Piwiarnia PiwPaw nie poddaje się! Weekendowa impreza odbyła się pomimo policyjnych szykan [WIDEO]

impreza w PiwPaw/ fot. screen
33

W weekend (5-7 marca 2021) odbyła się w warszawskiej piwiarni PiwPaw (obecnie Basen Piwny) artystyczna impreza biletowana pt. Apokalipsa Zombie. Na Facebooku lokalu znalazła się informacja, że po najeździe policji i konfiskacie alkoholu zostało jeszcze trochę piwa, które będzie rozdawane na zasadzie „co łaska”.

ZOBACZ: Policyjny najazd na klub PiwPaw: „Ukradli nam cały towar, wystraszyli ludzi i śmiali się w twarz”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Jesteśmy najbezpieczniejszym Basenem w kraju. Pilnuje nas Polska Policja uzbrojona w broń palną!! – napisano na Fb lokalu i załączono zdjęcia patrolu stojącego przed wejściem. Tak w ten weekend bawiono się w PiwPaw.

Władza uparła się, żeby zniszczyć lokal, który walczy o normalność. Gdyby faktycznie koronawirus był takim zabójcą, jak malują go covidanie, to goście PiwPaw byliby już martwi. Ale nie są. Tu nie chodzi o zdrowie publiczne. Tu chodzi o terroryzowanie społeczeństwa. Przykład PiwPaw dobitnie to pokazuje.

Źródło informacji: Facebook/PiwPaw Parkingowa

Zobacz też:

„Ten wirus to głównie socjologia”. Pinkas znowu wygadał się co do podstaw działania władzy podczas pandemii [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Boguslaw mówi

  Troche jeszcze niepewne miny, ale przeciez sa to bardzo odwazni Polacy, ktorzy upomnieli sie o nasza, wspolna, ludzka, godnosc!
  Wlasciwie, caly kraj powinien tak wygladac, wszedzie, w restauracjach, koncertach, na Krupowkach i we wszystkich sklepach. Wszystkich nas nie zaaresztuja!
  Wypierdolmy wreszcie tych zydowskich bandytow, Agrounia zrobila juz piekny krok w tym kierunku!

  1. Tolek mówi

   Najlepiej upominać się o ludzką godność tudzież czuć wolnym Polakiem z rurą od respiratora w gardle.

  2. Poop mówi

   Pod respirator (śmiertelność 60-70% w tej „terapii”)wysyła się emerytów żeby ZUSu nie okradali z emerytur, gdzie ty żyjesz?!
   A poza tym swoje strachy szerz gdzie indziej, nie na Lachy.

  3. Egil mówi

   Tolek, gdzie masz mamusię? Zaszczepiła się?

  4. Matka mówi

   Jaką godność? Banda zwykłych debili bez rozsądku i odpowiedzialności, która poszła się nachlać piwa, bo wytrzymać nie mogła. I właściciel liczący na kasę i mający gdzieś to, że ci ludzie mogą innych pozarażać. Zwykle przedsiębiorcy otwierający w czasie pandemii swoje biznesy dbają choć o to, by było minimalnie bezpiecznie. Ten miał to w d…pie,

   Nie wypowiadaj się o słowach, znaczenia których nie rozumiesz, jak np. „godność”.

  5. Maciej mówi

   @Tow. „Matka”

   No widzę, że się intelektualnie i emocjonalnie dalej „rozwijasz”. Ta banda zwykłych debili, w przeciwieństwie do ciebie, już ogarnęła problem nieistniejącej pandemii i nawet do nich, nachlanych piwem dotarło, że różne zarazki (np. niewystępującej obecnie grypy!), którymi się można zarazić, zawsze były, są i będą, niezależnie od restrykcji – ale to nie znaczy, że zarówno oni, jak też „krwiożerczy kapitalista” liczący tylko na kasę, mają ulegać temu bezprawnie wprowadzonemu szaleństwu pozbawiania ludzi normalnego życia, i w tym właśnie ich godności (wolność).

