Pod szpitalem zorganizował publiczny Różaniec. Został skazany przez sąd [WIDEO]

Po lewej publiczny różaniec (luty 2019), po prawej Bartosz Kowara
13

– Zostałem skazany za odmawianie Różańca – mówi Bartosz Kowara z opolskiego oddziału Pro-Prawo do Życia. Sąd Rejonowy w Opolu skazał działacza pro-life za odmawianie modlitwy pod szpitalem, w którym w ostatnim czasie przeprowadzono około 150 aborcji. 

W lutym 2019 roku pod budynkiem Centrum Ginekologii, Neonatologii i Położnictwa w Opolu, Bartosz Kowara zorganizował zgromadzenie, podczas którego odmawiano Różaniec. Przy organizacji zgromadzenia skorzystano z trybu przewidzianego przez ustawę prawo o zgromadzeniach, które – bez specjalnych zgód magistratu – zezwala na zorganizowanie zgromadzenia o charakterze religijnym. – Zgromadziliśmy się tam, aby modlić w intencji przerwania procederu aborcji, które są wykonywane między innymi w szpitalu pod którym się zebraliśmy – mówi Bartosz Kowara. – We wtorek (11 lutego 2020) sąd skazał mnie za organizację rzekomo nielegalnego zgromadzenia, w ogóle nie uwzględniając, że podczas publicznego spotkania odmawialiśmy Różaniec, co by świadczyło o religijnym charakterze naszego spotkania – relacjonuje Kowara.
OBEJRZYJ: [WIDEO] „Niepełnosprawny? Nie żałujesz, że żyjesz?” Pikieta w obronie życia i skandaliczna reakcja przechodnia. Pełna relacja

Działacz pro-life został skazany na grzywnę w wysokości 500 złotych, ale zapowiada odwołanie się od wyroku. Jednak na tym nie kończą się problemy opolskiego oddziału Fundacji Pro-Prawo do Życia. Samochód, na którym znajdują się banery informujące o ludobójczym procederze aborcji, po raz kolejny został zdewastowany przez nieznanych wandali, a następnie na parking policyjny odholowany przez straż miejską.

Obejrzyj rozmowę z Bartoszem Kowarą:

Przeczytaj także:

[WYWIAD] O kulisch wyrzuceniu z lokalu miejskiego, bandyckich atakach i faworyzacji deprawatorów. Rozmowa z prezesem Fundacji Pro – Prawo do Życia

Dr Aondo-Akaa poinformował o zbrodniach na nienarodzonych. Sąd wydał wyrok skazujący!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Normalny mówi

  Hucpa ! W razie potrzeby proszę o podanie numeru rachunku, na który będzie można wesprzeć słusznie protestującego i niesłusznie obwinionego.

 2. Robert mówi

  Bo widzisz przyjacielu dla Konferencji Episkopatu Polski liczy się tylko różaniec bez granic,jak lodowe pole Eskimosów w północnej Azji,ale to co się dzieje z ochrzczonymi w środku,szanowne zgromadzenie podległych ma za nic,ulegając duchowej eutanazji

 3. anonim mówi

  Żydowski talmudyczny terror nabiera na sile. To to samo jak w USA, gdzie działaczy Pro Life usuwa siłą policja a sądy skazują na karę więzienia.

  1. Maria mówi

   Thanks W USA nie usuwa sie sila modlacych na rozancu przed klinikami Planned Parenthood- nie dostaja mandatow !
   Teraz odbywaja sie 40 dniowe modlitwy Rozancowe- ludzie przejezdzajacy obok trabia.. I pokazuja brawa dla protestujacych przeciw Aborcji – zabijaniu nienarodzonych !
   Hanba co robi PoPis obca wroga wladza komunistyczne w PL!

  2. Marta mówi

   Droga Mario tez mieszkam w USA. Nie usowa sie ludzi spod aborcyjnych klinik tutaj w Stanach poniewaz strajki czy tez spotkania takie sa rejestrowane w miescie i odpowiednie pozwolenie jest wydane. Tutaj nikt nie zakloca spokoju publicznego w taki sposob. I jest porzadek. Taki pan zaklocajacy publiczny spokoj bylby zaareszgowany po pierwszym telefonie, spedzibly noc w areszcie, musialby zatrudnic adwokata i tlumaczylby sie przed sedzia w krotkim czasie. Nikt tu swoich przekonan religijnych nie demonstruje na ulicach bez
   pozwolenia od miasta.
   Pozdrawiam.

  3. Maria mówi

   Pani Marto, BOZE PRZYKAZANIE 7- NIE ZABIJAJ

   Pismo Święte Nowego Testamentu;
   Przystąpiła więc do Niego i rzekła: Panie, czy Ci to obojętne, że moja siostra zostawiła mnie samą przy usługiwaniu? Powiedz jej, żeby mi pomogła. A Pan jej odpowiedział: Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona.

