„Oszusta z OMZRiK przywitają w celi.” Relacja z procesów i komentarz | J. Międlar [WIDEO]

Rafał G. skazany na dwa lata więzienia / Fot. Twitter
8

Rafał Gaweł idzie do więzienia. Raczej nie piszą o tym w demoliberalnym ścieku, OMZRiK nabrał wody w usta, a Gaweł zaszył się w norze. Nic dziwnego. Wyrok Sądu Apelacyjnego z 4 stycznia 2019, skazujący Gawła na dwa lata pozbawienia wolności to do dobra wiadomość dla Polaków, zaś dla lewactwa, które krętactwo wyssało niemal z mlekiem matki, to przestroga mrożąca krew w żyłach. Nie wiem czy Gaweł przesiedzi 2 lata, czy rok. Nie wiem czy z kolejnych aktów oskarżenia, które wiszą nad tłustą głową lewackiego oblecha, wynikną wyroki skazujące. Wiem jedno. Choćby Gaweł był za kratami tylko 6 miesięcy i choćby na moment trafi do sztywnej celi, nauczkę będzie miał na całe życie. Więźniowie już na niego czekają, a kto jak kto, oni doskonale wiedzą jak się postępuje z takimi obrzydliwymi typami jak hochsztapler z Podlasia.

Zachęcam do obejrzenia relacji z procesów wraz z moim krótki komentarzem do sprawy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przeczytaj także:

J. Międlar: Kubeł zimnej wody na głowę szabes posła. Żydzi o Andruszkiewiczu

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. tłumacz skrótów mówi

  OMZRiK – czyli Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Grzebania Palcem w Dupie.

 2. goj mówi

  Jacku, uważam, że to niskie, by uważać, że więźniowie wymierzą mu „sprawiedliwość”. To przecież więźniowie – siedzą za gwałty, morderstwa, kradzieże, wyłudzenia… To jego ziomeczki, ludzie jego pokroju. Część z nich przechodzi na islam, żeby tylko dostawać lepsze żarcie, pisało o tym chyba NDIE. Mam wrażenie, że uważasz więźniów za jakichś patriotów. Który patriota dopuściłby się poważnego przestępstwa na innym Polaku?

  1. zyzio mówi

   Społeczność więźniów ma również swój kodeks wartości; pewne przestępstwa są tam szczególnie potępiane, stąd np. cwelowanie pedofili; klawisze na te praktyki „przymykaj oczy”.

 3. Krzysztof mówi

  Nie rozumiem tego , dlaczego sąd obniżył karę o połowę. Co za tym przemawiało ? Czyżby żydzi się uaktywnili? Jak wyglądałaby sprawa i wyrok dla antysemity? Co zresztą jest dla mnie głupie i niezrozumiałe. Mam prawo lubić i nienawidzić . Tak ludzie są skonstruowani i żaden przepis – nawet żydowski – tego nie zmieni i nie zabroni . Nienawidzę was mośki – wolno mi.

 4. Norisa mówi

  lewacka-masonska-syjonistyczna niewola itd

 5. Marzenna mówi

  I odezwał się ten , któremu obca jest nienawiść. Takie osoby jak Jacek – nie powinny się wypowiadać w tej materii, bo cóż on może nam powiedzieć? Zatrzymany na granicy i nie wpuszczony do UK – jest znany z szerzenia nienawiści i rasizmu. Dlatego szkoda słów i czasu na słuchanie tych bzdur.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.