Podwójnie zamaskowany i poczwórnie zaszczepiony Joe Biden z pozytywnym testem na Covid-19. Zbliża się kolejny lockdown?

Fot. Twitter
5

Podwójnie zamaskowany i poczwórnie zaszczepiony Biden z pozytywnym testem na Covid – napisał dr Eli David, światowej sławy naukowiec i ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji. Sprawę skomentował sam prezydent USA.

Prezydent USA twierdzi, że test wykazał, że jest zakażony koronawirusem, ale mimo to czuje się świetnie, a objawy słabną. Podczas konferencji wideo pochwalił się dziennikarzom, że „przespał dwie noce”, ale ma… trochę zatkany nos i chrypkę. Poważne objawy, nieprawdaż? Biden powiedział także, że każdego wieczoru bierze udział w serii testów, sprawdzając wszystko, „od temperatury, przez zawartość tlenu we krwi, po puls”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zapoznając się z rewelacjami z Białego Domu, odnosimy wrażenie, że świat powoli przygotowywany jest na kolejny lockdown, wciskanie społeczeństwu kolejnych dawek szczepionek oraz nakazywanie zakładania na twarz bezużytecznej szmaty. W związku z tym rodzą się pytania, na które w książce „Kowidowe getta” odpowiada Katarzyna Treter-Sierpińska. Jak to się stało, że w demokratycznych państwach prawa zapanował terror i segregacja sanitarna? Jak to możliwe, że z dnia na dzień odebrano ludziom możliwość normalnego funkcjonowania pod pretekstem walki z infekcją, której śmiertelność wynosi ułamek procenta? Jak do tego doszło, że bezużyteczna szmata na twarzy stała się warunkiem wejścia do autobusu, sklepu, kina, szpitala? Jakich sposobów użyto, żeby wymusić na ludziach przyjmowanie eksperymentalnego preparatu, po którym umierają? Jakie mechanizmy uruchomiono, żeby ludzie odrzucili racjonalne myślenie i zaczęli zachowywać się jak szaleńcy? Poznajcie odpowiedź na te pytania!

KSIĄŻKA DOSTĘPNA JEST TUTAJ

Przeczytaj także:

Taksi z napisem „Wołyń Pamiętamy”! Kobieta chciała, by taksówkarz… stracił licencję

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. cccpsucks mówi

  typ ma już tak rozwiniętą demencję że jeszcze tylko chwila jak patrzeć jak zacznie walić w porty podczas przemówień. idealna pacynka

 2. MAREK mówi

  Amerykanie wybrali komunistycznego idiotę na prezydenta. Którego otaczają komunistyczni totalitarni zbrodniarze, kłamcy, dewianci i degeneraci.

  Co tam badania randomizowane pokazujące 0 skuteczności masek przeciwko wirusom i zdrowy rozsądek!

  Założenie dwóch masek pokazuje, że prezydent wielkiego militarnego mocarstwa jest upośledzony umysłowo! Decyzje ludzi niemyślących logicznie z taką władzą są bardzo niebezpieczne dla ludzi i życia na Ziemi.

 3. Polak mały mówi

  Biden ty Herodzie , idź do piekła boź ty brzydki!!!

 4. Buran mówi

  A może worek foliowy na głowie byłby skuteczniejszy w ochronie przed srowidem?😂🤣

 5. Jan mówi

  Przecież już miał ” incydent toaletowy”, podczas spotkania z Papieżem.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.