Pandemia na Okęciu, czyli tłum bezkarnych żydów tańcuje na Lotnisku Chopina [WIDEO]

Chasydzi na Okęciu / Fot.
33
SKLEP-WPRAWO.PL

Gdy minister zdrowia Adam Niedzielski zastraszył Polaków kolejnymi obostrzeniami, a funkcjonariusze policji wlepiają Polakom mandaty za brak maseczki na twarzy czy udział w spontanicznych zgromadzeniach publicznych (casus: marsz 11 listopada 2020 we Wrocławiu), żydowscy ortodoksi tańcują na warszawskim Okęciu. Oczywiście są bezkarni, co wynika z długowiecznej „tradycji” na polskiej ziemi, o czym przeczytacie w książce Jacka Międlara „Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach” (tutaj).

19 kwietnia 2021 roku na Lotnisku Chopina w Warszawie w hali terminala lotniska im. Fryderyka Chopina na Okęciu zgromadziła się blisko setka żydów. Żydzi ubrani w czarne płaszcze i charakterystyczne kapelusze spod których wystawały długie, kręcone pejsy, tańczyli, śpiewali i trzymali się za ręce. Oczywiście bez wymaganego dystansu i maseczek, za których brak policja wypisuje Polakom mandaty. Fakt, że dostępne nagranie zostało wykonane na Okęciu w 78. rocznicę powstania w getcie warszawskim, tj. 19 kwietnia, w rozmowie z Polsat News potwierdził rzecznik prasowy lotniska Piotr Rudzki.

To jest grupa, która podróżowała przez Warszawę tranzytem. Przemieszczali się wielką grupą, długodystansowym lotem. Na lotnisku przebywali bardzo krótko, nie przekraczali polskiej granicy – dla Polsat News powiedział Rudzki. – Apelujemy do rozsądku wszystkich pasażerów. Naganne jest to, że osoby nie przestrzegały dystansu, jednak nie jesteśmy w stanie fizycznie nikogo do tego zmusić – powiedział Rudzki. – Będziemy podejmować działania, żeby taka sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości – zapewnił.

Nie po raz pierwszy w kwestii łamania obostrzeń Żydzi są traktowani na specjalnych warunkach. Za przykład niech posłużą wydarzenia z Leżajska w roku 2020 i 2021, kiedy to Żydzi modlili się i tańcowali nad grobem chasyda Elimelecha.

Źródło cytatu: Polsat News

Przeczytaj:

Bez masek, bez dystansu, bez mandatów. Żydzi modlili się przy grobie cadyka Elimelecha w Leżajsku

Mieliśmy rację! Chasydzi przylecieli do Leżajska przed zamknięciem granic. Burmistrz zapewnia, że do dnia wyjazdu z Polski Żydzi zostaną zamknięci w hotelu

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. ziemianka mówi

  A ja się cieszę, że Żydzi śpiewali, trzymali się za ręce i mieli w nosie tzw, obostrzenia, a także cieszę się, że mieli je w nosie również w Leżajsku, a najbardziej się cieszę, że nikt im nie przeszkadzał, co świadczy o szacunku dla nich. Życzyłabym sobie, aby naród polski był traktowany z równym szacunkiem we własnym państwie i aby nikt siłą i pod groźbą dotkliwych kar nie zmuszał Polaków do stosowania niezgodnych z nauką i niezgodnych z już ponad rocznym doświadczeniem na całym świecie, tak zwanych „obostrzeń”, które tylko pogarszają sytuację i upokarzają polski naród.

  1. Maciej mówi

   Ciekawe ile wypisano mandatów, skierowań do sądu, spałowano, potraktowano gazem łzawiącym albo zatrzymano do wyjaśnienia ?

  2. anonim mówi

   Tylko by spróbowali tylko tam pojechac to zaraz cała swiatowa żydowska gadzinówka trąbiła by wszem i wobec o polskich antysemitach, mordercach z Auschwitz, którzy wymordowali wiecej niz nazisci. Trzeba skierowac pytanie do pis-zomo dlaczego nikt nie reagował.

  3. Ewa-Maria mówi

   Czy na prawdę jest tu się z czego cieszyć?. Gdyby to byli Polacy to policja już by interweniowała razem z Sanepidem. Wlepiali by mandaty bez opamiętania. A że są to Żydzi więc nietykalni.Gdyby próbowano jakiś interwencji to zaraz poszedł by w ruch antysemityzm.

