Szokujący dokument w sprawie roszczeń żydowskich! Katarzyna Treter-Sierpińska w Mediach Narodowych [WIDEO]

Katarzyna Treter-Sierpińska/ fot. screen
15

W piątek (10.01.2020) byłam gościem Mediów Narodowych, gdzie w rozmowie z Brunonem Różyckim przedstawiłam szokujący dokument dotyczący żydowskich roszczeń do mienia bezdziedzicznego. Jest to pismo z Departamentu Stanu USA, w którym stwierdzono, że w przypadku mienia ofiar Holokaustu obowiązujące prawo nie powinno mieć zastosowania. W tym piśmie, sygnowanym przez Specjalnego Wysłannika Departamentu Stanu ds. Holokaustu, Nicholasa Deana, stwierdzono, że ponieważ Holokaust był „bezprecedensowym aktem ludobójstwa”, przejęcie przez Skarb Państwa mienia pozostawionego bez spadkobierców „w danych okolicznościach nie może zostać uznane za rutynową procedurę przewidzianą prawem w stosunku do mienia bezdziedzicznego”.

W piśmie znalazło się też stwierdzenie następujące: „Stany Zjednoczone wzywają Rząd RP do rozważenia sposobów rozwiązania sprawy mienia bezdziedzicznego, w tym do ustanowienia organizacji działającej jako spadkobierca tego mienia lub utworzenia funduszu wspierającego lokalną społeczność żydowską oraz żydowskich byłych obywateli polskich mieszkających za granicą”. Oznacza to, że władze USA chcą zmusić Polskę do tego, aby nie stosowała przepisów Kodeksu Cywilnego w przypadku mienia ofiar Holokaustu! To nie tylko skandaliczna ingerencja w polski porządek prawny, ale również zakwestionowanie zasady o równości wobec prawa. SKANDAL! Pełna treść pisma TUTAJ.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zapraszam do wysłuchania rozmowy, w której opowiadam też o propagandowych manipulacjach wokół Deklaracji Terezińskiej i ustawy 447 oraz o niezwykle groźnej Światowej Organizacji ds. Restytucji Mienia Żydowskiego, która usiłuje wymusić na Polsce wypłatę roszczeń. Warto wiedzieć, z jakim przeciwnikiem mamy do czynienia. Więcej o żydowskiej wojnie antypolskiej przeczytacie w mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”. Książkę możecie kupić  w sklepie internetowym TUTAJ.

PS. Mała autokorekta: ustawa 447 weszła w życie 9 maja 2018, a nie we wrześniu, jak powiedziałam w programie. A to oznacza, że raport o realizacji roszczeń powinien być przedstawiony Kongresowi do listopada 2019. Dlaczego nadal go nie ma?

Zobacz też:

Chanukowe celebry i nękanie Jacka Międlara. Katarzyna Treter-Sierpińska w Mediach Narodowych [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. marju73 mówi

  Żmijowe plemię źle skończy i nikt nie będzie po nich płakał

  1. Zbigniew mówi

   an The Saint
   83.26.193.*
   9 stycznia 2020, 18:23

   Slowo”żyd”oznacza wierzacego w judaizm,piszemy z małej litery,tak jak”katolik”. Nie ma narodu żydowskiego,co najwyzej Izraelita,narod izraelski. Żydzi nie sa jednolita grupa religijna i etniczna.

  2. Zbigniew mówi

   zydem kazdy moze byc

  3. Damian mówi

   Proszę o logiczne wytłumaczenie. Dlaczego informacja o Serbi trafiła na antenę po zakończonej zbiórce #stop447 a nie przed zbiórką .

 2. Robert B. mówi

  A jak myśleliście, do czego miały doprowadzić te niekończące się jęki nad holokaustem, to robienie z tego miary wszech rzeczy? Właśnie do tego. Do grabienia całych narodów, do robienia z żydostwa panów świata. Dlatego proponuję dalej nie dostrzegać tego związku, bić przed nimi hołdy nadal, tłumaczyć się z tego, kto ich ratooooowaaaał, a kto nie ratooooował i obchodzić światowy dzień holokaustu co miesiąc, albo jeszcze lepiej codziennie. Już oni będą wiedzieli, jak to skapitalizować…

  1. Mateusz mówi

   Nikt nie mówi o grabieniu, a o oddaniu zagrabionego. To jest różnica.

  2. ROMAN mówi

   a wg., którego art. zagrabione…

 3. Jacenty mówi

  W kwestii holokaustu jest jedno, ale bardzo istotne zaniedbanie z naszej strony. Nie wyraziliśmy dostatecznie jasno i nadal nie wyrażamy bardzo ważnej prawdy: Polacy pod okupacją niemiecką nie mieli ŻADNEGO obowiązku ratowania Żydów, ani w sensie moralnym ani w sensie prawnym. Dla przykładu można wziąć jakikolwiek system moralny lub prawny uznawany przez większość jako warty zastosowania. Ratowanie życia drugiego człowieka jest obowiązkiem prawnym, ale także moralnym, tylko w sytuacji, gdy ratującemu nic nie grozi. Jak było w okupowanej Polsce musimy ciągle przypominać światu. Tymczasem niektóre tzw. „środowiska żydowskie” ciągle atakują nas za „niedostateczne” ratowanie żydów. Powiedzmy głośno: akurat Polacy nie mieli takiego obowiązku, zrobili i tak zbyt wiele.

  1. Robert B. mówi

   Ty chyba ich nie znasz. To najbardziej wsobne, rasistowskie i szowinistyczne plemię, które – o ironio – lansuje się na wieczną ofiarę, uważa się tak naprawdę za nadludzi, dla której reszta ludzkości została stworzona, by im służyć. To przeświadczenie wyłazi Żydom każdym potem ciała… W przypadku ratooooowaaaaania ich od holokaaaaałstuuuuu jest nie inaczej.

 4. Normalny mówi

  To nie Polacy Żydom, ale Żydzi Polakom są winni gigantyczne pieniądze z różnych tytułów !

  1. karol mówi

   SPRAWA DŁUGÓW KAHALNYCH. ADAM BEDNARCZYK.

 5. robert mówi

  Świąteczno – noworoczne spotkanie z przedstawicielami społeczności żydowskiej w Polsce [PL/ENG] wolna-polska.pl

 6. George mówi

  Faktycznie niesamowite! Oj kręcą żydy powrózek na swoją szyję, kręcą. No i na szyje pisiaków, bo jeśli się okaże, że pisiaki ulegli żydowskim gangsterom, trzeba będzie ich rozliczyć. Już widzę, jak zapylają na piechotę do Izraela. A co do Gmyza… Toż to pisowska pacynka, człowiek bez właściwości, który napisze wszystko co oficer prowadzący każe.

 7. ROMAN mówi

  ale jednak temat powinien dotyczyć wszelkich nielegalnych roszczeń bez spadkowych , nie tylko żydowskich…
  Niemcy mają księgi wieczyste, i co wtedy?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.