PILNE! Prof. Nalaskowski wraca na Uniwersytet! Skuteczna interwencja mec. Saczkowskiego [NASZ WYWIAD]

Prof. Aleksander Nalaskowski / Fot. pch24.pl
8

Prof. Aleksander Nalaskowski, wykładowca Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, został zawieszony w prawach nauczyciela akademickiego na trzy miesiące. Poszło o felieton (PEŁNA TREŚĆ TUTAJ), w którym wykładowca stanowczo sprzeciwił się szerzenie degrengolady i nienawiści, która przejawia się na tzw. paradach równości. Decyzję o zawieszeniu Nalaskowskiego, pod naciskiem rozwścieczonych fundamentalistów ze społeczności LGBT, podjął rektor uczelni prof. Andrzej Tretyn.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: „Arabowie to nie semici!” Proces rapera Stopy, oskarżonego za krytykę żydowskich roszczeń i „bredzenie nieprzytomne” prezesa Otwartej RP [WIDEO]

Dziś, po interwencji mecenasa Stefana Saczkowskiego, rektor wycofał się ze swojej decyzji, która była bezprawna. O kulisach przywrócenia prof. Nalaskowskiego do grona czynnych nauczycieli akademickich, Jacek Międlar rozmawia z mec. Stefanem Saczkowskim.


WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ – TUTAJ
DOKONAJ ZAKUPU W SKLEPIE – TUTAJ

Zbiórka na wsparcie dla Jacka Międlara i portal wPrawo.pl

Wywiad na CDA:

Przeczytaj i obejrzyj:

Wolność słowa dla wybranych? Znany profesor zawieszony przez uczelnię! Powodem ma być felieton „Wędrowni gwałciciele” [WIDEO]

Kup książki

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zuzia mówi

  KTO zrekompensuje Profesorowi stres i nieprzyjemności?!

  1. Robert B. mówi

   Skoro była bezprawna, to ten cały rektor musi ponieść konsekwencje prawne.

 2. Krzysztof mówi

  Szanowny panie profesorze Nalaskowski , cieszę się bardzo ,że wraca pan do pracy , ale nie mogę zrozumieć tego ,że w obecnych czasach wymusza się na ludziach jedynie słuszne zachowania i tzw. prawomyślność. Do utwierdza mnie w przekonaniu ,że MY POLACY nie idziemy z duchem czasu , a trwamy w minionej rzeczywistości. Boli mnie bardzo to , że zmusza się ludzi do milczenia ,albo do popierania jedynie słusznej linii jak : LGBT – to zupełnie chore – ci ludzie powinni być leczeni na siłę ze swoich dewiacji , jak i to ,że wybrane nurty polityczne są słuszne i to co głoszą w sprawach np. relokacji egzotycznych , w sprawach zboczeńców jak już wcześniej wspomniałem , terroryzowanie tych , którzy występują w obronie narodu Palestyńskiego , przed holokaustem żydów , zakaz mówienia o ich aferach , nawet o informowaniu o żydowskich nazwiskach tych , którzy zajmują ważne stanowiska w Polsce , bądz zajmowali – tu mówię o sprawie pani Ogórek , która mówiła , czy też pytała o prawdziwe nazwisko niejakiego Borowskiego vel Bermana i zderzyła się ze ścianą. To jest skandal ,że nie możemy mówić głośno,o tym co naprawdę się dzieje w Polsce i kto jest kto.

 3. Wiesława mówi

  Pana prof.Nalaskowskiego należy przeprosić oraz docenić Jego odwagę i dalekowzrocznosc.

 4. czytacz mówi

  Jacku! Czy wiesz, że Profesora „zakapowała” Twoja ulubienica posłanka Joanna Scheuring-Wielgus?

 5. W.G. mówi

  Rektora należy zwolnić z „wilczym biletem” i zakazać pracy w szkolnictwie …każdym…

 6. tu Łukasz Trń mówi

  …….a raczej Towarzysza – Rektora U.M.K. , tow. Andrzeja K(T)retyn (od 1956 r. w PZPR, Oddział partyjnej Propagandy,Włocławek)
  Wczoraj byłem osobiście i w Rektoracie i w Dziekanacie, – nie miał czasu , nie był niedostępny dla jego gości postronnych , chcących odpytać go w związku ze sprawą ….
  A już w sobotę w Toruniu cyrk obwoźny, tęczowy Spęd ludzi nieuporządkowanych wewnętrznie, przyjezdny cyrk tego mięsa armatniego zmanipulowanych, i promocji : lewicowej anty-kultury , publicznego zgorszenia , nachalnej neo-marksistowskiej homo-propagandy dla najmłodszych ,bezczeszczenia naszych katolickich świętości, co już z miesięcznym wyprzedzeniem reklamują i promują tutejsze łże-media na swoich Łamach i na Ekranach……..

 7. czytacz mówi

  Tomasz Kalinowski na TT twierdzi, że to prawnicy z Rot MN byli zaangażowani w „odwieszenie” prof. A. Nalaskowskiego [zob: @kalinowski__18 wrz Więcej Prof. Nalaskowski odwieszony‼️ Nasza presja ma sens. Wielkie podziękowania należą się prawnikom z @RotyMN którzy byli zaangażowani w sprawę].
  Jacku! Co Ty na to?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.