Analiza profesora psychiatrii: „Emmanuel Macron to psychopata”. Trzeba go odizolować?

10

Włoski profesor psychiatrii Adriano Segatori przeprowadził analizę osobowości Emmanuela Macrona. Kategorycznie stwierdził, że ten jest psychopatą, a jego związek z 24 lata starszą Brigitte miał charakter pedofilski.

Moja opinia na temat kandydata na prezydenta Francji Emmanuela Macrona opiera się na dostępnych ogólnie filmach oraz jego oficjalnej biografii (…) Emmanuel Macron to psychopata i nie jest to wyzwisko, ale stwierdzenie faktycznego stanu umysłu i osobowości – wyjaśnia profesor Segatori.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Psychiatra stwierdził, że kluczowym momentem w kształtowaniu się osobowości Macrona był wiek nastoletni, gdy ten został uwiedziony przez nauczycielkę. To ukształtowało w młodym Macronie poczucie, że wolno mu absolutnie wszystko, co w dorosłym życiu przekształciło się w narcyzm. Profesor Segatori wylicza trzy paradygmaty, którymi cechuje się psychopatyczną osobowość prezydenta Francji: „1. Idea, że nie istnieją limity. 2. Omnipotencja zwielokrotniona u dorosłej osoby. 3. Narcyzm pokrywający własną niepewność”.

Osobowość psychopatyczną Emmanuel Macron ujawnia nie tylko w sukcesach, ale też w zachowaniach histerycznych, o ile nie osiąga tego czego chce. Charakteryzuje się też dużą dozą teatralności. Osoba psychopatyczna nie ma skrupułów ani wyrzutów sumienia np. kiedy mówi o bezzębnej biedocie czy poniża innych. Nawet jeśli potem przeprasza, to naprawdę myśli to co mówi – twierdzi profesor psychiatrii.

Kilka dni temu Macron stwierdził, że „Polska postanowiła się odizolować”. Tymczasem, wydaje się być wszystko jasne. Macron projektuje swój problem i nie chce przyjąć do wiadomości, że powinien zostać odseparowany od społeczeństwa. A chyba nie musimy nikomu przypominać, że psychopaci dzierżący w ręku władzę są wyjątkowo niebezpieczni.

Źródło: Youtube, ertv

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marcin mówi

  Wszyscy politycy to psychopaci nie tylko Macron

 2. jacek mówi

  Profesor stawia słuszną diagnozę.Macrona należy odizolować w szpitalu bez klamek.

  1. Stanisław mówi

   Ale wtedy jak zrobi sobie makijaż ?

 3. Piotr POLSKA mówi

  merkel to stara ropucha dlatego ten przydupas macron się jej tak w dupe pcha , fuj , on lubi takie babcie. to jest szok kto rządzi europą.

 4. Tauri mówi

  Warto przypomnieć, że Macron brał udział w spotkaniu grupy Bilderberg w 2014 roku. Myślę, że to bardzo ważne, biorąc pod uwagę jego dalszą, błyskawiczną karierę.

 5. Mirek mówi

  Ciekawe jaka byłaby diagnoza tego profesora dla znanego nam wszystkim prezesa. Bez żony tylko z kotem.

  1. Elzbieta mówi

   Zopracowan naukowych wiem ze psychopaci nie miewaja kotow . Lubia tylko psy oddane I poddane / zobacz hitler/

 6. Anna mówi

  Nie chcę żeby ktokolwiek zmuszał mnie i moją rodzinę do szczepień. Musimy ponownie przeciwstawić się zniewalaniu i po raz kolejny walczyć o wolność.

 7. Krzysztof mówi

  Kiedy go zobaczyłem pierwszy raz jako kandydata na prezydenta , od razu wiedziałem ,że to idiota , zwykły faszysta. Taki sam głupawy wyraz twarzy ma były premier Anglii Tony Blair , powinni założyć klub tyranów .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.