Aktywistka z parady LGBT zwyzywała policjantów od „kundli cholernych” i „pał”. Nie została zatrzymana [WIDEO]

Babcia Kasia wspiera Homokomando / Fot. wPrawo.pl
8

W minioną sobotę (16.07.2022) ulicami Częstochowy przeszła tzw. parada równości. Podczas marszu doszło do incydentu, w którym udział wzięła lewicowa aktywistka znana jako „Babcia Kasia”. Kobieta postanowiła zatrzymać pojazd kontrmanifestantów i wdała się w szarpaninę z funkcjonariuszami policji, których zwyzywała od „kundli cholernych”, „pał” i wymachiwała środkowym palcem dłoni.

Na nagraniach widać jak aktywistka z parady LGBT próbuje zatrzymać jadący samochód należący do kontrmanifestantów. Po chwili policjant chwycił awanturnicę i zaprowadził ją na chodnik. Kobieta wpadła w szał i poczęła wyzywać funkcjonariuszy policji i wykrzykiwała, żeby „spierdalali”. Naszemu dziennikarzowi zaś przez obiektyw wciskała opaskę „homokomanda” i nieudolnie próbowała go przepchnąć.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Domyślać się można, że uczestnik patriotycznej manifestacji za takie zachowanie w najlepszym wypadku zostałby zatrzymany i postawiono by mu zarzuty z art. 226 k.k. (znieważenie funkcjonariusza publicznego). Prowokatorce włos z głowy nie spadł.

Przypomnijmy, że „Babcia Kasia” była nominowana w plebiscycie prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.
Ikona protestów ulicznych w Warszawie. Absolwentka prawa i emerytowana lektorka angielskiego i hiszpańskiego. Działa w oddolnych ruchach przeciwstawiających się łamaniu praw obywatelskich w Polsce – pisali o niej organizatorzy plebiscytu.

Nagrania z wydarzeń w Częstochowie:

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. W K mówi

  Kiedyś Polska nie była spedalonym krajem. Widocznie Poliniacy chcą pedalstwa na ulicach, skoro wybierają okrągłostołowych.

 2. MAREK mówi

  Niestety wyborcy nadal głusi i ślepi, głosują na łagry, lewacki terror, segregację i reglamentację dóbr.

  W Polsce realizowane są systematycznie wszystkie utopijne komunistyczne ideologie od amoralnych po pseudoekologiczne. Większość niestety woli sprzedać się za eurosrebrniki czy „14-stkę” oraz żyć na kredyt kosztem przyszłych pokoleń. Wolą łykać bezrozumnie, propagandę połączoną z cenzurą zmierzając drogą demoralizacji i sprzedawania się za mamonę do kolejnego lewackiego totalitaryzmu UE, wyznaczonego przez patrona UE komunistę Spinellego.

 3. MAREK mówi

  Lewactwo to wredna zaraza.
  BOLSZEWICKA REWOLUCJA SEKSUALNA
  W grudniu 1917 r. przywódca bolszewików Włodzimierz Ilicz Lenin podpisał serię dekretów likwidujących w praktyce instytucję małżeństwa oraz znoszących dotychczasowe kary za utrzymywanie stosunków homoseksualnych i usuwanie ciąży. Tak zaczęła się w Rosji bolszewicka rewolucja seksualna, zmierzająca do rozbicia rodziny i zniszczenia starej, tzw. burżuazyjnej moralności.
  Prowadzona przez bolszewików depenalizacja homoseksualizmu utrzymała się natomiast tylko do 1934 r. Od tego momentu stosunek homoseksualny był karany pozbawieniem wolności na okres od 3 do 5 lat. Sugerowano, że bolszewicka wolna miłość nie powinna dotyczyć homoseksualizmu, który nie był proletariacki, ponieważ szerzył się wśród „aktorów, artystów, muzyków oraz pisarzy”.

 4. Martin Malik mówi

  Przypomnę o tym, że Polacy sami wybrali Trzaskowskiego, i z tego co wiem to ma on największe poparcie. W wyborach prezydenckich też poszło mu dobrze.

  Wniosek jest prosty: Polacy chcą degeneracji dzieci i dorosłych, chcą chaosu i chcą odpalać hanukę. Trzaskowski nie ukrywa żadnej z tych rzeczy. Reklamuje to wprost, a Polacy wybierają.