  6. Matka mówi

   Rozwijam się gdzieindziej, tutaj można się jedynie cofnąć w rozwoju (choć niektórym z komentujących to i tak już w sumie większej szkody w tym zakresie wyrządzić nie można).

   A covidiotom piszącym „zarazki grypy zawsze były” odpowiadam – tak, były zawsze różne zarazki grypy i podobne. Jedne zabijają rocznie 250 tys. ludzi na świecie, jak zwykła grypa, inne 2,6 mln, jak Covid, a jeszcze inne 50-100 mln jak hiszpanka. Tylko idiota nie widzi różnicy.

   Barany na spędzie przy piwie, ostentacyjnie pokazujące swoją ignorancję i lekceważenie, mają zero godności. Wolności zresztą też, żeby być wolnym trzeba być świadomym wyborów, jakie się wykonuje. A żeby być świadomym, trzeba zdawać sobie sprawę z konsekwencji.

  7. Robert mówi

   Nikt nie zabrania budowy getta. Możesz sobie je stworzyć w swoim domu. Będziesz bezpieczny. Boisz się życia – twoja sprawa. Inni chcą korzystać – ICH sprawa. Kup aparat do nurkowania, będziesz bezpieczny. A od innych się odwal faszysto. Nie pozdrawiam.

  8. Matka mówi

   Robert – pisałeś ostatnio zdaje się o Żydach jako o „robactwie”, więc co do „getta” odpowiem ci adekwatnie – to takie gnidy, jak ty, wypisujące tego typu rzeczy, żyją w zamknięciu i strachu. Wypisujecie takie obrzydliwe rzeczy tylko w sieci, mylnie myśląc, że jesteście anonimowi. Nigdy czegoś takiego nie powiecie publicznie, bo wiecie, tchórze, że w najlepszym przypadku ludzie uznali by was za prymitywnych oszołomów, w najgorszym, skończyłoby się kryminałem. Siedź więc sobie dalej w swojej norze. I przy takich poglądach, nazisto, nie nazywaj innych faszystami.

  9. Robert mówi

   Uderz w stół, a antysemita się odezwie. Swoją drogą trochę więcej ludzi na świecie niż ja ma imię Robert, ale twój brodzik umysłowy umieścił mnie w wybranym przez siebie worku. Jesteś równie obrzydliwy jak twój opis. Nie pisałbym tego co piszę, gdyby nie fakt, że taki faszysta jak ty wpina się do mojej nory i chce narzucić mi jak mam żyć. W d… mam czy taki pędrak jak ty nazwie mnie oszołomem. Już uodporniłem się na faszystowski jad.

  10. Maciej mówi

   @Tow. „Matka” i oczywiście, co?
   Tak,tak; kolejna manipulacja – przeinaczony cytat wyrwany z kontekstu. Trzymasz dalej poziom rozchwiania emocjonalnego. Ależ ci spieszno do roli egzekutora zamordyzmu. UBecy też wyrywali paznokcie, nakłaniając do rozsądku albo ku chwale ojczyzny realizując swoją pałkarską „godność”.

   Ale i na tą twoją przypadkową wątpliwość jest odpowiedź.
   Biorąc porównawcze dane statystyczne zgonów na grypę do ilości zgonów na covid (ze względu na b. wątpliwą jakość testów) należy je przynajmniej odnosić do całościowej ilości populacji z określonego czasu (twarde dane). Przykładowo – epidemia grypy w 1957 r. – ok. 3 mld ludności (ok 2,5 x mniejsza ilość ludzi niż obecnie) zgonów było ok. 0,05% populacji, a hiszpanka, to aż ok. 0,3% populacji. Natomiast oficjalna śmiertelność na covid (co nie znaczy prawdziwa) z końca ub. roku wynosiła ok 2,5 mln przy populacji 7,8 mld, co stanowi ok. 0.03 % populacji. To tak dla zachowania odpowiedniej skali i wyzbycia się histerycznego pretekstu zamykania wszystkiego i wszystkich. Oczywiście, to ostatnie jest nie do zaakceptowania przez wszystkich towarzyszy – taka ich komusza natura

