Opary nienawiści nad Kostrzynem i wulgarny bełkot Owsiaka!

43

Kto kiedykolwiek wrzucił choćby złotówkę do hochsztaplerskiej puszki Jerzego Owsiaka, winien spalić się ze wstydu, gdyż ponosi odpowiedzialność za gwałty, przećpania, przepicia oraz wiele nieobyczajnych wybryków, do których co roku dochodzi na owsiakowym zlocie. Nie inaczej było w tym roku. Nad Kostrzynem unosiły się opary nienawiści, a przystanek „wychowawcy młodzieży” w czerwonych spodniach bardziej przypominał aksjologiczny chlew niż festiwal dobrej zabawy. W finałowym dniu Woodstocku padły znamienne słowa Jerzego „Róbta, co chceta” Owsiaka: Dla mnie Polska to takie miejsce jak tutaj. Zatem czym jest dla Owsiaka Polska?

Na wstępie zaznaczę, że zdaję sobie sprawę, iż jakakolwiek krytyka Owsiaka, okrzykniętego przez mainstream „największym filantropem w Polsce”, sprowadzi na mnie stek obelg, zwłaszcza ze strony anonimowych (czytaj: tchórzliwych) czytelników. Wierzę również, że nie będą one owocem nienawiści, ale efektem indyferentyzmu lub długoletniej propagandy zakażonych wirusem postkomunizmu mediów. Do działania motywuje mnie parafraza słów błogosławionego, a z pewnością znienawidzonego przez rodziców Owsiaka, księdza Jerzego Popiełuszki: Rola chrześcijanina jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Defekty dzieł Owsiaka

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to największy charytatywny przekręt jaki wykreowano w III RP. Przez długie lata, WOŚP – przy pomocy niemal wszystkich mediów, państwowych resortów, straży pożarnej, policji, wojska i przemarzniętych nastolatków – uczynił z Owsiaka niemal świętego w czerwonych spodniach. Cieszę się, że Orkiestra przyczynia się do zakupu sprzętu medycznego dla chorych dzieci, jednak w parze z tą inicjatywą idzie demoralizacja młodzieży, antypolonizm, nawoływanie do nienawiści na Przystanku Woodstock, finansowe niejasności oraz wielkie koszty związane z organizacją festiwalu, znacząco nadwyrężające budżet miast. Inna sprawa, że cały WOŚP wydaje się być wielkim kantem, ponieważ za pieniądze podatników, które przeznaczane są na organizację Wielkiego Finału, można kupić mnóstwo potrzebnego sprzętu dla polskich szpitali. Poza tym, czy rzekoma „konieczność” ulicznego zbierania pieniędzy na aparaturę medyczną nie objawia głębokiej patologii państwa polskiego, które powinno zadbać o najwyższy standard hospitalizacji swoich obywateli?

Zapewne w tym miejscu wielu wręcz łapie się za głowie i pyta, jak śmiem krytykować – kłamliwie okrzykniętą przez lemingów – „największą w Polce pomoc charytatywną dla dzieci”? Podkreślam! Nie jestem przeciwnikiem pomocy potrzebującym. Co więcej, jestem entuzjastą inicjatyw miłosierdzia. Jednak wokół WOŚP dzieje się zbyt wiele zła, na które po prostu pozwalać nie wolno.

Zło ukryte pod płaszczem szlachetnych idei

Charytatywna zbiórka to tylko przykrywka dla głównego założenia Jerzego Owsiaka, identycznego jak te, z którym identyfikują się najwięksi promotorzy neomarksistowskiej propagandy: demoralizację młodzieży opakować niemożliwym do zakwestionowania dziełem charytatywnym. Na zaproszenie promotorów lewactwa w latach 90. Jerzy Owsiak, w przeszłości członek grupy mazowieckich hippisów, poleciał do „swoich amerykańskich braci”, by przyglądać się jak zorganizować nad Odrą będący promocją ateizmu i demoralizacji Przystanek Woodstock, a wokół niego wykreować otoczkę dzieła charytatywnego dla zaniedbanych przez państwo dzieci. Plan iście przebiegły, który przy pomocy komunistycznych możnowładców w Polsce, z którymi rodzina Owsiaków miała doskonałe relacje, z łatwością został zrealizowany.

„Spalić posła Piętę”, „Je*ać PiS” i… „Peace and love”

Festiwal Woodstock to karzeł reakcji WOŚP. Sfinansowany z pieniędzy tych, którzy zimą wrzucili złotówki do kurczowo trzymanych przez zmarzniętych gimnazjalistów puszek, również w tym roku przyniósł zgorszenie, zezwierzęcenie, zaćpanie, gwałty i totalną demoralizację młodzieży.

W 2014 roku na Przystanku Woodstock zginęło 5 osób: 3 osoby umarły z przepicia i przećpania, jedna w niewyjaśnionych okolicznościach i jedna po śmiertelnym pobiciu. W tym roku nie było lepiej. Co prawda nikt nie zginął, ale jeden pobity mężczyzna wylądował w szpitalu w stanie krytycznym, dziewczyna została zgwałcona, handlowano narkotykami i dopalaczami. Służby odnotowały na terenie festiwalu dziesiątki kradzieży, 153 przestępstwa i 367 wykroczeń. Policja odebrała również dwa fałszywe zgłoszenia o podłożeniu ładunku wybuchowego. Gdyby do podobnych ekscesów doszło na Marszu Niepodległości czy festiwalu „Orle Gniazdo”, imprezy już nigdy więcej by się nie odbyły, a wszyscy wieszaliby psy na patriotach.
Dla kontrastu, w zeszłym roku uczestniczyłem we Włoszech w festiwalu nacjonalistów Boreal i jedyne co zobaczyłem to nieskazitelną kulturę, porządek i dyscyplinę. Nie było tam nienawistnych okrzyków, lecz panowała atmosfera prawdziwego braterstwa. Nie można tego powiedzieć o tegorocznym Woodstocku. Okrzyki „Je*ać PiS”, jakie się pojawiały, ujawniają że wychowankom Owsiaka bliżej do infernalnego „War and hate” aniżeli do „Peace and love”.

Warto podkreślić, że na poprzedniej edycji festiwalu, na słowa o „je*aniu PiS-u” organizatorzy odpowiedzieli: „Dobra, dobra, je*ać będziecie, jak wrócicie do domu”. Innym razem Jerzy Owsiak zachęcał do publicznego palenia pomnika posła Stanisława Pięty. Czy to nie jest publiczne nawoływanie do nienawiści i popełnienia przestępstwa, czym powinna się zająć lubuska prokuratura?