  4. Boguslaw mówi

   O SZACUNKU usilujesz tu pisac!!!!???
   Skad ty to wytrzasnales!?
   Moze jedynie za to, ze wszyscy nienawidza i ruchu syjonistycznego israela, jako takiego i wiedza, ze dopoki Stworca im na to nie pozwoli, nie otrzymaja, za swoje tysiacletnie BARBARZYNSTWO i MORDERSTWO Jezusa Chrystusa, wlasnego ka,ta do zycia!
   A, przy okazji, wyobrazacie sobie, jak tam przy tylu chronicznie NIEMYJACYCH sie chasydach, MUSIALO SMIERDZIEC!
   Smyszal ktos, ze lotnisko ” z technicznych wzgledów”, musiano na miesiac, zamknac?
   Najwazniejsze, ze ich juz tu nie ma! I niech dalej sobie opowiadaja, ze „polin nie dobrze!”
   Naprawde lepiej, aby zostali sobie na swojej pustyni!

  5. Boguslaw mówi

   Nota bene, czy ostatnie kadry tego filmu nie pokazywaly, jak sobie dostawiaja drabine, aby przez mur przedostac sie na zamkniety dla odwiedzin, cmentarz!?
   Moze im ten cmentarz przywiezli na lotnisko!?
   Jak inaczej mieliby nie móc opóscic strefy tranzytowej, prosze bardzo!?

 2. verizanus mówi

  Kto bogatym i uzbrojonym zabroni? Zawsze silniejsi mogli sobie pozwolić na więcej 😉

  1. Rebih mówi

   Większość z tych Żydów nie jest ani bogata, ani uzbrojona, ale ich rodacy rządzą nie tylko polskimi mediami, ale Polską w ogóle. Kto ma władzę, ten jest wolny i robi co chce, albo co uważa za słuszne i celowe. Kto nie ma – musi robić to, co mu każą, nawet jeśli jest to poniżające.

  2. verizanus mówi

   Otóż to 😉

 3. Rebih mówi

  To samo dzieje się i w innych krajach np. w węgierskim Bodrogkeresztúr Żydzi przybywają corocznie by niemiłosiernym chlaniem, wulgarnością, chuligaństwem i brudem uczcić pamięć cadyka Steinera. O żadnych maseczkach nie ma mowy, ale policja nie reaguje ani na akty wandalizmu, ani na wypadki drogowe, ani na brak maseczek.

 4. pszenka mówi

  To dobry przykład na filmiku jak nie chować się pod własny ogon – wyjść i śpiewać dla Boga , modlić się głośno – na ulicy, w pociagu, przez balkony, w parku na spacerach ….ludzie! Przecież nikt jeszcze w Polsce nie zabronil nikomu wydawać głosu z gardła a tu takie zgorszenie u autora artykułu? a moze to reklama nowych paszportów i ktos z marketingu posmerał o zazdrosc Polaków ?
  Zapomnieliśmy chyba juz jak to można normalnie sie zachowywać . Oddychanie ograniczono ale mozna jeszcze głosno mowic i cieszyc się … co z wami? Rozbawila mnie krytyka ….

  1. Rebih mówi

   Wolno tylko wybranym. To właśnie wywołuje zgorszenie autora artykułu. Co zaś do wydawania głosu… gojów obowiązuje noszenie na twarzy tłumików.

  2. Boguslaw mówi

   Ze takie oczywistosci trzeba mu dopiero TLUMACZYC!
   Prostej oczywistosci, ktora mu nie pasuje, potrafi po prostu, odwrocic do gory nogami i nie przyjac do wiadomosci!
   Chcecie z TAKIMI w ogole miec kiedykolwiek do czynienia!? Niech sie bujaja! Paszol won, smierdziele!

  3. anonim mówi

   Tak to spróbuj wyjsc grupą 100 osób i śpiewać,, Niech zyje Polska”. Zomo przyjedzie szybciej niz myslisz, a zydowskie godzinowki napisza. Policja rozpedzila tlum agresywnych ekstremistow katolickich, wykrzykujacych antysemickie hasla. Pan prezydent i premier ubolewaja i ostro potepiaja te slowa i deklaruja zdecydowana walke z antysemityzmem.

 5. Zdaje się, że większość komentujących mówi

  nie rozumie o co chodzi w powyższym wpisie. Ale to nie dziwi, lotność umysłu to nie jest cecha wyszczepianego bydła PL, które właśnie dostanie żółty klips na ucho w postaci „paszportu” szczepionkowego. Pozostałe 50% to żydłackie trolle.

 6. pszenka mówi

  Walcz o swoją wolność ale nie przeciwko czyjejś wolności …. z zadrości czy wpojonego wyuczonego lęku ?

  1. Boguslaw mówi

   Ach, co to znowu za przewrotne pierdolenie, tutaj!!

 7. AntyPO✡PiS mówi

  To kolejny dowód, że w POLIN prawo jest egzekwowane wyłącznie w stosunku do Polaków, a żydzi mogą je łamać bezkarnie. Tak było w przypadku żyda Najsztuba i tak samo jest w przypadku tych żydów na Okęciu.
  Brawo lewacki 🔯 PiSrael!

