SKLEP-WPRAWO.PL

Pełen stadion w Teksasie! Ponad 38 tys. kibiców bawiło się na meczu po zniesieniu lockdownu

stadion Globe Life Field w Arlington/ fot. Twitter
12

W poniedziałek (5.04.2021) na stadionie Globe Life Field w Arlington w Teksasie odbył się pierwszy po zniesieniu lockdownu mecz baseballowy z udziałem publiczności. Na trybunach pojawiło się ponad 38 tys. osób (na 40. tys. miejsc), żeby obejrzeć starcie Texas Rangers z kanadyjską drużyną Toronto Blue Jays.

Pełne obłożenie stadionu było możliwe dzięki decyzji gubernatora Grega Abbotta, który miesiąc temu zniósł wszelkie obostrzenia epidemiczne, chociaż zaszczepionych zostało niecałe 7% Teksańczyków.

ZOBACZ: Gubernator Teksasu znosi nakaz maskowania i zezwala na otwarcie biznesów: „Ludzie nie potrzebują państwa, które mówi im, jak mają działać”

Decyzję o zezwoleniu na pełne obłożenie stadionu skrytykował prezydent USA Joe Biden. – Cóż, to jest decyzja, którą podjęli. Myślę, że to błąd – powiedział Biden w wywiadzie dla ESPN. – Powinni posłuchać doktora Fauci, naukowców i ekspertów. Myślę, że to nie jest odpowiedzialne – stwierdził Biden.

Gdy 2 marca 2021 roku gubernator Abbott ogłosił, że całkowicie znosi lockdown w Teksasie, Demokraci krzyczeli, że ta decyzja doprowadzi do katastrofy. Jednak od miesiąca odnotowuje się stały spadek liczby zakażeń i zgonów. A ludzie żyją normalnie!

Źródło informacji: cnn.com, Twitter

Zobacz też:

Dr Bodnar o Niedzielskim: „Minister eksperymentuje na ludziach, zamykając dostęp do lekarzy”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Arek mówi

  Ależ bomba biologicznej … już za pare dni będą padac( niczym w Minsku po paradzie zwycięstwa). Trzeba tow. Matke wystrzelić tam pilnie ,żeby zaraportowała o liczbie masowych zgonów ( lepszych niż ten debil ekspertow od statystyki, nie mamy).

  1. Uckvk mówi

   Bo ten gubernator ma jaja w odróżnieniu od niedzielskiego i morawieckiego, koszerne psy

 3. AntyPO✡PiS mówi

  Texas, Floryda już dawno uwolniły swoje społeczeństwo od lockdownu wbrew zaleceniom socjalistów z rządu federalnego. I co? Zachorowalność na covid19 nie dość, że nie wzrosła, to nawet jest mniejsza niż w takich stanach, jak Kalifornia, gdzie do dzisiaj ludzie noszą zamordniki.

  Natomiast na Białorusi nigdy nie wprowadzono lockdownu. To pewnie już 20-30% Białorusinów musiało umrzeć na Covid19 z powodu braku przestrzegania zaleceń WHO. Nic podobnego! Śmiertelność na Białorusi za ostatni rok była nawet mniejsza niż 5 lat temu, czyli przed rzekomą pandemią Covid19.

  No, jak to teraz skomentuje nasz etatowy troll mamusiek i jego klony? Gdzie ten śmiercionośny wirus? Chyba tylko u lewackich szurów. LMAO

  1. Ewa-Maria mówi

   Missisipi i dzisiaj inny stan także idzie tym tropem.

 4. Arek mówi

  Szczesliwi ludze. Sa jeszcze wolne kraje regony. U nas covid ciagle „grozny” ale konczy sie na Bugu. Za rzeka juz nie atakuje taki cwany.

 5. Szczur mówi

  A ponieważ w poszczególnych stanach ostatnie słowo należy do gubernatorów, a nie rządu federalnego, Creepy Joe może im gówno zrobić.