Prymityw w czerwonych gatkach

W tym roku było o wiele gorzej! Nie dość, że na Woodstocku przygotowywano młodzież do przeprowadzenia drugiego Hamburga, to nienawiść jaką epatował Owsiak sięgała zenitu. Robił właśnie to, o czym pisałem powyżej. Wulgaryzm, nienawiść, złość, chamstwo i demoralizację młodzieży usprawiedliwiał szczytną ideą charytatywną. Himalaje nienawiści osiągnął jednak na sam koniec.

O 2.30 przez jakieś 15 minut słyszałem autentyczną mowę nienawiści połączoną z agresją w czystej postaci. Owsiak zaczął rzucać wulgaryzmami i frustracjami podburzał publikę i otrzymywał odzew. Po pierwszym ataku furii wywołanej decyzją o warunkach organizacji imprezy masowej, którą wydał Burmistrz powiązany z SLD, nie władze PiS, z publiczności poleciały może nie chóralne, ale wyraźne okrzyki: „jeb.ć PiS, jeb.ć PiS”. Sam Owsiak krzyczał: „pierdo…ć polityków” i natychmiast dodawał o jakich polityków chodzi: „nie jestem, kur.a, najgorszym sortem”. Na scenie siedział też drugi solista „KOD kapeli” niejaki Piotr Bukartyk. On poszedł jeszcze dalej, najpierw skomentował „jeb.ć PiS” w taki sposób: „Tylko przez grzeczność się do Państwa nie przyłączę”. Dalej poszło równie „zabawnie”: „Następny Woodstock zrobimy na Wiejskiej”. Co najmniej 15 minut tego typu wypowiedzi i może ze trzy zdania nadające się do zacytowania w mediach publicznych, które wykorzystał TVN – tymi słowami skomentował przemówienie Owsiaka bloger Matka Kurka.

Jerzy Owsiak jawnie nawoływał do nienawiści, jednak przez lata budował sobie otoczkę nietykalności wykorzystując do tego zimową zbiórkę i przemarzniętych do szpiku kości gimnazjalistów. Jednak na tym nie koniec. W tym roku Owsiak na Woodstocku zorganizował mający na celu upodlić prof. Krystynę Pawłowicz konkurs pod tytułem „Ruch Wypie.dolenia Krystyny Pawłowicz w Kosmos”, zalecając przy tym posłance PiS, nazwanej przez niego „brzydką, pisowską starą panną”, więcej seksu. Czy aby przypadkiem próba upodlenia Krystyny Pawłowicz nie jest jawną mową nienawiści, a nawet próbą odebrania godności osobistej wszystkim kobietom, które nie zawarły związku małżeńskiego?

Takie obrazki są dowodem na to, że Woodstock to – nie tylko z powodu uwielbianej przez imprezowiczów zabawy taplania się w błocie – aksjologiczny chlew.

Szykują Hamburg w Warszawie

Kilka tygodni temu racjonalny świat zamarł z przerażenia, patrząc na wydarzenia które dokonywały się w Hamburgu. Setki zdewastowanych i rozgrabionych sklepów, podpalonych samochodów, tysiące wyrwanych kostek brukowych i setki rannych policjantów. To efekt protestów, na których widok lewackie czoła podniesiono wysoko ku górze. Na tegorocznym festiwalu pod Kostrzynem przygotowywano młodzież do powtórki z Hamburga. Zajęcia prowadziła organizatorka Czarnego Protestu Marta Lempart, współpracownica ulicznego chuligana Pawła Kasprzaka z Obywateli RP. Lempart chwaliła się swoją działalnością na Twitterze: Rozmawiamy o tym, jak zorganizować protest, żeby dać złym ludziom naprawdę w kość. Przede wszystkim bez podziału organizacja/ uczestnictwo!

Poza prelekcjami mającymi na celu doprowadzić do burd na ulicach, woodstockowicze byli szkoleni z kultury islamskiej, która przecież do pokojowych nie należy. W obecnej na  Przystanku Wiosce Wielu Kultur kobiety były szkolone jak wiązać hidżab oraz zaplatać makramę. Organizator uznał, że tego własnie powinny się uczyć „nowoczesne kobiety”.

Zgoda na szydzenie z Chrystusa

Podczas festiwalu – w mediach głównego nurtu nazywanego „pokojowym” – dochodzi do obrazoburstwa. W 2013 roku celebryta Jakub Wojewódzki, który w jednym z programów telewizyjnych polską flagę wsadził w fekalia, na Przystanku Woodstock deprecjonował Słowo Boże. Krzyczał: „Biblia nie jest Księgą Życia. Tam jest tyle nienawiści, przemocy, seksu, brutalności…”. Wielu odpowie, że na Woodstock zapraszani są ludzie różnych kultur. Może i tak. Jednak część z nich, księża i świeccy reprezentujący wartości chrześcijańskie nie są tam szanowani. Spotykają się z atakami agresji, a krzyż przy namiocie Przystanku Jezus jest regularnie profanowany. Czy gdyby sprofanowano symbole sekciarzy z Hare Kriszna, nie perorowano by o nienawiści na tle wyznaniowym? Ponadto Woodstock jest organizowany pod banderą wrogiej Ewangelii i Kościołowi pacyfki. Czy równocześnie wyobrażamy sobie, by organizowany w Polsce festiwal odbył się pod znakiem opluwanego ze wszech stron symbolu krzyża celtyckiego? To wszystko na festiwalu „tolerancji”. Niestety, po raz kolejny przekonujemy się, że dla środowisk lewicowych, tolerancja funkcjonuje jednostronnie. Tak jak chcieli tego ojcowie marksizmu kulturowego Geirg Lukacs i Theodor Adorno.

Hochsztaplerstwo

Z roku na rok, wokół „charytatywnej działalności” WOŚP pojawia się coraz więcej finansowych wątpliwości. Organizator broni się przed ujawnieniem dokumentacji, co dobitnie podważa transparentność Wielkiej Orkiestry, fundacji Złoty Melon oraz Mrówka Cała, czemu wnikliwie zaczął się przyglądać słynny bloger Matka Kurka, doprowadzając przy tym Jerzego Owsiaka do białej gorączki. Czy człowiek o czystym sumieniu w sposób wybitnie agresywny, niczym diabeł na święconą wodę, reagowałby na pytania związane z przejrzystością finansową?

