Piszą o sobie: „Bronimy praw człowieka”. Były członek zarządu Homokomanda oskarżony o brutalny gwałt z bronią!

Maciej L. na tle grafiki ze strony internetowej Homokomanda
15

Homokomando to formacja zrzeszająca homoseksualistów biorąca udział w zgromadzeniach promujących ideologię LGBT+. Jego założyciele piszą że poza uprawianiem sportu jego członkowie „bronią praw człowieka”. Teraz były członek zarządu „obrońców praw człowieka” Maciej L. został oskarżony o brutalny gwałt z bronią oraz szereg innych przestępstw (homo)seksualnych.

„Zerżnę cię jak sukę”
Babcia Kasia wspiera Homokomando / Fot. wPrawo.pl
Babcia Kasia wspiera Homokomando / Fot. wPrawo.pl

Według doniesień Wyborczej były członek zarządu Homokomanda Maciej L. miał się dopuścić brutalnego gwałtu na jednym z mężczyzn, a inne osoby miał molestować seksualnie.
Odezwał się do mnie Krzysztof, były członek Homokomanda. Jakiś czas temu, gdy był z kolegami w klubie, dosiadł się do nich nieznajomy chłopak, prosił o pomoc. Powiedział, że zaczepia go jakiś mężczyzna, wkłada mu rękę w spodnie, grozi, że «zerżnie jak sukę», dopadnie, jak tylko wyjdzie z klubu. Chłopak wskazał na Macieja L., członka zarządu Homokomanda” – napisała gazeta.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Skrajne dewiacje i patologia

Najpoważniejszy zarzut dotyczy przemocy (homo)seksualnej z 10 września tego roku, kiedy to Maciej L. miał zgwałcić Rafała – tancerza, który rok temu odmówił mu randki.
Nieznajomy wyciągnął spod kurtki strzykawkę i wstrzyknął coś Rafałowi. Zaczął uprawiać z nim seks. Co jakiś czas brutalnie przyciskał jego głowę do ziemi. Po trzynastu minutach kończył, wyciągnął z kieszeni kurtki pistolet: «Powoli wstajesz, masz gnata przy łbie» – tak przebieg zdarzenia relacjonowała Wyborcza.

Fragment artykułu na temat gwałtu, którego miał się dopuścić homoseksualista Maciej L. na Twitterze zamieścił wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego, Michał Sopiński.
Opis skrajnych dewiacji i patologii – komentuje Sopiński.

Chodzi o wyrywanie młodych chłopaków

W jakim celu powstało Homokomando? Na to pytanie odpowiada jeden z członków tej organizacji.
W Homokomandzie głównie chodzi o szpanowanie na ściankach i wyrywanie młodych chłopaków. Z zewnątrz spoko, a w środku zgnilizna – mówił jeden z członków organizacji w rozmowie z „GW”.

Po publikacji artykułu głos w sprawie zabrał Linus L., szef Homokomanda oskarżanego o zamiatanie przestępstw pod dywan. Zapewnia, że zrobi wszystko, by Maciej L. został pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Karolina Gierdal, prawniczka ofiary przemocy homoseksualnej, 28 września zgłosiła do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Ochota sprawę gwałtu. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 12 lat więzienia.

Przeczytaj także:

SKANDAL! “Parady równości to porno-spektakle.” Rafał G. podał się za geja i sąd skazał Jacka Międlara na 10 m-cy ograniczenia wolności i obciążył kosztami w wysokości 15 tys. zł

