Morawiecki premierem. PiS zamierza przejąć Marsz Niepodległości. AJC i Jonny Daniels maczają w tym paluchy

Jonny Daniels i Andrzej Duda
27

Sztucznie wykreowana „antyfaszystowska” debata publiczna po obchodach odzyskania przez Polskę niepodległości nie jest owocem jakiegoś dziwnego przypadku, ale jest to owoc realizacji misternego planu. Perorowanie środowisk lewicowych i demoliberalnych mediów o jakichś hasłach antysemickich czy faszystowskich, które rzekomo miały miejsce podczas marszy niepodległości w Warszawie i Wrocławiu, nikogo już przecież nie dziwi. Mamy w pamięci słowa reporterki TVN-u, która relacjonując warszawski marsz kilka lat temu, z przerażeniem w głosie mówiła o „faszystowskich hasłach typu Bóg, honor i Ojczyzna”. Zaskakuje jednak żywe zaangażowanie sporej części przedstawicieli obozu rządzącego w tę narrację, którzy podobnie jak marksiści kulturowi bełkoczą o nadciągającej nazistowskiej fali, domagają się delegalizacji narodowych organizacji, a w haśle „nasze ulice, nasze kamienice” czy „Polska dla Polaków, Polacy dla Polski” widzą zezwierzęcony hitleryzm. Co niebezpieczne, czynią to wszystko pod przykrywką walki o dobre imię Polski na arenie międzynarodowej, a wielka rzesza polskiej prawicy takiej retoryce daje wiarę.

Takie stanowisko polityków Prawa i Sprawiedliwości można wytłumaczyć tylko w jeden sposób. To efekt wpływu środowisk powiązanych z American Jewish Committee i manipulantem Jonnym Danielsem oraz chęć zagrabienia Marszu Niepodległości na 100-setną rocznicę odzyskania niepodległości. Wystarczy połączyć kilka faktów i taki wniosek nasuwa się sam.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Obchody w 2018

Pierwsze sygnały o próbach przejęcia przez obóz rządzący doskonale zorganizowanego Marszu Niepodległości w Warszawie pojawiły się we wrześniu br., gdy podano do wiadomości, że Prezydent RP nie uznał za stosowne, aby na oficjalne obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości zaprosić Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Co ważne, prezydent Duda postanowił zaprosić takie postaci jak Hanna Gronkiewicz-Waltz, Rafał Dutkiewicz, czy Jan Guzy, czyli szef OPZZ, który nawoływał do zablokowania Marszu Niepodległości. Potem zaczęły pojawiać się głosy, że Andrzej Duda jednak zaprosi narodowców, ale ostatecznie wycofał swoje zaproszenie w wyniku sztucznie wykreowanej nagonki po tegorocznym marszu, podczas którego poza kontrmanifestacją kilku szalonych „obrończyń demokracji” i kilkoma transparentami, nie wydarzyło się nic kontrowersyjnego.

Manipulacja

Do ataku na polskich patriotów i narodowców, których przeważająca większość dwa lata temu oddała głos na Andrzeja Dudę i Beatę Szydło, włączyły się pewne środowiska żydowskie, które dziwnym trafem kilka miesięcy wcześniej zadomowiły się w Polsce. Na zaproszenie ministra spraw zagranicznych Witolda Waszczykowskiego w debacie publicznej w Polsce zaczęli zaczęli zabierać głos przedstawiciele AJC, którzy od lat imputują Polakom kolaborację z nazistami oraz Jonny Daniels, były izraelski spadochroniarz, a obecnie spec od manipulacji (public relations). Poprzez pojawianie się w towarzystwie polskiego rządu i Jarosława Kaczyńskiego oraz w mediach o. Tadeusza Rydzyka, żydowscy obcokrajowcy zaczęli kreować się w Polsce na wielkich przyjaciół polskiej prawicy. Rzekomo walcząc o dobre imię Polski na arenie międzynarodowej zaczęli klepać Polaków po ramieniu i opowiadać o wielkim zaangażowaniu Polaków w ratowanie żydów w czasie II wojny światowej. Jednocześnie dobitnie wskazywali, że wszelkie postawy niepodległościowe oraz hasła typu „Polska dla Polaków, Polacy dla Polski”, „nasze ulice, nasze kamienice”, „Polacy są gospodarzami w kraju” czy „mówimy NIE nienawiści Talmudu” są wyrazem rasizmu i ksenofobii. To szczyt manipulacji ludzkimi emocjami! Obcokrajowcy zaczęli wysyłać zawiadomienia do prokuratury na narodowców, a nawet domagać się delegalizacji polskich organizacji, w tym Obozu Narodowo-Radykalnego. Okazuje się więc, że chcą oni dokładnie tego samego, czego od lat domaga się środowisko Gazety Wyborczej, z którą pod publiczkę walczy Jonny Daniels. Intencje te same, tylko opakowano je w inną narrację. Gazeta Wyborcza i podobne jej aparaty toczą otwartą wojnę z polskością, a Jonny Daniels i AJC wciągają do tej batalii polską prawicę, która niestety daje się nabrać na te nieczyste zagrywki. W jaki sposób rozmiękczają prawicowe sumienia? Na różne sposoby. Służą temu wspólne spotkania w siedzibie Radia Maryja o. Tadeusza Rydzyka, „sweet focie”, rozdawanie blaszek, celebra święta Chanuka w Pałacu Prezydenckim, szabasowe kolacje oraz „wyciskające łzy z oczu” zdjęcia polskiej premier, na której głowę kładzie ręce żydowski rabin.