Poza tym, czy w szanującym się państwie powinno dochodzić do sytuacji, w której człowiek o wątpliwym pochodzeniu wymusza na samorządach finansowanie jego imprez pod groźbą ich oczerniania? Roszczenia Owsiaka idą w kierunku podmiotów publicznych, tak jakby to one były jego własnością. Wychodzi z założenia, że te podmioty mają coś na kształt obowiązku wspierania WOŚP. Kto mu udzielił takiego mandatu? Mało który (o ile w ogóle jakiś) samorząd jest w stanie oprzeć się temu szantażowi. Każdego roku WOŚP nie tylko zarabia, ale i wydaje miliony. Wolontariusze w poszczególnych miastach za punkt honoru stawiali sobie urządzenie wielkiego pokazu sztucznych ogni lub koncertu. Na to szły pieniądze od sponsorów i samorządów, co spowodowało problemy m.in. we Wrocławiu.

Chociaż dzięki WOŚP zostaje zakupiony sprzęt medyczny dla chorych dzieci, filantropia nie może iść w parze z hochsztaplerstwem i demoralizacją młodzieży! Dobro jest bezkompromisowe i takie winniśmy wspierać.

Komunistyczna proweniencja

Słowem wyjaśnienia wydaje się być również pochodzenie Jerzego Owsiaka, syna aktywnego działacza PZPR, wykładowcy w Ośrodku Szkoleniowym ZOMO – Zbigniewa Owsiaka oraz pracownicy MO w Wydziale I Komendy Wojewódzkiej w Gdańsku, zatrudnionej później jako urzędnik tamtejszej prokuratury. Udział Jerzego Owsiaka w firmie „Carpatia” zaangażowanej – według Pospieszalskiego – w montowanie podsłuchów w seminarium przemyskim za czasów abpa Tokarczuka, jest jednym z dowodów na to, że niedaleko pada jabłko od jabłoni, a spryt i podstęp wyssał niemal mlekiem matki.

„Jesteśmy dumni z festiwalu”

Dumy i zadowolenia z degrengolady i nienawiści wobec polskiej prawicy, z jaką co roku spotykamy się na Przystanku Woodstock. nie kryją politycy opozycji, a zwłaszcza Grzegorz Schetyna (w latach 90. związany z GRU), Bartosz „Chorągiewka” Arłukowicz i Borys Budka.
– Jesteśmy dumni z tego festiwalu. Organizatorom takich imprez trzeba pomagać, a nie przeszkadzać – powiedział lider opozycji, podkreślając że Woodstock do „dobra zabawa”.
To oni odwiedzili w tym roku Przystanek, na który rok temu Owsiak nie miał zamiaru zapraszać Prezydenta RP, gdyż uznał, że nie ma w zwyczaju zapraszać polityków. Dla polityków Platformy zrobił w tym roku wyjątek. Niestety, w parze z „lwowskim żulikiem” – jak o Schetynie mówił Radosław Sikorski – ustawiło się grono przedstawicieli kleru, którzy dzieła Jerzego Owsiaka wychwalają wniebogłosy. Mowa o takich przebierańcach jak o. Paweł Gużyński, o. Grzegorz Kramer czy rzecznik kurii wrocławskiej ks. Rafał Kowalski, który na łamach zaprzyjaźnionej z nim Gazety Wyborczej gloryfikował dokonania Owsiaka. Czy licuje z Ewangelią przyzwolenie kapłanów na promocję WOŚP, skoro część z zebranych do puszek pieniędzy, służy budowaniu Przystanku Demoralizacji? W mojej ocenie tacy „duszpasterze” powinni spalić się ze wstydu, a wraz z nimi ich przełożeni, którzy jawnie akceptują diabelskie poparcie zła przez swoich podwładnych.
Najwyższa pora, by Kościół katolicki, państwo polskie i obywatele zerwali z hochsztaplerstwem i demoralizacją, które od lat serwuje polskiej młodzieży Jerzy „Róbta, co chceta” Owsiak – człowiek dla którego chamstwo, nienawiść i rzucane w kierunku prawicy wulgaryzmy są niemalże codziennością. Nie miejmy żadnych skrupułów potępiając dzieła Owsiaka, a pieniądze, które odkładamy na przyszłoroczny Finał WOŚP oddajmy na szlachetną organizację pożytku publicznego.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Daniel mówi

  ten kto to pisał to kretyn 🙂

  1. Jacek Międlar mówi

   Łatwo rzucać inwektywami. Czy cokolwiek tutaj jest kłamstwem :)? Wspominam o Panu w drugim akapicie. Pozdrawiam

  2. I'am mówi

   kretyn to mało powiedziane.. wystarczy spojrzeć.. Wprawo.pl hahah a z gazety Wsieci juz usunęli (W) oj szkoda szkoda teraz to nie ma sensu ta nazwa pech ;(

  3. Zdzislaw mówi

   Czasami diabeł pozwala ludziom żyć bez problemów, łatwo i przyjemnie, ponieważ nie chce, aby zwrócili się oni do Boga, do źródła światła rozjaśniającego mrok. Ich grzech jest jak więzienna cela, ale miła i wygodna i wydaje się, że nie ma żadnego powodu, żeby ją opuszczać, żeby coś z tym zrobić, ponieważ drzwi od celi są szeroko otwarte. Aż pewnego dnia czas się skończy, ostatnia strona księgi życia zostaje zapisana, drzwi się zatrzaskują i nagle okazuje się, że jest już za późno.
   Ważne by w tych chwilach próby, naszą siłą była moc naszej wiary. Bóg kocha każdego z nas osobno i jest z nami, nawet w najciemniejszych momentach naszej rozpaczy.

  4. Wiesław mówi

   Spokojnie, panie Jacku, głupie komentarze to dowód że lemingi też tu zaglądają. A wypowiedzi pana Owsiaka, jeśli ma pan nagrane to proponuję wysłać pani Asi S-W, w końcu to specjalistka od walki z mową nienawiści.

  5. Krystyna mówi

   Żal mi pana

  6. Krystyna mówi

   Zazdrość pana zżera

  7. Franciszek mówi

   Wszystko w tym paszkwilu jest kłamstwem. Byłeś tam? Widziałeś i słyszałeś osobiście?
   W jednym się zgadzam – „Łatwo rzucać inwektywami”. Tylko tyle potrafisz w swej zbolałej małości.