  11. Matka mówi

   @Robert

   Jeśli naprawdę jesteś innym Robciem niż ten od „robactwa”, co tu się non stop produkuje, to pytanie czy nie przeszkadza ci, że będziesz z nim utożsamiany? A co do tego, że mówię ci jak masz żyć – społeczeństwo ma prawo powiedzieć ci, jak masz żyć, bo jest od tego by chronić innych. A więc tak ma ci prawo powiedzieć, że stosujesz się do obostrzeń, jak że nie jeździsz po pijaku albo zabijasz kogo popadnie. A jak powiedziałeś, nikt nie zabrania budowy getta. Czy szałasu w lesie albo innej nory. Jak ci społeczeństwo nie odpowiada, możesz się odizolować, wówczas społeczeństwo będzie mieć cię gdzieś i nie będziesz mieć przekonania, że ktoś ci robi do tej twojej nory.

  12. Matka mówi

   „Tak,tak; kolejna manipulacja – przeinaczony cytat wyrwany z kontekstu”

   Tak, jeszcze próbuj tu teraz wmówić, że niby nie napisałeś tego, co napisałeś. Sam jesteś „wyrwany z kontekstu” i jedna wielka manipulacja, co pokazują te twoje statystyki. Odnosisz to wszystko do skali ludności, żeby sam siebie okłamać, że problem jest bagatelny, tymczasem rocznie na świecie w ogóle (wszelkie przyczyny) umiera 0,7% ludności. Niewiele, co? Taki gamoń jak ty zapewne wyciągnie zaraz wniosek, że generalnie jakakolwiek śmierć jest bagatelnym zagadnieniem.

  13. Maciej mówi

   @tow.”Matka”

   No i co stachanowska mentalność wykazała – wielkie NIC !

 2. Kazimierz mówi

  Brawo !!! Powoli dotrze do wszystkich , że ta walka poprzez lockdauny to ściema i służba diabłu. Żeby sprawa była jasna wirus jest , ale jest wykorzystywany do zniewolenia ludzi.

  1. Matka mówi

   Chyba cię poj….ło.

 3. Matka mówi

  „Gdyby faktycznie koronawirus był takim zabójcą, jak malują go covidanie, to goście PiwPaw byliby już martwi. Ale nie są. ”

  Głupota piszących tutaj artykuły nie przestaje mnie za każdym kolejnym razem zdumiewać. Nie, oni nie będą martwi, bo to młodzi, głupi ludzie, mało narażeni na ciężki przebieg Covid. Ale ich rodzice, dziadkowie, może coś złapią i będą mieć problem. Zobaczymy efekty zabawy tych debili, podobnie jak już widzimy efekty zabawy innych debili na Krupówkach, za 2 tygodnie. Póki co mamy kilkanaście tysięcy nowych przypadków codziennie i ok. 200 zgonów. Że też w narodzie musimy mieć pokłady takiego antypolskiego, nieodpowiedzialnego szamba – zero rozsądku, patrzenia na innych, tylko iść się nachlać piwa, ostentacyjnie w ścisku i bez masek.

  Na szczęście, widać, że ten bar rozjadą. I dobrze, bo to żadni biedni przedsiębiorcy zmuszeni otwierać lokale dla utrzymania się. Tacy zwykle dbają choć o to, by robić to w jakiś bezpieczny sposób.

  1. 6 mln ofiar pandemii mówi

   „Moja maska nie działa, jeśli ty nie nosisz swojej… bip-bup!”

  2. Matka mówi

   2,6 mln ofiar pandemii, po pierwsze, przygłupie (4ta w kolejności przyczyna zgonów na świecie w zeszłym roku). I precyzując twój przygłupi tekst – moja maska mniej skutecznie działa, jeśli ty nie nosisz swojej.

