PAP: Oddano strzały w kierunku polskich żołnierzy na granicy z Białorusią

białoruscy pogranicznicy przewożą nielegalnych imigrantów/ fot. screen
8

Polska Agencja Prasowa poinformowała o kolejnej białoruskiej prowokacji na granicy z Polską. Białoruscy strażnicy graniczni mieli oddać strzały ze ślepej amunicji w kierunku polskich żołnierzy. Nikomu nic się nie stało – czytamy.

Kryzys na granicy z Białorusią trwa już półtora miesiąca. Białoruskie służby dowożą nielegalnych migrantów na granicę z Polską i wskazują im miejsca, w których mogą przedostać się do naszego kraju. W odpowiedzi na to polska Straż Graniczna zbudowała zasieki wzdłuż całej granicy i buduje płot. Ponadto na terenach przygranicznych obowiązuje stan wyjątkowy.

Przeczytaj:

MSWiA o migrantach forsujących polską granicę! Resort prezentuje treści z ich telefonów świadczące o pedofilii, zoofilii i terroryzmie [WIDEO]

 

PILNE! Rok 2022 w obwodzie lwowskim ogłoszono rokiem UPA! Chcą by rok ludobójców obejmował cały kraj

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Andrzej mówi

  To znowu pozbawiona sensu wypowiedz. Możnaby jedynie stwierdzić, że w pobliżu granicy Białrusini oddali strzały. Nie mozna stwierdzić natomiast z jakiej amunicji by o strzały czy i do kogo były oddane. Istotne jest również co w tej chwili robili polscy pogrnicznicy, czy przypadkiem nie pzrepychali znowu ludzi na drugą stronę, a wówczas istnieje możliwość, że przekraczali granicę. Strzały mogły rownież ostrzegać, aby przy przepychaniu nied doszło do przekrocznia granicy.

  1. Jacek Międlar mówi

   Dlatego piszemy, że taką informację podaje PAP.

 2. W K mówi

  Z dedykacją dla polskiej Straży Granicznej, zanim da się wymordować.
  ,, – Żołnierzu. Co masz w rękach?!
  – Mam 650 $ żołdu!
  – Czy to jest ku*wa wiadro!?
  – Nie!
  – A co to jest?!
  – kbk AKMS!
  – To nie jest karabin na wodę.”

 3. W K mówi

  Najlepsze jest to zdanie o ślepej amunicji. Na głupią służbę wartowniczą rozdaje się ostrą amunicję, a co dopiero do ochrony granicy.

 4. Adaś mówi

  Naczelnik boi się że jak postawi na granicy całe WOT to ruscy uznają to za prowokację i dlatego wpuszcza coraz więcej terrorystów. Nie widzi że to już jest wojna.

 5. Roman mówi

  Czy wymienione strzały rzecznyście padły i czy są na to dowody poza bełkotem pap, jakoś nikt nie wezwał ambasadora Białorusi na dywanik, ani polska nie złożyła skargi do conajmniej KE, więc jak?? bicie piany i podgrzewanie atmosfery, śmierdzi ten niby atak….

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.