie “Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości”

 2. RAJ mówi

  W Kanadzie od dzis z naszych domow , ci psychopaci zrobili nam wiezienia, ten wirus jest taki inteligentny ze atakuje w tym samym czasie w Kanadzie i w Polsce!!!! Ci bandyci maja zamiar wywolac potezna wojne i to w rejonie Polska , Ukraina ,Rosja!!!!!

 3. W K mówi

  Po pierwsze nie szkodzić. Tymczasem medialni eksperci opowiadają, że zgony po szczepieniach muszą być. To są mordercy.

 4. Boguslaw mówi

  A nie daloby sie, wiedzac, jakiego typu SEDZIOWIE tam beda zasiadali, po prostu zostac w domu, upierajac sie przy tym, ze jest to zespol nie potrafiacy sadzic sprawiedliwie / obiektywnie!?
  I ich tez zignorowac!?
  Chyba zaocznie nie sa wstanie wydac jakiegos zakazu wykonywania zawodu lekarza, dla Pana Doktora!
  Przeciez swoj brak obiektywnosci, udowodnili juz wielokrotnie!
  A kto Panu Doktorowi kaze, dobrowolnie isc na, w ten sposob, z gory przygotowana, rzez!?
  TAM, GDZIE PRAWO STAJE SIE BEZPRAWIEM, NIEPOSLUSZENSTWO STAJE SIE OBOWIAZKIEM!
  Wszedzie i az do pozytywnego skutku!

  1. Elzbieta mówi

   Zgadzam sie w calej rozciaglosci wypowiedzi. Pozdrawiam

 5. 3ujwieneq mówi

  Kto ma interes na pandemi to my wszyscy wiemy, nie zapomnę wywiadu jak Niedzielski sie migał od odpowiedzi dlaczego Teksas dwa razy większy od Polski znosi obostrzenia mając dalej tzw.plandemie, po prostu dla mnie szczur i tyle, he he

 6. MAREK mówi

  Lewacka propaganda strachu i kłamstwa działa !
  Zrobiono z Polaków szczury laboratoryjne które liżą zbrodniczą łapę swojego kata zamiast ją kąsać !
  Lewica , PIS ,PO , morawiecki , niedzielski i reszta tych złoczyńców jest już pewna swojej bezkarności gdyż uznali że złamali odwagę , wiarę i patriotyzm POLAKÓW .

  1. Gisbourne66 mówi

   Do Marek. Bo i złamali. Naprawdę nie chce mi się wierzyć jak polskie społeczeństwo zmieniło się przez 30 lat. Za Gierka, nawet później, wprowadzenie takich zasad społecznych jak obecnie wprowadzane, skutkowałyby strajkami, manifestacjami co dzień i okolicznościowymi napierdalankami z Policją. Obecnie nic takiego się nie dzieje , a 95 procent ludności ma w dupie co się dzieje i do czego to prowadzi (przecież mają ciepłą wodę i zapewnienia polityków o przyszłej erze powszechnej szczęśliwości). Słowem, mózg wyrwany razem z jajami.

 7. MAREK mówi

  Pismo podpisał lobbysta szczepień , obecnie jeden z głównych odpowiedzialnych za zgony POLAKÓW LEWAK GRZEGORZ WRONA ! G. WRONA naczelny rzecznik odpowiedzialności zawodowej, objął osobistym nadzorem postępowanie w sprawie odpowiedzialności zawodowej Krzysztofa Ostrowskiego, lekarza i posła PiS. Chodzi o wypowiedzi w trakcie debat na temat szczepień.
  Krzysztof Ostrowski, lekarz chorób wewnętrznych i poseł PiS, podczas październikowej debaty o szczepieniach zakwestionował bezpieczeństwo szczepień i stawiał pod znakiem zapytania zarówno szczepienie przeciwko odrze, jak i racjonalność kalendarza szczepień ochronnych w ogóle. Efekt? – Wielkopolska Izba Lekarska zajęła się sprawą postępowania lekarza Krzysztofa Ostrowskiego, będącego członkiem Wielkopolskiej Izby Lekarskiej, który opowiedział się za procedowaniem obywatelskiego projektu nowelizacji ustawy przewidującego likwidację obowiązku szczepień ochronnych. Nie możemy jeszcze powiedzieć, czy sprawa stanie się przedmiotem postępowania z zakresu odpowiedzialności zawodowej, ale rozważamy taką opcję – przyznała Katarzyna Strzałkowska, rzecznik prasowy Wielkopolskiej Izby Lekarskiej, w rozmowie z “Menedżerem Zdrowia”. Było to w roku 2018 . Dobór kadr jak widać trwał od lat !!!

  1. zegartyka mówi

   Kowidowe szaleństwo które jest częścią wprowadzanego “Nowego Ładu” po wielkim resecie bez zamordyzmu na Polakach i innych okupowanych narodach, w tym na kluczowych grupach zawodowych lekarzach i policjantach rozsypałby się jak domek z kart.

 8. Arek mówi

  Polecam Polsat News – transmisja live Zenit Petersburg Maccabi Telaviv. Kibice na trybunach, normalny mecz i cisza o bombach biologicznych…..do tego doszło, ze normalności i wolności zazdrościmy Rosjanom. Tak nas upodlili Maowieckie z Syntezatorami . W akompaniamencie pożytecznych idiotów typu matka sierot po Stalinie….

  1. Kasia. mówi

   Na Białorusi jest to samo, mecze,imprezy i co, miliony trupów na ulicach? A we Francji ostatnio możni tego świata spotykali się na kolacyjkach,bez żadnych masek i niczego innego! Wyciekł nagrany filmik, jest bez problemu do znalezienia A gawiedź do domu, izoluj się i maskę włóż!

 9. RobmySwoje mówi

  Przeciez to sa potomkowie tych samych, ktorzy dali Hitlerowi i Stalinowi kase na wojne, zrobili listy elit dla Gestapo i NKWD, witali ich bramami z kwiatami (sa zdjecia). Pozniej mordowali tych, ktorzy walczyli w partyzantce, weszli na stolki wszedzie gdzie sie dalo. Ten sam modus operandi.

 10. AW mówi

  Co to za pojeb ta “matka”. To już Jasiek Fasola miał mądrzejszą matkę.

 11. Meg mówi

  Polecam obejrzeć program Warto Rozmawiać z 12.04 tego roku. Aż się dziwię, że TVP pozwoliło na ten program 🤔 dziś na tvp Polonia jest powtórka. Wszystko świetnie opowiedziane na temat pociągania lekarzy do odpowiedzialności oraz o tym, że obostrzenia, które teraz są są bezsensowne. Bardzo rzetelna robota.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.