Play nie przedłuży kontraktu z celebrytką znieważającą funkcjonariuszy Straży Granicznej. „Mają dość awantur i listów protestacyjnych od klientów”

Barbara Kurdej-Szatan/ fot. screen
4

Sieć Play nie przedłuży kontraktu reklamowego z celebrytką Barbarą Kurdej-Szatan, która znieważyła funkcjonariuszy Straży Granicznej powstrzymujących napór migrantów usiłujących przedostać się przez granicę z Białorusią. – Wszyscy handlowcy otrzymali informację o wycofaniu materiałów reklamowych i marketingowych z panią Kurdej-Szatan – poinformował w środę (24.11.2021) portal „Pudelek”.

– „KUR** !!!!!!!!!! Ku**aaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest ku**a „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!!” – napisała celebrytka komentując sytuację na granicy polsko-białoruskiej.

ZOBACZ: Od twarzy Playa do „maskotki Łukaszenki”. Wpis o SG to nie pierwszy wybryk celebrytki! [WIDEO]

– Play nie przedłuży kontraktu z Kurdej-Szatan. Czekają po prostu, aż skończy się ten, który teraz obowiązuje. W branży mówi się też, że w przyszłym roku nową kampanię będzie realizowała inna agencja reklamowa niż do tej pory. Agencje już składają Playowi oferty i propozycje jej odświeżenia. W nowej kampanii nie będzie już celebrytów typu Kurdej-Szatan czy Wojewódzki, postawią bardziej na prestiż, aktorów w stylu Gajosa i Fronczewskiego. Mają dosyć tego zamieszania i awantur, listów protestacyjnych od klientów, które otrzymują i które blokują im skrzynki – mówi informator „Pudelka”.

Informację o usunięciu celebrytki ze spotów reklamowych potwierdził w rozmowie z „Pudelkiem” jeden z pracowników firmy. Kurdej-Szatan ma zniknąć z reklam od grudnia.

Źródło informacji: pudelek.pl

Zobacz też:

Znieważył rzeczniczkę SG! Po interwencji OMA opolska policja zrywa współpracę z Zeltem, a sprawą jego wulgarnego wpisu zajmie się prokuratura

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Buran mówi

  No i trzeba to było bezrozumnie trzaskać mordą? Teraz będzie bieda.

 3. anonim mówi

  Oj zabolala glupawa celebrytke decyzja o odsunieciu jej od kasy za swoje spektakle. Trzeba nie miec tak niewyparzonej facjaty. Przeciez celebryci to tacy wyjatkowi ludzie z ich twarzami to znajda prace.

 4. Arkadiusz mówi

  Kiedy normalni, mądrzy ludzie mówili że „głupią gadką celebryci sami sobie krzywdę robią”, to wyzywano ich od szurów. Piękna buzia to za mało żeby zyskać szacunek. Bo piękna buzia kiedyś przeminie, a pozostanie…

 5. Ewa-Maria mówi

  SZATANska komediantko nie trzeba było kłapać jęzorem. Dostałaś to na co zasłużyłaś.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.