  8. Zdzislaw mówi

   Wy macie diabła za ojca i CHCECIE SPEŁNIAĆ POŻĄDANIA waszego ojca. Od początku był on ZABÓJCĄ i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.” (Jan.8:44)

  9. maxim mówi

   dokładnie ten kto to pisał to trol , słowami kaczafiego -zamknij mordę

  10. Kuba mówi

   Dokładnie jak piszą wyżej podpisani ktoś co się podpisał pod tym tekstem głównym, Pisze to z jakichś dziwnych politycznych względów. Niech weźmie pod uwagę ile tam było ludzi i
   przez jaki czas. Jak jeden czy drugi dostał po gębie to i tak zawyżają statystyki. Dopalacze i inne i inne środki są dość dostępne i wspaniały PiS na razie nie wiele z tym zrobił. Chociaż by pasowało bo pod niektórymi względami to jest chore. Co do gimnazjalistów to ich ktoś puszcza na takie wyjazdy albo uciekają i to jest nie wina festiwalu tylko rodziców. A ten fan PiS co tak wiele pisze o tej nienawiści to niech zahaczy o kawałek zdrowego rozsądku bo mu się przyda na wszelki wypadek. Co do Owsiaka to nie znam historii ale dużo dobrego zrobił. A fan PiSu niech sobie przypomni jak było 20 lat temu . Czemu wtedy się nie odzywał jak Orkiestra zbierała miliardy nie miliony ? Pozdrawiam

  11. sgfs mówi

   Daniel to kretyn z gimby

 2. Mirka mówi

  Widzę ,że pierwsi którzy tu zabrali głos to właśnie ci co najbardziej ich zabolało kilka słów prawdy o ,,owsiku” który to uwielbia przebywać w gównie więc trudno spodziewać się godnej postawy po takim osobniku

 3. M. mówi

  -Osoby, które nie uznają zbiórek Orkiestry powinny podpisać deklarację, że w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia nie życzą sobie korzystania z zakupionego przez nich sprzętu i po sprawie.
  – Fakty są takie, że dzięki tym pieniądzom wiele osób żyje. Jak można to podważać? Jak można tego nie doceniać?
  – Kontrowersje budzą także inne organizacje związane z niesieniem pomocy np. ostatnio PCK.
  http://crowdmedia.pl/finansowy-przekret-w-pck-w-tle-radny-pis-i-afera-skok/

  – Obelżywych haseł pod adresem kogokolwiek nie popieram, NIGDZIE, ani tu ani np. na rocznicy Powstania Warszawskiego wykrzykiwane przez narodowców „Śmierć wrogom ojczyzny” albo „Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę”

  – Sprawa Pawłowicz – oczywiście słowa Owsiaka to skandal. Powinien przeprosić. Ale to nic nowego jeżeli chodzi o „pozwalanie sobie” wobec kobiet w PL.
  1. Tarczyński o Schmidt:
  „Asiu, czy widok Twojej maderskiej bielizny na billboardach także będzie odpowiednim politycznym PR?”
  2. Lepper :
  „Jak można zgwałcić prostytutkę?”
  3. Ojciec Rydzyk do Marii Kaczyńskiej:
  ” Ty czarownico!Tak mówić o eutanazji?! To sama się podłóż pierwsza! ”
  4. Piotr Gadzinowski:
  „cnotliwa Marcelinka, co nie dała komuchowi”
  5. Ziemkiewicz
  a)o Dereszowskiej: „Po tym jak dała z siebie zrobić szmatę i wytrzeć podłogę Wojewódzkiemu, to w takim towarzystwie ja dziękuję, postoję ”
  b)”No cóż, kto nigdy nie wykorzystał nietrzeźwej niech rzuci pierwszy kamień… Ale jak zakonnik to kara konieczna ” – o dominikaninie z gdańskiego zakonu, który zgwałcił pijaną nastolatkę.
  c) „Macie rację, samotnym te 500 zł nalezy się jeszcze bardziej. Kłusownictwo seksualne pochłania kasę strasznie.” o samotnych matkach
  6) Węgrzyn o M.Wróbel:
  Do szefa komisji Andrzeja Czumy z PO mówił o wchodzącej do sali posłanki Wróbel, ubranej w czerwony żakiet: „A jaki kolor dzisiaj ubrała, kuźwa…”.
  7) Terlikowski o B. Macron:
  ” Dla Macrona cywilizacyjnym problemem Afryki jest to, że kobiety rodzą tam za wiele dzieci. Jego żona mu takiego problemu nie sprawi.”
  8. Jerzy Robert Nowak i jego „felieton” dla wprawo.pl – prawdziwy popis :
  „Ostatnie miesiące stały pod znakiem niebywale ostrej antyrządowej kampanii ze strony rozjuszonych agresywnych babsk z Nowoczesnej i Platformy. Przez lata zdawało się, że nic nie przebije głupot tępawych babsk z Platformy w stylu J. Pitery , E. Kopacz czy Śledzińskiej- Katarasińskiej. Nowoczesna szybko obaliła to przekonanie, występując z całym tabunem kobiet zajadłych, jazgotliwych i niekompetentnych, które mogłyby szybko doprowadzić do upadku, nawet samorząd szkolny, a cóż dopiero Sejm.”
  ” Trzeba przyznać, że Klub Nowoczesnej, poza jednym wyjątkiem – wybranką R. Petru, rzeczywiście niebrzydką Joanną Schmidt – prawdziwie celuje w ilości brzydkich pyskatych babsk typu Kamili Gasiuk-Pihowicz czy Joanny Scheuring-Wielgus. Można powiedzieć o niektórych kobietach „brzydkie, brzydsze i te z Nowoczesnej”.
  „W każdym razie zastanawia mnie skąd opozycja wytrzasnęła aż tyle brzydactw naraz w Polsce, kraju słynącym z piękna i przede wszystkim, urokliwości kobiet. Patrząc na te „manifestantki” z KOD-u mam trochę takie wrażenie jak w pierwszych dniach pobytu w Anglii. Wciąż natrafiałem na jakieś Angielki z ogromniastymi zębiskami i siekaczami, niemal kłami. I wtedy zrozumiałem, dlaczego w Anglii nakręcono tak wiele filmowych horrorów!

  „Szczególnie groteskowy był protest tabuna bab, które 20 lipca położyły się pokotem przed Sejmem, rozstawionymi nogami waląc co sił w barierki. Na miejscu policjantów te kopiące w barierki kobieciny natychmiast obdarowałbym mandacikami za niszczenie mienia publicznego. Policja by się nieźle obłowiła! Słyszałem, że w szpitalach psychiatrycznych są osobne oddziały dla furiatek wyżywających się kopaniem w łóżka czy w ściany. Może część z nich uciekła i zabawiała się tak aktywnie w manifestacji.”

