Policja zatrzymała sprawców profanacji figury Chrystusa. Jednym z nich jest aktywista LGBT, który zaatakował kierowcę furgonetki pro-life

sprofanowana figura Chrystusa na Krakowskim Przedmieściu/ fot. Twitter
9

We wtorek (4.08.2020) warszawska policja poinformowała o zatrzymaniu osób podejrzanych o dokonanie profanacji figury Chrystusa przed Bazyliką Świętego Krzyża na Krakowskim Przedmieściu i znieważanie innych pomników w Warszawie poprzez zawieszenie na nich tęczowych flag. – W związku z obrazą  uczuć religijnych i znieważeniem warszawskich pomników,  stołeczni policjanci do sprawy zatrzymali pierwsze osoby podejrzane. Trafiły one do policyjnego aresztu. Czynności trwają. Zatrzymanie pozostałych to jedynie kwestia czasu – czytamy w komunikacie zamieszczonym na Twitterze.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Ponowne represje i zastraszanie: Margot i Łania ze #StopBzdurom zostały zatrzymane przez policję. Nie ma wątpliwości, że było to motywowane politycznie! – histeryzuje na Twitterze Kampania Przeciw Homofobii.

Jak widać na załączonym zdjęciu chodzi o chuligana udającego kobietę, który był już wcześniej zatrzymany za atak na kierowcę furgonetki fundacji Pro-Prawo do Życia. Sąd nie zgodził się na areszt tymczasowy i zatrzymany wyszedł na wolność. I bawi się dalej.

ZOBACZ: Zatrzymanie i zarzuty dla aktywisty LGBT za napad na furgonetkę pro-life. Sąd nie zgodził się na areszt tymczasowy [WIDEO]

Na pomoc zatrzymanym aktywistom LGBT ruszyła rzecznik SLD, poseł Anna Maria Żukowska. – Jestem na komisariacie na Wilczej z interwencją w sprawie dzisiejszego zatrzymania Łani ze Stop Bzdurom. Pytanie: dlaczego zatrzymano ją, zamiast wezwać, w sprawie o co najwyżej występek (zagrożenie karą do dwóch lat pozbawienia wolności), dlaczego użyto środków przymusu bezpośredniego? – napisała Żukowska na Twitterze.

Stop Bzdurom chwali się na Facebooku, że akcja w Warszawie przyniosła odzew w postaci zawieszenia flag LGBT na pomnikach Lecha Kaczyńskiego i papieża Jana Pawła II w Szczecinie. Aktywiści LGBT nakłaniają też do znieważania kolejnych pomników. – Akcje Stop Bzdurom może robić każda z was. Nie potrzeba żadnego treningu, kontaktów, bogactwa – wystarczą chęci, 15 ziko na flagę i rolka taśmy. I trochę odwagi! – piszą na Facebooku.

Dostajemy mnóstwo wyrazów solidarności, ale o takim nawet nie śniłyśmy! Wczoraj w nocy w Szczecinie flagami…

Posted by Stop Bzdurom on Saturday, August 1, 2020

Jak widzicie, nie ma żadnej refleksji i poczucia, że profanacje i prowokacje to niewłaściwe działanie. Nie! Aktywiści LGBT są z siebie niezwykle dumni. Nie dociera do nich, że swoim działaniem przyczyniają się do wzrostu negatywnych emocji wobec homoseksualistów. Próbował im to wytłumaczyć Michał Jakuboski, ale najwyraźniej nie dotarło.

Źródło informacji: Twitter, Facebook

Zobacz nagranie, w którym Jakuboski komentuje postępowanie aktywistów LGBT „tęczujących” pomniki w Warszawie.

