PILNE! We Francji podział na ludzi i podludzi! Zakaz wstępu do pociągów, autobusów, kawiarni, galerii… dla niezaszczepionych. We wrześniu nieszczepieni nie dostaną wypłaty i stracą pracę!

Więźniowie Auschwitz i Emmanuel Macron
18

Zakaz wstępu do wszystkich obiektów kulturowych, gastronomicznych, handlowych dla niezaszczepionych we Francji stał się faktem. Prezydent Emmanuel Macron zaprowadził w kraju sanitarną segregacją rodem z państwa totalitarnego, gdzie nieszczepieni są traktowani jak podludzie wyłączeni z życia publicznego. Zakaz wstępu do przestrzeni publicznej dla osób niezaszczepionych na Covid-19 ma obowiązywać od pierwszego sierpnia tego roku. Od września niezaszczepieni stracą pracę i zostaną pozbawieni wypłat.

Podział we Francji na „ludzi” (zaszczepionych) i „podludzi” (niezaszczepionych) ogłosił Macron w specjalnym orędziu. Zapowiedział, że od 15 sierpnia 2021 roku na medykach i pracownikach placówek opiekuńczych będzie ciążył obowiązek szczepień na Covid-19, zaś od 15 września, każdy, kto pracuje w sektorze publicznym i nie będzie zaszczepiony na Covid, straci we Francji pracę.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Prezydent Francji zapowiedział również, że obowiązek posiadania certyfikatu sanitarnego dotyczącego szczepienia bądź odporności na COVID-19 będzie od sierpnia dotyczył osób wybierających się do kawiarni, restauracji, centrów handlowych, planujących przejazd pociągiem lub długą podróż oraz odwiedzanie placówek medycznych. Dodał, że mniej więcej za 10 dni certyfikat ten będzie obowiązywał również w miejscach rozrywki i placówkach kulturalny.

Od października za dotychczas opłacane przez państwo testy PCR na żądanie trzeba będzie zapłacić już z własnej kieszeni. Wyjątkiem pozostaną testy zlecone przez lekarza.

Macron zastrzegł w poniedziałek, że kwestia obowiązkowego szczepienia przeciw COVID-19 dla wszystkich obywateli pozostaje otwarta i będzie uzależniona od dalszego rozwoju sytuacji epidemicznej w kraju.

Komentarz: Oznacza to, że francuski wolnomularz (mason) Macron pod pretekstem walki z patogenem zaprowadził w kraju segregację sanitarną żywcem przypominającą tę z okresu II wojny światowej, gdy polscy, żydowscy i cygańscy „podludzie” przez Niemców byli pozbawiani praw obywatelskich i możliwości partycypacji w życiu publicznym. Możemy się spodziewać, że przykład z Francji wezmą rządzący kolejnych państw zachodniej Europy i – co ze smutkiem należy odnotować – prawdopodobnie także Polski. Bezprawiu należy stawić opór!

Przeczytaj także:

Analiza profesora psychiatrii: „Emmanuel Macron to psychopata”. Trzeba go odizolować?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Blady mówi

  Polska to jeszcze nie polin,tylko jednego nie rozumiem Polacy ich wybierają to chyba normalne że służą narodowi Polskiemu bo jak słuchają obcych rządów to kim są nie suwerenem,a czas pędzi do przodu naród nie wybacza i pamięta,jesteśmy narodem a nie zbieraniną wyrzutków.

 2. MAREK mówi

  Zbrodnicza rewolucja francuska bis w realizacji, lewacka ateistyczna Francja rządzoną przez degeneratów i psychopatów to przykład jak ma wygląda lewacki ateistyczny raj na Ziemi!

  W tym lewackim raju pogarda dla prawdy i ludzkiego życia , przymus, terror i ludobójstwo nazywane jest wolnością, tolerancją, demokracją i troską o obywateli!

 3. Krzysztof mówi

  Już nie raz mówiłem , że wystarczy spojrzeć na te głupią mordę , na tego nekrofila, żeby wiedzieć , że żółte kamizelki powinny wrócić i obalić tego palanta . Francja umiera , umarła już wiara katolicka , umierają obyczaje, umiera wolność. Co się z Tobą Francjo dzieje ?