  „To jest doprawdy nie do zniesienia. Dlaczego figiel Opatrzności skazał nas teraz na oglądanie tylu jędzowatych babsk. a przedtem przez cztery lata skazywał na oglądanie tak straszliwej baryszni, żony bucowatego ból B. Komorowskiego. Za jakie grzechy?” – mowa o A.Komorowskiej, kobiecie po 60ce, która urodziła kilkoro dzieci i poświęciła dla nich karierę zawodową.
  9. Grzegorz Szwed o kobietach z Czernego Protestu:
  „prostytutki”, „mordują Polaków”, „chcą się rżnąć bez konsekwencji” jak „zwierzęta po lesie”

  i wieele wiele innych, to wierzchołek góry lodowej.

  Sama poseł Pawłowicz również nie jest aniołem, obraziła mnóstwo osób, nie przeprosiła.
  Np. podczas dyskusji nad zmianami w Krajowej Radzie Sądownictwa (KRS) Krystyna Pawłowicz powiedziała sędziom, że demokracji powinni się uczyć jak w Korei Północnej – na specjalnych reedukacyjnych obozach.
  Osobiście uważam, że KP nie jest złą osobą, być może ma jakieś problemy emocjonalne czy zdrowotne i stąd jej zachowanie, ale powinna panować nad sobą.

  – „Służby odnotowały na terenie festiwalu dziesiątki kradzieży, 153 przestępstwa i 367 wykroczeń. ” – podobnie jak na innych imprezach masowych np. podczas rekonstrukcji bitwy pod Grunwaldem także doszło do m.in gwałtu i pobicia, kradzieże zdarzają się także na pielgrzymkach, juwenaliach. Moim zdaniem powinno być zaangażowanych zdecydowanie więcej policjantów i wolontariuszy.

  -„Na wstępie zaznaczę, że zdaję sobie sprawę, iż jakakolwiek krytyka Owsiaka, okrzykniętego przez mainstream „największym filantropem w Polsce”, sprowadzi na mnie stek obelg, zwłaszcza ze strony anonimowych (czytaj: tchórzliwych) czytelników. ” – czy anonimowo = tchórzliwie odnosi się także do publicystów tego portalu np. niejakiej Pani Katarzyny? 😉 której niejednokrotnie zwracałam uwagę, że ANONIMOWA publicystyka, obrażająca ludzi (np. UBywatele, o osobach, które z tym środowiskiem nie mają nic wspólnego i wiele innych) jest mocno nie fair??

  Konkluzja: zamieszanie i incydenty, choć b.przykre są niczym w porównaniu z tym, ile osób udało się uratować zdrowie i życie dzięki tym zbiórkom. Za Owsiakiem osobiście nie przepadam, ale to co zorganizował z pomocą milionów ludzi jest wspaniałe.

  1. Alexa mówi

   Międlar nie podważa działalności pomocowej, czytaj uważnie, nienawistniku. On ją poważa i o tym też w tekście wyżej jest.

  2. test24 mówi

   Uuuu lewaczek poczuł się urażony. No tak, gdy lewak obraża kobiety, to wszystko jest OK, w końcu inni też obrażają od dawna. Ale nie daj Boże, żeby jakiś „prawak” obraził kobietę, jak Trump w jakiejś starej rozmowie prywatnej… Ojoj te manifestacje, te gromy…

   Czytam Twoje wypociny już od dawna i kolejny raz pokazałaś podwójną moralność i hipokryzję 😉 Strony GW tak mocno przeciążone, czy co, że aż tu Cię wyniosło?

  3. test24 mówi

   Mamy zachwalać wszystkie, nawet obrzydliwe występki Owsiaka i jego towarzystwa, tylko dlatego, że pomaga też dzieciom? W takim razie nie masz prawa krytykować PiS, bo pomógł setkom tysięcy dzieci, nawet jeśli wprowadzi tu krwawą dyktaturę 😉

   Ach te wasze lewackie podwójne standardy…

  4. Patriota mówi

   Bóg Honor Ojczyzna i tyle w temacie lewakom

 4. M. mówi

  Odnośnie jeszcze tego fragmentu:
  „Na wstępie zaznaczę, że zdaję sobie sprawę, iż jakakolwiek krytyka Owsiaka, okrzykniętego przez mainstream „największym filantropem w Polsce”, sprowadzi na mnie stek obelg, zwłaszcza ze strony anonimowych (czytaj: tchórzliwych) czytelników. ” – może warto pomyśleć o jakimś moderatorze? Niektórzy z waszych czytelników przekraczają zdecydowanie granice np. to z dziś:
  internauta Lamusso:

  „Temu pier*olonemu,lewackiemu i tak zwanemu „czołowemu” kutasowi ze zdjęcia,to na sam widok jego parszywej lewackiej mordy należy się z marszu pi*da w ryj i to z tak zwanego automatu. Zwykły plaskacz to za mało dla takiej lewackiej platformianej szmaty jak ta właśnie widoczna na zdjęciu głupia,lewacka bladź.A tej drugiej zawszonej lewackiej suczy z artykułu,co to żarła u sowy ośmiornice razem z tym głupim, obdojonym sikorem, pisiory powinny zaserwować dożywocie w celi dla zawodowych pederastów i dać mu taką celę,żeby jego współziomale wyje*ali mu odbyt na najwyższym poziomie w stopniu generalskim.Sikor zaś za kratami w ramach pokuty powinien codziennie ssać (robił już lachę amerykanom,więc umie to robić) śmierdzące i sflaczałe pęto wszystkim napakowanym,umięśnionym i porządnie wytatuowanym cwaniakom na więziennym spacerniaku,ot tak dla spokojności,coby mu w ramach rekompensaty za jego rządy i z samego choćby wqrwienia dupy nie rozerwali swoimi grubymi i napalonymi fallusami.Taka oto powinna nastąpić „nowoczesna” kara dla tych platformianych i zawszonych sukinsynów.PO pierwsze ciężkie więzienie i wreszcie PO drugie codzienne kilkukrotne, oraz brutalne i dożywotnie prucie i szlifowanie odbytnicy.Tego wam życzę na nowej drodze waszej więziennej i zarazem zasranej i odbytniczej „kariery” wy platformiane brudasy.Pies was jebał i dwa długie jamniki. ”

  To jest obrzydliwe.