Szabat i Morawiecki

Wróćmy jednak do niedawnej szabasowej kolacji, którą dosadnie komentuje żydowski Talmud: Spożywanie posiłku wraz z gojem jest jak jedzenie z psem (Tosapoth, Jebamoth 94b). Przy głównym szabasowym stole, niemal na honorowym miejscu, obok żydowskiego ministra telekomunikacji Ajjuba Kary oraz gospodarza Jonny’ego Danielsa siedział Mateusz Morawiecki, człowiek który przejmuje stery nad polskim rządem. Tym sposobem w cień odechodzi Beata Szydło (mimo, iż prawdopodobnie będzie drugą osobą w państwie, jeśli zostanie Marszałkiem Sejmu), która poza niepoważnymi deklaracjami w Tel-Awiwie (grudzień 2016) o „walce z antysemityzmem w Polsce”, nie dała się wcisnąć w jakąś irracjonalną narrację dostrzegającą w polskim patriotyzmie postawy antysemickie i ksenofobiczne. Można się domyślać, że przetasowanie w polskim rządzie i odsunięcie Beaty Szydło na dalszy plan poprzez zastąpienie jej bankierem, a zarazem doświadczonym graczem na amerykańskich giełdach, którymi trzęsą przedstawiciele środowisk żydowskich, to efekt wpływu Danielsa i wspomnianego AJC. Jeżeli ktoś tego nie widzi, to… wielkie wyrazy współczucia. Morawiecki na stanowisku premiera daje jeszcze większe pole do popisu dla środowisk żydowskich w Polsce, które – z czego powinniśmy zdawać sobie sprawę – w myśl zasady polityki międzynarodowej, w pierwszej kolejności będą dbać o własne interesy, a nie – jak próbują wmówić polskiej prawicy – o interesy naszego kraju. Żydowskie opowieści o polskim bohaterstwie i polskiej historii to najzwyklejsze w świecie pompowanie balonika i klepanie po plecach, które ma doprowadzić do uśpienia naszej uwagi i oddania polskiego interesu narodowego w obce ręce.

PiS chce delegalizacji ONR

Mateusz Morawiecki jako premier jest idealnym rezonatorem dla takiego bełkotu, jaki niedawno usłyszeliśmy od wiceminister kultury Magdaleny Gawin, która – podobnie jak Daniels, AJC, a nawet loża B’nai B’rith – domaga się delegalizacji Obozu Narodowo-Radykalnego nie podając przy tym żadnego argumentu przemawiającego za „antysemityzmem” czy „rasizmem” wspomnianej organizacji. Wyraz kompletnego indyferentyzmu w sprawie – razem z przeprowadzającym wywiad dziennikarzem wpolityce.pl – dała Gawin chociażby dzisiaj, bredząc o rzekomych „hasłach faszystowskich”, których oczywiście nie przytoczyła (bo nie było czego przytaczać), a jako argument przemawiający za delegalizacją ONR podała sprzeciw środowisk narodowych wobec stacjonowania wojsk NATO w Polsce. Dajecie wiarę?

