PILNE! Jest 200 tys. podpisów pod projektem ustawy Stop447 [WIDEO]

stop 447/ fot. screen
8

Udało się! Komitet Inicjatywy Ustawodawczej STOP447 zebrał 200 tys. podpisów pod obywatelskim projektem ustawy penalizującej podejmowanie przez polskie władze negocjacji lub jakichkolwiek innych działań mających na celu realizację żydowskich roszczeń do mienia bezdziedzicznego.

ZOBACZ: Komitet Inicjatywy Ustawodawczej Stop447 zarejestrowany. Rozpoczyna się zbiórka podpisów pod projektem ustawy przeciw roszczeniom żydowskim

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pełnomocnik obywatelskiego komitetu Stop447 Robert Bąkiewicz podziękował wszystkim zaangażowanym w zbieranie podpisów. Podkreślił, że nie było to łatwe zadanie ze względu na niesprzyjającą porę roku i całkowite przemilczenie sprawy przez media publiczne i ogólnopolskie. Bąkiewicz zaapelował do posłów o uszanowanie woli 200 tys. Polaków i jak najszybsze przyjęcie ustawy stop447. – Pokażcie, że macie odwagę i chęci do tego, żeby bronić polskiego interesu narodowego – powiedział Bąkiewicz.

Po przyjęciu podpisów Marszałek Sejmu ma trzy miesiące na wprowadzenie projektu ustawy pod obrady. Tomasz Kalinowski zaapelował do posłów, żeby nie bali się i przyjęli ustawę, której celem jest ochrona Polski przed realizacją gigantycznych roszczeń żydowskich. Zapowiedział też, że w przypadku odwlekania sprawy narodowcy będą organizować pod Sejmem pikiety i protesty. Po konferencji prasowej przedstawiciele komitetu udali się do Kancelarii Sejmu, żeby złożyć zebrane podpisy.

Źródło informacji: YouTube

Zobacz też:

Szokujący dokument w sprawie roszczeń żydowskich! Katarzyna Treter-Sierpińska w Mediach Narodowych [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  Brawo Robert Bąkiewicz ! Brawo wszyscy inni aktywni działacze i woluntariusze sprawy polskiej ! Brawo tak liczni sygnatariusze! Co na to reżimowe i inne okupanckie media ?! Co na to posłowie zwłaszcza PIS i polskie władze ?! Sprawdzimy wkrótce na straży czyich interesów tak naprawdę stoją.

 2. Flex mówi

  Brawo za skuteczność. Brawa dla wszystkich, którzy poświęcili społecznie swój prywatny czas i energię. Zobaczymy jak to „sprawdzam” zadziała. Teraz uwaga do „Biura Politycznego” Konfederacji. Tysiące wyborców i wolontariuszy dało wam potężny kredyt zaufania, więc nie sprzeniewieżcie się tym nadziejom! Jesteście partią „in statu nascendi”, ale wierchuszka siedzi w krajowej polityce na tyle długo, by pamiętać jak i dlaczego kończyły takie ruchy. Nie dajcie się sprowokować czy podzielić głupimi wrzutkami medialnymi, prowokacjami służb inagonką PISmakerów typu TSakiewicz przed momentem w TVPIS głoszącemu, że kandydat Konfederacji ma za zadanie odebrać głosy PAD by wygrał kandydat lewicowy. PIS nie może przeżyć, że sukcesy odnosi autentyczna, budowana na oddolnym entuzjaźmie zwolenników, ideowa prawica. U nich nikt już nie pyta co jeszcze zrobić i po co? Pytają tylko „za co lub za ile”! Trudno się dziwić gdy ich doły partyjne słyszą i widzą parcie na koryto swoich „elit”. Dlatego nie dajcie się wciągnąć w szykowane „wilcze doły”. Wszystkie zaczepki i medialne „smrody” traktujcie „ciepłymi odchodami” i wracajcie na obszary istotne dla Polski i Polaków. B.ładnie „rozprawił się” z zaczepkami M.Jakubiaka Robert Winnicki. K.Bosak może sporo zrobić dla promocji Konfederacji, co zaprocentuje w następnych wyborach. Zastanawia mnie tylko głupota ujadaczy z PISowskich szczujni typu „wpolityce”. Co będzie jak w 2 turze bez głosów na K. Bosaka reelekcja PAD będzie wątpliwa? Co wtedy będą pisać?
  W każdym razie Konfederacjo szczęść Boże!

 3. Zbigniew mówi

  Ogromna radosc – to najwlasciwsze slowa!

 4. Wojtek Grom mówi

  Brawo jest tam i mój podpis i wielu moich znajomych. Brawo Narodowcy!

 5. marju73 mówi

  Brawo. Dodatkową pozytywną stroną jest budowa struktur organizacji która będzie też mogła zadziałać w innych sprawach. Rodzi się coś, włączając w to świadomość ludzi którzy podpisywali się, co jest w stanie ocalić nas od wielce prawdopodobnej grabieży polskich zasobów naturalnych i w przyszłości odzyskać:suwerenny pieniądz,polską ziemię,banki,handel,przemysł. I pod takim hasłem powinno się ruszyć z akcją uświadamiającą w Polski Naród.

 6. benedykt mówi

  Pięknie. Na dobry początek to było najważniejsze. Teraz z całą pewnością zobaczymy wijący się rój piskorzy władających (co najwyżej) językiem polskim jak wybrnąć z tej matni – w ich rozumieniu rzecz jasna. Ale z podpisami ruszyła też ludzka odpowiedzialność za losy nie tylko swoje, ale i przyszłych pokoleń. Bo taką bandycką grabież nie sposób spłacić nawet najcięższą pracą jednej generacji. Ale przede wszystkim żądania nie mają nawet cienia podstaw prawnych. Nie znaczy to jednak że ogólne zbywanie tak poważnej sprawy milczeniem przez będących u steru, lub żenująco naiwne tłumaczenia (weźmy tylko stanowisko MSZ) zamkną temat. Wręcz odwrotnie. Spawa jest coraz mocniej nagłaśniana, są podpisy i zabawa w strusia „władców” RP, która jest ich najbardziej ulubioną w takich momentach jest już niemożliwa.

 7. anonim mówi

  Założę się, że tarez ich biegli grafolodzy, będą udowadniali że podpisy złożyły szympansy z ZOO. Albo będzie tak samo jak z obywatelską ustawą o broni i amunicji. Ustawa trafi do marszałkowskiej zamrażarki.

 8. Katarzyna mówi

  Brawo! Niestety osobiscie nie zlozylam podpisu i strasznie ubolewalam nad tym i zalowalam. Bardzo sie ciesze, wraz z cala moja rodzina, ze udalo Wam sie zebrac te glosy. Dziekujemy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.