Znieważył rzeczniczkę SG! Po interwencji OMA opolska policja zrywa współpracę z Zeltem, a sprawą jego wulgarnego wpisu zajmie się prokuratura

Piotr Zelt / Fot. YouTube
8

Piotr Zelt, aktor dobrze znany z kultowego „13 posterunku” znieważył rzecznik Straży Granicznej, Annę Michalską. Zelt nazwał ją „twarzą bestialskich, bandyckich standardów państwa PiS”. To nie pierwszy wybryk tego człowiek pokazujący wątpliwe standardy polskich celebrytów. Teraz Zelt ma kłopoty.

Po Barbarze Kurdej-Szatan, która w wulgarnym wpisie znieważyła funkcjonariuszy broniących naszych granic forsowanych przez nielegalnych migrantów m.in. w słowach „maszyny bez serca”, dał o sobie znać wspierający wyznawców ideologii LGBT Piotr Zelt. Ten rzeczniczkę SG nazwał „twarzą bestialskich, bandyckich standardów państwa PiS”. W innym wpisie napisał także „chuj, chwilowo zarządzający bandą chujów” (wpisy znajdziecie we wpisie OMA).

Pod jego wpisem komentarz załączył Alfred Zelt, brat aktora.
Nadzwyczaj odpychająca kobieta. Tak jak wygląda takie prezentuje opinie. Pasowałaby na funkcjonariuszkę Ravensbruck – napisał, przyrównując Michalską do strażnika niemiecki obozu koncentracyjnego w Ravensbrück w Niemczech, założonego w listopadzie 1938 roku i funkcjonującego do końca kwietnia 1945 roku.

Teraz, po interwencji Dariusza Mateckiego, prezesa Ośrodka Monitorowania Antypolonizmu, a zarazem szczecińskiego radnego z ramienia Solidarnej Polski, współpracę z Piotrem Zeltem zerwała Komenda Wojewódzka Policji w Opolu.
W związku z obraźliwymi wpisami dotyczącymi rzeczniczki Straży Granicznej, KWP w Opolu zrywa współpracę z Panem Piotrem Zeltem. Nieakceptowane są dla nas wypowiedzi obrażające przedstawicieli innych służb mundurowych. Jego wcześniejsze wypowiedzi nie były nam znane – czytamy na profilu opolskiej policji.

OMA informuje, że złożyła zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa polegającego na znieważaniu funkcjonariusza publicznego na służbie (art. 226 k.k.) przez Piotra i Alfreda Zeltów.

Przeczytaj także:

Irlandia: 93% zaszczepionych, a liczba zakażeń gwałtownie rośnie. Rząd wprowadza częściowy lockdown

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Krzysztof Sapała mówi

  Można mieć różne poglądy polityczne, inne zdanie na dany temat niż przysłowiowy Kowalski. Wreszcie można nie zgadzać się z partią/koalicją obecnie rządzącą, ale należy wyrażać to wszystko językiem kulturalnym, na poziomie. Poza tym żeby coś krytykować, to trzeba mieć coś w zamian oraz jakieś konkretne argumenty, które tę krytykę potwierdzą. Lecz w przypadku kryzysu, wojny hybrydowej na granicy Polski z Białorusią wszyscy jako Polacy powinniśmy mieć jedno zdanie, być zgodni, a jeżeli już ktoś nie zgadza się z tym, że Straż Graniczna, Wojsko Polskie, policja i inne służby pilnują naszej granicy – także granicy Unii Europejskiej – to albo niech wyjedzie z Polski albo zamilczy.

 3. W K mówi

  s Zelt to namiot. Może pan namiot był nietrzeźwy?

 4. beno mówi

  Widać na tych szlachetnych rysach rozpaczliwą walkę o natychmiastowe „przyjście” rozumu (Syzyf też to przerabiał )…

 5. Anty Zelt mówi

  ZELT ?? CZLOWIEK PUSTY JAK DZWON.
  PUSTY JAK BĘBEN ROLINGSTONES-ÓW.

 6. Shadow mówi

  Oprócz poglądów wypadałoby mieć zdrowy rozsądek, trochę wiedzy ogólnej, a przede wszystkim przyzwoitość panowie Zelt. U was braki we wszystkich aspektach.

 7. Andrzej mówi

  To łyse coś, to żaden aktor. To tzw. coś znane z tego,że jest znane, a

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.