 6. W K mówi

  Popyt na ziemię i mieszkania w Teksasie mocno wzrośnie.

 7. Ewa-Maria mówi

  Każde stany rządzą się swoimi prawami. Jak czytałam to trzeci już stan dołączył do bojkotu.

 8. Matka mówi

  Siewcy śmierci! Antysemici!!!

 9. Matka mówi

  „Gdy 2 marca 2021 roku gubernator Abbott ogłosił, że całkowicie znosi lockdown w Teksasie, Demokraci krzyczeli, że ta decyzja doprowadzi do katastrofy. Jednak od miesiąca odnotowuje się stały spadek liczby zakażeń i zgonów.”

  Nie patrzy się, jełopy, na dzień wprowadzenia / zniesienia obostrzeń, tylko na półtora tygodnia po tym fakcie, bo tyle czasu zajmuje zanim rozwinie się Covid i zostanie wykryty. Dane pokazują zatem gwałtowny spadek w wyniku lockdownu, a obecnie utrzymujący się mniej więcej podobny stan zakażeń. Cóż, przy 2-4 tys. zakażeń, bo to jest obecny poziom w Texasie, to armagedonu od razu nie będzie. Zobaczymy, co będzie dalej, zależy to też od tego, jak sprawnie ludzie będą się szczepić.

  P.S. A może jakieś zdjęcie tysięcy ludzi leżących pod respiratorami w stanie ciężkim w naszym kraju wrzucicie? Tylko jednego dnia (dane z dziś) zmarło 1000 ludzi, a wy hieny wrzucacie zdjęcia z imprezy sportowej.

  1. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Towarzyszka raczyła napisać: „Nie patrzy się, jełopy, na dzień wprowadzenia / zniesienia obostrzeń, tylko na półtora tygodnia po tym fakcie, bo tyle czasu zajmuje zanim rozwinie się Covid i zostanie wykryty”.

   Tymczasem sama towarzyszka przytacza cytat z którego wynika, że „… od miesiąca odnotowuje się stały spadek liczby zakażeń i zgonów”, czyli przynajmniej od ponad 2 tygodni covid miał możliwość się rozwinąć i zostać wykryty.

   PS
   Odnośnie 1000 zgonów tylko jednego dnia; towarzyszka dalej snuje tu nieustannie (także w wielu innych miejscach) bajki z których wynika, że tak jak w okresie poprzedzającym pandemiczną histerię, ludzie umierali nie z powodu ciężkich, śmiertelnych chorób ale na stwierdzoną grypę albo przeziębienie – tak teraz, ludzie nie umierają z powodu ciężkich, śmiertelnych chorób ale na stwierdzonego covida.

   Towarzyszka w swej wyznaniowej zapalczywości likwiduje statystyczne przyczyny zgonów, z którymi nie mogła sobie poradzić, od wielu lat, cała światowa medycyna. A nawet więcej – w ten sposób można w ogóle zlikwidować dotychczasową klasyfikację chorób nieuleczalnych i śmiertelnych albo pourazowych przyczyn śmierci – ograniczając się np. do stwierdzonego przeziębienia, albo jakiejś banalnej, dla zdrowego człowieka, stwierdzonej bakteryjnej infekcji.

  2. Arek mówi

   @matka sierot po Stalinie
   Statystyku z Bożej łaski , nawet ci manipulatorzy zastrzegli , ze w tej liczbie są raportowania nawet od Wielkiego Piątku ( !!!!). Czyli liczba ma służyć do straszenia ludzi a debilom typu matka , do wykładów o złowieszczym covidzie. Jeszcze nie zdążysz otworzyć gęby a już wali z niej kłamstwo na odległość. Pisz znowu do Syntezatora Mowy, może ci skoryguje ta liczbę ( biorąc pod uwagę role pożytecznego idioty , dane trzeba jakoś uwiarygodnić).

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.