  1. test24 mówi

   Ale skrobanie płodów i „wychowanie” seksualne dzieci jest zajebiste, prawda?

 5. Benedykt mówi

  Mędlar co ćpasz tym razem?

 6. pzdr mówi

  Dobrze, że są tacy ludzie, którzy mówią jak jest. A prawda zawsze w oczy kole. Uderz w stól a nozyce się odzywają. 🙂 Nic tylko potrafią tacy klnąć i obrażać. Ponieważ coż mogą zrobić przeciwko sile argumentów? W swej intelektualnej mizerii?

 7. Pozdrawiam mowi mówi

  Mizeria to chyba Taka z ogórków p. Wyksztalcony

 8. Lena mówi

  Ksieze Jacku popieram w 100% panska wypowiedz , szkoda ze ci ludzie uczestniczacy w woodstok, mja zacmione umysly I popierja samo zlo jakie sie tam dzieje , ci ludzie maja sprane niestety mozgi na tym festiwalu panuje samo zlo , sodoma i gomora bo tak to wyglada I jeszcze maja czelnosc besczescic Sw Biblje, ci co to robia pana Boga sie nie boja I skruchy w sobie nie maja , sztan zacmil im rozum , ale Pan Bog nierychliwy ale sprawiedliwy , I kazdy grzesznik dostanie swoja nalezyta zaplate w/g swoich uczynkow.

 9. M+ mówi

  Marksistom, których wybitnym przedstawicielem jest czekista w czerwonych rajtuzach, zależy na ogłupieniu i upodleniu młodzieży. Pozbawiony wartości moralnych ,,motłoch” bez refleksji pracuje na pasożytów. Jednak obecny ,,przystanek” wydaje się, że szkoli przyszłe marksistowskie bojówki. Już niewolnictwo nie wystarcza opasłym czerwonym kałdunom. Chcą, aby młodzież walczyła o nieskrępowany i stały dostęp do koryta.

 10. Przebiśnieg mówi

  Marksizm kulturowy, żydowskie multikulti dla wszystkich tylko nie dla Żydów, „obrzezywanie” mózgów ludziom normalnym, typowa schizofrenia, zorganizowane akcje propagandowo – bojówkarskie przez sayanim grasujących w różnych grupach wiekowych a przede wszystkim deprawacja i wojna z wiarą katolicką ale także napuszczanie na siebie islamistów i chrześcijan to współczesne formy działania talmudystów. Mąćcie, mąćcie aż zamącicie skutecznie. Divide et impera. „Protokoły mędrców Syjonu” są realizowane na naszych oczach.

 11. Alexa mówi

  Uderz w stół a …. itd.
  diabelstwo wyszło i ujada plując na p. Międlara i broniąc lewactwa. Proszę być silnym p. Jacku, trzymam kciuki, zaglądam codziennie i pozdrawiam.

  1. Jacek Międlar mówi

   Pisałem o nich w drugim akapicie. Są ofiarami długoletniej propagandy.

 12. Janusz mówi

  Boże jakie bzdury 😀 a najwieksza to to że Woodstock jest organizowany z pieniędzy WOŚP. Kasę na festiwal dają sponsorzy tacy jak allegro, play, lech i wiele innych organizacji.

 13. Lilio mówi

  Akurat Owsiaka nie lubię. Jednakże to nie Woodstock gwałci, to nie festiwal chemikalizuje ludzi na nim. To oni sami, ich wybory. Ciężko, aby wśród 300 tys osób były same aniołki. Nie można obwiniać wydarzenia, że ktoś nie ma mózgu i pije wybielacz czy rozpałkę do grilla. Taki delikwent pewnie niejedno już w żołądku gościł. A gwałt cóż….. zero wybaczenia, ale to nie okazja płodzi zwyrodnialca, tylko wydobywa to co w nim najgorsze i nie zdziwiłabym się, gdyby już kiedyś kogoś wykorzystali. Na 300 tys ludzi to pojedyncze jednostki, które nie zasługują na miano bycia człowiekiem, a ocenia się wszystkich przez ich pryzmat. Chore, niesprawiedliwe. Byłam 10 lat z rzędu. Nigdy koło narkotyków nawet nie stałam, nigdy nikogo nie zgwałciłam 😉 Zarówno ja ja i liczne grono moich znajomych. To samo dzieje się w klubach, koncertach w pubach etc. Narkotyki niestety są wszędzie i gwałty zdarzają się i będą zdarzać. To nieuniknione. I przerażające. Ale powtarzam to nie wina wydarzenia.

  1. Ignacy Chrobroszynski mówi

   TEMPY BIDNY KMIOTKU…TAK WAS WLASNIE KSZTALTUJA I UPLASTYCZNIAJA WASZE UMYSLOWOSCITE SKRAJNO LEWASKO-ZYDOWSKIE AGENDY…MEDIA I ICH PRZEWROTNA EDUKACJA W SZKOLACH…ZATEM COZ WIEC OCZEKIWAC…POWSTAJE BIERNY ELEMENT BEZMOZGOWY KTORY TAKIE TO SMIECIOWE WYDARZENIA ODBIERA JAK COS NORMALNEGO I CO GORSZA FAJNEGO..OWSIK (PRZEBRZYDLY…OBLESNY ROBAL WYLAZACY WCIAZ I STALE Z DUP I GOWIEN CHAZARSKICH) TO KANALIA…MENDA I CZERWONY TROCKISTOWSKI PROWOKATOR !!;…TRZEBA KURWE JAK NAJSZYBCIEJ ZAJEBAC PALAOM LUB NAJLEPIEJ STALOWYM LOMEM I SPALICV SCIERWO KUREWSKIE..!!!…MAM NADZIEJE ZE WKONCU ZNAJDA SIE JACY PRAWDZIWI POLACY CO TO WKONCU ZROBIA…DLA DOBRA I OCHRONY NARODU POLSKIEGO !!!

