Od twarzy Playa do „maskotki Łukaszenki”. Wpis o SG to nie pierwszy wybryk celebrytki! [WIDEO]

3

Jeszcze w ubiegłym roku, zanim publicznie zaczęła się angażować w udzielanie poparcia wulgarnym środowiskom aborcyjnym, cieszyła się sporą popularnością w niemal całej Polsce. Kojarzono ją zarówno z reklamą Playa, która przyniosła jej wielką popularność, jak i z programami rozrywkowymi, na których scenie stawała w roli prezenterki. W ubiegłym tygodniu miarka się przebrała. Po skandalicznym, wulgarnym wpisie, w którym celebrytka znieważyła funkcjonariuszy Straży Granicznej broniących przed forsującymi naszą granicę z Białorusią, nie dość że wyeliminowała się z grona lubianych aktorów, to także przekreśliła swoją współpracę z TVP i stała się… „maskotką Łukaszenki”.

Nie widać końca afery wokół wpisu Barbary Kurdej -Szatan, w którym w wulgarnych słowach oceniła działania Straży Granicznej przy granicy z Białorusią. Teraz Kurdej-Szatan pojawiła się w jednym z programów informacyjnych stacji Biełaruś-24. W jednym z reportaży powołano się na skandaliczny wpis aktorki, by pokazać, że polscy celebryci, a zatem i lwia część polskiego społeczeństwa rzekomo potępia funkcjonariuszy broniących naszych granic przed nielegalnymi migrantami napuszczonymi na nasz kraj przez białoruskie służby. Internauci nazywają ją teraz „maskotką Łukaszenki”.

Od 2013 roku Kurdej-Szatan występuje w roli konsultantki ds. sprzedaży w serii spotów reklamowych „Gwiazdy przeszły do Play” z udziałem celebrytów. Występowanie w spotach zapewniło jej ogólnopolską rozpoznawalność. Od tego czasu zagrała w komedii romantycznej Dzień dobry, kocham cię!, do której nagrała również piosenkę o tym samym tytule, w duecie z Liberem. W latach 2014–2021 występowała w roli Joanny Chodakowskiej (wcześniej Tarnowskiej) w serialu TVP2 M jak miłość. Również w 2014 nawiązała współpracę z Telewizją Polską, dla której współprowadziła 51. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu oraz była gospodynią programów Kocham cię, Polsko! (2016–2018), The Voice of Poland (2016–2018), The Voice Kids (2018-2019) i Dance Dance Dance (2019).

W latach 2017–2020 grała główną rolę Marii Biernackiej w serialu W rytmie serca. 30 czerwca 2019 razem z Maciejem Rockiem i Maciejem Dowborem poprowadziła koncert Przebojowe Opole. Jedziemy na wakacje transmitowany w telewizji Polsat. Jesienią 2019 została finalistką dziesiątej edycji programu rozrywkowego Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Jesienią 2021 wzięła udział w piętnastej edycji programu rozrywkowego Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Po dziewięciu odcinkach dotarła do finału, w którym zajęła drugie miejsce.

Zaledwie jeden, idiotyczny wpis wystarczył, by aktorka znalazła się na celebryckim zakręcie. Jednak warto zauważyć, że to nie pierwszy skandaliczny wpis Kurdej-Szatan. W styczniu 2019, po śmierci Pawła Adamowicza rozpętała się potężna kampania nienawiści przeciwko polskiej prawicy. Ze śmierci prezydenta Gdańska, ugodzonego nożem przez chorego psychicznie bandyty z Trójmiasta, uczyniono prawdziwe paliwo do przemysłu nienawiści wobec milionów Polaków, którym próbuje się przypisać współodpowiedzialność za zabójstwo polityka. Do swoistego „szczucia” na Polaków przyłączyła się polska aktora, wtedy także prezenterka Telewizji Polskiej, Barbara Kurdej-Szatan.

[Zachowaliśmy pisownię oryginalną – przyp. red.] Szargają mną dziś tak różne emocje – od smutku, przez rozpacz, płacz, niezgodę na to jaki jest świat ( na obojętność, którą spotkałam nawet dziś w pracy, apropos tej tragedii !!! ) – po wściekłość na to co dzieje się w naszym kraju !!!! Wszyscy przeciwnicy WOŚP i co ??? Musiała się stać taka tragedia, musiał zginąć wspaniały, tolerancyjny, uwielbiany przez wszystkich człowiek, aby stało się to, na co czekaliście ????? Naprawdę – jesteście zadowoleni ?!???!? Bo tak wnioskuję po komentarzach, które widzę i w które nie mogę uwierzyć !!! – insynuuje aktorka. Następnie rozczulała się nad decyzją „pierwszego filantropa III RP”, który w kryzysowym momencie uciekł z okrętu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jurku !!!! Wiemy, że jesteś rozdarty, zdruzgotany, ale Twoja rezygnacja jest dowodem na to, że zło zaczyna wygrywać … Nie pozwólmy na to !!!! Nie poddawaj się !!!! Kto teraz będzie symbolem walki o dobro, o pomoc – pomimo kłód pod nogi, pomimo wszystko ????

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Później było już tylko gorzej. Aktorka publicznie poparła wulgarne strajki dowodzone przez Martę Lempart oraz organizacje propagujące ideologię LGBT i automatycznie poparcie dla niej zaczęło znacznie spadać.

To musiało tak się skończyć.

Źródło informacji: Twitter, Wikipedia, Instagram

Przeczytaj także:

K. Baliński: Nie ma gniazda – nie ma piskląt

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. SKLEP-WPRAWO.PL
  2. W K mówi

    Ta kobieta niech skorzysta z Schengen, dożywotnio.

  3. Krzysztof mówi

    Pewnie w Święta Bożego Narodzenia będzie piała kolędy jaka żenada.

  4. alojz mówi

    Coś prezes Kurski nie ma szczęścia do ludzi. Chyba niektóre kandydatury podsuwa mu jego brat – redaktor z Czerskiej.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.