Rozbicie

To wszystko, o czym piszę powyżej, to dowód na to, że z jednej strony polska prawica stała się ofiarą zakrojonej na wielką skalę manipulacji, którą pod dyktando Danielsa i AJC prowadzi część obozu obóz PiS, a z drugiej strony – rządzący z prezydentem Andrzejem Dudą na czele zamierzają przejąć Marsz Niepodległości i stworzyć – o czym otwartym tekstem powiedział minister Piotr Gliński – upartyjniony „cywilizowany marsz”, a nie wielką manifestację polskości, w której, co trzeba przyznać, w większości maszerują wyborcy Prawa i Sprawiedliwości. Jestem niemal przekonany, że zabieg zawłaszczenia symbolu Marszu Niepodległości jako wielkiej manifestacji patriotycznej w Polsce nie powiedzie się, a partia rządząca równocześnie straci mocny i bezkompromisowy elektorat. Polacy nie chcą iść pod banderą filosemityzmu, filobanderyzmu, logo PiS czy AJC. Polacy chcą w narodowych barwach maszerować pod hasłem „Polska dla Polaków”, „My chcemy Boga”. Osłabianie narodowej dumy, imputowanie Polakom fundamentalistycznych postaw oraz rozbijanie polskiego społeczeństwa jest na rękę tym, którzy wypełzli niczym potwory z bagien i w polskiej polityce pojawili się niemalże znienacka. Jeśli zdołają Polaków poróżnić, wtedy będzie im łatwiej manipulować zdezorientowaną „masą”, a to już prosta droga do nieszczęścia.

Apeluję do obozu rządzącego o opamiętanie! Polacy nie wybierali Was po to, żebyście politykowali pod dyktando obcokrajowców, ale żebyście służyli Ojczyźnie.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  Wielokrotnie powtarzałem,jest na świecie tylko jeden gracz który reżyseruje wszystko i rozdaje oscary.W tym kraju najbogatsi i najbardziej wpływowi sa niezmiernie bogatsi i wpływowi,od swych biedniejszych braci zyjacych chocby w Rosji,Ukrainie,Polsce…maja wpływ na armie,słuzby,polityków i technologie….,która w kosmiczny sposób daje przewage,choćby nad Koreą Północną,równiez Rosją,bo nie starczy ,,do pierwszego,,.Dlatego zmieniamy Premier Szydło zeby przytulić starszego brata w wierze

  1. YAE mówi

   Nieprawda karty rozdają ludzie oświeceni w każdym aspekcie. Zapraszam do kontaktu, po to tu jestem teraz dla Was. Po owocach ich poznacie.

  2. Kuruś mówi

   To ich „oświecenie” polega na cynizmie i wykorzystywaniu ludzkiego zaufania, traktowanego jako głupota i frajerstwo – vide papież Franciszek i polscy biskupi. Gdyby byli tacy oświeceni, to by dziś nie pluli sobie w brodę z tego powodu, że stworzyli internet, nad którym nie są w stanie zapanować. Widać też, że ogólna sytuacja polityczna na świecie wymyka im się z rąk. Ja bym jednak przychylał się do zdania Roberta, że jest jeden gracz. Wiadomo, że tym graczem są Windsorowie, którzy reprezentują politycznie fartuszkową stolicę, czyli Watykan, a z drugiej strony pociągają za sznurki USA (poprzez Żydów-giełdziarzy i CIA) oraz masonerie europejskie.

 2. Reytan mówi

  Kaczynski oddal nas Zydokomunie w sensie scislym.Czy zawsze byl Magdalenka ? To naprawde nie ma teraz znaczenia.On jest odpowiedzialny za wszystko,co teraz nastapi.
  Mowiono przed wojna o premierze Czech.
  Hitler Hache wzial pod pache,ten z uciechy dal mu Czechy.
  Morawiecki jest masonem wysokiego stopnia wtajemniczenia I narodowosci eskimoskiej,wedlug wlasnego oswiadczenia.Radzi sie narodowcom,by pozegnali sie juz zawczasu z rodzinami,i nabyli swieze szczoteczki do zebow.Katolicy powinni sie przekwalifikowac.
  Stanowiska od majstra w gore beda zarezerwowane ,jak przedtem,dla innej nomenklatury.
  Polacy spia,wiec inni przejmuja ich dobytek.Koniec marzen,Panowie.Rien de reverie ,Monssieurs.
  Rien de reverie.

  1. michu mówi

   Morawiecki to taki Mazowiecki bis. Niby nowy „niekomunistyczny.”

