Komitet Inicjatywy Ustawodawczej Stop447 zarejestrowany. Rozpoczyna się zbiórka podpisów pod projektem ustawy przeciw roszczeniom żydowskim

ustawa Stop447/ fot. screen Media Narodowe
6

– Marszałek Sejmu zarejestrowała Komitet Inicjatywy Ustawodawczej #STOP447. Dziś zaczynamy zbierać 100 000 podpisów pod ustawą o ochronie własności w RP przed roszczeniami dotyczącymi mienia bezdziedzicznego – informuje na Twitterze Tomasz Kalinowski z Rot Niepodległości i załącza treść projektu ustawy.

W projekcie Stop447 zapisano m.in. zakaz podejmowania jakichkolwiek czynności zmierzających do zaspokojenia roszczeń dotyczących mienia bezdziedzicznego, w tym prowadzenia negocjacji i zawierania ugód. Kary zapisane w projekcie ustawy to pozbawienie wolności od 6 miesięcy do 5 lat, a jeśli czynu dopuszcza się funkcjonariusz publiczny – od 3 do 25 lat pozbawienia wolności i utrata praw publicznych na okres nie krótszy niż 10 lat.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W rozmowie z Michałem Jelonkiem w Mediach Narodowych członkowie Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej Stop447, Tomasz Kalinowski, Damian Kita i Mariusz Piotrowski, przedstawili szczegóły projektu oraz zaapelowali o udział w akcji zbierania podpisów. Kalinowski wskazał, że marszałek Elżbieta Witek opóźniała rejestrację komitetu, żeby przesunąć zbiórkę podpisów na okres zimowy, który jest trudniejszy dla takich przedsięwzięć.

Na stronie stop447.info znajdują się materiały do pobrania, w tym karty do zbierania podpisów. Aby pobrać kartę kliknij TUTAJ. Na zebranie 100 tysięcy podpisów są 3 miesiące. Każdy może wypełnić kartę indywidualnie lub razem z rodziną i przesłać na adres Stowarzyszenie „Roty Marszu Niepodległości” ul. Ząbkowska 11/4, 03-736 Warszawa. Zbiórka prowadzona będzie również podczas Marszu Niepodległości. Chętni do prowadzenia zbiórki mogą rejestrować się na stronie Rot Niepodległości TUTAJ. 

Źródło informacji: Twitter, Media narodowe, stop447.info

Zobacz też:

Sejm przeciw ustawie anty-447! Winnicki ukarany za wystąpienie przeciw roszczeniom żydowskim

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Ważna i cenna inicjatywa.Niedługo w Polsce będzie gościł Norman Finkelstain,autor PRZEDSIĘBIORSTWA HOLOKAUST.Trzeba go nagłaśniać i propagować jego wykłady.To prawy i szlachetny Żyd ostrzegający przed oszustami i złodziejami.

  1. Zbigniew mówi

   Wittek to chyba z nim nie po drodze. ?

 2. Normalny mówi

  Bardzo dobrze ! Chłopaki nie odpuszczają ! Tak trzymać ! Pod tym projektem powinien podpisać się każdy Polak i każda Polka.

 3. marju73 mówi

  Koniecznie do obejrzenia.
  Trzeba zdać sobie sprawę w jak śmiertelnym uścisku jesteśmy.
  JESTEŚMY NIEWOLNIKAMI kilku korporacji. POLSKA została przejęta | Józef Białek
  Kanał medianarodowe.

  1. robert mówi

   1-Żydzi: świat zapomni, że istniał kiedyś naród polski. 2-Światem rządzi 7 skoligaconych ze sobą żydowskich rodzin – Józef Białek. 3-Apokalipsa – Żydowski program zniszczenia cywilizacji chrześcijańskiej. | wolna-polska.pl

 4. Rochel57 mówi

  W żadnej prasie nikt nawet nie wspomniał o tym wydarzeniu. Na kilku portalach nagłaśniałem to osiągnięcie.
  Ukazało się pod artykułami w Interii, wPolityce, doRzeczy. Natomiast został usunięty z Wirtualnej Polski i co mnie zaskoczyło z „niezależnej.pl”. Niezależnej od kogo ? Chyba jedynie od Polaków. Nie ukazało się także moje zażalenie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.