„Szyderstwo ze śmierci 200 tys. Polaków i wyszczanie się na ich grób”. Mocne słowa geja o tęczowych flagach na pomnikach w Warszawie [WIDEO]

Michał Jakuboski/ fot. screen
4

Michał Jakuboski, który w zeszłym roku nakręcił kilka filmów o LGBT, nazywając ten ruch „lewackim spier*oleniem umysłowym”, w mocnych słowach odniósł się do niedawnej akcji zawieszania flag LGBT na pomnikach w Warszawie, w tym na figurze Chrystusa przed Bazyliką Świętego Krzyża na Krakowskim Przedmieściu.

ZOBACZ: Aktywiści LGBT w nocy zbezcześcili rzeźby: Chrystusa, Piłsudskiego, Witosa i Kopernika! Grożą: „Je*cie się! To atak! To tęcza!”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na początku filmu Jakuboski wyjaśnił, że jest gejem i nienawidzi ideologii LGBT. – Środowiska LGBT, które płaczą jak zgwałcona dziwka w rowie, o tym, że społeczeństwo ich nie akceptuje, dokonują zachowań, które są absolutnie społecznie nieakceptowalne – powiedział.

– Tęczowanie pomników warszawskich na dwa dni przed rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego było szyderstwem ze śmierci 200 tysięcy mieszkańców Warszawy, którzy zginęli w powstaniu i wyszczaniem się na ich grób. Jeśli tak chcecie osiągnąć tolerancję wobec siebie, to gratuluję. Właśnie przegraliście bitwę. Nikt normalny i nikt, kto czuje się Polakiem i nawet nikt, kto jest gejem i Polakiem, tak jak ja, nie będzie akceptował takiego zachowania – oświadczył Jakuboski.

Stwierdził też, że prowokacje urządzane przez środowiska LGBT prowadzą do wzrostu homofobii i niszczą tolerancję. Powiedział, że nie zgadza się na takie zachowania, jak zwieszanie flag LGBT na pomnikach i oczekuje, że sprawcy będą ścigani przez prokuraturę.  Wyjaśnił też, że ideologia LGBT dąży do zdominowania społeczeństwa, co jest nie do zaakceptowania.

– Podobnie jak Żydzi mają swoje urojenia dotyczące antysemityzmu, LGBT ma swoje urojenia dotyczące homofobii – powiedział Jakuboski i wytłumaczył, w jaki sposób obecna „gównarzeria” LGBT niszczy tolerancję wobec homoseksualistów. Zapowiedział też, że będzie ujawniał kompromitujące informacje na temat organizacji LGBT. Warto wysłuchać tego nagrania.

Zobacz też:

„Lewackie spier*olenie umysłowe”! Homoseksualista demaskuje LGBT [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. pacyfista mówi

  Rozmawiałam ze znajomymi, maja podobna ocenę. Wyrazili ją w sposób przekonywujący w jakimś archaicznym języku z czasów PRL.

  1. Zbigniew mówi

   Portal pana Jacka robi sie imponujacy!!

   Pomodlcie sie za pana Jacka, bo ja sam ….. to moze mnie Pan Bog nie slyszy

   Cos mi sie powtarza uporczywie:

   Boze cos Polske, przez tak liczne wieki

 2. ziemianka mówi

  Oczywiście! Ja też znam takich homoseksualistów, tym razem w Polsce. To, jak ktos zaspokaja swoje potrzeby seksualne, jest jego prywatną sprawą i nic do tego mnie, ani nikomu innemu. Nachalny ekshibicjonizm LGBT jest kompletnie obcy polskiej kulturze. Jest niebezpieczny, bo segreguje i stygmatyzuje ludzi według spraw intymnych, które powinny pozostać intymne. Jest to niebezpieczne szczególnie dla młodych, dopiero rozwijających sie ludzi.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.