 4. Marta mówi

  Ten pan nie zostal skazany za odmawianie rozanca czy tez praktykowanie jego religijnych przekonan. On zostal skazany za naruszanie publicznego spokoju. Sa inne sposoby skutecznego protestowania. Kazdy protest publiczny czy tez strajk powinien byc zarejestrowany i zglosony do wladz miasta i pozwolenie na taki strajk powinno byc zatwierdzone. Jezeli problem istnieje z otrzymaniem sa inne instancje.
  Na dzien dzisiejszy aborcja tych kobiet byla legalna i nie miejsce pod szpitalem jest na zmienienie tego faktu. Rozaniec byl tutaj uzyty jako bron a nie jako przedmiot jednocacy ludzi w intencji obrony usunietych dzieci. Energie i czas nalezaloby uzyc w inny sposob a nie histeryzowac pod szpitalem zaklocajac spokoj ludzi. W tym szpitalu i okolicach zyja takze ludzie ktorzy nie sa wierzacymi katolikami i ich spokoj nalezaloby uszanowac tez. Szczegolnie w szpitalu sa chozy ludzie i nie kazdy ma ochote uczestniczyc w pod szpitalnym rozancu.
  Nie nalezy narzucac swoich pogladow w ten sposob. Mamy 21 wiek. Nawet nie wiemy czy przeprowadzone aborcje nie uratowaly zycia matkom i mamom ich juz zyjacych dzieci. Nie wszystkie aborcje sa przeprowadzone z “wygody”, czasem ciae zagrazJa zyciu kobiety, mamy i zony. Otworzmy oczy.

  1. Maria mówi

   “Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się już urodzić.
   Ronald Regan USA

  2. Zbigniew mówi

   A jak Marto widzisz sprzecznosc:
   – Fundacje placa srednio 80 tys $ zs dziecko do “adobcji”
   – Te same srodowisko ma ogromne pieniadze na zawzieta walke o aborcje.

   Na poziomie Twojej wiedzy, jest taka sprzecznosc.

   Moim zdaniem jestes nieswiadoma ofiara tego Przemyslu, tak samo jak zabite nawet juz narodzone dzieci lub poddane adopcji.

   Nie powiesz przeciez, iz nalezysz do tego Przemyslu, do sprawcow. ?

  3. Zbigniew mówi

   Dzieki takim “prowokacjom i karom” a wlasciwie dzieki takim odwaznym i madrym ludziom ja juz nie jestem “Nieswiadoma ofiara wlasnej nieswiadomosci” i naleze do ludzi, z ktorych mozna zbudowac jakas rozwinieta spolecznosc – w sumie wszechstronnie bogata.

   Mowisz nam, ze ludzie z tego przemyslu zasluguja na spokoj, tak samo, jak ich ofiary??

   Chyba nie.

  4. Zbigniew mówi

   Bardzo ciekaw jestem, skad w Tobie jest taka ogromna potrzeba spokoju, mam nadzieje, ze nie sa to Twoje sprawy biznesowe. ?

 5. Zbigniew mówi

  Pytanie jest bardzo obcesowe, jak kopanie ofiary wiec dodam:

  Ateizm jest bardzo wygodny “Jestem tylko tworem biologicznym i nic poza prosta fizjologia nie ma”.

  To pozwala plywac swiadomosci za pomoca nieswiadomosci, wbrew uczuciom, odczuciom.

  Jednak sa problemy ,,,,robotyzacji, sztucznej inteligencji, ochrony prywatnosci, robotyzacj, konkurencyjnosci uzyskanej za pomoca SI, niewolnictwo z przepisami o ochronie danych osobowych, tez poddane robotyzacji………

  Podam przyklad:

  W Polsce jest przekonanie, ze w strefach bankowych, finansowych, ubezpieczen pracuja sami ateisci i rzna Polska ludnosc do ktorejs z rzedu potegi – bo “dzisiaj jestem a jutro mnie nie ma” moge robic sobie co chce.

  W rzeczywistosci jest odwrotnie.

  Przychodzi po kredyt “Nieswiadoma ofiara wlasnej nieswiadomosci” – dostanie, ale z powodu ryzyka z taka osoba na 10 % + drugie tyle ukryte koszty i najlepiej na hipoteke np. : za mieszkanie za pol miliona PLN warte tylko wkladu do spoldzielni mieszkaniowej – wkladu finansowego pozyczonego ze spoldzielni pozyczkowej zalozonej przez pracodawcow.

  Czy jasno naswietlilem koszty niewolnictwa we wlasnej nieswiadomosci?

  Jezeli nie, to odsylam do reportazy i ksiazek sp Ryszarda Kapuscinskiego o ludach zyjacych na pustyniach Etiopii

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.