  2. Lolilo mówi

   Mój komentarz jest grzeczny, bez inwektyw. Twój zalatuje frustracją i chamstwem. I kto tu góruje intelektualnie? Czytałam, że agresja jest oznaką słabości i braku argumentów, a Ty nią ociekasz. Nie umiesz do tego czytać ze zrozumieniem. Napisałam, że nie lubię Owsiaka – primo. A do tego nie napisałam, że gwałt i ćpanie jest normalne (albo trafniej „wskazane”) – jestem wręcz przeciwna. Tylko, że to się dzieje wszędzie nie tylko na festiwalach i festiwal nie jest temu winny. A Ty jesteś albo trollem, albo tłumokiem. Przykre. Z Twoim podejściem eksterminowano by 70% Narodu Polskiego, więc na pewno byście sobie dobrze poradzili dalej 🙂

  3. Alaska mówi

   Dokładnie. Dlatego idąc tym tokiem myślenia, że woodstock jest fe i zdelegalizować go najlepiej, powinno zamknąć się wszystkie też wszystkie kluby, puby, godzinę policyjną wprowadzić najlepiej, bo u mnie na mieście co weekend bójki, co kwartał gwałty po „imprezach”. Prohibicje wprowadzić, inwigilować ludzi i eksterminować każdego kto 'odstaje’. Nie uniknie się zła sorry. Pojawi się nawet w kościele pod płachtą pobłażliwego uśmiechu z namaszczeniem wyciągając w Twoje strony ręce. Trzeba tępić przestępstwa, które zdarzają się 365 dni w roku WSZĘDZIE, a nie przez tydzień na jakimś tam festiwalu, gdzie według autora chyba przyznaje się punkty w paypal za „zrób źle blixniemu”

  4. MM++ mówi

   @ALASKA
   Jakie wartości będzie mieć ta młodzież. Czekista w czerwonych rajtuzach realizuje starannie przygotowany w latach 60-tych przez trockistów program rewolucji seksualne, który owocował ruchem hippisowskim. Gdyby ci młodzi ludzie wiedzieli w czym tak naprawdę uczestniczą? Nie dziwi obraz młodej kolorowej kretynki w telewizorze, która z roześmianą mordką mówi: ” … a ja chciałabym być wyskrobana…”

 14. Bogdan mówi

  Bardzo dobrze napisane. Podziwiam odwagę Pana ale prawda o owsiku 🙂 musi być napisana.

 15. ania mówi

  Dzięki Jacku za twą pracę i mówienie prawdy.Dziś prawda to ,,towar deficytowy”, szczególnie dla lemingów. Nie ma co się nimi przejmować. Uważam, że matołki zazdroszczą Ci wiedzy i elokwencji. Powodzenia i pozdrowienia.

 16. Ignacy Chrobroszynski mówi

  RODACY…KAMRACI…POLACY !!!!…PRZECIEZ TO CO SIE DZIEJE OBECNIE W NASZYM KRAJU TO JEST JAWNE WYRACHOWANE BANDYCKIE I GLEMBOKO WROGIE CHAZARSKO-UPAINSKIE SZALBIERSTWO W SKALI SPOLECZNO-POLITYCZNEJ…TO POKAZUJE NAMJAK CHAZARSCY ZYDZI SA BEZKARNI W TYM PANSTWIE I JAK RUJNUJA POLSKE I NAROD POLSKI SYSTEMATYCZNIE…WYRACHOWANIE JEST TO PLAN ZAGLADY POLSKIEJ NACJI…LUDZIE OBUDZIE SIE CZAS SIE POZBYC TYCH WROGOW NARODU POLSKIEGO TEGO “RZADU CHAZARSKIEGO”… TYCH PARTI JAK… PiS…PO…NOWOCZESNA…SLD…PSL…KUKIZ 15…I KILKU PODOBNYCH SZMATLAWYCH AGEND ANTY-POLSKICH !!!…TO JEST MAFIA !!!…SPOJNA…JEDNOLITA WROGA CHAZARSKO-UKRAINSK (UPAINSKA) STRUKTORA !!!…ZACIEKLI…ZAPRZYSIEGLI…SMIERTELNI !!!…WROGOWIE NARODU POLSKIEGO !!!… POLSKIEJ RACJI STANY !!!…CZYZ NIE WIDZICIE CO ROBIA OD LAT W NASZEJ OJCZYZNIE…JAK ZACISNELI POLITYCZNA…GOSPODARCZA…MILITARNA PENTLE NA NASZYG GARDLACH !!!..POSTAWILI BUTY NA NASZYCH KARKACH…JAK NAMI CWANIE…SZALBIERCZO… PRZEBIEGLE…JAK TO ZYDY JEDYNIE OD WIEKOW I POKOLEN POTRAFIA…POROZNILI…SKLOCILI…PODZIELILI…ZMANIPULOWALI… I WCIAZ PRZEBIEGLE PERFIDNIE KNUJA I PODRZEGAJA… JUZ TAK POMIESZLI NAIWNEMU…PROSTEMU…LATWOWIERNEMU…ZDZIECINNIALEMU POLSKIEMU NARODOWI W GLOWACH…TAK ZE ZWYKLI POLSCY LUDZIE W WIEKSZOSCI NIEPOTRAFIA JUZ ROZROZNIC…DOSTRZEC…ROZPOZNAC…ZROZUMIEC CZY PRAWDZIWIE I OBIEKTYWNIE ODCZYTAC TYCH ICH….ZAGRYWEK…GIEREK I PERFIDNYCH MAINIPULATYWNYCH….WYRACHOWANYCH KLAMSTW… TYCH STALYCH POWIELANYCH NAKRECANI…ZCIEMNIEN I PERFIDNYCH WYPRACOWANYCH PRZEBIEGLE DO OGLUPIANIA MACHINY… TOTALNEJ DEMAGOGI I ROZMIEKCZANIA MOZGOW…TYCH PROWOKACJI NA WSZELAKICH DOSTEPNYCH POZIMACH NASZEGO ZYCIA… SPOLECZNEGO I NARODOWEGO…DOPROWADZONYCH DO KUNSZTU…WYRACHOWANYCH KLAMST I KALUMNI…W MEDIACH WSZELAKICH…NA KAZDYM POLU CODZIENNEGO ZYCIA SPOLECZENSTWA POLSKIEGO !!!…OTRZASNIJ SIE POLSKO !!!…PRZEBUDZ SIE DUMNY WOJOWNICZY NARODZIE SLOWIANSKI !!!…RODACY !!!…POLACY !!!…KAMRACI !!!…CZAS SIE NAPRAWDE !!!… WRESZCIE !!!… PRZEBUDZIC !!!..POWSTAC Z KOLAN…ZERWAC PENTLE I NACHAJKE CHAZARSKA Z KARKOW NASZYCH…I PODNIES WRESZCIE DUMNIE GLOWY DO GORY !!!…STANAC W ZWARTYM MOCNYM ZJEDNOCZONYM !!!…JEDNOLITYM…NARODOWYM…PATRIOTYCZNYM SZEREGU !!!…UTWORZYC MOCNY ZWARTY…SPUJNY MUR !!!…PRAWDZIWEGO NARODU POLSKIEGO – SLOWIANSKIEGO !!!…BO INACZEJ ZNIKNIEMY WKROTCE Z MAPY JAKO PANSTWO !!!…NAROD !!!… I KULTURA SLOWIANSKA !!!…BARDZO WKROTCE…!!! CHWALA WIELKIEJ SLOWIANSKIEJ PRZEBUDZONEJ ZJEDNOCZONEJ NARODOWEJ POLSCE !!!…CHWALA NARODOWI POLSKIEMU !!! …CHWALA ZJEDNOCZONEMU NARODOWEMU FRONTOWI POLSKI… CHWALA !!!

