Burmistrz podjął decyzję! Chasydzi nie przyjadą do Leżajska. Zobacz jak co roku imprezują [WIDEO]

Chasyd w Leżajsku / Fot. Niezwykły Świat-YouTube
11

W rocznicę śmierci cadyka Elimelecha, każdego roku do Leżajska (woj. podkarpacia) zjeżdżają tysiące chasydów. W tym roku tak nie będzie. Ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa burmistrz miejscowość podjął decyzję o zakazie organizacji pielgrzymek starozakonnych. Oznacza to, że w tym roku ulice Leżajska nie zapełnią się rozmodlonymi oraz pijanymi chasydami, którzy podczas pielgrzymek za kołnierz nie wylewają.

Burmistrz Miasta zabronił Fundacji Chasydów Polska przygotowań oraz organizacji tegorocznej pielgrzymki do Leżajska. Uroczystości się odbędą, ale będą miały bardzo ograniczony charakter. Hotel Perła w Leżajsku także potwierdził, że w związku z zagrożeniem jakie niesie koronawirus, odwołał wszystkie pojedyncze oraz grupowe rezerwacje grup Chasydów w najbliższym czasie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W tym roku rocznica śmierci cadyka Elimelecha uważanego za jednego z najwybitniejszych przedstawicieli chasydyzmu przypada 17 marca.

Co prawda wraz z przyjazdem chasydów do Leżajska, każdego roku lokalni przedsiębiorcy notują duże utargi, ale równocześnie mieszkańcy miasta borykają się z głośnymi imprezami oraz… pijaństwem uprawianym przez żydowskich turystów. W tym roku „nie będzie chlania”.

Źródło informacji: samorzad.pap.pl

Zobacz nagrania:

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Janusz I mówi

   Oni się czują, jak na swoim.

  1. Felek mówi

   Co za tupet.
   Nauczyli się chlać od nas.
   Może strajk,aby nie kopiowali I nie przywłaszczali naszych tradycji.

 1. bip mówi

  Media w ich rekach ? rządy wszystkich k rajów o nominacji – demokratycznej lezą w ich rekach, nie pomijając oczywiście komunistycznych. Fakt, ze za opisane zbrodnie przez choćby Pana Solzniecyna nie zostały ukarane żydowskie sotnie satanistyczne, świadczy właśnie o tym, ze Oni dalej nami rządza i mądzą.

  https://www.youtube.com/watch?v=_ksfBb_snRU

 2. bip mówi

  Ohyda spustoszenia – jak ich określił Bóg, nawiedziła świat za przyczyną Ewy I szatana. Rod powstał Kainowy mieniący się dziś żydami. Oni udają wyznawców Boga lecz nimi nie są, to wieczni tułacze pasożytujący na narodach goszczących tych , brzydzących się robota, wyrzutków piekła. Rzeczpospolita umiłowali, bo bez większego problemu nosili mieszki szlachcie i doradzali arystokracji. Przekupstwem śladami Ojca Lucyfera namawiali do grzechu podstawiając im swe Estery. Tak zawojowali świat zbrojąc się w 7 – kowe, 9/11 – 1 zyd nie dostal esemesa – kahały oraz niezliczone mafie, legalne i nielegalne. Całe zło i ohyda idzie od żyda. Jakże może on istnieć, jeśli nie byłby potrzebny, by nas karać za grzech. Katyn, Smoleńsk, … tysiące zbrodni, za którymi oni stoją, bez kary !!!!!

 3. bip mówi

  Prawdopodobnie niewielu wie, że żyd może pączkować do 7 pokolenia. Gdyby się nie miksował, sam nie przeżyłby. Pan Bóg nałożył na Żyda klątwę byśmy nie zaginęli, to choroby genetyczne. Oni, to białe karykatury charakterystyczne do odróżnienia dla ludzi rozumnych – złoty cielec. Rozumiemy dlaczego w Polin, bo tyle Rzeczynaszej pozostało, jest nadmiar dziedzicznie chorych ludzi.

  POLACY POWINNI BARDZO UWAŻAĆ NA MEDYKÓW, PRAWNIKOW, ITD – tam siedzą, z ponadawanymi sobie tytułami, pasożytując na nich,. kłamią, oszukują, kradną i torturują,. pod hasłami nauki, pomocy, wiary,…

  Żydzi promują mixacje, kundle-nie, ponieważ tylko dzięki temu mogą przeżyć. Wtedy zwykle matka – estera chowa dzieci na żyda, by dalej mogli egzystować, aż do osiągnięcia swych dalekowzrocznych celów. Likwidacja białej rasy oraz zniewolenie skundlonej populacji światowej z naczelnym żydem – królem żydowskim.
  Jak w Piekle, tak na Ziemi diabli chcą mieć swe dominium. To zaczyna być faktem namacalnym ale oznacza też kres naszego bytu, bo Bóg da o sobie znać. Będziemy najmniej się spodziewać, jak rozpocznie ON swe dzieło odrodzenia Ziemi. Do tego czasu mamy wolna wolę, by jako gospodarze sami robić porządek na Ziemi.

  1. Krzysztof mówi

   Wyhamuj kolego , bo zaraz będziesz miał policję i prokuraturę na głowie . Oni chcą , abyś nawet zle nie myślał o nich.

 4. szalom mówi

  No to jednak coś pozytywnego z tego wirusa wynika

 5. rebe bebe mówi

  To się nie mieści w żadna rubryka.

