Policja w siedzibie Stowarzyszenia Marsz Niepodległości! Chodzi o akcję ws. bezprawnych roszczeń żydowskich [WIDEO]

plakat informacyjny o roszczeniach żydowskich i ustawie 447/ fot. screen
8

– Nasza kampania informacyjna dot. ustawy 447 i bezprawnych rozbójniczych roszczeń organizacji żydowskich przynosi już efekty… Przed chwilą miałem rozmowę z Polska Policją. Dwóch Panów przyszło do siedziby Stowarzyszenia Marsz Niepodległości i wypytywali się o planowane przez nas działania – informuje na Twitterze prezes stowarzyszenia Robert Bąkiewicz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Cóż za troska o obywatela! Panowie policjanci pofatygowali się do siedziby stowarzyszenia, które postanowiło poinformować Polaków o zagrożeniu, jakie stanowi amerykańska ustawa 447 JUST wspierająca bezprawne roszczenia żydowskie wobec Polski, które Żydzi wyliczyli już na astronomiczną kwotę ponad 300 miliardów dolarów. Czy informowanie o tym fakcie to antysemityzm, czy może faszyzm? Byłoby miło, gdyby minister Brudziński raczył wyjaśnić to opinii publicznej, żebyśmy wiedzieli, na czym stoimy.

Na czym polega akcja Stowarzyszenia Marsz Niepodległości? Narodowcy rozklejają w Warszawie plakaty informacyjne na budynkach, do których w przyszłości Żydzi mogą rościć sobie pretensje.  – Celem akcji jest to, żeby jak najwięcej Polaków dowiedziało się o tej absurdalnej ustawie 447. Media głównego nurtu zamiatają sprawę pod dywan, a politycy chowają głowy w piasek. Musimy reagować – wyjaśnia Robert Bąkiewicz i dodaje, że to dopiero początek akcji. Kolejnym etapem będzie wykupienie billboardów w największych miastach w Polsce. Trwa również zbiórka podpisów pod petycją do rządu RP „Nie dla żydowskich roszczeń”. Link TUTAJ.

Akcja narodowców nie spodobała się redaktor naczelnej portalu jewish.pl, Katarzynie Markusz. „Żadnemu z czołowych polskich polityków w ostatnich dniach nie przyszło do głowy potępienie antyżydowskich wystąpień, które siłą rzeczy muszą dostrzegać. Nacjonaliści nie wstydzą się swoich poglądów. Mówią o nich coraz głośniej i wyraźniej. Brak stanowczej reakcji oznacza zgodę na istnienie uprzedzeń w przestrzeni publicznej. To bardzo zła wiadomość – dla nas wszystkich, ale przede wszystkim dla Polski” – pisze Markusz w artykule pt. „Kiedy polscy politycy potępią antysemityzm?”.

Artykuł został opublikowany 20 lutego, a dzień później policja nachodzi organizatorów akcji. Przypadek? Być może to po prosu zbieg okoliczności. Być może policjanci przechodzili obok siedziby stowarzyszenia i wpadli, żeby pogadać. Zapewne z nudów. I zapewne wszelkie insynuacje, że może to być forma nękania organizatorów akcji, będą uznane za niewłaściwe. Niestety, ja nie jestem aż taką optymistką. Obym była złym prorokiem, ale obawiam się, że na jednej pogadance z policją sprawa się nie zakończy.

Źródło informacji: twitter, medianarodowe.com, jewish.pl

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Żydowska gra w dobrego i złego policjanta

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jurek Ogórek mówi

  wydrukowałem…a teraz zastanawiam się na czym lub gdzie to rozkleić. Zwykła kamienica mnie nie rajcuje, wiec wezmę pod uwagę inne przybytki , na których te plakaciki będą KRZYCZEĆ !!!!

 2. Ania mówi

  PIS jest bardziej zdradziecki niż PO. Nikt tak nikczemnie nie próbował zlicytowac Polski jak funki z PIS. Najbardziej kuriozalna jest postawa mediów toruńskich w wspieraniu takich zaprzancow. Czy Torunczycy nie zatracili poczucia rzeczywistości ?

 3. ZbulwersowanyL mówi

  Ja na miejscu organizatorów złożylbym zawiadomienie do prokuratury na działania.. Brudzińskiego. Wszystko wskazuje na to, że PIS na skutek fatalnych działań szefostwa PIS u przegra wybory i że Koalicja Propolska wejdzie szeroko do sejmu i senatu. Sprawę będzie badać prokuratura już w zmienionym składzie. Kto wie jak sprawa się potoczy ?

  1. Hammurabi mówi

   PIS może i przerżnie wybory, jednak skorzystają na tym wszyscy, tylko nie Polacy. Pamiętaj, że nie jet ważne kto jak głosuje. Ważne kto liczy głosy. Obawiam się, że nadchodzące wybory będą kolejną farsą. Znów do sejmu wejdą te same gęby a przekroczenie progu wyborczego dla narodowców będzie jak zdobywanie korony ziemi w szortach i na bosaka.
   Wobec powszechnego oburzenia na działalność „opozycji”, konsternacji wywołanej działaniami PIS-u, zniesmaczenia zeszmaceniem kościoła, można by się spodziewać spektakularnego zwycięstwa sił narodowych. Zapewniam Cię jednak, że do niczego takiego nie dojdzie. Polacy ą zbyt poróżnieni. Posiadający bierne prawo wyborcze kretyni znów będą głosowali „przeciw” nie patrząc na skutki. Weź za przykład stolicę i kandydaturę Trzaskowskiego. Wygrał właśnie dlatego pomimo, iż powszechnie było wiadomo, że będzie kontynuacją patologii i ochroną obecnego stanu rzeczy w stołecznym grajdołku.

 4. narodowiec mówi

  Polskę uczyni niepodległą tylko Ruch Narodowy.Tak niewiele trzeba zrobić,tylko wrzucić kartkę do urny by Polska znowu była wolna.!

  1. michu mówi

   Trza jeszcze tej urny dopilnować. Ważne jak będą liczyć. ;).

 5. sulka mówi

  jak ta ustawa 447 pojawiła się w senacie USA to hamowali Polonię aby nie lobbowała przeciwko a teraz jak Polacy się dowiedzieli to będą hamować tych co chcą to nagłośnić. Wniosek oczywisty. Brak złudzeń.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.