 17. Ignacy Chrobroszynski mówi

  PO PIERWSZE…I TO NIE JEST TYLKO TAKIE SOBIE PISANIE WYNIKLE Z FRUSTARACJI…NIE…NIE…TRZEBA ZAJEBAC TA KURWE OWSIKA-ROBALA CO Z GOWNA I DUPY PANKOW CHAZARSKICH CO I RAZ SIE WYSLIZGUJE OBLESNE SCIERWO PLUGAWE… I PROKURUJE TO KURESTWO….PODZEGA MLODZIEZ…DEPRAWUJE POLITYCZNIE I MORALNIE !!!…RODACY !!!…CZAS NAJWYZSZY ZABIC NAM TA KURWE OWSIKA JAK WSCIEGLEGO NIEBEZPIECZNEGO…WROGIEGO POMIOTA WYLAZLEGO Z NAJGLEBSZYCH CZELUSCI PIEKIEL !!!…KAZDY SLOWIANIN PRAWDZIWY POLAK I OJCIEC DZIECIOM MA MORALNE NIEPISANE PRAWO !!!…ZABIC TEGO KURWE SZATANISTYCZNEGO POMIOTA…SZMACIAZA ZDEPRAWOWANEGO !!!…NAJLEPIEJ POWINNISMY GO GRUPOWO POJMAC !!!… I TAM W…KOSTRZYNIE !!! TAK ZWANYM PRZEZ WROGOW NARODUN i MLODZIEZY POLSKIEJ „KLOOAKOM-WOODSTOCK” !!!… SPALIC NA STOSIE !!!…A TAK KURWA !!!…A CO W CHUJA MAC !!!…SPALIC KURWE SMIECIA…SZMATE KLOACZNA NA STOSIE !!!…DAWAJCIE CHLOPY…RODACY…SLOWIANIE…POLACY !!! POJMAC KURWE CHUJA JEBANEGO W PYSK !!!…CZEGO SIE BOICIE…JEGO MOCODAWCOW !!!…MOZE TO BEDZIE ROWNIE DOBRY CZAS BY NIEKTORYCH Z NICH TEZ TAM SPALIC !!!…NA STOS TA CALA PADLINE JEBANA OBRZYDLA I WSZAWA !!!…WROGOW NARODU POLSKIEGO !!!…BRACIA SLOWIANIE !!!… PIERWEJ…NA STOS ROBALA-OWSIKA GOWNO CHLAJA !!!…LIVE WORLDWIDE ON YOU TUBE !!!
  https://www.youtube.com/watch?v=4qMNEC2HuUc

 18. Nik mówi

  lata 90-te to byly lata mojej mlodosci , nigdy nie bylam i nie bede na tym demoralizujacej imprezie i nie zaluje , jednym slowem dla nie to smrod I rozbestwianie mlodzierzy , zaden wzor do nasladowania wsrod mlodych ludzi , a organizator to chochsztapler I oszust, ktory nie wykonuje wyroku sadu , bowiem nie ujawnia faktur ze swej dzialalnosci , przystanku woodstok i wosp, czyli jak kreci , mataczy tzn ze nie jest uczciwy w/g prawa w Polsce.

 19. KarPa mówi

  Panie Jacku -dlaczego nie można oglądnąć żadnego Pana filmu na YT ? Nie było mnie przez jakiś czas i teraz nie jestem na bieżąco 🙁

 20. Andrzej mówi

  Panie Jacku. Bardzo Panu dziękuję za wystąpienia. Są one bardzo profesjonalnie przygotowane. Mam dla Pana wiele sympatii. Wystąpienie o Maryi na podstawie Biblii Ok. Natomiast Chojecki mówi o objawieniach Fatimskich ( Szatan ma moc, może zwieść ludzi, aby odeszli o prawdziwego wielbienia Boga)

 21. Gutmen mówi

  Dobra robota Jacku.
  Dziwię Ci się, ze dyskutujesz z Trollami.
  Szkoda czasu na walkę z wiatrakami.
  Skup sie na pracy i publikuj.
  Jak skończysz artykuł -pisz nastepny.
  To tak jakbyś starał sie szympansa nauczyć całek przestrzennych. To, że ktoś wygląda jak istota rozumna to nie znaczy, że wszystko zrozumie.
  Są kobiety dla których dziecko 9 miesięcy to płód k,tóry można usunąć . Powiedz mi ile te kobiety będą musiały mieć lat by stać się ludźmi?
  Są faceci, którzy dla pieniędzy ćwiartują 5 letnie dzieci, wgcinając im narządy wewnętrzne. Ty teraz stoisz na przeciw tych,którym tamci narzucają swoje poglądy . Imponując im swoimi autami i nieruchomosciami nie do końca mówiąc ile osób unieszczesliwili watpliwymi decyzjami.
  Oni widzą tylko zysk a cenę poglądów są w stanie zapłacić i się o nie targowac.
  Jest sens?
  Pomyśl …czy przekonałbyś kobietę która abortuje 9 miesięczne dziecko , że jesteśmy ludźmi od chwili poczęcia?
  Czy przekonasz zwyrola który sprzedając 15 letnim chłopcom dopalacze niszczy ich zdrowie i ma to w głęboko w D…e bo przyszpanuje nowym autem przy kobiecie która jest ładna ale tak głupia że może sie nie zabezpieczyc bo ta wyrwie z brzucha 9miesięczne niemowlę…?
  To jest kółko wzajemnego zepsucia w zamkniete w kwadraturze swoich zochydzeń , parszywej matni szantażu i układzikow o których ludziom uchodzącym za zwyroli jeszcze z 200 lat temu się nawet nie śniło.
  Na prawdę chce Ci się tłumaczyć im rzeczy oczywiste…które nie przez nie dobrane argumenty a konflikt ideologiczny się z Tobą nie zgadzają?
  Szkoda czasu…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.