Pełen stadion w Teksasie! Ponad 38 tys. kibiców bawiło się na meczu po zniesieniu lockdownu

stadion Globe Life Field w Arlington/ fot. Twitter
12

W poniedziałek (5.04.2021) na stadionie Globe Life Field w Arlington w Teksasie odbył się pierwszy po zniesieniu lockdownu mecz baseballowy z udziałem publiczności. Na trybunach pojawiło się ponad 38 tys. osób (na 40. tys. miejsc), żeby obejrzeć starcie Texas Rangers z kanadyjską drużyną Toronto Blue Jays.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pełne obłożenie stadionu było możliwe dzięki decyzji gubernatora Grega Abbotta, który miesiąc temu zniósł wszelkie obostrzenia epidemiczne, chociaż zaszczepionych zostało niecałe 7% Teksańczyków.

ZOBACZ: Gubernator Teksasu znosi nakaz maskowania i zezwala na otwarcie biznesów: „Ludzie nie potrzebują państwa, które mówi im, jak mają działać”

Decyzję o zezwoleniu na pełne obłożenie stadionu skrytykował prezydent USA Joe Biden. – Cóż, to jest decyzja, którą podjęli. Myślę, że to błąd – powiedział Biden w wywiadzie dla ESPN. – Powinni posłuchać doktora Fauci, naukowców i ekspertów. Myślę, że to nie jest odpowiedzialne – stwierdził Biden.

Gdy 2 marca 2021 roku gubernator Abbott ogłosił, że całkowicie znosi lockdown w Teksasie, Demokraci krzyczeli, że ta decyzja doprowadzi do katastrofy. Jednak od miesiąca odnotowuje się stały spadek liczby zakażeń i zgonów. A ludzie żyją normalnie!

Źródło informacji: cnn.com, Twitter

Zobacz też:

Dr Bodnar o Niedzielskim: „Minister eksperymentuje na ludziach, zamykając dostęp do lekarzy”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Arek mówi

  Ależ bomba biologicznej … już za pare dni będą padac( niczym w Minsku po paradzie zwycięstwa). Trzeba tow. Matke wystrzelić tam pilnie ,żeby zaraportowała o liczbie masowych zgonów ( lepszych niż ten debil ekspertow od statystyki, nie mamy).

  1. Uckvk mówi

   Bo ten gubernator ma jaja w odróżnieniu od niedzielskiego i morawieckiego, koszerne psy

 2. AntyPO✡PiS mówi

  Texas, Floryda już dawno uwolniły swoje społeczeństwo od lockdownu wbrew zaleceniom socjalistów z rządu federalnego. I co? Zachorowalność na covid19 nie dość, że nie wzrosła, to nawet jest mniejsza niż w takich stanach, jak Kalifornia, gdzie do dzisiaj ludzie noszą zamordniki.

  Natomiast na Białorusi nigdy nie wprowadzono lockdownu. To pewnie już 20-30% Białorusinów musiało umrzeć na Covid19 z powodu braku przestrzegania zaleceń WHO. Nic podobnego! Śmiertelność na Białorusi za ostatni rok była nawet mniejsza niż 5 lat temu, czyli przed rzekomą pandemią Covid19.

  No, jak to teraz skomentuje nasz etatowy troll mamusiek i jego klony? Gdzie ten śmiercionośny wirus? Chyba tylko u lewackich szurów. LMAO

  1. Ewa-Maria mówi

   Missisipi i dzisiaj inny stan także idzie tym tropem.

 3. Arek mówi

  Szczesliwi ludze. Sa jeszcze wolne kraje regony. U nas covid ciagle „grozny” ale konczy sie na Bugu. Za rzeka juz nie atakuje taki cwany.

 4. Szczur mówi

  A ponieważ w poszczególnych stanach ostatnie słowo należy do gubernatorów, a nie rządu federalnego, Creepy Joe może im gówno zrobić.