  W Anglii jest jeszcze gorzej, ale w Polsce też to będzie. Anglicy ubrani na czerwono mają zgromadzenia na ulicy podczas których rozstawiają wystawy komunistyczne. Stoją z plakatami Marxa, namawiają do komunizmu jako jedynej słusznej drogi dla kraju, i pozują z flagami CCCP. Mają oczywiście ochronę policji. W Anglii komunizm jest ok, bo wygrali z Hitlerem. W angielskiej telewizji Hinduska działająca w polityce chwaliła się że ona jest komunistką. Paetia komunistyczna ma ogromne poparcie.

  Wy jeszcze nie zdajecie sobie z tego sprawy, ale paragraf 257 zostanie zniesiony w Polsce właśnie z tego powodu. Anty-komuniści będą jednak ciągle aresztowani, ale już nie za par.257, ale za 'brak tolerancji, rasizm i obrazę uczuć politycznych’. Do tego zmierza Polska.

 5. Polonia Restituta mówi

  Mianuję cię homokomandosem!

  Głupolacy 🙁

 6. Hammurabi mówi

  Kiedyś, dawno temu Czesław Niemen śpiewał swój „Dziwny jest ten świat”.
  Potężny, ponadczasowy utwór w którym wybrzmiewa:
  „Przyszedł już czas
  Najwyższy czas
  Nienawiść zniszczyć w sobie”…
  Dziś, po tylu latach czas zmienić te słowa:
  Lecz ludzi dobrej woli jest więcej
  I mocno wierzę w to
  Że ten świat
  Nie zginie nigdy dzięki nim
  Nie nie nie nie
  Przyszedł już czas
  Najwyższy czas
  Nienawiść WZBUDZIĆ w sobie!
  Od zawsze wmawiano nam by miłować. Wybaczać. Nadstawiać drugi policzek, nawet miłować nieprzyjaciół.
  Bez względu na okoliczności, nawet najbardziej niesprzyjające. Zaniechać odwetu, w sposób naturalny rozumianej sprawiedliwości, która skrupulatnie liczy krzywdy i żąda za nie zadośćuczynienia.
  Do czego to prowadzi?
  Właśnie do panoszenia się kretynów typu Katarzyny Augustynek, cynicznych drani typu Michał Szutowicz, czy słynny z ataków nawet na małe dziewczynki Rafał Z. czyli „rafalala”.
  W każdym z tych przypadków pobłażanie, odczytywane jako niemoc łamaną przez przyzwolenie doprowadza do eskalacji prowokacyjnych zachowań. Co gorsza pozwala gromadzić bezmózgie dziwolągi i nadawać im status mniejszości narzucającej innym swój chory sposób postrzegania świata.
  Pewnie dlatego, że pielęgnujący i ochraniający takie odpady społeczne jako potencjalne źródło dalszej degrengolady lewaccy politycy zdają sobie jednak sprawę z naprawdę cienkiej granicy pomiędzy zdenerwowaniem a wybuchem niekontrolowanej furii, parady zboczeńców i dziwolągów korzystają z licznej ochrony policji na kosz podatników rzecz jasna.
  Jednak wszystko do czasu. Przyjdzie taki moment, kiedy pewne swej nietykalności indywidua nadepną nie na ten „odcisk” co trzeba i reakcja przejdzie ich najgorsze senne koszmary.

 7. Auax mówi

  Pewnie i miała rację. Za grosz godności ze strony tych policjantów. W pełni zasłużyli na te epitety. A ja bym rozdmuchał sprawę na ich miejscu, nawet kosztem tej emeryturki, bo nie sadze, ze te „kundelki” zadecydowały, ze sprawy nie ma tylko przełożeni. Dostali po mordzie dwa razy, od zboka i przełożonego i ciekawe jak się z tym czują?

 8. Dumny Polak mówi

  Co Ty tam wypisujesz, Auax!?
  Dla mnie istotnym faktem bylo, ze ta ciezarowka mogla sobie spokojnie przejechac, i zadna aktywistka nie ma prawa zabraniac odwrotnych wypowiedzi, jakie sama prezentuje!
  Polska pozostala, przynajmniej pod tym wzgledem, jeszcze stosunkowo zdrowym krajem, troszczacym sie o dobro RODZINY, a nie o pierdolenie po parkach i publicznych kiblach, w nienaturalny i obrzydliwy, sposob!
  Wypowiedzi Stworcy tego swiata sa w tym temacie jednoznaczne!
  Os stworzyl ten swiat do innych celow, a nie do szerzenia obrzydliwosci grzebania po katach, w ludzkich, obsranych dupach!
  A moze jeszcze, przed oczami malutkich dzieci…!? O NIEEEEE!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.