„Szyderstwo ze śmierci 200 tys. Polaków i wyszczanie się na ich grób”. Mocne słowa geja o tęczowych flagach na pomnikach w Warszawie [WIDEO]

 

 

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. lol mówi

  wy ludzkie śmieci, naziści z lgbt… żałośni hipokryci, wy możecie obrażać ale was to już nie? już niedługo nastąpi krucjata dla oczyszczenia świata z podobnych wam zwyrodnień… po ateistach, jesteście drugim celem dla iszlamistów :))))

  1. piotr mówi

   Hungarica gwiazdą koncertu w CSW. Luxtorpeda i Maleo Reggae Rockers rezygnują.

 2. Antyparch mówi

  Szczesc Boze.
  glos oddany na trzaskowskiego,milosnika pedalow i lgbt,powodem do narzekan? wstydu nie macie teczowe cioty o Bosaka.
  to mniejsze zlo,niz by mieli koscioly palic a ksiezy wieszac.

  1. Republikanin mówi

   Szczęść Boże!
   Jestem wyborcą Pana Bosaka i NIE głosowałem na Trzaskowskiego, żeby nie było wątpliwości.
   Czy możesz z czystym sumieniem potwierdzić, że na pewno pan Morawiecki (faktyczny dyktator, pan Duda jest figurantem i nie ma nic do powiedzenia) na pewno ochroni nas przez LGBT? Czy na pewno nie zauważyłeś, że za poprzedniej i obecnej kadencji partii rządzącej LGBT korzysta z jawnej ochrony policji państwowej i milczącej ochrony ministerstwa sprawiedliwości? Czy na pewno nie widzisz, że nadzorowane przez ministerstwo edukacji kuratoria – tak skrupulatne, jeśli chodzi o stawianie uczniom ocen niedostatecznych – są dziwnie bezradne wobec zakusów dewiantów? Oszczędzę Ci dalszych pytań, wystarczy, jeśli odpowiesz na te.

  2. piotr mówi

   Ks. Isakowicz – Zaleski pisze o pedofilii. Kuria tarnowska przekazuje sprawę prawnikom.

 3. Hammurabi mówi

  „Chodzi o chuligana udającego kobietę, który był już wcześniej zatrzymany za atak na kierowcę furgonetki fundacji Pro-Prawo do Życia”.
  A my? My społeczeństwo co robimy?
  My wciąż jesteśmy bierni. My przecież obawiamy się konsekwencji. Patrzymy tylko.
  Ta bierność rozzuchwala stworzenia tego typu. Przy wymuszonej politycznym naciskiem bezczynności organów zobowiązanych do utrzymywania porządku publicznego, indywidua takie jak to czują się już nie czymś a kimś, w dodatku kimś ważnym, kimś w związku z tym nietykalnym.
  Czy w tym przypadku zasadna będzie dewiza: „co się odwlecze to nie uciecze”? Czy społeczeństwo zmuszone bezczynnością władz i jawną kpiną ze strony organów i wymiarów w akcie samoobrony weźmie sprawę w swoje ręce?
  https://www.youtube.com/watch?v=GpN4lNdaBnA – jak myslicie, gdyby to to pokazało rozmiar kopyta na podeszwie i nikt by z tym nie dyskutował, byłoby to takie bezczelne?
  Co prawda to się doczekało, jednak niewspółmiernie mało co do swego zachowania: https://www.youtube.com/watch?v=VT70QMsBEYs , ://www.youtube.com/watch?v=rXwOA2zqkig
  A na koniec… https://www.youtube.com/watch?v=4XDocAwGJQY

 4. piotr mówi

  Robert „Litza” Friedrich komentuje rezygnację z patriotycznego koncertu. „Ta sprawa mogła ludzi podzielić”

 5. czarny mówi

  Już są protesty w tej sprawie, „zaaferowana” i „przejęta” Nowicka podczas zaprzysiężenia Dudy podeszła do niego z jakąś petycją, że policja użyła niewspółmiernej siły odnośnie tego zdarzenia, że to był czyn o niskiej szkodliwości społecznej. Ale co się dziwić lewactwu, jak Boga nie uznają, to jego pomnika nie uważają za godne szanować, a w ramach wojny ideologicznej w celu terroryzowania Polaków zrobią wszystko.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.