 4. az mówi

  uspokój się ziomek, u nas szykuje się to samo. oni lewaki, my też lewaki z komuną dwa zero wprowadzaną kroczkami przez ostatnich 10 lat.

 5. krzyś mówi

  Oj mordę bym obił temu lewackiemu śmieciowi. Jak wybrali tak mają mam nadzieję że my do tego nie dopuścimy, szykujcie srodki lokomocji i blokujemy warszawkę pod sejmem na 40 Km w czasie obrad. Do tego trąbimy ile wlezie. A jak to nie pomoże miej ich panie w opiece.

 6. Rebih mówi

  Potwierdza się to, czego wszyscy spodziewaliśmy się: komuniści zdejmują maski „liberałów” czy (u nas) „opozycjonistów”, „młodych rozlepiaczy plakatów” i „monterów koktajli Mołotowa”, a spod tych masek wyziera dobrze znana twarz żydokomunistycznych degeneratów. To nie są żarty, bo na pewno celem nie jest ani walka z pandemią przeziębienia (która to pandemia panuje od zarania dziejów), lecz „wyszczepienie” czymś, co – jak już wiemy – koronawirusa nie zwalcza.

 7. Czytelniczka mówi

  KOSZMAR! KOSZMAR! KOSZMAR! Ciekawe, co na to Francuzi? Szczególnie ci z tłem imigranckim.

 8. Wstrząśnięty nie zmieszany mówi

  Ci z tłem emigranckim – raczej na razie nic – bo przecież oni nie pracują – a zasiłków jak na razie p. Makaron nie planuje zabierać 🙂

 9. Republikanin mówi

  Debile same się stawiają w roli ludzi gorszej kategorii. Intelekt to wielka zdobycz ludzkości, trzeba się tylko nauczyć z niego korzystać.

 10. Pani M. mówi

  Jeśli jest się idiotą, co to łyka wszystkie kity wypisywane w Internecie o chipach, zmianach DNA, eksperymentach medycznych, zaraźliwych białkach kolca, czy Bóg jeden wie, co te imbecyle jeszcze wymyślą, to samemu się stawia w pozycji osoby gorszej kategorii. Cóż, są ludzie, którzy nadal nie opanowali tej trudnej sztuki używania intelektu. Przecież to jest oczywiste, że w trudniejszych chwilach to ci bardziej inteligentni muszą przejąć ster, w tym ogarnąć tę głupszą część społeczeństwa, bo gdyby było inaczej, ludzkość dawno by wyginęła.

  P.S. Stawianie sie przez autorów tego śmiesznego portalu w roli eksterminowanych w czasie II wojny Żydów bawi niezmiernie. Wręcz nie mogę przestać się śmiać:)..

 11. Zbigniew mówi

  @Krzyś

  Krzysiu, jaki ty groźny jesteś!

 12. Szczur mówi

  @Pani M. Matko. Sama jesteś głupia, jeśli zabraniasz ludziom mieć takie przekonania jak chcą. Ponadto, jeśli coś jest przymusem, jest to zrozumiałe, że ludzie buntują się przeciwko temu. Jeśli od ponad roku zabrania się dyskusji na temat tego jaki powinien być najlepszy schemat przeciwdziałania, jeśli Pospieszalskiego zdejmuje się z anteny za to, że miał czelność przedstawić zdanie odmienne od ogólnie obowiązującej narracji, jeśli lekarzy się dyscyplinuje za to, że nie działają po myśli rządu, to ludzie mają prawo się buntować. Ta cała akcja, jak nic, przypomina „Nur fur Deutche”, czy „No Blacks Allowed”/”Whites only”. Niezmiernie śmieszni, z kolei, są ludzie przyrównujący sytuację homoseksualistów do sytuacji żydów w 1938. To jest dopiero beczka śmiechu.

 13. Pani M. mówi

  @Szczur

  „Sama jesteś głupia, jeśli zabraniasz ludziom mieć takie przekonania jak chcą.”

