[WIDEO] „Niepełnosprawny? Nie żałujesz, że żyjesz?” Pikieta w obronie życia i skandaliczna reakcja przechodnia. Pełna relacja

Pikieta pro-life w Brzegu (21.01.2020) / Fot. wPrawo.pl
4

Fundacja Pro-Prawo do Życia niestrudzenie staje w obronie bezbronnych nienarodzonych i walczy z procederem promocji dewiacji w przestrzeni publicznej, a zwłaszcza w szkołach. Jednym z najaktywniejszych działaczy pro-life w Polsce jest Bartosz Kowara z Opola, który 21 stycznia 2020 w kooperacji z lokalnymi patriotami oraz działaczami Ruchu Narodowego i Młodzieży Wszechpolskiej zorganizował pikietę w Brzegu.
Pikiety w tym mieście będąc odbywały się każdego miesiąca – zapewnia organizator.

Przygotowaliśmy dla Państwa relację z tego wydarzenia, podczas którego – niestety – doszło do przykrej rozmowy z przechodniem. Obejrzyjcie i oceńcie sami.
PRZECZYTAJ: [WYWIAD] O kulisch wyrzuceniu z lokalu miejskiego, bandyckich atakach i faworyzacji deprawatorów. Rozmowa z prezesem Fundacji Pro – Prawo do Życia

Postaw mi kawę na buycoffee.to

DARMOWA JEST TYLKO PROPAGANDA. WSPIERAJ NAS DOKONUJĄC ZAKUPU W NASZYM SKLEPIE – KLIK

Przeczytaj także:

POLOWANIE NA MIĘDLARA. Kolejny akt oskarżenia. Tym razem za książkę i krytykę „żałosnego filosemityzmu”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. W K mówi

  Nienarodzone dziecko nie może się wypowiedzieć. Dlatego dobrze, że wypowiadają się dorośli, którzy wiedzą o sobie, że mieli zostać zabici w pierwszym etapie swojego życia. Każde dziecko to nadzieja.

 2. ? mówi

  Pani chciała zaszaleć, a okazało się, że nie na tym balu p.Lalu..

 3. Adrian mówi

  Ta pani uprawia kuglarstwo semantyczne pytanie czy sama wierzy w te brednie ??

 4. BP mówi

  Jeśli prawdą jest to ,że rodzimy się ponownie po to, aby „odpracować” grzechy ze swojego poprzedniego życia”, to grzeszne duszyczki mają „przechlapane”. Człowiek zabrania im (eutanazja, aborcja) ulżenia sobie w cierpieniu w duchowym świecie. Zwolennicy aborcji i eutanazji sami na siebie „bicz cierpienia kręcą”, ale dowiedzą się tego po śmierci ciała, ale wtedy będzie już za późno.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.