 3. Robert mówi

  Oni(wybrani),chca na swiecie tego samego,kołchozu lewackiego i tylko kilka nielicznych bastionów normalności(Polska,Wegry,Czechy)stoją na przeszkodzie i bedą rozmiękczane,krok po kroku,przekupywane,obdarowywane,rozmiękczane,jak nie siłą(nakazami,dyrektywami,komisjami),to wizjami dobrobytu,współpracy,technologii

 4. d. mówi

  noż q….a ten zyd został przysłany do Polski jako kolejny kontroler władzy w Polsce!!! bez przerwy biega za Morawieckim, z PADem tez się fotografuje, nawet o.dr. Rydzyka chciał omotac. Tyle, ze ten ostatni jest mądry i rozmodlony a więc rozum i Matka Boska go chronią przed manipulacjami tego jonny danielsa! Ale Morawiecki? Morawiecki bank(st)er! Nie wierzę bankierom!!!! Uwierala im Polka z krwi i kosci na stanowisku premiera to ją wysiudali bo za bardzo jest polska, za bardzo po polsku myśli, za bardzo dla Polski dobrze dziłała!

 5. Robert mówi

  Polska jest bez szans,dopóki nie zacznie współpracować z istotami z innego świata,Chinami i Chińczykami na zdrowych zasadach

 6. Robert mówi

  Więc kłaniajmy się im w pas,choćby na tandecie,bo tylko od Chińczyka zależy równowaga na tym świecie,chyba ze Morawiecki,katolik świecki,radziecki,człowiek światowy,na wszystko gotowy,czapeczke na czubku głowy w zimie,z musu założy

  1. goj mówi

   Jaki tam katolik, skoro sam powiedział, że ma żydowskie korzenie? Udawany katolicyzm dla nich nic nie znaczy, po prostu element gry. Idzie do Kościoła, ale na Chrystusa patrzy z obrzydzeniem. Wyprawia Boże Narodzenie, ale modli się, żeby Chrystus gotował się w ekskrementach…

 7. Robert B. mówi

  Nie na darmo pręzydętęm został mąż Kornhauser. Z trzecioligowego polityka, siup, pręzydętęm. Pierwszorzędne korzonki to w „wolnym i demokratycznym świecie” przepustka do kariery. Nie masz ich? To dobrze, by przynajmniej twoja żona je miała…

 8. Waldemar mówi

  Dlaczego takich obrazków nie ma w TVP

 9. Zyta mówi

  Jestesmy znowu podstepem niewolnikami tych co chca zawladnac swiatem.Dlaczego nie ma rdzennych Polakow w Polsce.Tak jak przyjmuje sie pod dach przybyszow i panosza sie ponad miare itd

  1. Robert B. mówi

   Myślisz, że gdzie indziej zachowują się gdzie indziej? Myślisz, że w latach 20-30 XX wieku w Niemczech zachowywali się inaczej? Nie zachowywali się inaczej. Dobrze wiemy, jak to się dla nich skończyło. Żadnych wniosków. Wręcz przeciwnie.

 10. Chrzescijanin-Kresowy mówi

  NIE RZUCIM ZIEMI SKAD NASZ ROD…Polacy nie pracujecie u niemcow i dla niemiaszkow nazistów.To jest HANBA dla Polski!!! Nie kupujmyy niemieckich produktów to hańba dla naszych pomordowanych Ojców i Dziadków.Morawiecki i kundel daniels (wprowadzony do Polski tylnymi drzwiam,to agent mo… uu .Premier Beata Szydło była dla nich za Polska.Tak K nuli wysłali psa dannielsssa żeby Polskę małymi krokami rozważać.Stąd Morawiecki bankster.On już Polakom da popalić.Ale NIE RZUCIM ZIEMI SKAD NASZ ROD…Już nas wygrali z Kresów,teraz chcą zabrać Ojczyznę.POLACY niemcommm mówimy TWARDE NIE!!!Nie kupujemy i nie pracujemy tam!!!Kupujemy Polskie nasze i pracujemy u siebie w Ojczyźnie.TAK NAM DOPOMOZ BOG.OSU

 11. janek mówi

  Żydzi nie ,,ujechali” na michnikowskich lewakach to do tumanienia Polków zaczęli przysyłać niby prawicowców. Nie dajmy się talmudycznie stumanić, bo podstęp polega na lichwiarskim: ,,pieniądz to psychika człowieka”….