 6. bip mówi

  Kahilla –Kahal
  Zabrało im to wiele czasu i planowania, by osiągnąć te niesamowita siłę, o której oni wiedzą, że oplatają nią cały świat.
  [ J. F. Kennedy ]
  Korzeniami ich władzy jest ich religia, która scala ich razem i daje im poczucie lojalności. To sprężyna, która pozwoliła im zdominować świat.
  Ich trzy atrybuty propagandowe, to religia, pieniądz i organizacje.
  Oni są nie tylko świetnie zorganizowani ale mają też zorganizowaną całą resztę świata.
  Gentaile – goim lub cuttle`, mają pozakładane loże masońskie, partie oraz systemy komunistyczne lub socjalne. Counsel of Foprein Relations – partię republikańskie i demokratyczne, tp.. 1000 innych, mniej lub bardziej idiotycznych nazw służących jednemu, zarządzaniu światem przez kahał żydowski.
  Sami oczywiście mają miriady swoich stowarzyszeń już ściśle żydowskich jak; B’nai B’rith lub policyjną ADL Liga Antygoim lub inne jak NWCP etc,..
  Mają również zorganizowane religię jak national Counsel of Churches td.,. własne jak American Judea Congress tp.
  Wszystko w celu kontroli białych narodów przez religię, które oni pozakładali lub przejęli.
  Najmniej znaną organizacją jest Kahał – To tajna organizacja, która pozwala im na szybkie i dominujące zarządzanie światem.
  Kahał jest ponad wszystkimi innymi organizacjami. Jest tajny i świetnie zorganizowany wokół cyfry siedem. To hegemonistycznie zorganizowana grupa o wyjątkowo hermetycznym wymiarze.
  Kahał ma zadanie przejęcia całkowitej władzy i dominacji nad światem, o co starają się żydzi od paru tysięcy lat.
  [ skrzętnie z tym sie kryją ]
  Kahał podzielił świat, w celu łatwiejszego zarządzania, na dwie hemisfery. Jedna to wschodnia hemisfera z centrum w Londynie – Anglia, i druga zachodnia z centrum w Nowym Jorku – US.
  Kahał jest zarządzany przez Króla żydowskiego o imieniu KAhalHam. Dla każdej hemisfery wyznaczony jest też Książę żydowski zwany Sponsorem. Do niedawna niejaki „inwestor” \Bernard Baruch był Księciem zachodniej hemisfery i „doradzał” paru amerykańskim prezydentom jak; Woodrow Willson, Herbert Hoover, Franklin D.Rossevelt czy Harry.S.Trumen.
  Dyrektywy idą od niego [ zausznik jest znany ] do 7 Dyrektorów zwanych Ojcami, którzy nikomu nie są znani, a sami są ponad 60 latkami odznaczającymi się wkładem kontrrewolucyjnym dla „narodu” żydowskiego – muszą nosić tez brody.
  [ wiemy teraz skąd ta moda ]
  Od nich płyną rozkazy do 7 członków podwładnych poniżej, itd. tworząc w efekcie paro milionowy, harmonicznie zorganizowany zastęp zastępów – raczej piekielnych, mimo że korzystający ze schematów niebiańskich.
  Pod każda 7-ka jest nst. 7 x 7 dając na jedną hemisferę po ok. Milionie pełnych fanatyzmu zindoktrynowanych i czekających każdej chwili wypełnienia rozkazu z góry żydów. Zajmuje im to niewiele czasu, bowiem wystarczy 7 telefonów do rozbudzenia całej siatki szpiegowskiej.
  Nazwy kolejnych siedmiu to arch sensors – 343, dalej Heroldowie- 2901 – 4ty stopień wtajemniczenia, Krytyk – 16807, 3 stopień, lub 5 rząd, Skryba lub Pisarz – 17649,, 2 stopień wtajemniczenia, rząd 6 to Audytor – 824543 w 1 stopniu lub w 7 rzędzie, mute- niemowa.
  Wszyscy są przećwiczeni – nauki Talmudu, do wypełniania woli tzw. Protokołów Mędrców Syjonu.
  Kahał jest tak zorganizowany, iż każdy nst. Eszelon 7-ek nie zna się nawzajem. Mimo to, przy takiej organizacji, nie trudno zauważyć, że wprowadzanie w życie nakazów płynących z góry jest błyskawiczne i celowe. Wystarczy zaledwie 7 kontaktów, by całe armię żydowskie się aktywizowały i podejmowały wywrotowe, rewolucyjne działania.
  Tak żydzi wprowadzają akcje propagandowe, infiltrację szkół, uniwersytetów, indoktrynując nasza młodzież i nasze dzieci.
  Jeśli dziwisz się, dlaczego mamy tylu Hiipii, malkontentów, komunistów, wywrotowców, pacyfistów, nihilistów etc, etc to masz odpowiedź.
  JEST TO ZORGANIZOWANA GRUPA PRZESTĘPCZA.
  Kahał poprzez lata swej działalności organizuje lub przejmuje Kluby, Stowarzyszenia, Partie, Systemy, Religie, wszelakie Organizacje natury politycznej, szkolnej, prawniczej, medycznej, inwestycyjnej, gospodarczej, etc,…
  Mają przejęte na własność Radio i Telewizję, przewodzą nad Internetem i inwigilują nas na wszelakie dostępne im metody.
  Byłoby bardzo interesujące gdybyśmy mogli poznać drogę żydowskiego króliczka, jak daleko on zaszedł i co tam znajduje.
  [ Jak głęboko zaszedł pod naszą skórę i co tam zasiał. ]

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.