 8. Mrówka Zet mówi

  Zachowują się jak wolni ludzie, co w tym złego ? Pokazują wszystkim że mogą im naskoczyć, niestety.

  1. AntyPO✡PiS mówi

   To złego, że pisowska policja i sanepid egzekwuje prawo wyłącznie w stosunku do Polaków, a nie robi tego w stosunku do żydów. Za nie noszenie maseczek i nie zachowanie dystansu społecznego policja wystawia mandaty dla Polaków. A dlaczego tego nie zrobiła w stosunku do żydów na Okęciu czy w Leżajsku? Czyżby żydzi w Polsce byli ponad prawem? Retoryczne pytanie!

 9. Marcin Malik mówi

  Ja uważam, że Polacy powinni brać z Żydów przykład w tej kwestii. Tylko, że Polacy wychowani na potulnym katolicyźmie dali się zastraszyć. Ile ja pierdół słyszałem w kościołach, że to „moja wielka wina, że dobrem muszę za zło odpłacać, i że jestem barankiem bożym”. Polacy dali sobie wmówić winę, więc zachowują się jak winni i podbici, a teraz za to płacą.

  Judaim czy islam natomiast mają jedno główne przesłanie, czyli: „pieprzyć ich wszystkich”.

  1. AntyPO✡PiS mówi

   A co to ma wspólnego z religią katolicką? W państwach praworządnych nie ma „świętych krów”! A w Polsce żydzi nie muszą przestrzegać obostrzeń, które są egzekwowane w stosunku do Polaków.

   Jeśli policja wydaje mandaty Polakom za nie przestrzeganie obostrzeń Covidowych, to tak samo powinna potraktować żydów na Okęciu i w Leżajsku!

  2. Zbigniew mówi

   Metalowymi palkami tak jak ludzie Sutryka Polakow w swieto narodowe.

  3. anonim mówi

   Dokladnie i gazem pieorzowym zeby zneutralizowal smrod ich potu.

  4. ziemianka mówi

   Jeśli policja nie stosuje kar dla Żydów nieprzestrzegających obostrzeń, to tak samo powinna się zachowywać wobec Polaków i tego powinniśmy się domagać.

  5. Boguslaw mówi

   Wyjatkowo niebezpieczna teza: ” Od pasozydow brac przyklad?”
   Chcialbys sie tym argumentem poslugiwac w stosunku do tych zomowcow!?
   Myslisz naprawde, ze sie tym przejma!?
   Przeciez to wylacznie nas kondycjonuja do roli niewolnika, ich- nie!
   Ponad to, sa to agenci szatana na ziemi! Lepiej niech smierdza gdzie indziej, a my , nasza wolnosc i ludzka godnosc, musimy sobie sami wywalczyc!

  6. Wojciech mówi

   Tak, i z takim przesłaniem skończą w piekle. A my, katolicy, nie.

 10. vjhbknlm. mówi

  oglądając ten film czuję wstręt i ohydę do tych ludzi

 11. Zbigniew mówi

  Metalowymi palkami tak jak ludzie Sutryka Polakow w swieto narodowe.

 12. Szczur mówi

  Co Ty opowiadasz? Co Ci z tego, że akceptujesz takie zachowanie, skoro inne kraje i tak będą odnosiły się do Ciebie, jako Polki, bez szacunku? Będziesz wtedy tłumaczyła, że przecież akurat Ty nie miałaś nic przeciwko temu, by Żydzi tańczyli na lotnisku? W ogóle, nawet jeśli byli zaszczepieni, ich biologia nie różni się od naszej, a jak wiemy, zaszczepieni i tak mogą zarażać i się zarazić.

  1. ziemianka mówi

   Czy Twój los się odmieni na lepsze, jeśli tych Żydów będą tak samo źle traktować, jak Ciebie? Ludzie wychowani na ideałach rewolucji komunistycznej nie stawiają sobie tego pytania, ale są wręcz zaprogramowani, aby wszystkich równać w dół, i szczuć na tych, którym jest lepiej. Taka postawa bazuje na najniższych ludzkich instynktach zawiści i nienawiści, i prowadzi całą społeczność na dno, co już powinniśmy wiedzieć od conajmniej stu lat.

 13. Juda Cadyk mówi

  Pejsate qurwy czują się jak u siebie, zyddowska wywłoka Niedzielski i Morawiecki jakoś nie reaguje, Polaków oczywiście można gnębić i łamać nagminnie prawo.

 14. Wojciech mówi

  Pewnie jak zawsze mieli uzbrojona ochronę mosadu więc lokalna policja może se skoczyć. Już abstrahując od „normalnej” nietykalności pejsacha. Pejsy lub tęczowa chorągiewka = bezkarność w polin.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.