Planował zbombardować Londyn i udawał wariata. Miasto podarowało mu… mieszkanie!

Mieszkanie dla dżihadysty / Fot. Twitter
5

Aby dostać mieszkania komunalne w Londynie wystarczy spełnić trzy proste kryteria. Należy być islamistą ciemniejszego koloru skóry, planować dżihad a przed komisją strugać wariata. Tym sposobem, 27-letni dżkihadysta, od władz podlegających pakistańskiemu burmistrzowi Londynu Sadiqowi Khanowi, otrzymał dwa mieszkania komunalne. Jedno dla niego, drugie dla żony. O tym może pomarzyć niejeden rodowity Brytyjczyk.

Muhammad Abid od niemal czterech lat planował szkolenie londyńskich dzieci i młodzieży z zakresu dżihadu. W tym celu utrzymywał kontakty ze znanymi policji islamskimi terrorystami, w tym z Umarem Haque, który odpowiada za ostatnie ataki terrorystyczne w Wielkiej Brytanii. Wraz z nim Abid planował ataki, a zatem miał pełną wiedzę o masowych mordach, które już zostały przeprowadzone w Wielkiej Brytanii, a podczas których już zginęło kilkadziesiąt osób. Mimo to przez długi czas Abid był bezkarny, a nawet hołubiony przez londyńską pomoc społeczną.

Pewnego razu 27-letni mężczyzna zażyczył sobie drugie mieszkanie. Nadal będąc bezkarnym i nie niewidocznym dla angielskich służb, stawił się przed komisją przydzielającą mieszkania komunalne. Mieszkanie mu przydzielono, bo spełniał wszystkie kryteria. Podał się za muzułmańskiego, będącego w depresji (prawdopodobnie powojennej) uchodźcę. Oczywiście, przybito stosowne pieczątki, bo jakże by inaczej. Londyn to miasto tolerancji, a nie rasizmu i islamofobii! Muhammad Abi miał niezły ubaw, bo drugie mieszkanie mogło mu posłużyć za lokal do szkolenia muzułmanów z zakresu dżihadu. Mieszkanie+ w londyńskim wydaniu.

Dziś muzułmanin już został aresztowany, a w mieszkaniu, które opłacali uczciwie pracujący Londyńczycy znaleziono plany zbombardowania 30 miejsc w Londynie, w tym Big Bena i pałacu Westminster. Tak się kończy tolerancja!

Źródło: dailymail, the sun

SKLEP-WPRAWO.PL

Przeczytaj:

Jesteś przeciw islamowi i pedofilii? Pójdziesz siedzieć!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. sąsiad mówi

  W takim postępowaniu jest sens. Liczy się na to, że gość i jego zradykalizowani znajomi jak zakosztują w normalnym, dostatnim życiu zmienią się. Dojdą do wniosku, że nie ma sensu tracić życia na fundamentalistyczne brednie. Dlaczego jak masz mieszkanie, auto, niezbyt ciężką prace miałbyś wysadzać sie w imie jakiejś ideologii?

  1. sten mówi

   Łoł Łoł Nieprawda, większość zamachowców w Europie Paryżu Belgi Angli to nie nowo przybyli nachodźy ( sprawdź) lecz 2 lub trzecie pokolenie młodych zradykalizowanych emigrantów ! Mają tu dostępne wszelkie możliwości na kształcenie się rozwijanie na prace na kariere . Ale gardzą filozofią kulturą naszej upadłej w ich mniemaniu cywilizacji , Utopią jest Lewackie zaklinanie rzeczywistości , hodujemy demona na swoją zgube

  2. assad mówi

   słyszałem już takie głupoty, potem okazywało się że autor jest upośledzony umysłowo.

 2. Bob mówi

  Jebane karaluchy islamskie to zaraza Europy

 3. Bajorski mówi

  Anglia schodzi na psy, jeśli Jayda i Paul siedzą za patriotyzm i korzystanie z prawa do wolności słowa. Przecież kuźwa są we własnym kraju. Gdzie te czasy, gdy każdy wariat w Hyde Parku mogl stanac na skrzynce po warzywach i wyłożyć swoje tezy. Nie mogl tylko obrazić Królowej. Ale mógł np. powiedzieć, że Churchill był debilem. Bo był w istocie. Jayda i Paul siedzą we własnym kraju, a Muhammad nie we własnym czuje się jak u siebie w domu❗ Niepojęte

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.