  3. Robert mówi

   Staruchy do gazu. Dosyć już dostosowywania się do to piep… pokolenia boomu demograficznego.
   Jak byli gnojami, to stawiano im szkoły. Gdy mieli pracować – budowano przemysł (Gierek). Jak się dorobili to świat się otworzył na podróże. A jak się zestarzeli – to świat trzeba zamknąć, by stare d… były bezpieczne. Staruchy z tego pokolenia we wszystkich rządach na świecie. Oby w tym szambie, które DEMOKRATYCZNIE tworzą utonęli. Szlag mnie trafia. Mam 40 lat, dorobiłem się i moja kolej na podróże. A dla mojej 20 letniej córki nauka, wolność, odpowiedzialność, ale też zabawa. Bo taka jest kolej życia.
   Rozsądek, do którego się odwołujesz, podpowiada by te „matki” i „ojców” po prostu eutanazować. I weź to też pod uwagę.

  4. Matka mówi

   Że też ciebie, bezużyteczny społecznie chwaście, nikt jeszcze nie wyrwał…

  5. santana mówi

   Pustak intelektualny, a przede wszystkim moralny, otwarł japę.

  6. Matka mówi

   Zgadza się. Zdecydowanie lepiej, jak trzymasz ją, pustaku, zamkniętą.

  7. Maciej mówi

   tow. „Matka”

   Większość zgonów (szczególnie osób starszych) z powodu udaru, zatorowości, zawału, itp. jest b. często z automatu kwalifikowanych jako zgon covidowy. Natomiast ilość zakażonych jest związana z ilością wątpliwych testów (dających możliwość sterowania polityką). https://epidemia-koronawirus.pl/testy-w-polsce-koronawirus/

   O ilości statystycznie stwierdzanych zgonach na covid decydują testy PCR. A czym są te testy i jaka jest ich rola dowiesz się tutaj:
   https://altershot.tv/video/pcr-yzm-o-prawdziwej-roli-testow

   Niemcy – Pozaparlamentarna komisja śledcza COVID-19
   https://altershot.tv/video/niemcy-pozaparlamentarna-komisja-sledcza-covid-19

   Dr Dieter Langer oraz dr Wolfgang Wodarg- cała narracja rządowa oraz mediów głównego nurtu nie ma żadnego uzasadnienia w dostępnej wiedzy medycznej, oraz zaprzecza elementarnej logice.
   https://www.cda.pl/video/6860203fa?wersja=480p&t=253

   Niemiecki specjalista chorób zakaźnych dr Thomas Ly o oficjalnej covidowej narracji
   https://www.cda.pl/video/65878790e

  8. Matka mówi

   Ty to Maciuś naprawdę nie masz obciachu:). Wysyłasz mi jakieś filmiki o „pozaparlamentarnej komisji śledczej” (załóż sobie też taką z paroma szurami z tego forum, dodacie sobie powagi:), swoją drogą firmowanej przez organizację oskarżoną o nielegalny lobbying w której dochodziło do przekrętów finansowych.

  9. Maciej mówi

   @tow. Matka

   Ja to nawet rozumiem. że wasz marksistowski internacjonalizm ma z tym problem. No ale, to wasze, komusze zmartwienie

  10. Maciej mówi

   tow. „Matka” – czyli komuszej manipulacji ciąg dalszy

   Większość zgonów (szczególnie osób starszych) z powodu udaru, zatorowości, zawału, itp. jest b. często z automatu kwalifikowanych jako zgon covidowy. Natomiast ilość zakażonych jest związana z ilością wątpliwych testów (dających możliwość politycznym sterowaniem).

