Pokazali gojom gdzie ich miejsce? Żydzi poczęstowali japońskiego premiera deserem w bucie. „To okazanie braku szacunku!”

Żydzi podali japońskiemu premierowi deser w bucie / Fot. Twitter
5

Społeczność żydowska, powoli zaczyna wszystkim okazywać wszystkim gojom, za kogo ich ich mają. Tym razem traf padł na premiera Japonii, Shinzo Abe, który odwiedził Izrael. Podczas obiadu w rezydencji mecenasa ludobójstwa w Palestynie, premiera Benjamina Netanjahu, czekała go niemiła niespodzianka, żydowscy kucharze podali desery w butach, co dla Japończyków jest wielką obrazą.

W Japonii nie tylko nie nosi się butów w domu, ale nie znajdziecie butów nawet w biurach. To okazanie braku szacunku – powiedział japoński dyplomata.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Nie ma kultury na świecie, w której na stole kładzie się buty. Co ten szef kuchni sobie myślał? Jeśli to miał być żart, to nie był śmieszny. Jesteśmy oburzeni w imieniu naszego premiera – powiedzieli inni dyplomaci.

MSZ Izraela odpowiedziało w wiadomym stylu: „Szanujemy kreatywność szefa kuchni”, co w rzeczywistości oznacza, „upodlenie gojów okazało się skuteczne”.

Źródło: Washington Post

Przeczytaj także:

Izrael zbombarduje Palestyńczyków w Strefie Gazy. Żydzi ustawiają się w kolejce po piwo i popcorn!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ada mówi

  Zachowałabym zimną krew i nawet z uśmiechem na twarzy osobiście, bez zbędnych ceregieli wysypałabym ten deser z butów na talerze pĄstwa gospodarzy, by zaprezentowali do końca postępowanie z tak niespotykanym deserem, a w puste już buty wlałabym piwa z talerza dostojnego gospodarza ( chyba dobrze widzę ) i podałabym również własnoręcznie kreatywnemu kucharzowi.
  W głowach im się od nadmiaru czosnku kompletnie pomieszało. Upajają się na oczach światowej publiczności pokazując po chamsku rzekomą tę swoją niby moc i poniżanie szczególnie wysokich dostojników państwowych.
  Poza tym przykładem, muszę powiedzieć, że mimo wszystko, nie mogę zapomnieć miny już wtedy wiekowo i sprawnościowo takiego dziadka – tj . Jana Pawła II…upokorzonego do reszty i na pokaz przed całym światem.
  Podobno pycha kroczy przed upadkiem. A wielka pycha posadowiona jest najwyżej…

  1. julie mówi

   Jest takie fajne powiedzenie : prosil prosil az uprosil . talmudy pracuja na to wrecz skwapliwie . Natomiast japonczycy to kulturalny i niezmiernie inteligentny narod. Chazary jak to chazary wszystkich i wszystko maja za nic ! Zobaczymy jeszcze tego co sie smieje a smieje ostatnia !

 2. Uhir mówi

  Powinni wstac dac po ryju pejsom i wyjechac. A potem dokrecic im srubke…

 3. benk mówi

  Hm…I jak Żydki mogą się wzajemnie integrować, skoro nie byłoby motywacji, zwanej „antysemityzmem”, który bez przerwy masochistycznie wywołują..

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.