Polki mają dość wulgarnych aborcjonistek! Stają pod hasłem #NieStrajkuje

#NieStrajkuje
5

Po orzeczeniu Trybunały Konstytucyjnego z dnia 22 października, który stwierdził, że w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu aborcja jest niezgodna z Konstytucją RP, na polskie ulice wypełzły aborcjonistki. Z wulgarnymi hasłami na ustach oraz dopuszczając się profanacji kościołów i pomników, domagają się pełnego “prawa” do aborcji”. Wiele Polek ma ich dość!

Lwia część polskich kobiet nie identyfikuje się z postulatami tzw. strajku kobiet i nie chce być reprezentowana przez rozjuszone i agresywne aborcjonistki z lesbijką Martą Lempart na czele. W odpowiedzi na to, zainicjowano akcję #NieStrajkuje. Akcja polega na zamieszczaniu w mediach społecznościowych krótkich wpisów oznaczonych hasztagiem #NieStrajkuje oraz wyjaśnieniem powodów. Część z nich zawiera także zdjęcie dłoni z symbolem akcji. Hasztagowi „NieStrajkuje” towarzyszą także dwa inne: #NieWMoimImieniu oraz #BabiesLivesMatter.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Do akcji przyłączyło się już bardzo wiele Polek i wspierających je mężczyzn. Hasztag akcji znajduje się obecnie na pierwszym miejscu trendów na polskim Twitterze.
Czy naprawdę jesteście za zabijaniem dzieci w swoich łonach? To nie jest “zlepek komórek”. Każdy z Was był poczęty jako człowiek, jako dziecko. To jest zbrodnia, aborcja jest zbrodnią – mówi jedna z internautek o pseudonimie “Niezłomna”.

Globkurier [CPS] PL

Do akcji w sieci odniósł się także naczelny wPrawo.pl Jacek Międlar.
Niczym scenariusz z Monty Pythona. Obrzydliwa i wulgarna lesba, która nie jest w stanie zainteresować mężczyzny ani wyglądem, ani intelektem… staje na czele strajku ws. aborcji. Polki przejrzały na oczy. Stają po stronie życia z hasztagiem #NIESTRAJKUJE BRAWO! – napisał i pod wpisem zamieścił znamienne zestawienie zdjęć.

Przeczytaj także:

Kobieta chwyciła za megafon podczas tzw. strajku kobiet. Aborcjonistki dostały szału! [WIDEO]

Co za dzicz! Uczestnicy Strajku Kobiet zaatakowali taksówkę, w której jechał Korwin-Mikke [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. W K mówi

  To dobrze. Każdy, myślący człowiek, odcina się od tej ulicznej dziczy.

 2. BP mówi

  te piękne Polki są za życiem, te stworzenia o trudno rozpoznawalnej płci – są za zabijaniem nie tylko dzieci, ale naszej kultury też – nie mylić z homoseksualistami i lesbijkami .

 3. Shyne mówi

  No bo jak patrza w lustro…..
  To domniemanie zadaja sobie wciaz te same pytanie: majac taka facjate jakim kurwa cudem moja matka mnie nie wyskrobala.
  I to jest dla nich nie do zniesienia😆😁

 4. benedykt mówi

  Kto tak okropnie skrzywdził to coś.. Przerażające monstrum i taki też charakter.

 5. Roksana mówi

  i oszustwem że usuną przykurcza wyłudzając zgodę na operacje od mojego rodzica a zrobiono operacje bioder ,a bez mojej zgody za moimi plecami załatwiajac operacje nie informując mnie o czkającej mnie operacji jej skutkach powikłaniach i co zamieżają zrobić, siła mnie wzięto na operacje przypięto pasami i przeszczepiono moje stawy biordrowe o koncie 150% .mięśnie pośladków i ud moje stawy kolanowe i więzadła prominętom elicie bo oni stracili podczas sportów ekstremalnych ,a ja nigdy nie miałam kontuzji złamania i chodziłam do szkoły sportowej ,broniłam się że jestem świadoma jakie kalectwo chcą mi zrobić bo dziecko 16 letnie ma świadomość bo umie czytać pisać i uczyć się w szkole bo jest inteligentne i powinno mieć prawo decydować o swym ciele wie że to jest jego prywatna własność w którym będzie musiał żyć i odczuwać skutki operacji bul cierpienie załamanie nikt za nas tego nie będzie przeżywać byłam świafdoma że jestwem stu procent zdrowa i sprawniejsza nisz niejeden człowiek w tym kraju bo robiłam szopagaty meski rzenski i kładłam się plecami na nodze dwigałam wyprostowana noge do czoła robiłam norzyce zakładałam nogę na nogę fikołki gwiazdę i chciała lekarzowi pokazać ale go to nie obchodziło muwilam bez djagnostyki w ciemno nie masz prawa operować bo nieposiadał rzdnej dokumentacji na muj temat itp. ,,po tym jak zrobiono zemnie kalekę nie dano po operacji cheparyny nie założono na nogi uciskowych rajstop a że operacja była cięszka inwazyjna nie dano po niej przeciwbólowych po operacji chociaż na miejscu był oddział rehabilitacyjny wyrzucono mnie na bruk i do dzisiaj nie mam prawa skorzystania z dostępnych metod leczenia a nawet diagnostyki co zrobiono w trakcie tej operacja ,nie dostałam dokumętacji pooperacyjnej co w trakcie operacji wykonano ,odmawia mi size mnie 100 % zrowemu dziecku , lekarze wmuwili rodzica choroby niepotwierdzakac djagnostykąę prawa do leczenia i diagnostyki ,,jeśli twierdzicie że jesteście wstanie mi pomóc to dzwońcie na mój numer telefonu 79 74 144 90 jeśli jesteście wstanie mi przywrucić wycięte części z których mnie okradł Rafał Jastrzembski ordynator kamienna góra ,a w posce jest prawo scisle tajne komu przeszczepiono narzady , jakie prawo jest w polsce rze niemap rawa odzyskać zsrowia kture mi odebrano .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.