   O ilości statystycznie stwierdzanych zgonach na covid decydują testy PCR. A czym są te testy i jaka jest ich rola dowiesz się tutaj:
   https://altershot.tv/video/pcr-yzm-o-prawdziwej-roli-testow

   Niemcy – Pozaparlamentarna komisja śledcza COVID-19
   https://altershot.tv/video/niemcy-pozaparlamentarna-komisja-sledcza-covid-19

   Dr Dieter Langer oraz dr Wolfgang Wodarg- cała narracja rządowa oraz mediów głównego nurtu nie ma żadnego uzasadnienia w dostępnej wiedzy medycznej, oraz zaprzecza elementarnej logice.
   https://www.cda.pl/video/6860203fa?wersja=480p&t=253

   Niemiecki specjalista chorób zakaźnych dr Thomas Ly o oficjalnej covidowej narracji
   https://www.cda.pl/video/65878790e

  11. Matka mówi

   Nie Maciuś, bajkopisarzu. Lekarz zdecydowanie potrafi odróżnić zgon na Covid (np. następujący w wyniku ostrej niewydolności oddechowej, przy potwierdzonym teście) od udaru, czy zawału. O tym, że bajdurzysz świadczą zresztą statystyki – 45 tys. to zgony z powodu Covid, na łącznie 65 tys. zgonów ludzi zarażonych Covidem. Czyli, 20 tys. osób mających Covid uznano za zmarłych z innych przyczyn. Np. jak ktoś miał właśnie zawał i miał Covid.

   I przestań mi wysyłać cały czas pod każdą odpowiedzią filmiki o jakichś „pozaparlamentarnych komisjach” dot. Covid, bo już się z tego pośmiałam, a żart powtarzany zbyt często już przestaje śmieszyć.

  12. Maciej mówi

   Cała wasza narracja pęka już poważnie w szwach, stąd to rozpaczliwie bezrefleksyjne powtarzanie wiadomości waszego aparatu propagandy, z kilku zwerbowanymi towarzyszami w roli tzw. „autorytetów”.

   Nie dziwię się, że towarzyszkę Matkę bolą te poza-internacjonalistyczne linki. Dlatego ponownie warto wskazać, skąd ta cała manipulacja statystykami zarażonych i ilością zgonów na covid się bierze

   Nawet WHO przyznaje, że testy PCR tworzą fałszywie dodatnie wyniki.
   https://tulublin.pl/index.php/2021/01/01/who/

   Oszustwo zostało potwierdzone: Testy PCR nie wykrywają SARS-CoV-2
   https://pubmedinfo.org/2021/02/28/oszustwo-zostalo-potwierdzone-testy-pcr-nie-wykrywaja-sars-cov-2/

  13. Maciej mówi

   tow. Matka

   Większość zgonów (szczególnie osób starszych) z powodu udaru, zatorowości, zawału, itp. jest najczęściej z automatu kwalifikowanych jako zgon covidowy. Natomiast ilość zakażonych jest związana z ilością wątpliwych testów (dających możliwość politycznego sterowania).

   O ilości statystycznie stwierdzanych zgonach na covid decydują testy PCR. A czym są te testy i jaka jest ich rola dowiesz się tutaj:
   https://altershot.tv/video/pcr-yzm-o-prawdziwej-roli-testow

   Niemcy – Pozaparlamentarna komisja śledcza COVID-19
   https://altershot.tv/video/niemcy-pozaparlamentarna-komisja-sledcza-covid-19

   Dr Dieter Langer oraz dr Wolfgang Wodarg- cała narracja rządowa oraz mediów głównego nurtu nie ma żadnego uzasadnienia w dostępnej wiedzy medycznej, oraz zaprzecza elementarnej logice.
   https://www.cda.pl/video/6860203fa?wersja=480p&t=253

   Niemiecki specjalista chorób zakaźnych dr Thomas Ly o oficjalnej covidowej narracji
   https://www.cda.pl/video/65878790e

  14. Matka mówi

   Zaciąłeś się, Maciuś? Już te same kopie komentarzy i linki wysyłasz? Metoda zdartej płyty – myślisz, że jak jakieś bzdury powtórzysz 100 razy to ktoś je uzna wreszcie za prawdę? Wcześniej byłeś bardziej kreatywny w wymyślaniu bajek.

 4. 6 mln ofiar pandemii mówi

  Piwosze niezłomni 🙂 chwała im!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.