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. MAREK mówi

  Ten cały tęczowy syf to powtórka z marksistowsko – bolszewickiej rewolucji seksualnej, wystarczy poszukać:
  Ignorancja to siła – LEWICY !
  „W grudniu 1917 r. przywódca bolszewików Włodzimierz Ilicz Lenin podpisał serię dekretów likwidujących w praktyce instytucję małżeństwa oraz znoszących dotychczasowe kary za utrzymywanie stosunków homoseksualnych i usuwanie ciąży. Tak zaczęła się w Rosji bolszewicka rewolucja seksualna, zmierzająca do rozbicia rodziny i zniszczenia starej, tzw. burżuazyjnej moralności” „Kołłontaj mówiąc o równouprawnieniu płci posługiwała się bardzo prostym porównaniem: dzięki bolszewikom zaspokojenie popędu płciowego miało być tak łatwe, jak wypicie szklanki wody. Jej celem było „wyrwanie kobiety z seksualnej pańszczyzny”, ale skutki wprowadzania w życie teorii wolnej miłości okazywały się często odwrotne od zamierzonych. Rosyjscy rewolucjoniści rozumieli ją bowiem w uproszczony sposób. Latem 1918 r. w Moskwie został rozpowszechniony „dekret o uspołecznieniu panienek i pań”. We Włodzimierzu miejscowy komitet rewolucyjny wprowadził obowiązek rejestracji kobiet między 18. a 30. rokiem życia, a mężczyźni otrzymywali specjalne talony na ich „użytkowanie”. „Bolszewicy chcieli także przejąć pieczę nad wszystkimi dziećmi w chwili ich narodzin, odbierając je rodzicom i umieszczając w żłobkach. Oficjalnie chodziło im o uwolnienie kobiet od zajmowania się dziećmi, aby mogły całkowicie poświęcić się pracy zawodowej. „Niejaki dr Berkowicz propagował seks w połączeniu z eugeniką, aby stworzyć socjalistycznego „supermana”, zaś autorem tej koncepcji był sam Lew Trocki.” Depenalizacja homoseksualizmu utrzymała się natomiast tylko do 1934 r. Od tego momentu stosunek homoseksualny był karany pozbawieniem wolności na okres od 3 do 5 lat. Sugerowano, że bolszewicka wolna miłość nie powinna dotyczyć homoseksualizmu, który nie był proletariacki, ponieważ szerzył się wśród „aktorów, artystów, muzyków oraz pisarzy”.
  Buta i agresja tęczowych bolszewików to kolejne odsłona trwającej rewolucji.

 2. W K mówi

  Zboczeńcy to bagno. Niech zamieszkają w Brukseli.

 3. ubawiony mówi

  Pewnie to asystent spoleczny Griszy Brauna-Sabina z bez napletka:)

 4. Jonasz mówi

  Typowe, obecna Polska w pigułce.
  Mam pytanie, co z przyszlym marszem we Wrocławiu? Kiedy będzie jakaś zapowiedź? Można się spodziewać dobrej frekwencji z racji, że dużo ludzi odgraża się, że zamiast pisowskiego, ukraińskiego marszu w Warszawie wybierze Wrocław. Mam nadzieję, że z uwagi na obecną sytuację możemy liczyć na jakiś mocny, antybanderowski przekaz?

 5. negro mówi

  Jak znowu będzie antybanderowski przekaz, to znowu Międlar trafi na wokandę. Już nie wspominając o karze iluś tam godzin do przepracowania na cele społeczne. A można kulturalnie, bez wyzwisk urządzić jakiś piknik historyczny, spotkanie z sympatykami. Ale to by było za dużo roboty. Lepiej zwołać bandę kiboli i urządzić pochody nienawiści z darciem ryja, a potem żebrać w necie na dofinansowanie pomocy prawnej.

 6. W K mówi

  @Negro Pożycz mi swoje dzieci, a zaprezentuję na żywo, dlaczego przekaz antybanderowski jest właściwy.

 7. Maksio mówi

  Ale te same przestępstwa uprawiają pedofile w sutannach, także „biorących udział w zgromadzeniach promujących ideologię katolicką”! Chodzi o wyrywanie młodych chłopaków… Jedni chodzą w koloratce, a drudzy z tęczą na koszulce. W każdym środowisku są przestępcy. Homoseksualista także może być dobrym człowiekiem! W Polsce byłoby lepiej gdybyśmy się wszyscy szanowali…

 8. Ewa-Maria mówi

  Negro to zapewnie jeden z nich dlatego tak pieje. Niech lepiej Mędlara pozostawi w spokoju i nie wyciera swojej brudnej gęby polskimi patriotami.