 12. Przebiśnieg mówi

  Bardzo błyskotliwy wpis Jacka Międlara. Uwidacznia w nim różne powiązania. Niestety w tym całym splocie pajęczyny ubezwłasnowalniającej Polskę specyficzną rolę odgrywa niestety medium toruńskie. Ma ono niewątpliwe zalety, ale jak to się mówi, wystarczają nieraz sączące się krople trucizny, aby w powodzi prawdy przemycać także fałszywe ideologie i obce interesy. Odnoszę nieraz wrażenie, że dla medium toruńskiego katolicyzm zaczął się dopiero od objęcia Stolicy Piotrowej przez przeszkolonego modernistę JP II , a i uderza w oczy całkowite zaślepienie dla tzw prawicy okrągłostołowej zwłaszcza wtedy, kiedy po prostu nie służy ona interesom Polski. Osobiście od dłuższego czasu uważam, że to medium powstało po to, aby stręczyć Żydów nie na katolicyzm, co byłoby chwalebne ale na zatrute, toksyczne judeochrześcijaństwo. Zaznaczam, że nie jest to tylko moje osobiste zdanie.

 13. Spostrzegawczy mówi

  Żydzi wyciągają łapy po polskie mienie. A co z zapłatą przez nich obok Niemców, Rosjan, Ukraińców, Litwinów Polsce wielobilionowych odszkodowań i reparacji z tytułu masowych mordów przez ich rodaków na Polakach, utraty wielkich obszarów polskich i innych astronomicznych materialnych strat, masową kolaboracją ich rodaków z hitlerowcami z jednej, a z bolszewikami i stalinowcami z drugiej strony ?!

  https://medianarodowe.com/swiatowy-kongres-zydow-zada-polakow-zwrotu-mienia-nadzieje-sprawiedliwosc/

 14. Gosia mówi

  Panowie tylko spokój nas uratuje , nasz cel to wybory.Nie dajmy się podzielić ,jeśli aż tak się nas boją to już wygraliśmy , teraz niech się to zmaterializuje, Nasz Pan Bóg jest z nami.

 15. RdK mówi

  Czy to juz zaczyna sie dziac?
  Poczatek operacji powrotu eskimosów na ziemie polskie? Nikt chyba nie wierzy ze po wyborach polska stala sie potega aby odmowic przyjecia nachodzców bez poparcia narodu wybranego? Czy to nie dla Tego narodu sa trzymane pod kluczem bogactwa naturalne polskiej ziemi? I czy to nie po to rozkreca sie wielki konflikt na bliskim wschodzie aby dac usprawiedliwienie do ewakuacji Izraela a zbiegnie sie to z upadkiem dolaral jako waluty rozliczeniowej? I wielkiego ich protektora? Panstwa rosna w sile gdy inne slabna … europa slabnie. Akurat…

 16. Hammurabi mówi

  Polska… Polacy… Ech… Od zawsze, kłótnie, swary dzikie i nienawiść wzajemna. Jedni walczyli o wolność a drudzy w tym samym czasie składali hołd najeźdźcom… Jedni z myśliwskimi dubeltówkami szli do walki z regularną armią inni zaś siedzieli bezczynnie a nawet współpracowali z wrogiem. Kim byli ci drudzy? Kto budował bramy powitalne dla Rosjan we wrześniu 1939 roku?
  Delegalizacja organizacji patriotycznych wpisuje się kolejnymi zgłoskami w jakże grubą księgę polskich błędów i nieporadności. Jednak jeśli rządzącym wydaje się, że załatwią w ten sposób swój problem, to się mylą. Zasypanie żaru próchnem na pewno go nie ugasi! Takiej techniki próbowano już bezskutecznie nie raz.
  Tragiczne w swoim wyrazie jest to, że organizacje patriotyczne we własnym kraju będą musiały zejść do podziemia, by kontynuować walkę. Bo to, że tak będzie w przypadku działań rządu pod dyktando najeźdźców nie ulega kwestii. Zmienią się zradykalizują i utwardzą jedynie metody działań.
  To już nie będą płomienne przemowy i marsze, z których nic nie wynikało…

 17. Przema00g mówi

  Wzywam was BRACIA POLCY I POLACY to nie może się tak skończyć trzeba uciąć łeb kaczorowi na święta BEATĘ wybrał naród a nie te kurwę Morawiecką co to ma znaczyć do szabli panowie czas upuścić trochę wroguej krwi na naszą ziemię bo spragniona ona zemsty za nasze krzywdy

 18. Janina mówi

  Panie Jacku, 0d 30 lat to samo…..Nie słuchacie co się do Was mówi….Słowem nic nie zdziałacie , Bóg kazał chronić orężem Ojczyznę a może jesteśmy w szponach Jehowy ?I Polakom nie wolno do ręki broni brać ? My nikogo nie napadamy, a oręż do ręki przed wrogiem w Ojczyżnie brać musimy ! Ale Wy do ręki jej nie wezniecie i dalej okupant robi co chce aż POLSKĘ STRACIMY !

