Para Prezydencka wspiera Owsiaka. Koszulka, sukienka i zdjęcia na licytację WOŚP

prezydent Duda w koszulce przekazanej na licytację WOŚP/ fot. Twitter
3

Para Prezydencka przekazała fanty na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prezydent Duda ofiarował koszulkę, w której wziął udział w marszu Nordic Walking „TAK dla transplantacji”, a Pierwsza Dama – suknię wieczorową z żakardu uszytą na jedną z uroczystości związanych z intronizacją Cesarza Japonii Naruhito, która odbyła się 22 października 2019. Para Prezydencka przekazała też na licytację zdjęcia z obu imprez. 28. finał WOŚP odbędzie się 12 stycznia. Zebrane fundusze mają być przeznaczone na dziecięcą medycynę zabiegową.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mój komentarz: Para Prezydencka wspiera WOŚP każdego roku. W 2020 impreza organizowana przez Jerzego Owsiaka znowu zyskuje namaszczenie od głowy państwa. Rok w rok pierwsza osoba w państwie legitymizuje tę hucpę udającą dobroczynność. W rzeczywistości pod płaszczykiem pomocy dla potrzebujących Owsiak realizuje bardzo konkretne cele społeczne (ogłupianie) i polityczne (wsparcie dla opozycji totalnej), a przy tym zapewnia całkiem pokaźny zysk sobie i swojej rodzinie. Wszelkie słowa krytyki pod adresem Owsiaka wywołują furię jego zwolenników i ogromną agresję. W poczuciu bezkarności Owsiak lekceważy wyroki sądów i zaszczuwa swoich oponentów. A prezydent Duda wraz z małżonką nie widzą w tym nic niewłaściwego. Nie świadczy to dobrze o Parze Prezydenckiej.

Źródło informacji: prezydent.pl

Zobacz też:

Opary nienawiści nad Kostrzynem i wulgarny bełkot Owsiaka!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Anonim mówi

  Naczelny demoralizator RP Robta co chceta jest bezkarny. Rodzinne korzenie z MO daja mu duchowa ochrone tow. Kiszczaka. Do niego nie wparuje ABW o 6 rano z karabinami, jak do J. Miedlara, bo to folwarczna Swieta Krowa.

 2. Sybilla mówi

  taka przepocona koszula to na ścierę, a indentycznym żakardem mam pokryty taboret

 3. Augustyn mówi

  Droga Pani Redaktor
  Pozwolę się tym razem nie zgodzić z opinią nt. p. Owsiaka.
  18 lat temu organizacja p Owsiaka kupując inkubator do jednego ze szpitali uratowała mi życie dlatego też nie uważam samej działalności p Owsiaka i jego organizacji za coś złego. Pozdrawiam serdecznie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.