 9. negro mówi

  @W K
  Nie mam dzieci, to nic nie zaprezentujesz. A nawet jakbym miał, to na pewno nie oddałbym Ci ich pod opiekę. A jedyne co możesz zaprezentować, to swoje chamstwo i głupotę jak kolejny fanatyk Konfy i Międlara.

  @Ewa Maria
  Jeden z nich tzn kim są owi oni? Bo chyba nawet najstarsi górale tego nie wiedzą.
  A dlaczego nie wolno „tykać” Międlara? To następny „niedotykalny” i nie można go krytykować?

 10. Jonasz mówi

  Piknik historyczny :DDDDDD NO ŚMIECHŁEM DZIĘKI. Ten co chłop napisał. Pajacu to nie było pytanie do ciebie to po co się produkujesz? Masz za dużo wolnego czasu? Idz tam lepiej na pisowski marsz do warszawki pomachać ukraińskimi flagami szabesgoju, polaczku.

 11. Shadow mówi

  @ Negro- a dlaczego nie miałoby być antybanderowskiego przekazu? Oni zamordowali w bestialski sposób ok. 200 tysięcy polskich maleńkich i większych dzieci, kobiet, które przedtem były gwałcone, bezbronnych mężczyzn i starców. Co mogli to pookradali, a obejścia spalili. Nawet mordowali polskie żony i własne dzieci z mieszanych małżeństw. Do tego tysiące żydów, Węgrów i innych nacji. Polaków jednak najwięcej. I nie był to pierwszy raz, takiego ich bestialstwa. Trwało ono od kilku stuleci. Wiecznie próbują udowadniać, że mają wielowiekową historię jako państwo, choć nigdy tak nie było. Nie mają tożsamości narodowej i nie będą jej mieli dopóki, ową tożsamość , będą budować na zbrodniarzach i kolaborantach z zaborcami i najeżdźcami. Bandera był pedałem i pedofilem, do tego maczał brudne paluchy w zbrodniach przedstawicieli polskiego państwa. Gdyby nie wojna to zgniłby w pierdlu. Negro– Jesteś gotowy popierać ideologię opartą na zdradzie, przemocy i bestialskich zbrodniach, czy staniesz po stronie tysięcy bezbronnych ofiar ich rodzin i ich narodu, czyli Polaków?

 12. negro mówi

  @Shadow
  Dlatego, że będzie następny proces dla Międlara i kara w postaci n godzin do przepracowania.
  Można to zrobić w bardziej zawoluowany sposób, jakiś przekaz, który jest jednoznaczny.
  O Wołyniu się naczytałem, wiem co się tam działo i nie musisz mnie w tym temacie uświadamiać.
  Ale jak się chce walczyć, to sposobem, a nie idąc na bezpośrednią konfrontację z rządem i sądami, które tylko na to czekają.

 13. W K mówi

  @Negro Twój komentarz jest cenny. Powtarzaj jak najczęściej, lecz nie tylko tutaj, że zwalczający w Polsce banderyzm idą w Polsce na bezpośrednią konfrontację z rządem i z sądami.

 14. Shadow mówi

  @ Negro- parę zdań na temat upaińców, było informacją dla wszystkich, nie tylko dla ciebie. Bardziej istotne jest ostatnie zdanie, zapytanie właściwie o stanowisko w sprawie okropnej zbrodni. Ty masz stanowisko politykiera, co to Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek. A tak się nie da. No ale do postawy, którą ja szanuję potrzeba odwagi, takiej jaką ma poseł Braun, ale i Jacek Międlar, a ty jej nie posiadasz. Dla mnie koniunkturalizm to parszywa cecha.

 15. Hammurabi mówi

  @SHADOW
  Nie dyskutuj z popaprańcami płaconymi od wiersza.
  Szkoda czasu, klawiatury i prądu. Buc zawsze bucem zostanie, nawet jak tytuły naukowe w prezencie otrzyma.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.