  Ja ludziom nie zabraniam mieć takich przekonań, jakie chcą. Niech wierzą sobie, debile, w płaską Ziemię, na ten przykład. Ale jeśli głupota niektórych (którą eufemistycznie nazywasz „własnymi przekonaniami” staje się problemem dla ogółu,

  „jeśli Pospieszalskiego zdejmuje się z anteny za to, że miał czelność przedstawić zdanie odmienne od ogólnie obowiązującej narracji”

  On nie przedstawił zdania odmiennego od ogólnie obowiązującej narracji, tylko sprosił do programu samych szurów, co to bzdur naplotły i żadnego naukowca, który mógłby te antynaukowe brednie sprostować. Naruszył więc rzetelność dziennikarską.

  „Ta cała akcja, jak nic, przypomina „Nur fur Deutche”, czy „No Blacks Allowed”/”Whites only”.”

  Antyszczepionkowe szury jako prześladowani w Niemczech Żydzi albo Murzyni. Tak, śmieszy to wyjątkowo!:). Wasza indolencja intelektualna was najbardziej dyskryminuje.

 14. Szczur mówi

  Pani M. Ty się w ogóle do dyskusji nie nadajesz, skoro ludzi przedstawiających inny punkt widzenia nazywasz „szurami”.Te „szury” przedstawiały u Pospieszalskiego dowody inne, niż te, które przedstawia rząd. Ale, jeśli rząd jednak ma racje, nie powinien jednak obawiać się „szurowych” rewelacji, bo jednak prawda zawsze wygrywa. Zdjęcie Pospieszalskiego z anteny jest wyraźnym sygnałem, że jednak coś w tych poglądach musi być. Jeśli rząd boi się nieprawdziwych informacji oznacza to, po pierwsze, że jest to rząd faszystowski (skoro nie dopuszcza wolnego przepływu informacji), a po drugie, że słowa które padły u Pospieszalskiego są prawdziwe.

 15. Szczur mówi

  @Pani M. W świetle tego co mówisz, TVP sama narusza zasady rzetelności dziennikarskiej, skoro nie przedstawia informacji innych, niż pozytywne na temat szczepień i o tym, że COVID-19 jest niebezpieczny. Irytujesz się na wiadomości podawane tutaj, ale do wiadomości podawanych w TVP już nie umiesz krytycznie podejść.

 16. Szczur mówi

  @Pani M. I dlaczego więcej do powiedzenia o zdrowiu ma Doktor ekonomii (A. Niedzielski), niż lekarze, którzy rzeczywiście znają się na rzeczy?

 17. Pani M. mówi

  @Szczur

  „Ty się w ogóle do dyskusji nie nadajesz, skoro ludzi przedstawiających inny punkt widzenia nazywasz „szurami”.

  To nie są ludzie prezentujący inny punkt widzenia, tylko dokładnie tak, jak napisałam – szury i płaskoziemcy wierzący w byle bzdurę publikowaną w Internecie. Opowiadanie, że 2+2=5 to nie jest inny pogląd, to płaskoziemstwo i taką głupotę trzeba nazywać po imieniu.

  „Te „szury” przedstawiały u Pospieszalskiego dowody inne, niż te, które przedstawia rząd.”

  Nie rozśmieszaj mnie:).

  „Ale, jeśli rząd jednak ma racje, nie powinien jednak obawiać się „szurowych” rewelacji, bo jednak prawda zawsze wygrywa.”

  Serio nie rozumiesz, czym grozi rozsiewanie fake newsów i „szurowych rewelacji” w czasie epidemii? I problem nie leży w tym, że jeden czy drugi szur coś powie, bo to by było jeszcze zabawne (poziom rewelacji tych twoich szurów jest naprawdę prześmieszny), tylko w tym, że jest tylu kretynów co łyka każdy kit bezrefleksyjnie. I to już jest problem nas wszystkich, dlatego z takimi manipulacjami oczywiście, że rząd powinien walczyć.

  „I dlaczego więcej do powiedzenia o zdrowiu ma Doktor ekonomii (A. Niedzielski), niż lekarze, którzy rzeczywiście znają się na rzeczy?”

  Ale ogarniasz, że Niedzielski to administrator, tak jak dyrektor szpitala, który też wcale nie musi być np. dobrym onkologiem, czy chirurgiem? To, w jaki sposób walczy się z epidemią wynika z setek badań naukowych, pracy tysięcy lekarzy czy organizacji zajmujących się ochroną zdrowia.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.