 19. Zdzisław mówi

  W komentach przeważa brzytwa a nie modlitwa. Niektórzy prezentuja inteligencję małpy! Czyli mamy małpę z brzytwą!

 20. YAE mówi

  Ludzie dokąd zmierzacie? Jaki cel chcecie osiągnąć? Ile jeszcze musi się wydarzyć, abyście to w końcu zrozumieli? Komu ufać?

 21. rozum mówi

  apel syjonistow holenderskich zamieszczony 28.04.1918r w ” Joodsche Wachter” miedzy innymi zawierał następującą prośbę:…” A do Was panujący wszystkich państw całej ziemi zwracamy się z żądaniem…strzeżcie Izraela, nie dopuście do największego nieszczęścia, jakie w dwudziestym wieku nasz naród mogło dosięgnąć: nie dopuście do wolnej Polski, kosztem zniszczonego żydostwa” (J. Orlicki „Szkice z dziejów stosunków polsko – żydowskich 1918 –1949” Szczecin 1983 s.37).„Akcja przeciwko Polsce ma być wszędzie przeprowadzana we wszystkich państwach Europy, Azji i Ameryki”.
  „Użyć wszelkich wpływów aby granice państwa polskiego były jak najszczuplejsze. Utrudniać odbycie się plebiscytu na Śląsku i ujściu Wisły do morza”. „ Wpływać na to, żeby Polskę złączyć z Niemcami, a rozbić jej przymierze z Francją”. „Popierać i szerzyć w Polsce komunizm”.
  Na Kongresie Wersalskim przeciw Polsce i wszystkie trudności, jakieśmy mieli przy ustalaniu granic pochodziły od żydów, jak to zapowiedział, a następnie jako fakt stwierdził Maurycy Rothschild. Polska i Polacy odczuli urzeczywistnienie schizofrenicznej nienawiści żydowskiej, bo w chwili budzącej się państwowości Polski, żydzi zdeklarowali się jako jej wrogowie. W bohaterskich walkach o Lwów stanęli po stronie Ukraińców, lejąc wrzątkiem z okien, już też ostrzeliwując, czy rzucając kamieniami na nasze oddziały na ulicach Lwowa. Stwierdza to komunikat wojenny ukraiński z dnia 18 listopada 1918 r., chwaląc „milicję żydowską”, że Wojskom Polskim stawiła zacięty opór na ulicach Lwowa. — To znów „Ukraińskie Słowo” stwierdza, że „żydy idut z nami”. Najcharakterystyczniejsze jednak świadectwo wydaje im „Ukraińska rada narodowa”, która w nocie do Wilsona zapowiada: „żydzi jak jeden mąż stoją po stronie Ukraińców i pragną być obywatelami Zachodnio-Ukraińskiej Republiki”. Stwierdza to komunikat wojenny ukraiński z dnia 18 listopada 1918 r., chwaląc „milicję żydowską”, że Wojskom Polskim stawiła zacięty opór na ulicach Lwowa.
  W „Gazecie Niedzielnej” nr. 39 z 1919 roku ukazała się korespondencja J. A. Danielaka z Trenton (USA):
  „… Co się tyczy Żydów, to wszyscy byli za Niemcami, a nawet teraz, kiedy Polska na Kongresie Pokojowym potrzebowała sympatii innych narodów, a zwłaszcza sympatii naszego amerykańskiego narodu, to Żydzi wytężyli wszystkie swoje siły w Ameryce, aby Niemcom dopomóc a Polsce zaszkodzić. Nosili w pochodach tablice z napisami, że Polska Żydom się należy, a nie Polakom, bo Polacy nie umieją się rządzić”
  Dalej eskalacja nienawiści żydowskiej prowadzona w ubiegłym wieku spowodowała liczne interwencje świata międzynarodowego o których m.in. mówi raport Henry Forda: Środowiska żydowskie przeciwko odrodzonej Polsce.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.