 5. W K mówi

  Popyt na ziemię i mieszkania w Teksasie mocno wzrośnie.

 6. Ewa-Maria mówi

  Każde stany rządzą się swoimi prawami. Jak czytałam to trzeci już stan dołączył do bojkotu.

 7. Matka mówi

  Siewcy śmierci! Antysemici!!!

 8. Matka mówi

  „Gdy 2 marca 2021 roku gubernator Abbott ogłosił, że całkowicie znosi lockdown w Teksasie, Demokraci krzyczeli, że ta decyzja doprowadzi do katastrofy. Jednak od miesiąca odnotowuje się stały spadek liczby zakażeń i zgonów.”

  Nie patrzy się, jełopy, na dzień wprowadzenia / zniesienia obostrzeń, tylko na półtora tygodnia po tym fakcie, bo tyle czasu zajmuje zanim rozwinie się Covid i zostanie wykryty. Dane pokazują zatem gwałtowny spadek w wyniku lockdownu, a obecnie utrzymujący się mniej więcej podobny stan zakażeń. Cóż, przy 2-4 tys. zakażeń, bo to jest obecny poziom w Texasie, to armagedonu od razu nie będzie. Zobaczymy, co będzie dalej, zależy to też od tego, jak sprawnie ludzie będą się szczepić.

  P.S. A może jakieś zdjęcie tysięcy ludzi leżących pod respiratorami w stanie ciężkim w naszym kraju wrzucicie? Tylko jednego dnia (dane z dziś) zmarło 1000 ludzi, a wy hieny wrzucacie zdjęcia z imprezy sportowej.

  1. Maciej mówi

   @tow. „Matka”

   Towarzyszka raczyła napisać: „Nie patrzy się, jełopy, na dzień wprowadzenia / zniesienia obostrzeń, tylko na półtora tygodnia po tym fakcie, bo tyle czasu zajmuje zanim rozwinie się Covid i zostanie wykryty”.

   Tymczasem sama towarzyszka przytacza cytat z którego wynika, że „… od miesiąca odnotowuje się stały spadek liczby zakażeń i zgonów”, czyli przynajmniej od ponad 2 tygodni covid miał możliwość się rozwinąć i zostać wykryty.

   PS
   Odnośnie 1000 zgonów tylko jednego dnia; towarzyszka dalej snuje tu nieustannie (także w wielu innych miejscach) bajki z których wynika, że tak jak w okresie poprzedzającym pandemiczną histerię, ludzie umierali nie z powodu ciężkich, śmiertelnych chorób ale na stwierdzoną grypę albo przeziębienie – tak teraz, ludzie nie umierają z powodu ciężkich, śmiertelnych chorób ale na stwierdzonego covida.

   Towarzyszka w swej wyznaniowej zapalczywości likwiduje statystyczne przyczyny zgonów, z którymi nie mogła sobie poradzić, od wielu lat, cała światowa medycyna. A nawet więcej – w ten sposób można w ogóle zlikwidować dotychczasową klasyfikację chorób nieuleczalnych i śmiertelnych albo pourazowych przyczyn śmierci – ograniczając się np. do stwierdzonego przeziębienia, albo jakiejś banalnej, dla zdrowego człowieka, stwierdzonej bakteryjnej infekcji.

  2. Arek mówi

   @matka sierot po Stalinie
   Statystyku z Bożej łaski , nawet ci manipulatorzy zastrzegli , ze w tej liczbie są raportowania nawet od Wielkiego Piątku ( !!!!). Czyli liczba ma służyć do straszenia ludzi a debilom typu matka , do wykładów o złowieszczym covidzie. Jeszcze nie zdążysz otworzyć gęby a już wali z niej kłamstwo na odległość. Pisz znowu do Syntezatora Mowy, może ci skoryguje ta liczbę ( biorąc pod uwagę role pożytecznego idioty , dane trzeba jakoś uwiarygodnić).

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.